Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
bilej tygr
Co je důležité, můžeme vidět jen srdcem

Index důvěry:
410

Má k rozdělení:

30

15Pohlaví: muž
Věk: 70
Ve zpovědnici působí od: 22.08.2005 17:07:02
Číslo profilu: 19469
Naposledy se přihlásil: 27.01.2022 11:31:08
Poslední rozhřešení dal: 26.01.2022 21:21:48
Doteď napsal rozhřešení: 10441
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 148680
E-mail:
Oblíbené WWW: http://quonax.mysteria.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
(do 18.01.2023)
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvníkOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
26.01.2022 23:35:35
Positive plus:
Takto jsi byl namalován:

https://app.wombo.art/card /2a8fbca1-dad0-4afc-ade6-ab6cc9655064


19.01.2022 15:17:11
kaiten:
Ehm...
...no nic
19.01.2022 12:30:42
Tygře Tygře ( ):
můžeš si odpustit sčítání ptáků i počítání oveček, a klidně vyjeď na dovolenou někam, kde není internet, rok jsi od opisování kódů ochráněn
Ty bys tady hodně chyběl, víš?
07.01.2022 17:03:00
Taková ulice:
Dobrý večer, jen bych tě chtěl varovat, meditace je vyvolávání démonů a čertů. Myslím to v dobrém.
03.01.2022 10:45:30
Nadržený panic:
Ahojky přeji krásné pondělní poledne.
18.12.2021 01:27:26
Muad*Dib:
Ahoj. Není to tak dávno, co jsem ti poslal plamen. Protože se mi opravdu líbí, jak na ZP působíš. Taky se mi ale líbí tvůj přístup k životu. A dnes jsem zahlédl něco, co sice nebylo určeno mým očím, ale dostal jsem se tak na tvoje stránky. A obdivuju cestu, po které ses vydal. Vážím si takových lidí a myslím, že jsou určitě potřeba. Nejsem úplně ten typ, abych tě následoval, ale rozhodl jsem se teda alespoň takto vyjádřit svůj obdiv.
17.12.2021 14:36:03
Víla z paneláku:
Ahoj, já jsem myslela, že jsem Ti ho poslala už dávno, ab byla jsem úplně v šoku, když jsem zjistila, že ne
Nevěděla jsem, že kreslila, ty obrázky jsou nádherné. Hrozně moc nádherné. Já jen maluju na kamínky. Nejvíc mě baví udělat nějaké tajuplné pozadí jako třeba noc s doznívajícím západem slunce a na to siluety draka a jednorožce.Draci jsou moje nejoblíbenější zvířata.
03.12.2021 02:59:59
svateji ( ):
ok, díky, vyzkouším
02.12.2021 23:06:56
bilej tygr:
svateji: Tak v tom ti asi neporadím, aspoň nic konkrétního. Se šlachou asi nejlíp zajít k nějakému fyzioterapeutovi. Ve cvičení bereme tělo spíš jaksi celkově; on jeden problém může být způsobený různými příčinami, a to jednak na dálku nepoznáme, a jednak bych stejně nevěděl. Pokud můžeš, tak si nějakého dobrého zaplať; doktor ti sice předepíše, ale cvičení je potom dost omezené. A ti nejlepší dělají na soukromo.
Čakry - asi to samé. Je spousta cvičení s čakrama, ale těžko radit na dálku, a na blízko nakonec taky.
Podle mě je pro tu vyváženost dobrý Či-kung, není to tak úplně abstraktní a ty jemné struktury ovlivňuje dobře. Ale je to na dlouho, pár měsíců budeš pravděpodobně cvičit i při každodenním cvičení, než to začneš nějak pociťovat.
Kdyby tě lákalo takové jako meditační cvičení, kdy jen sedíš a cvičíš s dechem a představama, tak zajímavá jsou cvičení od číského učitele Mantak Chia. Pro začátek tu jeho první knihu, název bych musel najít... nebo je od něj dost i na internetu. Většinou v angličtině.
Nebo všelijaké prodýchávání čaker bys našel v knihách od Eduarda Tomáše, např. 108 meditací.
No a v létě chodit bosý, v přírodě. A snažit se tu zem procítit, ne jenom mechanicky, jako že seš její součástí.
01.12.2021 17:54:29
svateji (svateji@seznam.cz):
Ahoj, měl bych na tebe dotaz jakožto na zkušeného jogína, Mám už od 12 let problém s šlachou v levém třísle. Vlastně ten problém přišel až kolem dvacítky, když jsem nabral tak na 112 kg. Teď mám cca 90. Makám na sobě, snažím se protahovat si nohy, ale stejně s tím mám problém. Mám špatně podsazenou pánev, a pajdám, chodím jak kašpar. Sice se to zlepšuje, ale pomalu.
Jedna známá která se zajimá o duchovno mi naznačila že by problém mohl být v kořenové čakře, nevím jestli čakry jsou tvoje parketa, moje rozhodně ne, ale mám otevřenou mysl.
Celkově mi řekla že mám prý velmi silně rozvinutou 6 a 7 čakru, a že od páté dolů je to skoro jako kdybych nebyl. Zaujalo mě to, tak jsem si o tom něco četl, a ty problémy které nezdravě fungující čakry způsobují opravdu sedí na moje životní trable a pocity. Citím se fakt na hovno... Snažím se na sobě pracovat, cvičím, občas dokonce medituju. Ale furt se cítím na hovno. Navíc mi nedávno jedna holka zlomila srdce, a to fakt bolelo. Chtěl bych se soustředit na to abych byl silnej a zdravej, ale prostě na ni a i na svoje ostatní problémy musím furt myslet. Občas se mi normálně daří vypnout, ale kolikrát ležím i 5 hodin v posteli a nemůžu přestat myslet na to jak je všechno na hovno. Jsem fakt případ. :D tak kdyby jsi mi k tomu měl co napsat, tak si prosím najdi čas. Zatím ahoj. Měj se dobře.
29.11.2021 21:54:21
Diamond vampire:
Aha, to já jsem myslela, že právě ve hvězdách to je líp... A nějaké období by nešlo? Když já jsem se dívala na Indian Matchmaking a tam byl astrolog a říkal jí, že přijde pod vládu jiné planety a otevře se okno pro lásku...
28.11.2021 15:50:53
Diamond vampire:
Podíváš se na horoskop, kdy přijde? Já nemám sílu dál čekat, přežívat bez něj... Proč mi tak ubližuje?
23.11.2021 21:14:22
Mráček plný třpytek:
Není zač ! a já také děkuji za navrácený plamínek :D snad už tento profil mazat nebudu.
28.10.2021 22:53:00
Nadržený panic:
Ahoj, přeji krásný sváteční podvečer
14.10.2021 21:57:07
Izumi Miyako:
Není zač. Na Facebooku má i svou skupinu, kde o tom s ním můžeš diskutovat. Teda, když má dobrý den, pač amatéry moc nebere
13.10.2021 15:33:14
Dalia:
Děkuji. Moji důvěru máš taky, už dlouho.
04.10.2021 23:22:01
bilej tygr:
Teta Dana: Tak děkuji za důvěru a za tvoje zážitky. Ono možná kromě té retraumatiace v tom je obojí - ten uložený zážitek se řeší, ale zároveň zraňuje... Psychoterpie je zvláštní řemeslo, myslím, že se nedá nějak opravdu "umět". Protože nikdo nemůže žít život za druhého člověka... Tak možná, že tvůj psychiatr je právě proto dobrý, že umí říct, že se cítí bezmocný. Ono je to asi lepší, než kdyby se cítil "mocný" a chtěl by všechno vědět a řídit.
Tak ti přeju, abys už měla klid a dobře se dařilo tobě i tvé holčičce.
04.10.2021 23:09:10
Teta Dana ( ):
Oprava: NEPOCIŤUJ povinnost odpovídat
04.10.2021 22:05:54
Teta Dana ( ):
Moc ti děkuji tedy za rozhřešení, kteréž už jsem si ve své zpovědi nepřečetla a za smajlíka.
Já už totiž zažila smrt babičky (byla jsem u její smrtelné postele), pomáhala jsem ji ošetřovat v pozdním stádiu demence (třeba mi nevadilo jí měnit pleny apod. a nijak se mi tím nezhnusila). A přestože jsem z její smrti cítila hluboký smutek, vůbec jsem se nesložila jako u té události ve zpovědi.
Já jsem si nikdy předtím o sobě nemyslela, že jsem takový labil. Naprosto jsem situaci nezvládla (jak je to pravidlo s ničím nemanipulovat a ihned volat policii a záchranku, tak nejen že telefonoval někdo z obyvatel baráku, kde jsem udělala virvál, ale ještě jsem se chytla dementní představy, že ta holka si že mě dělá blbou srandu, tak jsem na ni ječela, profackovala ji.
Ano, byla jsem zfetovaná, ale to mě neomlouvá, stejně jsem realitu pochopila už v prvních pár vteřinách, ale jakým primitivním způsobem jsem se jí snažila popřít - skutečně se za sebe stydím.
Ještě k tomu jsem hryzla do ruky policajta, který mě tahal zpět do toho bytu, ať se pořádně podívám, jak dopadnu taky (mohli mi vlastně napařit napadení veřejného činitele)
Ten smajl je asi nevhodný, ale vyrobila jsem tam skutečně kvalitní hysterák, přilákala množství obecenstva z řad obyvatel baráku. Prostě regres do stádia malého příšerně vyděšeného dítěte, taky jako malé dítě mě pak konejšila lékařka, co přijela konstatovat smrt (děkuji vám, dobrá ženo!)
Prostě už ve mně zůstal pocit zklamání že sebe samotné, co když se ocitnu v nějaké mezní situaci, selžu opět? A znovu tak ostudným způsobem?

Ano - retraumatizace je přesně to, co ke konci našich setkávání prováděla má psychoterapeutka-adiktožka. Zlobila se, že se neotevírám, že jen kloužeme po povrchu. Nakonec jsem z ní na skupinách cítila snahu mě před ostatními rozbrečet. Zbyla jsem tam snad jediná, co tímto způsobem neprojevila emoce. Byl to fakt už drsný souboj s jejími dost jedovatými zásahy citlivých míst, já jsem se urputně bránila, představovala jsem si ji v pyžamu nebo si vybavovala oblíbené vtipy. Hryzala si tvář zevnitř, abych
se odpoutala od vnímání jejích slov.
Vyhrála ona a byla na mě následující schůzky neuvěřitelně milá a podporující, ale už to naprosto nepomáhalo, skončila jsem s ambulantní léčbou.
Přesto k ní cítím velkou vděčnost, strašně mi pomohla především v období po definitivním vysazení Suboxonu.

Nechci být ale úplně bez léčby (mám už kvůli depresi dlouho svého psychiatra, staršího, milého pána. Je hodně empatický ke svým pacientům, mám i jeho soukromé mobilní číslo a pobídku kontaktovat ho klidně ve tři ráno v případě nějaké krize. Mám ho ráda a přirostl mi k srdci.
Jenže teď posledně mi přiznal, že závislosti vlastně nedělá a v mém případě cítí určitou bezmoc, bojí se poporodního depresivního propadu (čekám holčičku). To člověka vyloženě nabije optimismem!

Takže, jak jsem teď vlastně ve vakuu, rozhodla jsem se docházet na Anonymní narkomany, ale jejich formát mi moc nesedí. Upřímně, byla jsem z prvního setkání poněkud v šoku Ale dám tomu šanci, jo

Prosím, nepociťuji nějakou povinnost odpovídat, já jsem ti chtěla poděkovat a poněkud jsem se rozepsala
Krásný večer. Pá.
24.09.2021 13:21:01
Waste of Life:
Ano, líbilo se mi, jak jsi vysvětloval té slečně - která je dost možná i fejk, ale přečtou si to i ostatní - práci a armádu (historky atp.). Zpětně takhle vzpomínám na všechny nejhoršího období mého života, protože je to tak absurdní, že se nedá nesmát. Navíc si matně vybavuju, že i v minulosti se mi nějaké tvoje názory líbily.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk