já tě chápu..víš, já mam za sebou jedno takový celkem trapný zklamání taky..tam sme se ale skoro neznali..odmítl mě přes sms, a horší bylo, že sme měli společný známý, ale nikdy spolu nemluvili, a navíc spolu chodili do školy..
mrzí mě, že sem mu to neřekla osobně, ale zase bych asi nenašla odvahu..
myslím, že pokud je ten kluk fakt fajn, tak když napsal tohle...tak tím něco zamýšlí

minimálně že se mu líbíš