Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Liberecak
Eat Lift Sleep Repeat ! #Quora.com #Policista - Pomáhat a chránit #PerličkyZeZpovědnice #LiveMore #Sopor & KamFit #Top11 statistiky #Karel Gott #RotačníHyperboloid

Index důvěry:
81

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: muž
Věk: 21
Ve zpovědnici působí od: 02.08.2015 21:48:40
Číslo profilu: 90199
Naposledy se přihlásil: 09.12.2019 21:05:25
Poslední rozhřešení dal: 08.12.2019 18:15:09
Doteď napsal rozhřešení: 4393
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 672916
E-mail:
Oblíbené WWW: https://www.facebook.com/perlickyzezpovednice/
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: JENOM SEBE
Nenávidí: Udavač
Obdivuje: Udavač
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
25.11.2019 19:01:08
*Gigolina*:
Ahoj, ani nevím, jak to probíhá, zatím jsem neabsolvovala. Očekávala bych buďto nějaký krátký pohovor, popříp. zodpovídání otázek, které ti doktor položí, pokud s ním budeš přímo mluvit, a nebo pouhé vyplnění dotazníku a jeho odevzdání. Každopádně držím palce, ať ti vše vyjde
18.11.2019 12:14:28
Marika56789:
Budu držet palce! Ale jsi mladý, takže to snad bude formalita...
18.11.2019 10:36:18
Marika56789:
Tak to MOC gratuluju!!!
17.11.2019 17:52:30
Marika56789:
Tak pak dej vědět... Zdravotní doufám v pohodě...
17.11.2019 17:03:38
Marika56789:
Tak hodně štěstí! Služební poměr potřebuje dobré jedince... Zvládni to!
15.11.2019 14:04:42
LMK:
Mrknu se po tom. I když jsou pár let starý, tak ten princip je pořád stejný.
Když se nabídnul, využij toho. Nebudeš litovat. Řekněme, že tam kde pracuju teď, jsem se nedostala zrovna férovou cestou

Ale jak docílit toho, aby ta změna nebyla jen chvilková?

Před pár týdny jsem napůl v žertu prorokovala, že v lednu přijde (jako vždycky) vlna rozvodů. No, nečekala jsem, že letos to začne v listopadu... Už mám tři... To se dobře nabalíkuju. #štědrévánoce

Ty jo, já bych podle tabulek asi neprošla, ale u tebe strach nemám Trénuješ dost, tak bys je měl udělat s přehledem. Čas u toho běhu není špatný. Na místě budeš ještě víc motivovaný a vydáš ze sebe maximum.

Včera se klient i proti mému doporučení rozhodl vypovídat. Dvě hodiny mluvil, aniž by se dostal k věci, ze které je obviněn. A jen tak mimochodem se doznal k dvěma dalším trestným činům... A to v tu chvíli prostě nezastavíš... #kurňafix #užnemůžu #komplikujeme
12.11.2019 23:37:23
LMK:
Dívala jsem se, že se tam dělají ZSV. Ty jsme měli taky, je fajn, že se můžeš účastnit několika termínů a započítá se ti ten nejlepší. Zkusím vyhrabat nějaké podpůrné materiály a testy, ze kterých jsem se připravovala. Mohla bych ti je poslat nebo aspoň naskenovat, jestli budeš chtít. A možná by nebylo špatný se přihlásit na přípravný kurz. Šance se zvýší.
Kolik tak utratíš za proteiny? Vyzkoušel jsi i ty veganský (z rýže, konopí, sóji)?

Až v případě volnonožství dojde ke změně priorit, jinak pojedu do 40 jak robot a pak zjistím, že je pozdě... Představuju si, jak se zblázním, a život bude fajn. Ale třeba ta změna za mnou přijde sama. #tajnědoufám
Nejlépe po celou dobu výkonu, s tím, že to může klesnout, když si někdo občas nesmyslně připlatí za vykonanou pr. službu. Abych se měla dobře... Chápeš, ne

Na kolik to máš? Jsou tam nějaké cviky, které ti dělají problém?
12.11.2019 19:42:18
Fritzland:
Pokusím se. Ale teď jsem na mobilu.
12.11.2019 17:59:20
LMK:
To bys měl luxusní Tam si studenty doslova hýčkají. Já jsem bojovala s každou korunou a kor v Praze, tam je všechno hrozně drahý.

Nedá. Vedení jen reflektuje potřeby klientů. A klienti si k nám dovolí to, co jim dovolíme. Bohužel v tomhle případě to, co jim dovolil vedení, což je průšvih hlavně v tom, že vedení klidně obětuje soukromý život. Ten náš.
Patřila jsem do super party přátel. A teď mám pocit, že už tam nepatřím, asi jsem často říkala, že nemám čas. Domlouvají se na všelijaké výlety a akce, o kterých se dozvím až z fotek... Zřejmě jsem jim tím ublížila, že mě mají plné zuby a hrozně mě to mrzí. Chtěla bych jet sama na sebe, nastavit si procesy tak, že až na výjimky bude možné sem tam na den odpadnout, aniž by byl někdo poškozen. Jedna z nej výhod je, že time management máš ve svých rukou. Ale neumím si představit, že bych do toho teď šla s nějakými 10 klienty, a měla rezervu jen na 3 nebo 6 měsíců. Bych chcípla strachy, že chcípnu hlady. Ostatně 10 klientů/zakázek by mě neuživilo, potřebuju stabilně tak 50 a víc.

Ber to jako odstrašující příklad toho, aby ses nenechal až příliš pohltit svou prací.
12.11.2019 12:35:09
LMK:
Tak ani ten první obor by nemusel být špatný... Všechny obory jsou lákavý, já bych ze zvědavosti zkusila tu kriminalistiku.
Jako věkově by ti to vyšlo, že bys nemusel nic platit. Ale nebylo by lepší jít na kombinované a přitom pracovat a vydělávat si? Když studuješ na PA a zároveň pracuješ u policie, tak je výhoda, že ti to umožní a ve všem ti vyjdou maximálně vstříc. Víš jak, jednou nohou bys byl ve škole a pro práci bys měl větší volnost.
U nás si asistentka chtěla dodělat bakaláře, ale vzhledem k tomu, že jedeme od 7 do 6, jí to nebylo umožněno. Vzdělání nosičů káv nepodporujeme

Z právního hlediska sem “morální” v tom obecně vnímaném slova smyslu opravdu nepatří. Z hlediska lidského už ano. Nejsem tu od posuzování a souzení. Nemám morální právo. I kdyby si klient sám myslel, že spáchal trestný čin, může se mýlit, a posoudí to jen soud. Soudní rozhodnutí nelze předjímat. Sporuju hlavně způsob uložení trestu, ne trest samotný, a nejsem tu od vysekávání hajzla z průseru, ale od zabránění lynčí a excesům.
10.11.2019 18:00:36
LMK:
I v zimě a bez auta se to dá zvládnout. Zvykej si To je super, co by si svět bez ctižádostivých a snaživých lidí počal.
Tak jednu výhodu práce ve fabrice má. Chodíš tam s čistou hlavou. O tom si můžu nechat jen zdát. Ale ty nevýhody převažují, to je neoddiskutovatelné. Adrenalinu tam budeš mít až až, ten se bude starat o tvůj výkon. Na jaký obor?

Mám rozum a jednám slušně. Ale pokud se dějí zvěrstva, nebo soudce zkracuje práva klienta, bráním ho. Všechno je jednou poprvé. Vyfásla jsem pokutu za obracení očí vsloup a nevhodná gesta rukou, jako nic vulgárního, spíš napůl zoufalé vyjádření toho, že mi z ní buď trefí, nebo ji uškrtím.
A jednou jsem si uprostřed noci vzpomněla, že mám být v sedm ráno u soudu v Ostravě se žalobou proti dlužnici, která byla xx let po smrti. Zbytek noci jsem strávila hledáním spisu a k tomu soudu jsem nakonec neodjela. Taky pokuta. No a tuhle jsem seřvala zástupce protistrany v soudní síni. Na chodbě jsme pokračovali, až nás vyvedla justiční stráž. Respektuju to, přijala jsem trest, neodvolala se. Kolegu jsem poškodit nechtěla, jen jsem hájila klientovy zájmy a domnívala se, že jednám dle kodexu. Mají však pocit, že jsem potrestaná málo, chtějí pro mě vyšší pokutu, tudíž se odvolali. Tohle není chlubení. Spíš přiznání a rozpaky.

Oba rodiče pracují v oboru, takže u mě to bylo více či méně jasné. Vyrůstala jsem v tom a nikdo nepředpokládal, že bych vydala jiným směrem. V průběhu jsem se musela psychicky obrnit, abych se z toho nesložila. Občas je stres takový, že po určitou dobu není kapacita na nic jinýho. Celý dny buď mluvím, nebo poslouchám protistranu a připravuju argumenty. A pak se od nějaké Mařky dozvím, že akorát chodím na kafíčka a nechávám si posílat kytky a beru za to strašný prachy.

Už se to budu snažit zkracovat, slibuju
10.11.2019 00:55:57
LMK:
To zvládneš, tím jsem si naprosto jistá. Řekni si, že jsi byl vybrán z obrovské konkurence pro své fyzické i psychické předpoklady. Kdybys bydlel poblíž, chodila bych běhat s tebou, abys viděl, jak dobře na tom jsi No, tak to musí být kemp utrpení.
Co jsi studoval? Co tě k té myšlence přivedlo?

Já ne, ale někteří to v průběhu studia vzdali a dali se k policii, protože v tom viděli určitou podobnost, provázanost.

Máš pravdu. Vše souvisí se vším. Značnou část mental load na sebe matky nabírají dobrovolně, a otcové si ji nechají vzít, protože jim pro danou chvíli usnadní život. V celkovém součtu je však o hodně připraví.

Fyzické napadení nikoliv a nadávky se musí hodně drtit mezi zuby. Peklo začíná až po. Od nadávek až po hřebíky v pneumatice a rozbité zpětné zrcátko u auta, a končí to těmi, kteří “ví, kde bydlíme a počkají si na nás.” To je fakt k pláči. Nebo spíš k nasrání
Teď řeším mimo jiné takovou blbost. Klient ztratil kočičí škrabadlo. Soud se zlobil, co jsme si to zase vymysleli. Škrabadla se nyní domáhá jeho majitel a taky exekutor, který je chce exekvovat. Škrabadlo ztraceno, klient budiž zatracen. Čeho já se tu nedočkám. Škrabadlo! Ten blb to ztratil před pěti lety, od tý doby na to sedá prach někde ve skladu. Jen nevíme v jakým. Klient jich má několik. Koupilo by se nový, jenže podle fotek to vypadá na nějaký DIY... Už se fakt těším, až dostanu novou hračku, tedy nový případ k řešení.
Tady člověk prostě musí neustále balancovat, protože poslechnu soud = naštvu klienta a přijdu o něj, poslechnu klienta = naštvu soud, klient prohraje spor a naštve se. A já o něj přijdu.

Děkuju za plamínek a tip na seriál, zkouknu to, má dobrý hodnocení.
09.11.2019 17:45:28
LMK:
Udělat testy k policii není vůbec nic snadnýho. Nejhorší už máš snad za sebou, převážně lidi vyhoří u těch psycho. Fyzické jsou oproti dřívějšku prý pohodička. Pro mě by to byl ale solidní záhul, nejsem vůbec trénovaná. U některých lidí opravdu nechápu, jak se tam mohli dostat Ty to máš v hlavě srovnaný a jde vidět, že o tuhle specifickou práci s nemalými riziky stojíš.

Jsem, dokážu se ze všeho vykecat
Šlo o to, že hysterická matka odmítala otci (klientovi) ukázat syna a každou svou zprávou otci začínala výtkou typu “ty se o dítě vůbec nestaráš”, přitom otec jí každý den posílal zprávu s tím, jak se synovi daří a kdy jej může vidět. Matka pak podala trestní oznámení pro stalking. Z trestního oznámení: “Otec proti vůli matky neustále kontaktuje dětského lékaře a školu s dotazy na dítě.” Není nad to přiznat nejen to, že chtěla, aby otce zavřeli za to, že plní své zákonné povinnosti, ale taky to, že mu v tom aktivně a úmyslně bránila.
Postla bych ti sem odpověď státního zástupce na stížnost obviněného, kdyby neobsahovala několik jedinečných identifikačních detailů. Tak hroznou blamáž policie zažije obhájce jednou za pár let. Čuměla jsem, že to vůbec dovlekli až do téhle fáze.
Kdo by taky chtěl, aby dítěti zavřeli matku, že? Myslím, že dnešní muži se umějí postarat. Čím dál víc z nich má s dítětem velmi intenzivní citový vztah už od jeho narození a zvládá poskytnout plnohodnotnou péči se vším všudy (jen nenakojí, tam jsou furt pozadu ).
09.11.2019 00:49:10
LMK:
Koukám, že jsi se přestěhoval.

Jak ti to dopadlo?

Já teď prožívám poněkud hořký pocit vítězství. Po roce práce a dvou pokusech PČR dotáhnout věc k obžalobě jsme konečně s klientem dosáhli spravedlnosti - zastavení nesmyslného trestního stíhání. Klienta to stálo rok života, spoustu šedivých vlasů a peněz.
Tak doufám, že jsi prošel, abys mi to tam v budoucnu mohl v můj prospěch trochu popošprtnout
28.10.2019 18:20:44
*Pragmatix I*:
"Jak to dopadlo s tím trestním oznámením podané na stalkera Milenky?"
Technická: Nijak, jako vždycky. Přece nebudeš bonzovat své kámoše, se kterými chodíš chlastat a sám jsi je poslal udělat špinavou práci.
A milce jen "hackli" mail, jiným tady dva protekční stalkeři vyhrožovali smrtí a fyzickou likvidací. Ad milka (sama se občas chová jako stalkerka, například když zp slečnám vyhrožuje, že je pomluví v práci apod.). Ta sice sprostě nadává a pomlouvá ohledně mě, který tyhle svinstva roky tvrdě kritizuje, ale nějak jí dodnes nedošlo, jak se asi přesně stalkerům povedlo jí hacknout mail. Ale o otázce předávání ID uživatelů dalším osobám tady hovořím už roky. Nic se neděje samo a ženy jsou při zadávání hesel nesvéprávné.
Občas si říkám, že se dva nejmenovaní admini a jejich kámoši musí za břicho popadat smíchy, že tady mili vanili sprostě štěká na jediného člověka, co je klepe přes prsty.
Ale jsou to prostě náhody. Vždy, když se nějaká zp slečna pohádá s jedním ze dvou nejmenovaných adminů, tak ji obratem napadnou stalkeři. Prostě šokující náhoda jako milčina inteligence a zhrzenost.
Ps: Už si to jistě přebereš, my už nesmíme ani naznačovat, už tak nám pan K opakovně vyhrožuje, že máme mlčet, jinak nám rozmáčkne své koblihy.
23.10.2019 19:15:43
BlackWoIf:
Čau. :D

Cože, Milenka tady měla stalkera jo? :D
Tak tohle mě zajímá. :D
23.10.2019 08:53:27
Liberecak:
MusicianFit

Pohoda! :D Dnes jsem si šel pro výsledek psychotestu a jsem osobnostně způsobilý. Fyzické a lékařská prohlídka už jsou to nejmenší.
22.10.2019 23:43:43
kaiten:
Ahoj, zatím bez reakce. Je možné, že to kvalifikovali jako přestupek a poslali jinam
18.10.2019 13:47:28
Beyrina:
Doplním si své pochybné znalosti.
18.10.2019 13:17:25
Beyrina:
Dobrý. Já jen v souvislosti s neeuklidovskou geometrií, to jsem měla jako volitelnej předmět v druháku, jinak ne.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk