Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235820, vloženo 11.06.2024 14:54:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rozdíl mezi SPOLU a ANO
Přemýšlím, kde ten rozdíl je.
Wut někde dole píše, že ho zneklidňuje Nagyová a Jermanová, že se dostaly do EP vzhledem ke kauzám. Zajímá mě, jak takového člověka můžou nechat chladným Vrecionová a Vondra.

Ale srovnejme to obecně.
SPOLU rozdává koblihy. Výchovné, tiché víno a všelijaká jiná sranda.
Za SPOLU bují státní správa.
Za SPOLU roste státní dluh a schodky jsou rekordně šílené.
Za SPOLU se lže.
Za SPOLU bují organizovaný zločin - Dozimetr.

Bureš - Čapí hnízdo - 50 mega.
Vondra - ProMoPro - 500 mega.

Blažek a jeho novela o peněžitých trestech za vraždu a korupci.
Blažek a jeho zasahování do vyšetřování Dozimetru a kupčení s byty v Brně.

Taťána Malá a podvod na škole?
Benda, jeho rigorózní práce a podezřelý zisk titulu na plzeňských právech.

Dlužena a její legendární schodky? Stanjura, jeho neschopnost počítat a magické přesuny nákladů z rozpočtu do míst, které se opticky do rozpočtu nezapočítávají.

Stačí zaměnit pár jmen a vidíme, že to to samé. Doslova jeden jako druhý.

Podivné ale je, že voličům SPOLU to nevadí. Kde je teda ten rozdíl? Co je tak moc jinak, že zatímco Bureše chcete zavírat, SPOLU vám nevadí?

Moje odpověď: cílovka. ANO si kupuje lůzu. SPOLU se lůze směje. SPOLU vytváří zákony tak, aby podpořila sociální nerovnost. Cílem voliče SPOLU, pokud má na výběr, zda, mocný doktor, bude mít 100K, ale jeho podřadná uklízečka taky, či on jen 50K, ale uklízečka minimálku, tím cílem je zajistit, aby uklízečka měla míň.
Volič SPOLU nepřepočítává peníze na "kolik si za to koupím", ale na "kolik lidí má méně a nad kolika lidmi mám moc". Nechce se mít dobře ve smyslu moci si dovolit víc věcí, chce se mít dobře ve smyslu mít moc nad lůzou a moci je šikanovat z pozice moci.
SPOLU a jejich voliči fetišizují společenské třídy, dělí lidi na "zbytečné" a "nadřazené" a jejich cílem je toto zachovat, proto jim je ANO protivné, protože ANO kupováním lůzy odstraňuje bič na lůzu a oslabuje moc vlivných nad lůzou.

A to je ten jediný rozdíl, a taky jediný důvod, proč jádro voličů SPOLU tuto mafii stále volí a proč jim odpouští.
 Entuziasmus a tak Muž37  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2024 22:41:01
Quakie
Thyronxi, když o tom víš prdlajs, tak se radši nevyjadřuj. Tenhle volební systém je návrat k tomu původnímu, co tady byl. A změnil ho Klaus se Zemanem.
 ihoj
11.06.2024 21:38:36
Krshna, to, ze jsme nevolnici EU je fajn, nema cenu drobit se zase na male staty. Krom toho, od EU zatim prachy jen dostavame, takze jsi lhar.
Smajlík  pod vodnik
11.06.2024 21:22:33
Babiš je jednoznačně menší zlo. Koalice Spolu je svým přístupem k ČR nevolitelná. Jsme aktuálně otrockou zemí EUa odevzdáváme desátky. Proto se zdražuje a proto roste státní dluh rychleji, než s ANO. Babiš si do ničeho kecat nenechal, měl peněz, jako sra**k, tak milion z Bruselu sem nebo tam ho neovlivnil.
Zapomněl jsi taky na zapomenutý milion principala Fialy. Vydrzovani duševně nemocného autistu Pavlíka Novotných, jako diktátora Řeporyjí. A další minely.
Smajlík  Krshna Muž33 Kategorie
11.06.2024 21:04:06
Tak co teď?
Budem volit někoho, kdo po volbách stejně NIC neovlivní: Třeba Trikolóru, nebo jiný nesmysl, ne?
Vždyť máme 26 českých "politických" stran a další přibývají.. To ti hloupí Amíci mají dvě základní a nějakou tu "přidruženku a stačí jim !!!

Zločinec Rychetský vytvořil za účelem shození Babiše KOALICI Spolu z odpadlých stran bez ohledu na jejich volební programy. Proto končí TOP09, Lidovci a oslabuje i ODS. S kým je spojí teď aby ANO nevyhrálo? Pomůže jim ta slavná Trikolóra kterou vytvořil Klaus ml. za účelem odepsání komunistů?


V Česku bych ponechal ve Sněmovně jen strany s 10% a víc preferencemi. Tedy ANO a ODS. Ať se předvedou, co umí !!!
 Quakie Muž78 Kategorie
11.06.2024 17:11:59
Je to tak: chytrý nemá koho volit.
 Entuziasmus a tak
11.06.2024 17:05:27
Babiš je přisátý na Brusel. Skrze 10% řepkolíhu v benzínu si mastí kapsy. Fotí si selfie s Macronem. Babiš je progresivista, který předstírá konzervatismus a průměrní a podprůměrní mu to věří a volí ho. Z mého pohledu jen hloupý může volit Babiše. Hloupý = průměr a níž. IQ 114 a níže. Většinou s IQ 90 - 110. Prostě průměrní, tedy hloupí. A poprůměrní, ještě hloupější s IQ pod 90 taky. No a stejně průměrní volí i Fialu a pětikolku. Tam zase převládá jiná forma hlouposti. Afektovanost, pozérství, pocit lepšolidství. A ten mají hlupáci. Kdo je chytrý, pochybuje, zkoumá, není fanatik. Voliči pětikolky jsou fanatici s afektem. Tedy taky hloupí. Stejně jako voliči Babiše. Tedy mezi voličem Babiše a voličem Fialy není rozdíl. Je to dva směry pro průměrné a podprůměrné.
Smajlík  Je to tak
11.06.2024 16:08:37
"voliči SPOLU myslí, jak jsou něco víc, a když jsi volil něco jiného, jsi kkt. Voličům ostatních stran je to celkem fuk"

troubelíne, otevři si někdy důchodcovský fb nebo novinky. Voliči jiných stran tam nejsou ani trošku toxičtí, ani trošku, bráško.
Smajlík  cos zandal
11.06.2024 16:04:05
Pěkný náhled. Souhlasím.

Nejlepší je, jak si voliči SPOLU myslí, jak jsou něco víc, a když jsi volil něco jiného, jsi kkt. Voličům ostatních stran je to celkem fuk - máme demokratické volby a každý souhlasí s něčím jiným
 oujou
11.06.2024 15:47:43
Zpoved? Really?
 Kvetak
11.06.2024 15:36:57
Alda: já ale nemyslím, že ANO je lepší. Já myslím, že je doslova stejné. V roce 2019 jsem se těšil, že ANO po těch skandálech půjde od válu. A pak jsem zjistil, že se vrací ODS. A děsí mě, že ODS vyhrává s antibabiš, protože kdyby voliči SPOLU mysleli antibabiš vážně, tedy pro zmiňované důvody jako drancování státní kasy, museli ve volbách 2021 s antibabiš jet i antifiala. To ale neudělali. A to mě zaráží.

Stále myslím, že jde o to, že voličské jádro ODS má rádo nadřazenost, i za cenu katastrofy.
 Entuziasmus a tak
11.06.2024 15:31:39
Já jsem ti na to odpovídal a tvoje zpověď je tak zcela mimo.

...

https://zpovednice.eu/detail.php?statusik=1235756
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
11.06.2024 15:25:58
Entuziasmus: věř, že by ANO v této době nebylo lepší. Bohužel se o tom příští volební období přesvědčíš.
 Alda
11.06.2024 15:15:20
Já moc rozdílů nevidím. Je to ta samá pakáž.

Opravdu myslím, že všechny současné strany u moci stojí za prd. Přál bych si, aby se před volbami každý přečetl kandidátku a udělal si vlastní průzkum.

Přepadala mě dřív marnost, že není koho volit. Ale věřím, že jsou i strany s dobrým záměrem. Jen se prostě nedostanou přes 5%.

A zároveň teda ještě pozor na radikály. Ty kdyby se dostali k moci, by mohli klidně položit systém.
 Tajnej
11.06.2024 15:14:59
Alda: jenže tihle to devastují stejně. Jediný rozdíl je, že idiot si nedá tolik záležet, aby to nebylo poznat. Proto Stanjura, s pomocí lépe početně vybavených přátel, vykouzlil jen 270 mld., i když dluh roste, investice nejsou, daně vyšší - kde ty prachy teda jsou?

Mafián v tom umí chodit.

Floskule o "menším zlu" a o "dáváme dohromady bordel po Babišovi" nefungují - kdyby se snažili, jednak nekorupčí, jednak aspoň projeví minimální snahu. To tahle vláda nedělá, ta o tom jen mluví, a fakticky jedná stejně jako Babiš.

Děsí mě, že to nevidíte. Tohle není menší zlo, ale stejné zlo. Stejně špatné.
 Entuziasmus a tak
11.06.2024 15:07:07
Lepší mafián než idiot, který zdevastuje státní kasu a ekonomiku země. Zkrátka méně špatné řešení.
 AldaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk