Ncnj-Svitavská Ulice:
Já teď sleduju toto>
https://www.newgrounds.com/s eries/salad-fingers
|
Ncnj-Svitavská Ulice:
Ahoj. Tohle by se ti mohlo líbit
https://www.csfd.cz/film/197217-40-l et-panic/prehled/
|
Peču ráda:
Noo ten ex, to prostě si myslím byla odlišnost povah, nekompatibilita. On tyto sešlosti a kravinky ve více lidech měl rád a já spíš chtěla tenkrát být jenom s ním a toho moc nebavilo no. :D  A dlouhodobě by vedle mě byl asi nešťastný a já vedle něj taky. Proto s tím mojím co mám teď se cítím o mnoho líp, on tyhle věci nemusí stejně jako já a tak je nám spolu dobře prostě u toho rybníčku ve dvou.
|
Peču ráda:
“V jistém mentálním nastavení”
No mám to podobně  Jenže já tato okénka, kdy mi lidé nejsou protivní a kdy mi nevadí na ně mluvit (i na větší skupinku) mám velmi zřídka. Též jsem neměla ráda prezentace a tak…
Noo já navíc nemám ani moc mentální energie na to, zvládat třeba i kdyby jen pět povah najednou totiž :D Každý člověk je úplně jiný a no prostě sotva zvládám jednoho.  A ano, máš pravdu, konverzace jsou pak takové hlubší jen ve dvou a možná i zajímavější. Ale je tam i takový větší pocit bezpečí, důvěry, že to třeba zůstane jen mezi mnou a tím člověkem. Nejsem moc sdílná a tedy ani nemám zájem, aby o mně něco vědělo třeba 10 lidí. :D
|
Peču ráda:
No já celkově nemusím cokoliv dělat ve skupině. Jsem kdysi chodila s takovým velmi extrovertním jedincem a ten mě furt nutil do grilovaček ve čtyřech. Nejsem moc týmový hráč, vždy jsem kolem sebe snesla nanejvýš jednoho člověka.  :D
|
Opcom:
1266266
|
Michal-222:
“ Co to třepeš za sračky? Nikdy jsem Ti nepsal, že jsi zločinec.”
Třeba teď….
|
Peču ráda:
Neříkal jsi snad, že si o mně myslíš, že jsem chlap a nebo troll a tudíž ti přijdu nesympatická a teď se mnou najednou vedeš diskuze ?
Zkusím se na ten film podívat každopádně, dík za tip.
Mně se zas líbil ve Velkým Gatsbym, ale zkrátka mi jakoby vzhledem nepřijde moc extra přitažlivý a proto se mi do toho Titaniku moc nehodil, ale herec sám o sobě to asi neni úplně špatný no nwm…
|
Nadčlověk a polobůh:
Hele já chápu, že jsi zas na pár dní dostal vycházku z bambulárny a jsi z toho rozdováděnej. To ale neznamená, že mi budeš cpát nějaké své fantasmagorie. Cpi je raději podobným invalidům na hlavu jako jsi ty, např. mrd. Ď
|
Opcom:
Díky za inspiraci. A zkus se také inspirovat: 1266570
|
Plamenometařka:
Promiň, že jsem nenapsala, mám za sebou fakt náročné dny. Ozvu se brzy!
|
Návrat do minulosti:
Koncový styk výhybky:
Já nevím, co o mně říkali nebo kdo. Beru to tady jako školku mateřskou, možná si mě s někým pleteš.
Podle toho co brebentíš, jsi naprosto mimo veškeré dění.
Frekvenci odpovědí mi limituje Zpovědnice.
Napadá mě, podle dřívějších odpovědí, když jsem tu řešil něco srdceryvného, tak tu byl jedinec, co se ze mě snažil udělat někoho jiného. Udělat ze mě toho psychopata, co měl vztah s Locou. Tím opravdu nejsem.
Nevím co je to za škodiče, ale doufám, že se bude smažit v pekle. Nemyslím si, že si polepšila s Mr Dem.
|
Koncový styk výhybky:
Pokud jsou to lži, tak pravda je:
Nejsem Mr D, Alien, ZpovGPT ani nikdo jiný, kým mě nazývají. A neobtěžuji ženy žádného věku. Zato ty jsi břídil a často stalkuješ.
"Proč o tobě říkali, že ses snažil nelegálně dostat do nějakých veřejně nepřístupných státních registrů?" byla otázka, nikoli výrok, takže se nemohlo jednat o lež (ani o pravdu).
|
Návrat do minulosti:
Koncový styk výhybky:
Já nevím, co o mně říkali. Beru to tady jako školku mateřskou, možná si mě s někým pleteš.
Podle toho co brebentíš, jsi naprosto mimo veškeré dění.
|
Návrat do minulosti:
Koncový styk výhybky:
A zase lži. Jak jsem ti psal minule, k čemužs mi důkaz nebyl schopen poskatnout, tak teď se to zase opakuje.
|
Koncový styk výhybky:
A jestli nechceš, aby tě had uštknul, mohlo by opravdu dobrým prvním krokem být to, že na něj nebudeš schválně šlapat.
|
Koncový styk výhybky:
Mr D, Alien, ZpovGPT a mnoho dalších. A obtěžuju malý holky. Jen ty jsi svatej a nikdy ses nikomu ani nepodíval. Proč o tobě říkali, že ses snažil nelegálně dostat do nějakých veřejně nepřístupných státních registrů?
|
Návrat do minulosti:
Koncový styk vyhýbky:
A tohle je co u Kaitena?
"Návrate, "samozvaný"? Inženýr není titul, kterým se můžeš nazvat sám. Udělí ti ho škola po několika letech poměrně tvrdé práce. Ale chápu, že pro někoho, kdo byl rád, že udělal základku, je to asi sotva představitelné. Btw, nikoho nenapadám, maximálně tebe, když si o to říkáš sáhodlouhými odstavci sprostého lhaní. "
|
Návrat do minulosti:
hominid:
Nemám paranoiu jako ty, chuť obtěžovat malé děti, upalovat lidi. A vydírat. Kdo ví, co se v tobě ještě skrývá. Běž se léčit!
|
Odlišný:
Protože lžeš kudy chodíš. Jsem alergický na chronické lháře. Prestan s tím a budeš nejen pro mě neviditelný člověk.
|