Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
zdarjaksviňa
Vzpomínky neexistují, je to jen jiný život, prožívaný znovu jinou osobností, která je zčásti výtvorem oněch myšlenek. B.V.

Index důvěry:
101

Má k rozdělení:

11

7

Pohlaví: muž
Věk: 51
Ve zpovědnici působí od: 08.08.2014 20:50:04
Číslo profilu: 85109
Naposledy se přihlásil: 16.05.2021 07:22:54
Poslední rozhřešení dal: 12.05.2021 11:51:25
Doteď napsal rozhřešení: 6403
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 87478
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: houkalka
Nenávidí:
Obdivuje: houkalka
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
17.11.2020 20:43:57
Sta67:
No, těch 27. Když Zpovědnice začala vyžadovat věk na zobrazení některých příspěvků, napsal jsem 18. Teď tam občas přidám 1. Když se někdo zeptá.
17.11.2020 18:09:00
Sta67:
No, ne tak docela.
06.11.2020 15:14:49
Alessandra111:
Jak sexistický "prdelko" Ale jo, humor fakt miluju Bez humoru nejde žít
06.11.2020 13:58:39
Alessandra111:
Prcku? Koleduješ si
03.11.2020 15:47:02
kaiten:
Ten dostanu, až ze mě bude capo di tutti capi. Zatím mi musí stačit prs ten.
03.11.2020 15:37:12
kaiten:

A příště mě prosím oslovuj "padrino"
03.11.2020 15:04:45
kaiten:
Snad to takhle bude v pořádku
A posílej co chceš, rád tě čtu
03.11.2020 14:53:32
kaiten:
Chceš ten svůj elaborát ze smazané zpovědi zkopírovat třeba do té své nové?
03.11.2020 11:42:52
Kopho:
Zdar jak sviňa Tobě, Zdarjaksviňa! Někdo se Tě snažil slovně napadnout docela ošklivým způsobem. Takové čiré zlo netoleruji na tomto světě...
19.10.2020 13:35:27
Fajnšmeker1989:
Jo, chlape. Aj mne pošli to svoje nové číslo, pokojne na mail. Teraz by som ti aj tak nevolal, ale tak nech ho mám aj ja.
08.10.2020 19:01:54
kaiten:
Ahoj, nemůžeš mi prosím zavolat? Zkoušel jsem tvé číslo, ale vzal to někdo, kdo tě nezná...
23.09.2020 00:44:54
Fritzland:
Jo, koukal jsem. Docela pěkný tyhle severský herečky! Ale to je asi výjimka, protože v reálu skandinávský holky pro nás jakožto pro středoevropany moc pěkný nejsou Aspoň tedy mně se tam nikdy nelíbili. Tak jedna z padesáti. To když jdu po Praze tak každá pátá je mega kočka..
21.09.2020 23:28:35
Fritzland:
Jo, hebefilie či tak něco je jenom orientace na mladý holky, ale co už maj sekundární pohlavní znaky plně vyvinutý? Aspoň tak nějak je definice. Ale to pak už není odchylka, to je normální.

Já myslím, že v Revenantu jenom trochu ulítli a režisér to pustil nebo nechtěl trikařům zasahovat do práce. Ostatně nic není dokonalý a myslí, že většina lidí, kteří se zase nějak víc nezajímají o šelmy to sebrala normálně a ani je to nezarazilo.
Kámoška je v pohodě, já u toho naštěstí nebyl. Samozřejmě mladická blbost - vandr v Rumunsku v šesti lidech, nějak se to během čtrnácti dnů spárovalo a tu noc se pilo. Takže se na všechno vybodli, nedávali žrádlo na strom, ale nechali ho u stanů. V noci si to kámoš s kámoškou začali rozdávat ve stanu, bylo už pozdě. Přišel medvěd a tlapou jí za hlavu vytáhl ven. Takže přišla o velkou část kůže na lebce a vlasy. Ostatní vyběhli a začali dělat randál s ešusama, křičet, medvěd zdrhnul. Následně vrtulník. Nic moc, ale v tom šoku to tělo dá. Bejt to v USA grizzly, který je o dost agresivnější asi by to dopadlo zle. Už to je dost let, teď je v pohodě, měla kliku, že jí nechytl za obličej. Ale on chtěl jen jídlo, pokud by dodržovali pravidla, nepřišel by. Zvíře se bojí hluku. Ale když utichne je nutný odstranit jídlo z tábora. Dřív se věšelo na stromy, dnes se používá pachům vzdorná nádoba - bear canister, skvělá vychytávka.

Co se týká Tarantina, já vím, že to je schválně přepálený, Kill Bill nikdo nemůže brát vážně, přestřelky v Django taky ne. Ale prostě mi nesedí ten humor a styl. Až teda na Parchanty. Osm hrozných považuju za úplnou výjimku, ty jsou až na pár věcí realistický až na půdu a humor tam není žádnej. To mi fakt připomnělo starý drsný westerny s tím, že Tarantino má obrovskej talent na dialogy a nebál se natáhnout stopáž. To na něm dost obdivuju, že si dovolí tohle natočit, když mu muselo bejt jasný, že pro jeho většinový publikum to bude propadák. Prostě, že si nejede pořád svojí Pulp Fiction lajnu jen aby měl pozitivní recenze a vydělal co největší balík.

Gibsona moc nemusím. Já možná tak Mad Max první díl. Hodně jeho dalších filmů už na mě bylo moc násilnickejch. Dragged Across Concrete je tedy taky dost násilnický, ale trochu jinak. Taky každýmu vadí jinej druh násilí. Ale hlavně tam Gibson opravdu hraje snad nejlíp co jsem kdy viděl.

S tou prací to máš dobrý. Dlouhá doba práce, pak dlouhý volno. Lepší než 8 hodin od pondělí do pátku celej život, to je na zbláznění. Snažím se o něco podobnýho, ale stále mám hlavní příjem z klasickýho zaměstnání byť ne v tom děsivým módu kdy dostaneš opušťák jenom na víkend. No já si spíš udělám total dovolenou v řádu let a pak se zas vrátím na roky do okovů.
19.09.2020 20:33:51
Fritzland:
Ty vole, tý herečce v Opravdová kuráž je asi 13 ne? To je trochu pedo, takže porno mi žádný neposílej, já jsem spíš od dvaceti nahoru.

Revenant je tuším trochu "vykrádačka" jednoho starýho westernu kde je hodně podobný téma - hlavně s tím medvědem. Ale na název si teď nevzpomenu. Každopádně ten film byl průměrnej. A možná to bylo jen nepatrně inspirováno, nic není 100 % originální. Revenant je určitě skvělej, ale - každý to vnímá jinak. Scéna s medvědem mě popravdě rozesmála a na chvíli odvedla od děje. Digitální medvěd. Jasně, nemohl bejt skutečnej, ale myslím, že se to dalo natočit víc autenticky a míň drasticky. Ale americkej divák asi potřebuje to přepálený explicitní násilí, nevím. Tady bylo hodně přepálený a hodně pohádkový. S medvědy nějakou zkušenost mám, naštěstí ne přímo s útokem. Ale jednu kamarádku v Rumunsku medvěd skalpoval (přežila to, je pouze po transplantaci vlasů bez trvalejch následků). Grizzly je tedy něco jiného než naše býložravá východní forma ze Slovenska a z Karpat. Ale medvěd útočí poněkud jinak a hlavně - při takovýmhle útoku by už praskali kosti, lopatky, klíční kost, hrudní koš...dle toho jak to bylo přepálený by tohle opravdu nepřežil nikdo. A to je popsáno docela dost případů lidí, kteří útok medvěda přežili. Ten ale nevypadá zdaleka tak akčně. Ve skutečnosti seš akorát na zemi skrčenej do klubka a buď tě zabije nebo ne. O žádným boji nebo dramatu nemůže bejt ani řeč. Jedna rána a je po všem podstatným. Skutečný život v přírodě není akční film. Bej to v Pulp Fiction neřeknu slovo. V reálným filmu úlet. Jinak - v lovcích mamutů vypadali medvědi pravděpodobně o dost jinak než současný grizzly a další formy.
Je to tedy ale jen můj názor, navíc to je spíš bezvýznamný detail, kterej na pozdější děj nemá vliv. Zbytek už je parádní, herci hrajou jak o život, všechno je pěkně špinavý a opravdový, žádnej namydlenej western ala John Wayne.
Sázku na nejistotu jsem viděl - není to můj styl, ale hodně se mi líbila. Ten týpek co valí hardcore na bubny je nej. Akorát pro mě byla většina věcí z toho filmu ne úplně srozumitelná, v ekonomice dost plavu.

No jo, ten čas na sledování ti závidím. To já jsem rád, že teď můžu trochu po delší době prokrastinovat tady. Jinak filmů si pouštím málo, včetně dokumentů. Teď jsem tedy narazil na youtube na velice zajímavý civilní kanál - Dalibor Balut. Ale to je asi tak vše. Tak jednou týdně si něco pustím, obvykle na mobilu v práci.

Mám pro tebe aspoň novej tip na film - Dragged Across Concrete. Je to na ulozto, asi jenom s titulkama, nevím zda to bylo v kinech v ČR. Jestli nemáš rád Gibsona tak se toho neboj, já ho nijak extra nemusím, ale tady zase hraje skvěle a hlavně bych řekl, že to je film tématem a zpracováním přímo pro tebe. Ale má asi dvě a půl hodiny. A není tam žádná třináctka no.
17.09.2020 20:08:37
Fritzland:
No, to je právě ono, já Tarantina rád nemám vůbec, prostě ty jeho filmy nechápu. Pulp Fiction jsem se pokoušel nadvakrát, ale nebyl jsem schopnej to dokoukat, není to film pro mě, akce a humor jdou mimo mě. Osm hrozných se mi možná líbí proto, že to je dost jiný. Vím, že ten film byl špatně hodnocenej, ale já ho beru jako jeden z nej westernů vůbec. Nic se tam nerecykluje (přirovnání k filmu Velké ticho některými recenzenty je úplně mimo), je to originální námět a průběh. Na mě stále moc násilí a něco přitažený za vlasy, ale celkově to je syrový a realistický. Mám rád pomalý filmy. Pak se mi ještě líbili ty Hanební parchanti, to bylo dobrý, drama s komedií. "Ale až budeš na tom svým ostrově, tam si tu uniformu sundáš, že jo?"
Ale zbytek jeho tvorby jde mimo mě, Nespoutaný Django je pro mě nudná, pohádková střílečka a další jeho filmy - Kill Bill apod., to už vůbec.

Eastwood je právě většinou pěkně rozvleklej a pomalej. Million Dollar Baby snad zapomenutý není! Není to úplně můj styl, box mi nic neříká, ale líbilo se mi to.
Pozemšťan neznám! To vypadá dobře, tomu se podívám na zub.

Když si vzpomeneš, určitě napiš.

Já zase nějakej extra fanoušek filmů nejsem a poslední dobou mě přestaly bavit filmy o lidech a mezilidských vztazích - a těch je logicky většina - takže se dívám už spíš jenom na dokumenty z lesů.
17.09.2020 14:48:51
Fritzland:
Můžu, ale to jsou většinou okrajový, nepopulární žánry, to se ti líbit nebude. I když to jsou často i slavný filmy. Navíc to jde napříč tématy. Namátkou.

Captain Fantastic, American Honey, Narušení, Velká ryba, Tracks, Motýlek, Frajer Luke, Bláznivý Petříček, Siréna od Mississippi, U konce s dechem, Klub rváčů, Osm hrozných, Nesmiřitelní, Velké ticho, Muž na měsíci, Gran Torino, Na život a na smrt, Hon na pačlověky, Elvis a Anabelle, Věc, Blade Runner, Volný pád, Bod zlomu, Hardcore Logo, Thelma a Louise,Training day, Drugstore Cowboy, Truman show, Společnost mrtvých básníků, Útěk do divočiny, 120 dní v zajetí ledu (dokument), Přelet nad kukaččím hnízdem (ať tam máš nějakej pořádnej hit )...

Rád si občas stáhnu nějakej novej film, ale je obtížný pro mě hledat v tom množství. Točí se spousta skvělejch věcí, ale nejsou tolik vidět jako dřív, protože pozornost na sebe strhávaj hodně filmy se záplavou triků a akce. To dřív tolik nebylo - technika nebyla na takový úrovni, takže až do 80. let a ještě dlouho po té musela většina filmů stát na příběhu, scénáři a hereckejch výkonech. Dnes u hodně filmů stačí jen ta zběsilá akce, osekaný dialogy a digitální triky a náročnější filmy se pak trochu ztrácej. Někdy se snažím najít nějaký komedie, ale ty mi přijdou poslední dobou strašný nebo jsem už starej a nerozumím jim.

Seriály nesleduju vůbec, jediný co jsem se kdy díval na všechny díly byli Young Ones - starej úlet z Británie.
17.09.2020 13:07:28
Fritzland:
Znám, ale příliš si je už nevybavuju byť Gentlemani jsou novej film. Ale tohle není bohužel můj oblíbenej žánr a obojí jsem viděl spíš náhodou.
03.07.2020 02:37:25
houkalka:
V neděli večer dorazíme.
18.05.2020 00:40:36
houkalka:
Nepředpokládám, že budeš mít někdy někdy čas, aby sis tu knížku přečetl. Ale ráda ti o jedné, kterou zrovna čtu, popovídám, až se u nás zastavíš. P. S. Reakce na tu diskuzi... Historie není jen jedna...
17.05.2020 13:35:28
Iceman1988:
Jak často jezdíš na Valašsko?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk