Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Evžen Huml
Nenechte si kazit den https://zpovednicar.cz/

Index důvěry:
100

Má k rozdělení:

11

7

Pohlaví: muž
Věk: 68
Ve zpovědnici působí od: 07.05.2012 15:56:45
Číslo profilu: 71138
Naposledy se přihlásil: 29.05.2022 03:01:50
Poslední rozhřešení dal: 29.05.2022 02:23:43
Doteď napsal rozhřešení: 3891
Bodování aktivity: 8 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 25820
E-mail:
Oblíbené WWW: https://media.giphy.com/media/3o6MbjUo3XYD5evRcY/giphy.gif
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvníkOsobní návštěvní kniha
14.05.2022 22:38:03
Evžen Huml:
Oběť zla a přátelé - říkal jsem vám abyste si to řešili jinde, ne jen já a ne jednou. Vezměte na vědomí, že tady jste skončili.
03.05.2022 17:08:20
Evžen Huml:
K dotazům, proč někdy obratem zmizí i neutrální komentáře - je to proto, že vyloučení škodné ze Zpovědnice znamená vyloučení škodné ze Zpovědnice.
23.04.2022 10:06:43
Evžen Huml:
S následky publikování dezinformací ohledně Ukrajiny to není žádná prdel, a my skutečně nemáme kapacitu abychom tomu zabránili jinak než zákazem celého tématu. Děkuji za pochopení.

https://1url.cz/qrL7e

h ttps://www.nic.cz/page/4310/aktualne-adm inistrativne-vyrazene-domeny/
19.04.2022 17:13:45
Soraya:
Dík. Už tě nebudu obírat o čas. Mně to tvé vyjádření takto stačí. Dá se myslím pochopit ten argument ohledně náročnosti hlídání témat typu Ukrajina. Neslibuju, že se k tomu už kdekoliv nikdy nevyjádřím, ale oceňuji, že jsi tak rozsáhle odpověděl. Nechám prostor dalším
19.04.2022 15:08:09
Evžen Huml:
Když to zjednoduším, PRO VŠECHNY je podle mě daleko příjemnější a snesitelnější když budeme toto jedno izolované téma diskutovat jinde, než když tu budou létat bany i stálým a letitým uživatelům jen proto, že jim prostě jejich komentáře BUDEME MUSET mazat.

Vážně vás všechny prosím, abyste se na to podívali z tohoto úhlu.
19.04.2022 14:44:53
Evžen Huml:
*Vykuk*: podíval jsem se do administrace kdo a kdy ti co smazal, a řeknu ti k tomu jednu věc - téma které tu teď aktuálně řešíme, tu věc která se tu ještě nikdy nestala (že by administrátor zakázal diskutovat o určitém tématu) je opatření i proti tomu, abychom tu nemuseli hromadně mazat příspěvky (které automaticky provází ban). Nesmazal jsem ti to tehdy já, v tom se mýlíš, ale kdybych to objevil dřív než daný administrátor tak to udělám taky.

V těch diskuzích se MUSELO mazat hodně. I lidem, kteří na to (že jim někdo něco smaže a systém jim zakáže přístup) vůbec nejsou zvyklí. A to tu taky nechce nikdo.
19.04.2022 12:30:08
Evžen Huml:
Soraya: děkuji. Bod po bodu:

- i ta malost části lidí ... když jí potlačíš, tak nezmizí
To netvrdím. Mohu ale na čas prosadit "mlčení", a rozhodl jsem se to udělat - aneb jiná, obvyklá, pro toto místo s ohledem na "přímý rozpor s cílem a posláním serveru Zpovednice.cz" vhodnější témata a průběh diskuzí, protože jinak by nebylo dost rukou na úklid. To přijmi jako fakt, prostě nebylo, na naši docházku a výkonnost po lidech nevidíš.

- To se neděje myslím ani jinde.

a) všude jinde je povinnost registrace a b) projekty se vyvíjejí aby neztratily krok s dobou. To si tady všichni prosím uvědomte, jak pravěký je to kód, že sem může přijít psát kdokoli kdo jde kolem, a že bez NEUSTÁLÝCH DOKOLEČKA se opakujících manuálních zásahů živých lidí to tu NEMŮŽE fungovat, abychom odsud všichni neutekli.

- Pokud jste s ostatními adminy ve shodě (?)

Řešit s kýmkoli mimo uklízecí četu naše vnitřní záležitosti nebudu, takže jen jedno - nevzpomínám si, že bychom někdy byli v jednolité shodě. Dokonce ani nenutíme všechny k povinnému vyjádření.

- řešení mi připadá moc radikální

Rozumím a souhlasím. Je válka. A její hybridní část probíhá už dlouho, i tady, a zesílilo to tak že při současné "docházce a pracovním tempu" bychom museli zdvojnásobit počet administrátorů. My se nenaklonujeme, ani tu nebudeme kvůli válce, resp. kvůli méně než deseti prorusky smýšlejícím lidem sedět celé dny. Kdyby měli všichni zdejší aspoň SRDCE, když ne mozek a žaludek, bylo by to jiné.
19.04.2022 10:09:26
Soraya:
Díky za obsáhlý text. Já ti po tom co jsi napsal věřím, že jsi upřímně rozhořčený. Máš v tom hodně emocí, chápu. Naprosto souhlasím s částí o "malých lidech", kteří závidí utečencům i propisku, kterou jejich děti dostaly ve škole zadarmo. Jenže ona i ta malost části lidí je součástí lidského prostoru a když jí potlačíš, tak nezmizí. Nemyslím si, že kvůli, jak sám píšeš, pár málo lidem, je potřeba zakázat všechny diskuse na toto téma. To se neděje myslím ani jinde. Žádný dokonalý svět nestvoříš. Pokud jste s ostatními adminy ve shodě (?), tak to budu muset akceptovat, i když mi tyto živé ač mnohdy kontroverzní diskuse chybí. Lidsky tě chápu, ale řešení mi připadá moc radikální. Pěkný den .
19.04.2022 06:21:26
Evžen Huml:
P.P.S. A poprosím vás všechny kdo to budete číst ještě o jednu věc - přiložte prosím ruku k dílu, POMOZTE NÁM s úklidem - hlašte nám, tedy těm kdo mají otevřený profil (v překladu - čas se tady tomu věnovat) a víte že sem pravidelně zavítají, všechna porušování pravidel, pronásledování, napadání, hulvátství, diskuze o uživatelích, dehonestace, zveřejňování telefonů a osobních údajů, prostě všechno co byste nechtěli aby se dělo vám - a klidně/ideálně to napište několika administrátorům najednou, nezaměřujte se (nevytěžujte) jen na jeden profil protože někdo jiný z nás sem může přijít dřív a tedy to dřív uklidit. Skutečně nemůžeme číst úplně všechno, to se nedá zvládnout. Budu vám za to moc vděčný.
19.04.2022 05:18:53
Evžen Huml:
P.S. překlepy jsou taky zdarma, stejně jako půlka noci kterou jsem tu nad tím strávil, místo abych šteloval udělátko proti těm pár místním zmetkům, kteří TO (komplikování práce kterou tu děláme pro nás všechny) berou jako sport a nedali pokoj až do půl čtvrté ráno.
19.04.2022 05:14:33
Evžen Huml:
Jak že to zněla otázka?

Válka. Zvěrstva. Děs. Hrůza. Šílenství. Bezbrannost. Utrpení. Děti. Vdovy. Mrtví starci na chodníku po týdny hnijící a ožíraní toulavými psy. Nelidskost daleko za hranicí zvířecí bestiality. Znásilněná, prostřílená, podřezaná, na hromadách naházená a ohořelá ženská těla. Nikdo neví kdy to skončí a kolik životů vyhasne.

Do toho internetové debaty. Facebook plný zmetků. Diskuze na Novinkách. Zlehčování, posměšky a česká závist. Tlustí pivaři nadávající na stát že se stará "o cizí lidi". Kdykoli bych jim to s chutí dopřál, dal bych jim tu zasranou pětitisícovku kterou závidí těm holkám co sem utekly tisíce kilometrů a hypnotizují telefony kdy jim přijde zpráva, že jejich děti které si prošly týdny náletů zalezlé ve vlhkém zimním sklepě o hladu a žízni uznání nikdy neuvidí svého otce.

VÍM že máte všichni představu o čem mluvím. Ale už si nejsem jistý že máte v živé paměti, kam se VŠECHNY místní diskuze na toto téma zvrhly, bez ohledu na to jak je autor sepsal, co chtěl vyjádřit nebo čím šokovat/provokovat. Vždy to bylo víc než živelné, pokaždé to budilo obrovské vášně, někteří to psychicky neunesli a padaly tu jednoznačně žalovatelné kletby a přání smrti a podobně, nepřeháním když použiji množné číslo že někteří odsud odešli a přišli jsme o ně (doufám že jen na čas), a tohle tady NECHCI. A věřím, pevněji než pevně, že ani nikdo z vás. A je úplně jedno jestli je téma protiruské a proruští přijdou do komentářů nebo naopak, vždy se tu po velmi krátké chvíli nadává, válčí slovy, vyhrožuje, osočuje, a nedá se tomu nijak zabránit a s ohledem na to kolik nás v sklízecí četě je a kolik tu trávíme času se to ani nedá nijak uhlídat a korigovat, divoši a divoký z obou táborů sem chodí 24 hodin denně - my sice také, ale většinou jen na chvíli, nikdo z nás tu nesedí celý den a když, tak se u toho věnuje něčemu jinému.

PROTO jsem to zakázal. NEDÁ se to uhlídat. NEMÁME tu zaměstnance na směny s pracovními povinnostmi. JSME vyčerpaní a zhnusení. NIKOMU neprospěje když mávneme rukou že na to nemáme náladu a čas. A co je z mého úhlu pohledu nejdůležitější a jak si představuji fér hru, NEMŮŽEME potírat jen ty, kteří nevědí co je slušnost, humanita, pieta a podobně, v tomto MUSÍME být demokraté a NESMÍME potírat jen ty navýsost nebezpečné tendence proruských, proputinovských, a jak jsem řekl methyl, vyloženě PROTICIVILIZAČNÍCH tlaků. Dále NESMÍME, a tím myslím úplně celou společnost, zapomenout že my VŠICHNI si musíme uvědomit že je nutné něco obětovat. Dražší energie a potraviny, pohodlí ve svých bytech, kumbály za které jsou ti zničení lidé vděční jako za paláce, pár zkurvených korun a podobně.

A tady, na Zpovědnici, z mého pohledu bohužel absolutně nezbytně, a to zejména z časových důvodů, se musíme tohoto tématu na nějakou dobu vzdát. Nikdo z administrátorů tu nebude sedět celý den a hrabat se v té špíně, nebudeme tu držet služby, a nebudeme se sem sami nebo navzájem NUTIT chodit uklízet s nechutí. Je nás sice víc než prstů na rukou, ale nechodíme sem všichni denně a už vůbec ne na celé hodiny. Nejvíc času tu stráví, a to nejen v poslední době, ten možná ne všemi ale zato velmi hromadně nenáviděný Irsail. A nekomunikuje s vámi, protože si vybral PÁLIT SOUKROMÝ ČAS ve prospěch tohoto projektu, namísto vaší spokojenosti s tím, že si máte komu postěžovat a případně i do koho kopnout. Což je i důvod, proč jsem se rozhodl VELMI TVRDĚ potírat každým zákeřný plivanec nebo kopanec do kteréhokoli administrátora. Pokud chcete, můžete si to překládat jako že jsme citlivky, nebo arogantní hovada, nebo psychicky nestabilní, jakkoli chcete. Ale skončilo to. Tady chci poděkovat uživateli s přezdívkou wut, že když se rozhodl ulevit si kopancem do mne, nedbal mého varování NAPOSLEDY a obratem za to sklidil týdenní blokaci profilu, že se tu od té doby nesnažil propašovat a pokračovat v tom, a opevnění doufám že až to vyprší tak se vrátí, a budeme se obatvářit jako kdyby se nic nestalo.

Takže to na závěr řeknu asi takto. O tomto rozhodnutí nebudu s nikým diskutovat, a to ani s kolegy z uklízecí čety. Prostě nebudu. Vy nemáte tušení kolik má kdo z nás na uklízení bordelu po zmetcích čas, a podle všech signálu se velmi, VELMI mýlíte ohledně toho, který administrátor tady odvádí jakýmas té práce, kterou by absolutní většina z vás nechtěla dělat vůbec, anebo byste to vydrželi dělat jen chvíli. A já nedovolím aby nám v týmu kdokoli vyhořel a odešel, nemáme žádné záložníky a už tak to stíháme jen tak akorát.

Nemám v tuto chvíli žádnou představu kdy se to všechno zklidní nebo kam se to bude vyvíjet, takže ani tucha kdy tuhle petlici zase zvednu. Ale z mého pohledu je to nezbytné nutné a nikdo mě nepřesvědčí o opaku. Pochopte to, prosím. A pokud ne, přijměte to bez nenávisti a hořkosti. V nejhorším případě se s tím prostě a jednoduše smiřte. Nestrpím ani jakkoli zabalené provokace, jak co se týče s válkou souvisejících témat a rozhřešení, a to z kterékoli části názorového spektra, tak ohledně napadání a nadávání administrátorům. Nezasloužíme si to od vás a už to, tedy minimálně po nějakou dobu prostě nedovolím.

Promiňte mi to. Děkuji.
19.04.2022 04:23:32
Evžen Huml:
Nejdříve k tématu "Např. v počtu dvě denně?" - předpokládám že se bavíme o tom omezení na 5 témat denně, které jsem dočasně nastavil třem uživatelům. Tímto jim děkuji za to, že to pochopili a/nebo přijali a drží se toho.
Ne, nic takového v pravidlech není, ani náznakem, a samozřejmě že existující ustanovení bych na to pasoval jen velmi těžko, krkolomně a od pohledu trapně. Kdybychom se o tom museli přít a dostali se až někam k horizontu, ano, skončili bychom na "protože jsem řekl, že to tak chci". Tady se na moment zastavím. V mé historii administrátorských připomínek k chování uživatelů naleznete všechny následující formy:
- ocenil bych, kdybys
- líbilo by se mi, kdybys
- nelíbí se mi, že
- prosím tě, abys
- žádám tě, abys
a většinou až potom přicházejí má CHCI (což znamená že tak to prostě BUDE), nechci (dtto), od této chvíle už NIKDY, tohle bylo NAPOSLEDY, a tak dále. A s ohledem na co možná nejjemnější rukavičky (křehkých duší je tu plno, nejsme typický demografický vzorek, ANI JEDEN Z NÁS není ani zdaleka konfekční osobnost) se snažím, aby i má NAPOSLEDY křičená kapitálkami poskytla prostor pro jejich/vaše poslední slovo. Jenže pak už to jede nezastavitelně, a odpor odměňuji zpřísněním postihu bez oznámení/vyhrožování předem, nevím proč bych to dělal. Většina je nás tu přes 15+ nebo zletilých, a když někdo tímto způsobem zneužije mou snahu řešit věci pohovorem a nikam se ani po dlouhé výměně nedostaneme, existuje bod za kterým už k žádnému kompromisu nejsem ochoten a zpátky neudělám ani krůček, jen a pouze kupředu a nikdo s tím nic neudělá.
Takový jsem, s tím jsem tuto pozici přijal, netajil jsem se tím a bylo to kvitováno s povděkem, a je mi líto že to musím takto říct ale pevná nesmlouvavá ruka je tady prostě potřeba. V soukromí mi to vlastní není, ale dlouho a často se tu hlasitě artikuluje pravda, že Zpovědnice už není co bývala (ostatně, co na tomto světě je), a rádi to tu máme všichni včetně těch ... nebudu expresivní, vztekli se dávno u těch pravidel v prvním díle a teď už mluvím k jinému obecenstvu. Nemám žádné výčitky že bych se k někomu choval nepřiměřeně zle, a kdo z vás má ten pocit tak si uvědomte, že nebýváte svědky celých konverzací od začátku, neznáte a nevidíte tu ničí historii, a neberete v potaz že, a to přiznávám bez mučení a uzardění, NEMĚŘÍM všem stejným metrem. Jinak se chovám k lidem kteří tu odvedli kus poctivé práce a poslali po náhodných hlavách do světa kus dobra (např. vůbec nechápu co se to mým směrem aktuálně děje s Vílou) a jiný, a přesto nezanedbatelný díl shovívavosti dopřávám lidem u kterých v přehledu vidím ... věci za které bych se propadl hanbou. Přesto, a to zdůrazňuji, se nenechávám ovlivnit (jak to jen dokážu) tím, že někoho pocitově "nemusím". Toho člověka obvykle neznám, potkal jsem se řádově tak s třicítkou z vás ale ani tak nemohu říct že bych do vás viděl, čtu pouze písmena která jsou slabým odvarem řeči, řeč je pramenem nedorozumění, já jsem si toho vědom skutečně velmi dobře a snahu nekřivdit a neubližovat mám hlouběji než v DNA. Z textu zde to tak nepůsobí, to vím, ale tak se vnímám a o to se celoživotně snažím.

Teď se nemohu vyhnout tomu, abych do tématu nezatáhl celou uklízecí četu. Nemáme žádné ordinační hodiny, nedomlouváme se kdo a od-do tady bude držet stráž, nepočítáme si navzájem kdo tu strávil kolik času, je to celé na bázi dobrovolnosti a vůbec nic nám na tom nevadí. Bohužel ale není možné, abychom vás tu nechali napospas živlům jen tak. Vy nevidíte co se tu děje, nevíte a nemůžete mít lepší než jen velmi mlhavou představu, je veliký rozdíl mezi otevíráním témat jedno po druhém ve veřejné části versus vidět + udržovat v nějakých snesitelných mezích z vrtulníkové výšky zdejší cvrkot v administračním rozhraní. A doslova každá minuta kterou strávíme nekonečným povídáním s lidmi kteří ne že nemohou, ale ZA ŽÁDNOU CENU NECHTĚJÍ pochopit že v tomto složení a počtu se vám nemůžeme každému jednotlivě věnovat půl hodiny denně, pochopte že si sem taky chodíme počíst a něco sdílet, nejsme přespolní ale místní. Do toho mixu si přihoďte těch pár bez odpuštění hajzlů a vyjde vám z toho, že když si vyšetříme soukromý čas který trávíme tady, také se chceme aspoň chvíli bavit, a ne se dokola hádat s hlušci, a to i z vás/nás devadesátipětiprocentních.

ČAS. Nejcennější komodita na světě. Ani to zdraví nemá takovou cenu, na Titaniku bylo hodně zdravých lidí ale přišli o čas, který běží jen dopředu a s věkem se stále zrychluje.
19.04.2022 03:19:03
Evžen Huml:
Hlásit předem že už je to v běhu mě ani nenapadne.
19.04.2022 03:15:33
Evžen Huml:
matouch: radím ti aby sis dal studenou sprchu, mám dostatek podkladů k velmi výživné žalobě
19.04.2022 02:35:11
Evžen Huml:
Ještě malinko odbočím od tématu - ve prospěch těch pěti ze sta, dva z nich si nedají pokoj ani teď v noci. Budu mluvit v jednotném čísle, těch 95 lidí ze sta prosím aby se pokusili oprostit od podezření že jde o namyšlenost.

Už jsem to psal níže methyl, "starým zlatým časům" kdy byli administrátoři víceméně bezbranní proti zneužívání proxy k neoprávněnému přístupu na server už zvoní hrana, a tentokrát natvrdo a nekompromisně. Už žádná zdlouhavá ruční práce, žádné udržování zastaralého seznamu Tor exit nodů, žádné nekonečné klikání na IP adresy u problémových příspěvků ve snaze zjistit zda (ne)jde o proxy, žádné pálení desítek minut kvůli identifikaci problémových uživatelů.

V následujících dnech až týdnech tu bude hodně křiku a opticky to bude vypadat jako rozzlobený dav - ale opět, ujišťuji vás že jsou to jednotlivci a že to dříve nebo později utichne, protože karta se obrací a manuální dřinu přenecháme strojům, jsme ve třetím tisíciletí a sáhnout si do velkých databází zda daná adresa (ne)patří na místní blacklist už je snadné dávno. Vím že existují validní důvody k používání proxy, takže až do úplného důsledku to automatizovat nebudeme - nicméně, poměr času který zabere záškodníkům přepnout se na jinou adresu versus čas který my propálíme ochranou tohoto projektu se obrací v tak zásadní neprospěch škodné která se nehodí ani do kompostu, že to jinak než vítězstvím na celé čáře dopadnout nemůže.
https://rapidapi.com/blog/ip-ge olocation-api/

Učinil jsem nějaká rozhodnutí, přebírám za ně plnou odpovědnost a neustoupím ani o píď. V souhrnu máme dostatek nástrojů k tomu, aby se před námi sígři neschovali. Už teď je tu nechávám po jejich rádoby partyzánsky utajeném návratu nějakou chvíli radostně pobíhat a nejen sada identifikátorů které máme v případě potřeby k dispozici, ale i jak a s kým zde komunikují, mi poskytují dostatek spolehlivých vodítek k jejich ztotožnění. Ztotožnění ne v kolizi s GDPR, jak je tu zvykem prášit od huby ve snaze nás vyděsit, operují s pojmem kterému vůbec nerozumějí. Taktéž ohánění se obchodním zákoníkem "já jsem si zaplatil odbanování, vy jste mne obratem zablokovali a peníze mi nikdo nevrátí". No a co má být? Vyloučení ze serveru je formulované jasně, a že není úplně technicky jednoduché zabránit aby si sem chodili číst mi nevadí.

Ban který je automatický po smazání tématu, komentáře nebo příspěvku v knize jsem schopni snadno zrušit, neváhejte se na mne obracet pokud budete mít pocit nespravedlnosti. Blokace profilu nebo termínovaný distanc neregistrovaného uživatele už ale legrace není, jsou to zavřené dveře a kdo do nich bude kopat, tomu se ten termín povoleného návratu změní na plovoucí, tzn, od jeho posledního příspěvku kterým se budu muset zabývat. Dlouhodobě škodící uživatele nebudu váhat zablokovat trvale, napořád. Poslední takový případ je uživatel, kterého znáte m.j. pod různými verzemi přezdívky matouch. Pokud se sem ještě někdy vrátí, pak jen velmi složitě a nebude se moci přihlásit k žádné ze svých identit, ani se obracet na lidi se kterými je tu nakrátko, úplně ztratí svou tvář a jméno, a jakmile zjistím že jde o něj tak má zase utrum. Tentokrát už navždy. Trvá to léta, nedá si říct ani po dobrém ani po zlém, vyhrožuje od nesmyslů až po věci které by svým způsobem nepříjemné být mohly pokud by na ně došlo a nikdo se mu nepostavil aktivně, a čeho je moc toho je příliš. Kdyby byly pozice administrátorů placené a Pajk mu náš čas nějakým způsobem vyúčtoval, tak by musel prodat i boty.

Schválně si ty tři nesmazané vzkazy/témata které mám v profilu přečtěte, a nemluvím jen o něm, jedná se stále o tytéž figury které tu za ty roky potkáváte pod mnoha přezdívkami ale rozeznáte je spolehlivě.

To jsem zlý, to jsem dneska krásně zlý!
https://youtu.be/XVUxH0H5WOY
19.04.2022 00:34:53
Evžen Huml:
Konečně, <b>KONEČNĚ</b> se někdo zeptal jako ve slušné společnosti. Až do této chvíle jsem neměl k vyčerpávající a veřejné odpovědi na tuto nepochybně zásadní otázku důvod - kdo má ve zvyku začít cosi jako debatu nadávkami a čeká že se ode mne něco dozví, udělá rozhodně lépe když se rovnou sbalí a půjde místo toho dělat něco užitečnějšího.
Soraya, děkuji Ti.

<b>Mazání diskuzí o Ukrajině, politická témata
Z jakého důvodu se na zpovědnici nesmí zakládat politická témata? Proč se mažou témata o válce na Ukrajině? Které pravidlo zakazuje založení takových témat? Např. v počtu dvě denně? Děkuji za vysvětlení.</b>

Odpověď bude na pokračování, a pojmu ji tak jak to mám rád - nejdříve vyplaším pár ranami do vzduchu ty, kteří nejsou hlubšího pochopení vůbec schopni, aby si mě v jejich jednoduchém až primitivním světě mohli ve vlastních mantinelech "podle sebe soudím tebe" zařadit mezi arogantní hajzly, a s hlubokým uspokojením jak rychle mají ve všem jasno se mohli vzdálit a otravovat zase někde jinde. Tak jak místní osazenstvo vnímám a z administrátorského zákulisí i na skle jednoznačně vidím, jde početně o méně než pět procent duší které se tady točí - ostatně, vzkazy 1114092, 1119146 a 1193638 byly určeny nikoli především, ale čistě a pouze jen jim. Těch 95 % ostatních kteří sem zavítají může rovnou přejít k dalšímu dílu, a to myslím vážně. Vím, že tu pár (co do počtu výjimečných) jednotlivců nechápe, co ten obrat znamená, přesvědčuji se o tom dnes a denně, ale to je jejich problém a boj, který prostě nemůže skončit a V JEJICH PŘÍPADĚ také nikdy neskončí jinak, než (jen namátkou) přibližně takto:

<i>Obsah jakýchkoliv textů vkládaných uživatelem:
- nesmí být v rozporu se všeobecně uznávanými morálními a etickými pravidly
- nesmí poškozovat třetí osoby či organizace
- nesmí být v přímém rozporu s cílem a posláním serveru Zpovednice.cz
- nesmí být explicitně a výhradně adresován uživatelům jiným než je autor této zpovědi

Správci serveru si vyhrazují právo s konečnou platností rozhodnout...
a v takovém případě bez předchozího upozornění...

Jakékoliv VEŘEJNÉ obviňování, pomluvy a napadání administrátorů www.zpovednice.cz a ve specifických případech i uživatelů...

Jakákoliv polemika v příspěvcích vkládaných na hlavní stránku nebo v rozhřešeních o jejich rozhodnutí...

Pokud potřebujete řešit konflikt s jakýmkoliv administrátorem...

Přeřazení či vymazání zpovědi administrátoři nejsou povinni...

Posouzení, zda zpověď je či není proti pravidlům či zda je či není ve správném oddělení ovšem i nadále zůstává...

UPOZORNĚNÍ!: toto jsou pouze příklady...</i>

Až skončím, řeknu. Někdy odpoledne se budu se snažit odpovědět všem, kteří se alespoň pokusí mluvit se mnou jako s kámošem, u kterého je spoleh na to, že nedělá nic co nepovažuje za správné a pro kterého je neobyčejně důležité, aby před vlastním pohledem do zrcadla nemusel uhýbat očima. Ano, vím že to tak často nevypadá - a je mi to jedno, zejména z časových důvodů. Daleko raději bych teď uklízel nepořádek po těch pěti procentech a ladil technickém prostředky které si jejich řádění vyžádalo, než psal tuto slohovou práci - ale chápu, že už je nezbytná a že přehlížet 95 % otazníků donekonečna nešlo a ani jsem to neměl v plánu.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk