Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Šukar čhave
Ma keren manca, manušale.

Index důvěry:
39

Má k rozdělení:

7

4Pohlaví: žena
Věk: 21
Ve zpovědnici působí od: 18.03.2022 08:33:37
Číslo profilu: 110494
Naposledy se přihlásil: 25.03.2023 13:55:27
Poslední rozhřešení dal: 25.03.2023 16:26:59
Doteď napsal rozhřešení: 6432
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 6686
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
23.03.2023 22:21:01
Carpe Jugulum:
Tak to jsem rád. Teda ne kvůli starostem, ale že je vše v pohodě.
21.03.2023 22:00:22
Carpe Jugulum:
Ahoj, tak co testy? Všechno v pohodě?
17.03.2023 22:01:32
Yebekeli seyifi ( ):
Ahoj, tady jsou výsledky lingvistické soutěže:
https://www.zpovednice.eu/deta il.php?statusik=1213671
17.03.2023 17:50:25
Šukar čhave:
BH0: Čus, kare. Píšu to sem, když máš zavřenej profil.
17.03.2023 17:32:16
Bílý heteromuž 0:
nazdar pč
16.03.2023 22:09:25
dědek z pavlače drby ( ):
Zdravím agente Řito,
vysondoval jsem, že kopii měl na profilu i sám pravdivý muž, a i on ji smazal. Bohužel o zdejšího postaršího samce neměl zájem a nestál mu za odpověď. Kdyby chtěl někdo vidět ten originální grooming s deseti A4 textu ("Sakra, ted´ bude anča žárlit, protože si určitě myslela, že trdlo říkám jen jí") je u Ivany na profilu. Ta se ještě nepřihlásila, ale jsem zvědav, co odpoví.
15.03.2023 17:38:26
Řito 44 ( ):
Bohužel, promiň, ale absence té velmi vtipné parodie si nejde nevšimnout, když přijdeš čeknout, zda k ní nepřibylo další vtipné pokračování.
15.03.2023 17:14:45
Šukar čhave:
Řito 44: Nevím, nemám takový přehled o počtu příspěvků na každém profilu jako ty.
15.03.2023 15:51:46
Řito 44 ( ):
Růžičko, neztratilo se tady něco? Snad nemusel moc tlačit a škemrat po mejlu, pokud jsi to teda vůbec smázla ty.
14.03.2023 11:29:55
Šukar čhave:
Tak aspoň někdo je tady šťastně zamilovaný.
14.03.2023 10:33:17
Pravdivý muž off ( ):
Já tě také tajně miluju, aliene. Vždycky jsem tě miloval!
14.03.2023 10:29:27
apd - kozel Bobeš ( ):
Miluju pravdivého muže, ale nikomu to neříkej.
13.03.2023 04:31:03
apd-admin vložka ( ):
Ad "Ten stalker s nimi nespolupracuje, protože je nesnáší."
To je naivní/nezkušený idealisticko-nepragmatický pohled.
Na každé úrovni společnosti je naprosto běžné, že spolupracují osoby, které se navzájem nesnášejí, nebo jedna tu druhou, před kterou se dočasně přetvařuje.
Zvláště v oboustranně výhodné situaci win-win je spolupráce častá = přesně to je situace některých adminů a stalkerů/hejtrů na zpovědnici.
Admin potřebuje všehoschopné osoby na pro něj rizikové nebo jím nesnášené lidi, které chce z webu vyštvat, zdiskreditovat je (příp. jimi hlásané postoje a myšlenky), nebo dát lekci nějaké nedostupné/drzé slečně (to druhé se ohledně K stalo kdysi i tobě, asi tak páté v řadě). A stalkeři/hejtři zase potřebují webový prostor a ochranu pro své aktivity, které skoro nikde jinde nedostanou + sami mezi sebou spolupracují, dokud a pokud je na webu jednotící nepřítel/terč (klasicky nějaká charismatem a rétorikou silná mužská osobnost, nebo přitažlivá extrovertní slečna).
Je to naprosto jednoduchá věc, navíc s nespočtem důkazů v letité praxi zpovědnice i světa.
No a protože zrovna low level typ osob jest na zpovědnicovou pozici adminů vybírán až na výjimky zcela neomylně, dokonce přímo z řad flamerů, hejtrů či stalkerů, tak není co řešit. A takové osoby pak do značné míry utváří jádro uživatelů webu i jeho obsah, zvláště pokud na to mají roky čas. Proto má zpovědnice za poslední roky za K desetinovou návštěvnost, traffic, i kvalitu než dřív. Občas jsou na ní vlastně online jen admini, hejtři, stalkeři a jejich fejk profily.
Řitolezectví dotyčných a spolupráci pak lze sledovat přímo v profilu K.
Pro narušené jedince je i až neskutečně amatérsky předstíraný obdiv a někdy až absurdně úmyslné přehrávání příjemnou mocenskou/emoční drogou (zrovna K lichotí dotyční úmyslně stylem prožitku českých pornohereček a defacto se mu veřejně vysmívají a dělají z nej ještě většího degeneráta a idiota než je - jenže při úrovni dnešní zp už to tady snad ani nikomu nedochází).

Občasné teoretické záškodnické práce vůči adminům bývají z 90% předstírané po vzájemné dohodě dotyčných a slouží zpravidla účelu. Klasicky kamarád napíše kontroverzní diskusi, která jako zázrakem není smazána a K už pak jen sesbírá reagující a rozdá výmazy, bany a konce profilů. Anebo kamarád provede nějaký útok na adminy a testuje se (ne)loajalita uživatelů adminovi. Který se pak podle toho zařídí, jedny bude tolerovat i s nejhorším chováním, jiné odstřelí při první příležitosti.
Říká se tomu false flag. Fakt, že jsou dotyční amatéři a idioti, vůbec neznamená, že by nezvládli pochopit a naučit se amatérsky používat několik manipulačních technik. To jim poslední roky bezproblémově prochází, protože při vší úctě, 90% reg uživatelů současné zp jsou neskuteční idioti, feministky nebo bezcharakterní lidé. Což vzniklo jako logický dopad letitého vyštvávání všech slušných lidí a větších osobností z webu adminy a jejich hejtry/stalkery. Takže tu až na menšinu zbyl mezi registrovanými většinově internetový odpad společnosti (pro férovost nutno dodat, že na ostatních cz webech je to nejen stejné, ale dokonce i horší).
To klasicky vidíme při bezdůvodném promazávání ok reakcí a profilů, které už se tu bere naprosto mlčky a nikdo se proti tomu neozve. Aby pak hrozně ublíženě jako menstruující čubky ti samí hoši a svlečny křičeli, když přijdou u adminů na řadu poté, co tu tiše nebo s nadšením přihlíželi největším adminským svinstvům.
Kdyby takové chování ala K/H/J jakýkoliv admin na zp zkusil během let 04-06, zvedla by se taková veřejná i zákulisní bouře odporu, že by ho rychle smetla, i při obvyklé reakčnosti majitele (a taky se to tehdy víckrát stalo).

Tohle všechno je nicméně už nějaký čas úplně jedno, co už si admini dovolili mazat profily i z důvodu, že je někdo údajně nebo skutečně poslal někam na mailu nebo nepozdravil venku na ulici. Pak už se tu jen hraje zábavná hra na nějaká psaná či nepsaná Pravidla, když na zp reálně dávno neplatí vůbec žádná a admini si dělají, co chtějí. Admin K se pak vysmívá uživatelům, které maže a banuje zcela mimo psaná Pravidla webu - a ti místo, aby takové hovado poslali do prdele a majitele s takovým webem taky, tak s ním ještě poníženě debatí v profilu.

No a těch 10% skutečných útoků na adminy není žádný problém, když je zpravidla dělá jeden člověk v daném čase (99% bordelu na zp vždy dělají max. 3 lidi).
A daný hejter/stalker to zpravidla dělá jen proto, že kamarád admin porušil dohodu, začal ho prudit nebo nedodržel své sliby. :,)
Kdy byl na zpovědnici skutečný útok typu těch, které probíhaly v dobách, kdy tu ještě nebyli admini s hejtry a stalkery kamarádi??? To už je let - řekl bych, že naposledy v době, než se jeden z nich stal adminem. A uzavřeli dohodu, že on je tu nechá v klidu působit, budou si moct dělat, co chtějí, ale útoky vyšší technické povahy nebo snadno trestně stíhatelné výroky jsou tabu. Protože, to jediné by vzbudilo jedinou moc, která může jakéhokoliv admina i hejtra/stalkera navždy okamžitě vymazat z webu - pana majitele a programátora v jednom.
Nutno dodat, že první část úmluvy dodržována je, druhá často ne, jen se kupodivu nenašel nikdo, kdo by to řešil. Nejspíš proto, že křivdy se tu až na výjimky dějí hlavně vůči normálním lidem, kteří něco takového nemají zapotřebí a prostě odejdou pryč. Až se admini trefí na špatný a inteligentní terč, zažije nebohý nekompetentní majitel Armageddon s tím, co vše se tady dělo a děje. Inteligentní terč si totiž uvědomuje, že špatného admina nesestřelí stěžováním si u svého kata v profilu, to může dělat jen naprostý debil nebo žena. Ale řešením věci externě skrz pana majitele, tím či oním způsobem. A protože zdejší pan majitel zásadně nikdy nic neřeší (ani s adminy), dokud není skutečný hw/sw útok na web ohrožující zisky, nebo mu nedojde obsílka s pruhem domů, tak je to celkem dané.

Útoky mezi hejtry, stalkery a adminy ze sportu navzájem vůči sobě jsou pak běžné, když se povede z webu v dané chvíli vykopat společné nepřátele a není do čeho píchnout (a pak i veřejně litují, že si někoho high level typu na boj neponechali).
Pak i vidíme adminské útoky na střední třídu uživatelů, kdy najednou přijdou na řadu ti, kteří ke svinstvům mlčeli nebo je i schvalovali (tragikomické už je pak jen z pohledu analytického i finančního mazat, srát a blokovat tři poslední zbylé zajímavé vyšinuté mladé slečny, které dělají majiteli 90% trafficu webu).
Je to obdoba likvidace nižší třídy ve společnosti + tzv. extremistů u svobody slova = pak přijde na řadu likvidace střední třídy ekonomicky i u práv a svobod, kdy doplatí na to, že svinstva podporovala nebo k nim mlčela (to se také aktuálně v ČR děje, protože stav webů/hospod apod. vždy odráží i celkový stav společnosti/politiky/občanů a naopak).

A když se to celé občas vymkne kontrole, adminy nikdo neřeší a oni dobře vědí, že obsílka od policie či soudu přijde majiteli. A ten dodnes při své genialitě, bohorovnosti a prozíravosti nepochopil, že mu 99% obsílek udělali jeho vlastní admini svým jednáním vůči uživatelům a úrovní administrace i moderace + ochranou či podporou rizikových osob.
*
Kdo si myslí, že se na zp něco děje jinak než v politice nebo v blázinci, je prostě neskutečně naivní. Když se vzbouří pacienti a převezmou vládu nad cirkusem, dopadá to vždycky stejně.

Ale pokud si někdo myslí, že se předsedové stran pětikoalice milují a dokonale ve všem souhlasí, tak se asi i admin zp K musí otevřeně milovat nebo nesnášet se zp stalkery.
O čem asi je spolupráce ve všem tak zcela názorově odlišných stran jako jsou Piráti a Ods. Samozřejmě, když spolu pak měsíce až roky blízce obcují, začnou navzájem chytat další nemoci a vypadat podobně i navenek.
Stejně i na zpovědnici se najednou posledním několika myslícím uživatelům jistě neprávem a nedopatřením zdá, že někteří admini nápadně připomínají největší pacienty, hejtry a stalkery.
*
Ne.
Lidé bez cti a zásad nemají vůbec žádné zábrany spolupracovat s kýmkoliv, když je to pro ně zrovna mocensky/finančně výhodné, nebo to plní jejich cíle, nebo jde o boj proti společným nepřátelům či nepřátelským ideologiím/myšlenkám.
Což by v principu nebyl nutně problém, kdyby konali v zájmu národa nebo aspon svých voličů (u adminů webu) a ne jen sami sebe a své rodiny (aniž si uvědomují, že v zájmu svých potomků taky nekonají a dožene je to podobně jako elitní šlechtické a klanové rodiny).
Je to částečně jejich velká mocenská a evoluční výhoda proti charakterním a zásadovým lidem. Jen částečně proto, že se jim to obvykle vymstí podobně jako těm čestným poctivost, a zásadovým zásady a ideály.
Proto je také ideálním nejen politickým lídrem pragmatický idealista a idealistický pragmatik. Tedy vysoce inteligentní a hodně zkušený člověk, který má jak zásady a ideály, tak schopnost jednat pragmaticky a bez emocí, ve prospěch dosažení dobrého výsledku a cílů.
Ty zásady jsou v tom klíčové, protože jen pak dokáže plnit sliby svým voličům, místo svým sponzorům. A idealismus je taky určující, protože pak je schopen jednat ve prospěch svého národa a země více než jen sebe a své rodiny.
No a lídr bez pragmatismu by skončil do měsíce ve vězení nebo v márnici.

Nejhorší jsou pak v každé vůdčí pozici nepragmatičtí idealisté (zpravidla od reality odtržení a emocemi i nedosažitelnými ideály zmítaní fanatici nějakého ismu, nebo neškodní či škodící idioti). A pak čistí pragmatici bez charakteru, cti, zásad a ideálů (zjednodušeně kapitalisti a fašisti všech typů).

A abychom závěrem nezapomněli.
Na zpovědnici všichni pořád nadávají na adminy. Aniž by dotyčným došlo, že v supermarketu nerozhoduje o obsahu regálů, ceně zboží a chování obsluhy prodavačka ani týpek stojící v uniformě u vchodu, ale pan majitel.
11.03.2023 00:47:07
Carpe Jugulum:
Také si nemyslím, že ti chce ublížit ale ono to jde i nechtěně. Připadá mi trochu jako malé dítě a tak bych nepodceňoval co s ním může udělat odmítnutí.
Snaž se mít navrch. Přijde mi že to už máš, i když ne vždy to využiješ.
Nevím, jeho chování mě irituje… asi tím jak mi to připomíná to co jsem ti psal.
10.03.2023 00:20:16
Carpe Jugulum:
Ahoj. Jen jsem chtěl napsat, ať si dáváš s tím tvým přítele pozor. Čím víc o něm čtu, tak tím víc se mi nezdá. Když se rozhodneš ten vztah jakkoliv řešit, čemuž se nevyhneš, tak ať se rozhodneš jak se rozhodneš, buď opatrná. Opatrnost není nikdy na škodu.
09.03.2023 20:28:08
Šukar čhave:
Téma pro Šč: Takže, odpovím jako opravdový odborník: SPD dežolát má asi větší pyj, ale Dežo určitě je obratnější a vyhraje v pěstním souboji. A preferuju teda výherce v pěstním souboji.
09.03.2023 12:37:48
Téma pro Šč ( ):
Dežo vs espeďácký dežolát - kdo má větší pyj a kdo vyhraje v pěstním souboji?
06.03.2023 07:24:23
romská ryba ( ):
Pohybuju se v ghettu jako ryba ve vodě.
02.03.2023 15:40:25
Dalia:
květák se řekne zejčégos. Na netu je malý cikánský slovník, ty o něm nevíš? Asi by se ti hodil.
https://ciganskyslovnik.sk/
01.03.2023 22:16:06
IvanaIvanova:
Však čo iné ti ostáva napísať, inak by si zbortila imidž akým sa tu prezentuješ. Ale neprišla som sem, aby som sa s tebou hádala. Skôr je to také filozofovanie z nudy a hľadanie pravdy.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk