Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
RVL-X
Budujeme kolem sebe svět, ve kterém neumíme žít, a obraz ideálního člověka, kterým nikdo nedokážeme být.

Index důvěry:
214

Má k rozdělení:

27

13

Pohlaví: muž
Věk: 29
Ve zpovědnici působí od: 01.08.2006 15:40:52
Číslo profilu: 29513
Naposledy se přihlásil: 05.09.2020 12:02:50
Poslední rozhřešení dal: 05.09.2020 12:12:34
Doteď napsal rozhřešení: 15560
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 212442
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
27.10.2018 09:28:57
Mahdí Mesiáš:
01.04.2018 08:02:36
Jsi zde dočasně ( ):
Vím to, že nic nevím, moderní doba nám umožňuje snadno nahlédnout do minulosti, a tak spatřit to jak lidi dělali chyby, a jaké to mělo následky, když udělá malou chybu dělník tak je za chybu dělník tvrdě potrestán, když udělá velikou chybu prezident nebo ředitel, tak jej nikdo nepotrestá, o tom to zde už dlouho je! Neustálé změny v nás a okolo nás způsobují to, že chybujeme, dalším problémem je narůstající složitost a snaha vše dělat povrchně. Podívejme se na; terorismus, vandalismus, extremismus, dogmatismus, fanatismus, rasismus, nacionalismus, byrokratismus, centralismus, egoismus, alibismus, kariérismus, atd. něco se zde pokazilo, a následkem je to, že lidi dělají chyby.

Ze světa zmizela pravda, to mizení pravdy probíhalo pomalu a nenápadně pomocí salámové metody. Z lidí se stali lháři a tím i zloději, dobrota je zde už jenom žebrota, počátek všech našich problémů jsou výhody a jistoty, čím více mají lidi výhod a jistot, tím více i lžou a kradou! Podívejme se na lidi, co jsou nahoře, a mohou rozhodovat o nás bez nás, protože mají výhody a jistoty, těmto lidem jde o to, z nás učinit loutky s nulovou hodnotou, a dávají nám statistická čísla, miliony zbytečně mrtvých ubožáků, to je pro ně jenom nudná statistika, tragédie je, ale když zemře prezident, nebo celebrita.

Co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je přísně zakázáno těm, co jsou dole! Nejvíce chyb zde nadělala populární ideologie, ve snaze o to, aby byli ti, co jsou nahoře populární, se dělají veliké chyby, podívejme se na Staroměstskou exekuci, neboli popravu 27 českých pánů ze dne 21. června 1621 byla hromadná poprava vůdců stavovského povstání a to tří pánů, sedmi rytířů, sedmnácti měšťanů, na Staroměstském náměstí v Praze. Představovala nebývale krutou tečku za událostmi, které začaly třetí pražskou defenestrací 23. května 1618 a skončily 8. listopadu 1620 porážkou stavovských armád v bitvě na Bílé hoře u Prahy. O co zde šlo?

Šlo o ukázku vandalismu ve velikém rozsahu, ano, byli jsme poraženi vandalskými cizinci, něco podobného se zde konalo 21. srpna 1968, kdy začala vojenská invaze z Moskvy do Prahy, následkem vandalského chování cizinců z různých cizích velikých měst, je zde už mnoho století blbá nálada, stali jsme se fackovacím panákem. Když to nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém, je to tak snadné vraždit civilisty po milionech ve velikých plynových komorách, nebo pomocí bomb, shazovaných z letadel. Vše je zde o tom, že nadbytek vytvoří nedostatek, vítězství je zde díky porážce nepřítele nebo konkurenta, moje štěstí je zde díky tvému neštěstí, atd. z cizího krev neteče, jsme si cizí, a to díky výhodám a jistotám.

Z vyspělých národů se stávají ekonomická vězení, a ti co jsou nahoře, jsou zde vládci tohoto ekonomického vězení, je to tak snadné pomocí dluhů a svatých pravidel, udělat z lidí loutky co znají jenom práci a spánek. Máte ale demokratickou možnost, si zvolit svoje zlé vězeňské dozorce, je logické, že chodit k takovým mediálně zmanipulovaným volbám, je ztráta času. V zaměstnání děláš kulové hovno => za takovou práci na hovno, logicky dostaneš kulové hovno => v televizi a na internetu je kulové hovno, => myslíš a kulový hovno vymyslíš, proto tvůj život v Praze, stojí bohužel za kulové hovno!
26.02.2018 06:13:16
Bhagavan Kouba:
Ano, hříšné toužení je zdrojem soužení
1
Jsi hříšník, protože máš hříšné myšlenky a následkem jsou hříšné skutky, nehraj si zde na to, co nejsi, přiznání pravdy je cesta k tomu jak se zbavit svojí hříšnosti.
2
Za největší hříšnost se bere pyšnost a lakomost, spíše by prošel velbloud uchem jehly, než by pyšný a lakomý člověk se stal svatým.
3
Naučil ses bezcharakternímu kariéristickému pokrytectví, jsi vlk co se převlékl za pastýře ovcí, jenže ono to nefunguje a ty máš z toho stres a deprese.
4
Místo toho abys změnil sebe a stal se svatým, chceš násilně změnit cizí lidi, aby se stali svatými, následkem je; extremismus, rasismus, vandalismus, terorismus, dogmatismus, egoismus, atd.
5
Žiješ v konzumním pekelném očistci, ve kterém je ti ten druhý peklem, protože on ti konkuruje, a tím se tvoje naděje na úspěch zde minimalizuje.
6
Konflikty a války v nahotě odhalují to, že jsi hříšník, který žije v pekle a logicky po smrti skončí zase v pekle, jak si to uděláš, takové to máš, co si navaříš to si i sníš.
7
Nemůžeš sedět na dvou židlích, nemůžeš sloužit pravdě a lži současně, musíš si vybrat mezi pravdou a lží, není možná žádná střední cesta u této životní volby, je to mince, kde na jedné straně je pravda, a na druhé straně je lež.
8
Z díla se pozná to, jestli jsi svatý nebo jsi hříšník, jsi zde dočasným evolučním experimentem z prachu jsi vznikl a v prach se zase navrátíš, nemáš prachy, protože jsi pyšný a lakomý hříšník, vše co dáváš to nazpět i dostáváš, pokud by tvoje dobré rady měly cenu zlata, tak bys je jistě i za zlato prodával, ale tvoje dobré rady nemají žádnou cenu, a tak je dáváš zadarmo druhým.
9
Chceš radit druhým a neumíš poradit ani sám sobě, bez druhých bys byl zde ubohým ztroskotancem, který by zde zemřel jistě hlady.
10
Je to tak snadné být hříšníkem v pekle, jsi součástí pekla, peklo je založené na tom že čerti jsou hříšníci, co jsou pyšní a lakomí, dobrota je v pekle žebrota, pokud se chce čert mít dobře tak musí být zlý to nám ukazuje minulost plná zlých diktátorů a zlých dogmatiků.
08.01.2018 06:40:16
Svatý kazatel:
Láska je dočasný citový experiment ukončený nenávistí.
Email je zde
https://gvkb.blogspot.cz/
15.12.2017 07:12:49
Svatý kazatel:
Sociální sítě, které jsou dobře zabezpečeny proti chybám, jsou chybnými lidmi obsluhovány.
04.12.2017 18:27:55
Aria-chan:
viď Tak bádej. Zatím jseš teda docela mimo.
03.12.2017 20:05:44
Aria-chan:
INFP.
03.12.2017 18:16:23
HaruPoppo:
Nebo by to mohlo být přesně naopak. Záludná řečnická otázka
To zvířátko na fotce je klokan?
12.10.2017 09:26:02
Svatá celebrita:
Ježek second edition je příčinou, proč zde končím po 16 letech
10.10.2017 04:49:44
Svatá celebrita:
http://gvkb.cz/
08.10.2017 09:56:57
Svatá celebrita:
http://gvkb.cz/2017/10/08/ano-zil-jsem-d louho-jako-asketa-v-cizine/
21.09.2017 05:14:25
Svatá celebrita:
Rozděluji lidi na ty, co vědí, a ty co nevědí, já patřím mezi ty, co vědí, že nic nevědí.
11.06.2017 12:36:40
Abecedecko:
Tak pokud to s tím umýváním není na denním pořádku, tak bych to asi neříkala, ale pokud by to bylo dlouhodobě, asi bych se nějak citlivě snažila zeptat, upozornit, i když takové věci nikdy nejde říct zcela citlivě :D I když jako snad ten dotyčný není tak hloupý, že by mu nedošlo, že když se nemyje, že bude smrdět, a proto s ním nikdo nechce trávit čas.. :D Ale určitě jsou takové případy..

Tak ono jak se to vezme. Je pravda, že když ti někdo bude říkat jako beznohýmu, že je to vlastně úplně okay a že není důvod věšet hlavu, tak to určitě není myšleno špatně. Asi bych se vyjádřila tak, že chápu, že to musí být těžké, ale to ještě neznamená, že pro toho dotyčného skončil život, i když představit si sebe, kdybych teďka přišla o nohu...no asi bych se zbláznila....
Hele, ono těžko říct v těch věcech zhubni, oblíkej se líp... atd... Mně třeba doma občas taky řeknou, že bych měla zhubnout, přitom viděj, že se snažím jíst zdravě, málo, pořád cvičím, jen prostě ten výsledek není vidět a vždycky jsem věděla, co by bylo dobré změnit.. Nejsem žádnej vepř, to určitě ne, spíš bych řekla tak normální.., BMI dejme tomu 21,5 a pokud se vyloženě někoho nezeptám, aby mi řekl pravdu, jak vypadám nebo co bych měla změnit, tak moc o takové rady vážně nestojím.. Většinou si totiž uvědomuji sama, co chci změnit a moc velká motivace to není, když do tebe někdo valí, co bys měl..., třeba to tomu dotyčnému i vyhovuje...
Podle mě udělovat rady jen tehdy, pokud o to někdo vážně stojí. :D

Co si myslím o člověku? Ano, že je úplně mimo.. :D Dává do popředí jen sám sebe, aniž by přemýšlel, že tahle planeta není určená jen jemu...Je pár vyvolených, co mají peněz, moc a prostě vše a žijí na úkor dalších lidí. Je to dost sporné, jak se na to dívat.. Úvahy na tohle téma jsem vedla milionkrát a vždycky se na to jde dívat různýma očima a nikdy nelze říct, že přesně takhle by to mělo být nebo takhle... Myslím si, že lidé potřebují méně, než ve skutečnosti mají... Většina lidí se honí v práci, aby měla co nejvíc peněz, ale opravdu ty peníze vykompenzují to, že nemají čas na ostatní věci? To, že si zajedou na luxusní dovolenou? K čemu to, když nemají pořádně čas... A pak jsou tu samozřejmě ty chudé země, kde zase lidé bojují o holé životy, že žijí opravdu v bídných podmínkách, jenže jak jim pomoct? Jde to vůbec? Ono těch lidí je tam tolik, že když je budem zásobovat jídlem, tak se ještě budou více množit a už nyní je nás opravdu příliš moc na této planetě. Je to smutné, že to tak říkám, že by snad neměli mít další lidé právo na život, tak to není..., ale tenhle svět není schopnej zařídit pro všechny lidi stejné podmínky nebo v tuto chvíli asi ano, ale pro budoucí generace už ne... Jednou se podle mě sami vyhubíme.... a možná...dobře nám tak... Co si myslíš ty?
10.06.2017 15:55:16
Abecedecko:
Je to přesně jak říkáš A co se týká té tvé poslední otázky, určitě by to bez lží nešlo ve světě, co si budem povídat... Někdy se to vážně nehodí. Jsou věci, které jsou prostě tabu říkat a záleží na citlivosti dotyčného.. Nebudu říkat něco, s čím člověk nic neudělá a ublížilo by mu to.. Je to pak spíše o tom sociálním cítění... a o tom, jestli by to unesl. Nebudu přece říkat někomu něco, kvůli čemu by měl chuť se jít zabít... Nebo ne? Jak to vidíš ty?
10.06.2017 14:26:13
Abecedecko:
Mám takovou kamarádku, která když má problém, ptá se všech lidí na jejich názor. Samozřejmě, že chce slyšet určitou odpověď a když se jí nedostává, tak je naštvaná. Já jí na to ale vždycky říkám, jestli chce opravdu objektivní odpověď nebo chce jen, aby jí všichni dávali za pravdu, že ji má (i když pochopitelně nemá). Já mám třeba radši, když mi někdo řekne pravdu, když se ho ptám a to i s tím, že mě to třeba bude nějakou chvíli bolet. Vážím se toho rozhodně víc.
Proto za mě osobně... V líbivých lžích se určitě lépe nežije, protože si člověk pořád myslí, že všechno dělá správně, není totiž zvyklej, že by mu někdo nedal za pravdu...
Nebo si naopak vzpomínám na jednu bývalou kamarádku, která každýmu říkala, jak mu to sluší, i když vypadal naprosto příšerně, přetvařovala se neskutečným způsobem, ale víš co? Lidi ji měli rádi..., proč asi? Přitom já v ní viděla pouze neupřímnost a to, že je hrozně zlá ve své podstatě.
10.06.2017 12:47:28
Abecedecko:
Máš naprostou pravdu, proto se snažím mluvit na rovinu, to co je pravda - tedy alespoň z mého pohledu. A raději teda zastávám názor nemluvit za každou cenu, proto mě společnost ve spoustě věcech bere jako divnou..., ale mně to nevadí, radši pár slov pravdivých, než milion vymyšlených blábolů
27.05.2017 05:14:01
Svatá celebrita:
Bohem zde to je, co o nás, bez nás rozhoduje
22.04.2017 00:23:13
IkaSGC:
Jooo taky taky, není nějak času a chutí. Ikdyž bych asi stále měl co psát :D hlavně teda zpovědi než odpovědi....
16.04.2017 16:44:07
Izumi Miyako:
Většinou tě všechno štve
06.04.2017 01:54:52
IkaSGC:
Jéééje Danyku ty jsi nějak povýšil :D
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk