Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
allloe
Kdo jde vstříc slunci, nechává stín za sebou.

Index důvěry:
119

Má k rozdělení:

11

7

Pohlaví: žena
Věk: 30
Ve zpovědnici působí od: 27.02.2008 18:34:21
Číslo profilu: 44186
Naposledy se přihlásil: 25.03.2023 03:31:56
Poslední rozhřešení dal: 25.03.2023 04:52:02
Doteď napsal rozhřešení: 4124
Bodování aktivity: 9 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 57383
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
23.03.2023 22:48:33
hominid:
ano, je chvályhodné, že ještě někdo má na ty dezoláty nervy...
22.03.2023 18:32:10
bilej tygr:
Ahoj Obdivuju tvou trpělivost v diskusich s Ještěrkou a dalšími podobnými, já jsem to vzdal už dávno. A vůbec - píšeš moc pěkně pro lidi. Posílám plamínek
20.03.2023 22:50:44
Slizký Úchyl je Zpět (slizkyuchyl@post.cz):
PS

Zapomně jsem včera připsat jednu podstatnou věc k tomu bodu čiślo 6 - holka z busu!

To, že se jí nelíbilm je sice dost pravděpodobné, ale myslím si, že ze mě má možná hlavně strach!

Před pár dny mi říkala známá, že když jí osloví někdo na ulici, tak automaticky řekne ne, i kdyby ten chlap byl fakt nádhernej a líbil se jí! Později si pak prý říká, že klidně mohla jít. Dřív jsem na tohle téma vlastně slyšel naprosto stejný názor od jiný známé.

Tím si samozřejmě nechci dávat žádné naděje, spiš mi tahle informace přijde akorát celkem důležitá.
20.03.2023 01:48:08
Slizký Úchyl je Zpět (slizkyuchyl@post.cz):
Ahoj Allloe!

1. Na slovo “milovat“ si dávám opravdu pozor. Hraničářce jsem několikrát řekl, že jí mám rád ale slovo milovat sem použil až ve chvíli, kdy jsem si tím byl jistý, ve chvíli, kdy jsem věděl, že si to už mohu dovolit říct.

2. Každý vnímá dárky naprosto jinak. Můj postoj k dárkům je takový, že ti ho dávám, protože chci, protože tě chci potěšit. Když si ho nevezmeš bude mě to hodně mrzet. Když si ho vezmeš, tak mi nejsi nijak zavázána, nic mi nedlužíš, a neočekávám nic na oplátku, ani si tě nechci kupovat.

3. Bohužel já si vždy idealizuji ženy, které vlastně vůbec povahově neznám, ale věřím, že je to ta pravá.
Vlastně, když jsem v poslední době zamýšlel. Tak před 15 lety jsem chtěl hodně jednu holku, nevyšlo to a na roky jsem zanevřel na ženy. Pokud si pamatuji dobře, tak cca před 8 lety mě v práci provokovala jedna holka, věděl jsem, že na ní nemám, a co by na mě viděla. Přes všechny tyto uvědomění jsem jí skočil na špek a zamiloval se. Opět to nevyšlo a opět jsem zanevřel na ženy. Takže 2 holky za 13 let a z toho jsme si tu jednu ani nevybral já.
Před dvěma roky jsme teprve oslovil holku v buse. Nedávno hraničářku, a teď jsem zkusil tu další spolužačku.
Proč to říkám? Frustrovaný z odmítnutí? Spíš frustrovaný z toho, že to nikdy nevyjde. Jenže si teď uvědomuji, že jsem za 32 let oslovil jen 5 holek, když nepočítám takové ty “dětské románky“.

4. Když ten dárek s dopisem vyhodím, tak tím uzavřu další kapitolu a nebude už cesty zpět. Ten dopis mám uložený v počítači, kdybych si ho chtěl někdy přečíst. Nicméně je pravdou, že když už se rozhodnu něco ukončit ve svém životě a udělat za tím tlustou čáru, tak se většinou snažím zlikvidovat veškeré vzpomínky a věci s tím spojené. Až ukončím školu a budu mít jistotu, že se mě ještě hraničářka nepokusí z něčeho obvinit, tak zlikviduji veškeré dopisy a zprávy, co jsme jí, kdy napsal. Nemám potřebu si to připomínat. Vlastně tamty dvě holky jsem si smazal i z Facebooku. Prostě si najednou řeknu ze dne na den, že už toho je dost, přeteče pohár a já během dne všechny vzpomínky a práci zlikviduji. A nikdy jsem toho nelitoval!

5. Spolužačka:
Co jsme ti o ní vlastně řekl? Viděli jsem se jednou ve škole pár hodin. Po druhé jsem jí potkal jen na chodbě a pozdravil jí. Toť vše. Pak jsem jí vlastně zkusil napsat. Sotva si pamatuji, jak přesně vypadá, takže ona si nejspíš sotva pamatuje, jak vypadám já. Nic o ní nevím a ona o mě také ne. Což znamená, že mě zatím zaujal jen její obal, a ona zase vlastně zatím nemá žádný důvod mít o mě zájem.
Nicméně před pár dny si změnila fotku na Facebooku a je nádherná! Tak jsem zase trochu pookřál! :D
Zprávu, co jsem jí poslal před 3 týdny si přečetla až po 14 dnech a stejně do dnes neodpověděla. Dnes jsme jí napsal teda, jak to má se školou, jestli stihne první pololetí uzavřít do konce března. (Prodloužila si to.) Pokud neodpoví, tak už jí psát nebudu. Pokud to nedá do března, tak stejně končí. Buď se tedy potkáme pak ve škole nebo ne. Když se potkáme, tak uvidím, jak bude reagovat a chovat se “face to face“. Nechápu, že platí 30 000 Kč a kašle na to…

6. Holka z busu:
Posílat jí něco přes ten AirDrop mi přišlo nejdříve jako blbost a hodně stalkerské. Na druhou stranu by to pro ni mohlo být v něčem bezpečnější. Nebudu si k ní sedat, mluvit na ní, narušovat její osobní a komfortní zónu. Mohu jí přes to zkusit poslat ten romantický dopis. Sice tam nebude ten dárek, ale ten dopis je stejně důležitější!
Jenže, jak je velká šance, že to přijme? Že přijme něco, co neví, co je, ani od koho to je? Přijme to do mobilu, kde má hesla, platební karty, a piny. Může si myslet, že je to virus.
Možná tam bude mít náhled, toho, co jí posílám. Pokud to dobře “prodám“, aby to působilo bezpečně a na první pohled lákavě, zajímavě, tak to možná přijme. Pokud ale zpanikaří a bez přemýšlení to odmítne, tak nevím…
Co si o tom myslíš?

Hezký začátek nového týdne!
17.03.2023 20:45:31
allloe:
Zero:

Slizkej: Tak i s tou holkou z busu se to teoreticky může zajímavě vyvinout... ale když už Tě jednou dost nepěkně odmítla, pravděpodobnost že by najednou otočila a líbil ses jí, je mizivá. A pokud Tě odmítnutí mrzí nebo přímo frustruje, možná by bylo lepší se do toho ani nepouštět, když je tak pravděpodobné.
Na svůj vzhled nespoléhej, že jsi zhubnul pár kil a máš na sobě tričko, jehož výběr jsi promýšlel, to nemá příliš šancí něco změnit.
1) Odrazující je přílišná horlivost, která naznačuje, že by se dotyčný mohl nezdravě citově upnout... a třeba dárečky někdy zavánějí citovým vydíráním. Takže vyděsit to může, že na Tebe někdo dlouho myslí a nejdeš mu z hlavy, to dobře působí jen když máš o dotyčného taky zájem a nebo když je vidět, že to ten horlivec bere s nadhledem, spíš jako vtip a zábavu... když nemá nějaká očekávání, nedělá si falešné naděje, že to k něčemu povede (ale Ty to tak nemáš a žena to vycítí)... taky úplně dobře nemusí působit, když vypadáš hrozně zamilovaně a přitom dotyčnou ani neznáš - jsi tedy zamilován jen do jejího vzhledu případně nějaké idealizované představy a to je pro nějaké ženy také varování.
2) Podle mě je možnost i ten dárek někam odložit... proč ho hned vyhazovat? Zvlášť ten dopis si třeba ještě rád po letech přečteš a pousměješ se nad tím, jaký jsi byl za mlada a podobně.
16.03.2023 20:05:53
Zero:
Jsi opravdu moc hodná, takové lidi mam rád.
15.03.2023 02:37:33
Slizký Úchyl je Zpět (slizkyuchyl@post.cz):
PS

Zapoměl jsem na dvě věci.

1. Proč to, že na ni tak dlouho myslim musi hned vyvolat negativni dojem a vyděsit jí? To by ji nemohlo v hlavě naskočit něco pozitivního? Třeba jako… Asi se mu teda opravdu hodně líbím. Asi to se mnou myslel vážně. Asi mu záleží na tom mě poznat. Asi se jentak nevzdává. Asi mě fakt chce a svému rozhodnutí i mně je naprosto věrný………

2. Jediná možnost jak to nevratně uzavřít je ten dopis s dárkem vyhodit. Jenže nebudu pak litovat v budoucnu?
15.03.2023 02:08:22
Slizký úchyl je Zpět (slizkyuchyl@post.cz):
Ahojky,

Musím se teda přiznat, že už z těch neůspěchů začínam být zase nějaký otrávený. Vše zatím byla jen zbytečná energie a ztráta času. Cítím, že se zase začínám dostávat do fáze, kdy se vykašlu na holky, hledání lásky a vztahu, a budu si dělat svoje věci.
Vlastně, to že ta spokužačka není za 3 týdny schopná odpovědět mě dost odpudilo. Mám pocit, že jsem o ní ztratil zájem úplně, ani vlastě už netoužím po tom s ní jít na to jídlo, co navrhovala.
To je snad popravdě “zábavnější” čekat než potkam holku z busu…

No ten AirDrop funguje lehce, ale má to háček.
Prostě si přes to iPhony mezi sebou posílají bezdrátově fotky, soubory.
SMS samozřejmě ne. Takže bych přes to mohl teoreticky poslat ten dopis nebo cokoliv napsaneho ve wordu třeba. ALE jí se na displeji zobrazí můj název iPhonu a že jí posíaĺm soubor, a ona má možnost to přijmout neno odmítnout. Jak velká pravděpodobnost je, že přijmeš něco, co nevíš, co je, a ani kdo ti to posílá…
Jinak poslat něco vtipného nevím no…. Spiš by tam mohlo byt něco jako, že se omlouvám za minule, a že jí nechci obtěžovat a ani nechci, aby jí bylo nepřijemné jezdit autobusem v mé přítomnosti nebo celkově…

Ale víš co mi teď přijde nejpodstatnější?
Proč by se ten tvůj první odstavec nedal aplikovat právě na tuto holku z busu? Určitě rozumíš, jak to myslím…

Plus k tomu přidejme to, že já neustále pracuji na tom, abych byl víc chlap a víc sám ze sebou spokojený. Pracuji na postavě i na vzhledu. Dost si potrpím na módu a oblečení…
Co když se potkáme za půl roku, ona bude sama, já budu o 10 kg lehčí, hezčí a svalnatější… prostě k nakousnutí a neodolatelný…. :D
14.03.2023 19:00:54
allloe:
Slizkej: Že na Tebe spolužačka kašle je myslím teď docela opodstatněná domněnka, ale jde o to, že co je teď nemusí být za měsíc. Takže třeba jí ještě zaujmeš, až bude víc naladěná a bude mít čas se bavit. A to že teď není zítra platí i opačně - že má o Tebe nějaká holka zájem neznamená, že ho bude mít i příští týden. Třeba potká svojí lásku z dětství nebo si všimne na Tobě něčeho, co jí odradí... tak to prostě chodí.

Ten dárek z busu už bych nevozila, to už by jí vyděsilo samo o sobě, že na ní někdo tak dlouho myslí a vozí to s sebou... sice se nechceš vzdát té práce a všeho, co to pro Tebe znamená, ale uzavřela bych to spíš vložením předmětu do kufříku se vzpomínkovými předměty a tu dívku z busu bych ideálně nekontaktovala - zvlášt když se minule chovala, jak chovala - a pokud jí kontaktovat chceš, tak spíš nějak přes ten AirDrop...nějak vtipně... uvolněně, jako že Ti o nic nejde, jen se v buse nudíš a tak jí píšeš (ale nevím, jak ta aplikace vůbec funguje)... a už Tě odmítla, posledně dost razantně, tak to je i očekávatelná reakce, pokud to znovu zkusíš.

Jak jsem zjišťovala, kdy a odkud "můj milý" odjíždí domů už nevím úplně přesně... tak samozřejmě jsem si našla jeho rozvrh... a asi jsem ho na té zastávce jednou náhodou viděla, pak tam chodila často a zkoumala autobusy a sledovala, do kterého nastupuje, abych si to ověřila...tak něco
13.03.2023 23:07:00
Snehomurka789:
Ahoj Allloe,
děkuju za milou zprávu i za plamínek. Zrovna od tebe si ho dost vážím, protože se mi líbí tvoje komentáře a považuju tě za moudrou ženu. Delší dobu jsem nebyla na Zpovědce - zase nějak začínám trávit víc času jinými aktivitami.
Nedávno jsem četla rozhovor s režisérkou Janou Počtovou o jejím snímku Šťastní až na věky. Ten je o vztahu vícero lidí. Počtová píše, že jí připadá možné, že společnost časem přijme otevřené vztahy podobně, jako třeba již přijala soužití nesezdaných lidí - kdysi něco téměř nemyslitelného, dnes každý druhý vztah.
Já ale nejsem nějakou propagátorkou polyamorie nebo volných vztahů - spíš mě baví o tom přemýšlet a teoretizovat. Praktické zkušenosti v tomto směru nemám.
13.03.2023 03:44:36
Slizký Úchyl je Zpět (slizkyuchyl@post.cz):
Ahoj!

Tak teď mám konečně klid a čas! Dnes si na to psaní dokonce sednu k PC.
Budu toho asi víc, tak to vezmu nějak popořadě.

Včera jsem odhalil, že jsem BusLover a stěžoval si, že spolužačka neodepisuje, a ani si to nepřečetla za 14 dní.
Dnes jsem potkal holku z BUSU a spolužačka si přečetla moji zprávu! Náhoda? Osud? Magie? :D

No stejně ale zatím neodepsala.

Moje kamarádka taky říkala, že na mě ta spolužačka kašle. Jenže víš co, vše jsou to naše / vaše projekce a domněnky. Jistě to vědět nemůžeme.
Jiná spolužačka, která mě nezajímá, taky neodepisuje. Normálně jsme jí napsal, že nesnáším, když někdo neodepisuje a ona odpověděla, že je chronický neodepisovač, a že jak fláká školu, tak fláká vše i SMS.
Řekl jsem jí, že si to neodepisování beru moc osobně, a ona mi řekla, že ať to nedělám, že to není mnou, a že to dělá ona všem, že neodepisuje.
S Kámošem ze třídy jsme si volali a řešili hraničářku. Volal se mnou třeba 3x týdně, někdy i déle jak hodinu, ale když mu napíšu SMS, tak skoro nikdy neodepíše…. Někdo to tak asi má, a já si možná jen zbytečně vytvářím domněnky a beru si to moc osobně.

Jestli sem nechci chodit v roli poradce?
No hele upřímně nevím, je to hrozný žrout času a kvůli hraničářce jsem ztratil už dost času. Za měsíc už píšeme maturitní slohy a já se ještě nezačal učit… Tak Kdyžtak někdy čase. Místo učení čumím po nocích do zpovědnice. :D

Prostě je tohle divná doba. Všechno je hned stalking a sexuální obtěžování. Dřív by to tak nebylo. Na tom jsem se shodnul i s terapeutkou a psychiatrem. Možná bych se vrátil radši do doby, kdy nebyli mobily, ani internet… Nehledě na to, že tahle „online doba“ způsobuje nespočet psychických problémů. Zrovna nedávno mi kamarádka doporučila knihu s názvem „odpojený muž“.

Díky za mail, zatím budu psát sem. Kdybys teda chtěla něco ty napsat do mailu a ne sem, tak mi to kdyžtak řekni a dám ti můj mail!

Vlastně ten dárek s tím dopisem jsem vozil pořád u sebe, a teprve když jsem si začal psát SMS s hraničářskou, tak jsem řekl, že to vozit už nebudu. Přesto jsem to nevyhodil a schoval to do krabice…

Dnes se mi to hodně ale vrátilo. Jako by to bylo včera, co jsem to vozil. Byl jsem plný smíšených emocí. Radost, že jsme jí zase potkal, ale smutek, že to nevyšlo, že to s žádnou holkou zatím nikdy nevyšlo… Vlastně jsem cítil smutek a bezmoc, že se mi nepodařilo jí to předat. Já jsem jí to opravdu chtěl jenom dát. V tom dopise je na konci můj telefon. Kdyby se neozvala, už bych jí nechal…

Popravdě přemýšlím, zda to zase začít vozit. Teď je už moje obsese lepší, takže bych to asi zvládl vozit v jednom pytlíčku, tak abych to prostě měl vždy u sebe, ale nežil tím, nebyl na to upnutý. Rozumíš… Vlastně celkově se moje obsese zlepšují stále.
Hraničářce jsem předal dárek, jak nejlíp to bylo možné. Stejně ale nevím, jak to dopadlo s dárkem, ale je to pro mě uzavřené prostě. Víc už stejně nezmůžu.
Takže mě vlastně dnes napadlo, že buď ten dárek, pro holku z busu, mohu vyhodit, nechat navždy skovaný, no a nebo prostě až jí zase potkám tak jí ho položit na klín nebo vedle na sedačku a vystoupit… Víc dělat nemohu. Je to jediná možnost, jak to k ní zkusit dostat. Když to nechá v buse ležet nebo to vyhodí, tak to bude stejný jako když to nechám navždy doma. Šance, že si to ale vezme tam nějaká je. Co myslíš? Mohu to dát do něčeho průhledného, aby viděla, co v tom je, že to není nic nebezpečného ani oplzlého. Co si o tom myslíš?

Nevím, jestli máš iPhone, ale já ano a ta holka taky. Na iPhonu je „AirDrop“ – přes to si iPhony mohou mezi sebou posílat soubory, fotky, atd… Ten AirDrop můžeš mít zapnutý pro všechny, jen pro kontakty, nebo vypnutý. Prostě jsem zkusil v tom buse Svůj AirDrop a zobrazilo mi to tam její iPhon, který byl pojmenovaný jejím křestním jménem. Takže teď vím její křestní jméno. :D Na 99,9 % to byl její iPhon… Já vím, nic neříkej…! :D

Myslíš, že mi to může nějak pomoct?
Jak jsi zjišťovala v kolik hodin „Tvůj milý“ jezdí domů?

Jinak na ty zpovědi, co jsi mi napsala se rád kouknu. Vlastně už jsem trochu koukal.

Líbili se mi tam dva komentáře.

1. „Odpustila, stalkeru není nikdy dost. Člověk si uvědomí, co měl, až když to ztratí.“

2. „Tak každý snad ví, že stalker se rovná doživotní láska.“

PS – Možná, že to, že dnes jsou některé ty holky, tak opatrné a odtažité, způsobily ty kluci, co se k holkách chovají hrubě, osahávají je, obtěžují je, atd… A pak na to doplácejí i ty, co jim chtěj dát nebo říct něco hezkého / romantického.

Nejsme žádný hnusák ani úchylák, tak proč by jí to mělo být tak strašně nepříjemné?
Nenadával jsem jí, neříkal žádné oplzlosti, ani jsem jí tenkrát nebránil si odsednout. Přece jsem jí jen řekl, že je krásná, a že na ní myslím od té doby, co jsem si jí všimnul…

PS2 – Ještě mě napadlo zkusit využít nějak ten AirDrop. Zkusit jí příště poslat ten dopis přes to, jestli to přijme. Ale pochybuji. Taky by to ztratilo to kouzlo a možná i smysl bez toho dárečku. Jediné, že by jí to mohlo připadat bezpečnější. Bezpečnější pro ni.
Nebo jí zkusit říct, že jsme jí nechtěl obtěžovat, jen, aby si to vzala?
A nebo, jak říkám, to prostě položit vedle ní na sedačku, pokud bude volná, a vystoupit?
Max to tam nechá nebo vyhodí. Co nejhoršího se stane? Najde to někdo jiný a bude mít můj telefon, a bude si ze mě utahovat? To asi přežiju…

Jsem zvědavý na Tvůj názor! Pokud máš lepší nápad / plán, tak sem s ním! :D
12.03.2023 21:04:43
Slizký Úchyl je Zpět (slizkyuchyl@post.cz):
Tak to bys nevěřila, jsme to úplně přivolali...
Teď jsem přijel domů busem ve kterém podle mě byla ta holka... :D Měla teda kulich, ale podle mě to byla určitě ona...
Pak pozdějc ještě písnu!
12.03.2023 11:20:43
Zmatený (jiri.plechaty9@seznam.cz):
Ahoj, napsala si mi teď pod zpověď a rád bych s tebou o tom popsal více, protože bylo vidět, že mi rozumíš a napsala si konstruktivně svůj názor, který mě nějakým způsobem posouvá v mém přemýšlení. Nechávám tu svůj email a doufám, že si s tebou budu moci napsat.
12.03.2023 10:08:31
IvanaIvanova:
Ahoj, prečo myslíš, že som k Vikimu zlá? Toľko som mu už zo seba dala. Aj svoje telo.
12.03.2023 09:18:20
allloe:
Slizký Úchyl je Zpět (slizkyuchyl@post.cz): Někteří lidé prostě moc neodepisují... a třeba mě to někdy trvá i den, než si příchozí sms všimnu... a moje mamka jednu dobu vůbec nekomunikovala a když jsem se s ní pak viděla, v mobilu měla nepřečtené týden staré sms od své kamarádky, že ta se o ní už bojí a ať se jí konečně ozve (možná dokonce zvažovala zavolat policii, jak se o mou mamku bála). Že ta Tvá neodepisuje svědčí o tom, že zatím jsi jí jako chlap moc nezaujal... ale tak třeba bude příležitost to změnit.

Ha, tak BUSlover jsi Ty! Vypadá to, že ty nevyžádané nevhodné dárky jsou pro Tebe typické Jako sice je třeba ocenit invenci, originalitu a úsilí, ale uchyluješ se k tomu v nevhodných situacích, příliš tlačíš na pilu a ještě čekáš, že to Ty ženy potěší, když většině lidí je jasné, že je jim to spíš nepříjemné. Ale co... když jsme u slova stalker, vnímám u Tebe nějaké jeho rysy, byť jen v soft provedení. Hlavní je, že celkově působíš z lidského hlediska v pohodě a máš nějakou sebereflexi, což hard stalkeři nesplňují. Je na Tobě dost sympatického, s čím se člověk může ztotožnit. A učíš se ze zkušeností - ne dokonale, ale hlavně, že nějak a že je to znát. Mimochodem, poslední dny jsem četla nějaká Tvá rozhřešení... nechceš sem chodit častěji v roli poradce? Máš co druhým napsat... a hodně přínosných zkušenosti třeba ohledně těch terapeutů, úzkostí... Ale pokud se budeš registrovat, změnila bych si přezdívku.. i když, ta Tvoje má úž nějakou hostorii, takže možná ani ne
Zkusit někoho na ulici oslovit ani být zamilovaná není stalkerství. Ani zjišťovat si, jakým autobusem v kolik hodin můj milý jezdí domů. To až když se člověk moc vnucuje a nerespektuje, že o to ten druhý nestojí. Ale tak myslím, že celkem chápeš... Moc by Ti slušelo, kdybys ještě víc vnímal, proč na některé působíš jako stalker, ale tak u Tebe je znát, že máš za sebou už nějaký progres, takže časem možná líp odhadneš, co je a co není společensky vhodné. A je fakt, ža část reakcí s tím slovem stalker mi vůči Tobě přišlo dost přehnaných. Ale poslední dobou se tu téma stalkerství taky trochu řešilo díky neregistrovanému Paradoxovi, kdyby se Ti chtělo, tak mrkni na 1212573, 1212697, 1213147.
Jo, a kdyby ses mi chtěl někdy ozvat na email a nepsat vše tady veřejně, tak klidně napiš, nebudu to brát jako stalkerské vnucování se, neboj (kdyžtak v přezdívce i emailu mám ve slově allloe tři "L"... nejen dvě, jak si myslí spousta lidí )
12.03.2023 02:35:16
Slizký Úchyl je Zpět (slizkyuchyl@post.cz):
Ahoj!

Co se týče té nové, no tak rozhodně jí nechci bombardovat SMS, to jsem ale nedělal ani hraničářce.
Ale zase, abych nešel z extrému do extrému. Možná bych měl trochu jevit zájem, i když to jsem asi už udělal.
V pátek to bylo 14 dní a ještě si to ani nepřečetla. Tohle nepochopim asi nikdy, já hned vše čtu a většinou odepusuji. Nesnášim lidi, co neodepusují… :D
Měl bych se asi chovat tak jak bych se choval normalně kdyby mi o ni nešlo. To znamená neřešit kdo je teď na řadě s odepsáním, ale prostě napsat, když chci…
Pořád si čímdál tím víc uvědomuji, že je stejně potřeba najít někoho s kým budu kompatibilní. Být prostě sám sebou a neskrývat svou osobnost…

Jinak, že nemám nic čekat je jasný, ale asi stejně podvědomě čekat budu možná…
Teoreticky jsem poučený a už vše vím, ale prakticky to aplikovat bude možná složitější…

Aha, takže většina dnešních lidí by tě možná považovali za stalkerku… :D Já NE, to se neboj! Na tohle slovo mám už fakt alergii!
Ale je teda hustý, že jako žena si plánovala oslovit cizího kluka! Škoda, že to nedopadlo…

Nicméně jsi mi něco připomněla! Jeden starší přispěvek, který jsem také psal já. Dokonce jsem teď koukal, že jsi mi tam tenkrát také napsala… To byl také dost bizarní příbeh… Já fakt měním historii… :D

Přemýšlel jsem zda to mám na sebe prozradit a spojit se s toutu starší zpovědí, ale u tebe nemusím mít strach. Možná si to budeš i pamatovat.
To jsem zvědavej, co potomhle odhalení budeš říkat.
Číslo té zpovědi je - 1178433

..
.
Zatím! Příjemnou neděli!
10.03.2023 17:57:05
allloe:
Slizký Úchyl je Zpět: Ahooj! Tak vypadá to, že s Hraničářkou už jsi to fakt uzavřel. Super! A ta nová ze školy, tak je fajn, že jí moc nepíšeš a prostě vyčkáváš, co v budoucnu bude či nebude... asi Tebou zatím moc zaujatá neni, ale tak pokud to nezazdíš třeba přílišným vypisováním, tak jednou může být, kdo ví (ale fakt nic nečekej a neupínej se k tomu).
Že dáváš přednost psané komunikaci úplně chápu, taky bych se bála zavolat a trpěla děsnou nejistotou a nervozitou, co říkat. Jo, to oslovování na ulici je potíž... kdysi jsem chtěla oslovit jednoho kluka, čekala dlouhou dobu na zastávce, kam chodil, on opravdu přišel, nastoupila jsem do stejného autobusu jako on, v hlavě si pořád dokola přehrávala záminku k rozhovoru a jak to říkám... a nakonec jsem na další zastávce z autobusu zbaběle utekla
Tak uvidíš... dej třeba zase vědět. Kdybys napsal nějakou zpověď, můžeš mi sem třeba hodit její číslo, abych to neprošvihla. Měj se hezky!
09.03.2023 01:45:26
Slizký Úchyl je Zpět (slizkyuchyl@post.cz):
Ahoj, tak jsem tady!

Nereagoval jsem, protože jsem asi čekal zda přijdou nějaké novinky.
Zatím nic nevím, podle mě si sluchátka nechala nebo možná prodala…? Třeba časem uvidím zda má drátová nebo ty moje…
Vlastně já jsem čekal, že ani nepoděkuje. Ona si musí na vše přijít sama. Třeba jí to dojde za pár let, jak se chovala. Možná jí to nedojde nikdy. Možná se tak bude chovat celý život, protože si možná myslí, že na to má právo, popřípadě, že za to nemůže, že za to mohou lidi, co jí to dříve způsobily… Dokud to bude brát jako omluvu nebo výmluvu, tak neni šance, že by se změnila…
Vlastně já to uzavřel, už mě nezajímá. Byl jsem slepej a hloupej, prostě zamilovanej. Nejspíš, tak moc toužím po vztahu, že bych byl radši v toxickém vztahu než být sám, ale jak říkám, už jsem prozřel.

Jiná spolužačka mě zaujala, ale zatím jen vzhledově. Také jsem chtěl přestat myslet na hraničářku, takže jsem se to pokusil přebít tím, že jsem napsal jiné.
Jenže…
Tato nová holka byla ve škole zatím jen 1x takže jsme si sotva řekli “ahoj”.
Napsal jsem jim email, pak jsme si vyměnily telefonní čísla, poslali pár SMS, ale jen ohledně školy, prostě jsem jí pomohla uzavřít nějaké předměty.
Ona mi hned v tom prvním emailu napsala že toho má teď nad hlavu, že se stěhovala, a že i když by měla škola být prioritou tak, že není. Klasifikaci za první pololetí si posunula až do konce března, dokonce dubna musí mít uzavřeně druhé pololetí, a pak jsou maturity. Říkala že už teď musí chodit do školy, ale ani jednou tam zase nedorazila. Říkala že si moc váží mojí pomoci, a že mě musí alespoň pozvat na jídlo, že určitě musíme zajít.
Jenže po 2….
Na SMS mi odpoví třeba až po týdnu. Říkal že nestíhá život a pak zapomíná otevírat SMS. Naposledy jsem jí poslal něco ohledně školy, na seminárku, aby měla inspiraci. Tento pátek to bude 14 dní a ona si to ještě ani nepřečetla. Tudíž zatím netuším zda na mě kašle, kašle na školu, anebo má opravdu nějaké starosti… Nicméně si nechci vytvářet hned domněnky, že na mě prdí, když to může být jinak. To nejspíš zjistím až se uvidíme osobně anebo kdyby jí zvládl zavolat.
Jenže po 3….
Uvědomil jsem si že se schovávám za SMS a psanou komunikaci. Bojím se jí zavolat, že nebudu vědět co říkat nebo udělám hned nějakou chybu či se ztrapním, atd…
Moje nejistoty okolo holek jsou pořád opravdu velké.

Před 3 dny se mi v autobuse moc zalíbila jedna holka, která vystupuje o zastávku dřív než já. Už jsem jí viděl párkrát dříve a moc se mi líbila. Jenže tentokrát se na mě koukala, a několikrát jsme se střetli pohledy. Dokonce ani neucukla nebo nesklopila oči, když viděla že na ni koukám.
Říkám si proč by koukala, kdybych se jí nelíbil, ale mám hodně zajímavé a originální brýle, takže mohla koukat třeba na ně.
Ještě mě napadá jedna věc… Před týdnem jsem jí potkal také, byla upravená, vyvoněná… Možná šla na rande, možná večírek, možná ples………. No šla přede mnou tak 50 metrů cca, a v tu chvíli vylezli dva kluci z hospody a ten jeden na ní začal pískat, což fakt nesnáším a přijde mi to trapné. Vypadalo to, že jí to není příjemné, ani se neotočila. Napadlo mě tedy , že si mohla myslet, že jsem pískal já…
Nicméně to nejpodstatnější je to, že si nejsem jistý zda budu mít odvahu a koule na to oslovit ji v případě že jí potkám znova. Také netuším jak může zareagovat.

Tak a to jsou zatím veškeré novinky okolo holek… :D

Jinak jsem psal z mobilu, tak snad to bude srozumitelné a bez velkých chyb, či překlepů.

Díky a zatím se měj krásně!
07.03.2023 20:12:18
MSf off ( ):
Ahaaaaa, tam je fakt šipka
06.03.2023 22:04:43
allloe:
Elespe23 ( ): email je tady uvedený v kolonce Email - stačí kliknout na tu obálku a on se zobrazí (je to má přezdívka + seznam.cz - a pozor, allloe je v mém provedení s třemi "L"). Ale nevím, jestli má cenu posílat mi jeho fotku - Tobě to nepomůže a mě zas tak nezajímá, jak vypadá. Spíš jestli se Ti daří od něj nějak emočně odstřihnout, což se zjevně nedaří, ale tak vyžádá si to určitě čas, takže není divu.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk