Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Jedna frajerka
"Najednou máme bílou duši z bezu, najednou je v nás příliš z člověka" https://youtu.be/KLgQKiUk7ms?si=G3dzSN8GEO7PTfal

Index důvěry:
180

Má k rozdělení:

21

10

Pohlaví: žena
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 14.05.2020 00:17:41
Číslo profilu: 107817
Naposledy se přihlásil: 12.06.2024 17:50:32
Poslední rozhřešení dal: 12.06.2024 18:27:25
Doteď napsal rozhřešení: 9225
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 95046
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
31.05.2024 21:19:07
Jedna frajerka:
Holky a Koláče (milujiholkyakolace@gmail.com) - Chápu
30.05.2024 01:21:23
Holky a Koláče (milujiholkyakolace@gmail.com):
Hele k tomu mám víc důvodů.
Dřív jsem chodil skoro každý den někam jíst, takové ty “polo fast foody”. Nechal jsem jim třeba vždy 10 / 20 kč a oni ani nepoděkovali, jakoby to bylo nic. Což mě naštvalo a řekl jsem, že na ně kašlu.
Druhý důvod. Právě, že většinou je servis otřesný, a také se většinou po čase zkazí kvalita jídla.
Vlastně jsem se díky tomu naučil celkem vařit, a už nikde nejím. Když si musím dát něco venku, tak většinou dám KFC nebo mekáč, tam je totiž to jídlo z 99% pokaždé naprosto stejné. Ještě někdy sushi.

Pokud jdu opravdu vyjmečně do restaurace, tak dám aspoň 10 procent. Klidně 100 Kč i u menší útraty, když jsem spokojený.

No a tady je to pékárna, kde nemají stoly, dá mi to jen do pytlíku / tašky, kafe do papírového kelímku a jdu. Když se s ní bavím tak stojím u kasy s kelímkem v ruce.
Jednou jsem se s ní zakecal a někdo mi odnesl moji tašku s nákupem asi za 400 / 500. Ona mi to dala znova zdarma. Tak jsem jí dal 200 Kč….

Takže asi tak.
29.05.2024 22:44:30
Jedna frajerka:
Holky a Koláče - Proooč? Nemám ráda, když lidi nedávají dýška za kvalitní servis!
29.05.2024 16:23:58
Holky a Koláče (milujiholkyakolace@gmail.com):
Ahoj, díky!

Jinak dýško jí žádné nedávám, takže tato možnost není možná….
29.05.2024 15:08:33
Jedna frajerka:
Holky a Koláče - Ahoj, okok
28.05.2024 21:29:05
Holky a Koláče (milujiholkyakoláče@gmail.com):
Ahoj, napiš mi něco sem prosím!

Zpověď č.1235164
23.05.2024 19:29:39
Terka (terezmalirova@seznam.cz):
Na VŠ. A jo, napsala jsem ti.
23.05.2024 15:01:57
Jedna frajerka:
Terka - otázku na mě? Jako na střední nebo výšce? :D
K anonymum na ZP mám drobnou a myslím si, že i oprávněnou nedůvěru. Nicméně pokud něco potřebuješ, napiš to, prosím, tady: zpovednicemail@email.cz
19.05.2024 10:12:11
Terka ( terezmalirova@seznam.cz ):
Ahoj. Myslím, že tě znám a jednu chvíli jsme kolem sebe procházeli ve škole. Měla bych jednu trochu osobní otázku, ale zas nic extra na tělo. Nebudu to psát sem. Klidně když ti to nevadí napiš na můj mail o co jde.
25.04.2024 22:25:02
Jedna frajerka:
Roztomilé zlobivé: Ahooj, jeej už není kam odpovědět Byl to urýpaný pitomec, který věděl, jakými řečmi většinu holek sejme...
20.04.2024 08:24:18
Roztomilé zlobivé:
Ahoj Frajerko. Prosím tě, co tam o mně psali v té diskuzi o hladovění ? Docela mě to zajímá.
15.04.2024 05:28:09
šoférBusu:
Díky za odpověď a měj se taky fajn.
14.04.2024 23:18:15
Jedna frajerka:
šofér: Ahoj, myslím, že bych se na žádné pití ani pozvat nenechala a že by žádný nezávazný pokec nenastal. Taky si myslím, že by nepanovala žádná uvolněná atmosféra. Možná tak ta hudba by mohla být fakt boží. Ale stejně bych tě nikdy nikde nenakopla. Měj se fajn.
14.04.2024 23:15:44
Jedna frajerka:
Vlezlej ( ): Proč nemáš?
To jsem netušila. A vlastně mě to ani nepřekvapuje... To, co musí dodržovat je úplně šílené.

Mě by třeba zajímalo, nakolik v tom hraje roli výchova a nakolik geny. Jasně, staré téma nature vs nurture... Ale někteří museli být vychovávání v prostředí, kde byli přesvědčování o vlastní jedinečnosti. Já jsem viděla nějaké video o sestře současného vůdce Koreje a prý je to pěkná svině :D. Přitom si člověk říká, že by se ze své pozice mohla pokusit o mnoho dobrého a mohla by přinést nějaké změny. Nejvíc překvapující na tom je, že studovala pod pseudonymem ve Švýcarsku (ale asi jen na ZŠ), no a stejně nic nepochytila. Ale samozřejmě proč by to dělala... Teď gender alert, ale možná mě tyhle myšlenky napadly kvůli tomu, že je to ženská. A jo, nedává to asi moc smysl, ale jako ví, že v zemi, které vládne její bratr, se rodí děcka v pracovních táborech, žijí v příšerných podmínkách a mají zpackaný život.. a je jí to úplně jedno.

Rozumím. Ale taky bych řekla, že ti lidi v tom toxickém vztahu by někdy možná rádi odešli a chtějí to. Jen jim chybí vůle. A některým možná i podmínky k tomu, aby odešli.

Ale jo, bavilo mě to. Je to dost čtivé. Ale nejsem ti schopna říct, o čem to vlastně bylo. Ale minimálně tam byla nějaká snaha o to, aby se čtenář naučil si tolik věci nebrat. Přečti si třeba jen úryvek.. ale myslím, že by se ti to mohlo líbit. Jen je třeba něco prostě brát s rezervou.

Takže spíše jen něco opakovaly, než že by fakt učily? A na jakou SŠ jsi chodil?

Máš problém se při čtení soustředit? To nahrazování jsem asi nikdy nezažila.
14.04.2024 22:39:50
šoférBusu:
Ahoj, velice by mně zajímalo, zda bys mně na fesťáku, poté, co bych ti koupil pití, které máš ráda plus bysme nezávazně pokecali, a kdy bys byla díky celkové uvolněné atmosféře podpořenou "skvělou" hudbou v dobrém rozmaru a rozpoložení, nakopla kolenem do rozkroku.
07.04.2024 21:24:24
Vlezlej ( ):
Ahoj frajerko,

já žádnou pravidelnou přezdívku nemám.

Taky jsem zrovna pár dní zpátky viděl video o Kim Ir-Senovi. Věděla jsi například, že lidi končili ve vězení i za to, že zabalili chleba do novin s jeho fotkou?
Ano, je to neuvěřitelné. Diktátoři jsou psychopati toužící po moci, se kterou zároveň přichází paranoia, aby ji zase neztratili, jakmile ji získají. Takové lidi asi pochopí jenom psychiatr. :D

No tak si vem třeba tohle - dva lidi setrvávají v toxickém stavu. Potřebují jít od sebe, ale chtějí být spolu. Nebo lidi při volbách. Potřebují, aby jim vládl někdo slušný, ale většinou si zvolí toho, kdo jim naslibuje levnější rohlíky. Nemyslím teď nikoho konkrétního.

O tom už jsem myslím slyšel. O čem to je? A líbilo se ti to?
No u nás na střední učitelky snad uměly celý výklad nazpaměť. Aspoň tak působily.

Já čtu tím způsobem, že někdy na chvíli vypnu a přečtu několik vět, aniž bych vůbec dával pozor, co čtu :D A taky při čtení mám tendenci ignorovat některá slova a nevědomky je nahrazovat jinými, aby mi text dával smysl.

Tak to netuším. TV nevedu
30.03.2024 16:07:50
železnice jinak:
Ano byla nevhodná vzhledem k situaci
24.03.2024 22:01:54
Jedna frajerka:
43D9 ( ): Já jsem pochopila, na co tím svým textem narážíš a jistě souhlasím, že jakékoliv výčitky fakt v takových případech nikdy nejsou na místě. A mělo by se k člověku, který je vlastně v dost slabé chvíli, přistupovat opatrně.
Jinak ty máš taky dost specifický příběh a zavolat policii, která přijede až za tři dny mi teda nepřijde jako rozumný krok. Přestože rozumím, že daná osoba "to nechtěla mít na triku". Jenže se k tomu nepostavila moc dobře Spíš naopak..

Tak to je skvělé, že ses v něčem našel a trávíš svůj čas smysluplně. Co se týká toho netu, tak ano, znám ten pocit přílišné prakticky bezdůvodné a nezasloužené důvěry naprostému cizinci.

Myslím, že dokud rozumíme, co druhá strana chtěla sdělit, tak je to úplně v pořádku.
24.03.2024 21:23:09
43D9 ( ):
*mně pomohla

Sry za překlepy, nemohl jsem si pomoct, taky píšu na rychlo. Ale na zpovědnici asi nemá moc smysl řešit pravopisný chybky a překlepy, dokud je to srozumitelné, co?
24.03.2024 21:19:36
43D9 ( ):
Jedna frajerka: Jasné, tak to, co popisuješ jsou dost specifické případy a jsou to hlavně tvé vlastní zkušenosti (za dlouhé neodepisování se neomlouvej, taky s tím mám v poslední době problémy).

Když to obrátím třeba na sebe, tak u mě to bylo vyloženě spíš zneužito proti mně. O tom, že se chci zabít jsem nenapsal ani slovo, svěřil jsem se anynomovi na protonmailu, jestli si nechce přečíst můj dopis na rozloučenou.
Mezitím jsme si ještě psali s vytlemenými smajlíky, přičemž mi bezprostředně po této zprávě začal vyhrožovat, že pokud to okamžitě neodvolám, tak je povinen to oznámit policii (takže žádná podpora, ale výhrůžky), nechci si představovat, co tam musel předvádět / psát.
Přijeli asi 3 dny po tomto mailu a ještě v noci. Bylo to celé divné a nepomohlo mi to ani trochu - ba naopak, dotyčná osoba se později zachovala tak, že na mě zde ještě začala útočit ještě víc (??), takže to umocnilo můj dojem z toho, že mi pomoct nechtěla, nýbrž to byla msta nebo nějaký nepromyšlený impulsivní krok z její strany.

Na druhou stranu - to je prostě riziko svěřování se anonymům ze zpovědnice, kde je každý druhý psychiatricky orazítkovaný nepředvídatelný labil (s nadsázkou řečeno ), a že tam vůbec nedomyslel následky, ale prostě bezmyšlenkovitě konal, než se snažil zjistit, co se mi děje, proč mám potřebu psát dopisy na rozloučenou a jak by se mi dalo pomoct nebo mě aspoň nějak v dané chvíli podpořit. Nic.

Vlastně o tom je ten anti-karcerální přístup u lidí, co trpí sebevražednými tendencemi - pokusit se vyhnout se těmto dramatickým intervencím, kde je zavolána policie a kdo ví co všechno, ale opravdu se tomu člověku pověnovat, zjistit, co se děje. Ano - jsou zde i tací, co se nechají hospitalizovat dobrovolně nebo k tomu nakonec sami ze své strany svolí.


U mě to akorát vedlo k tomu, že už se od té doby nikomu s ničím nesvěřuji. Tady jsem si myslel, že jsem chráněn anonymitou internetu a ono velký prd. Není to žádná prča, od té doby to radši dusím v sobě. Už si nejsem jist, kde je pro mě bezpečné ventilovat své nejčernější myšlenky a plány. (ale opět - mě pomohla změna prostředí, kdy jsem se díky psychiatrovi a psychologovi dostal z toxické a násilné domácnosti s otcem, což policie paradoxně neřešila a hodně se teď zaměstnávám na zahradě a seberealizuju se učením se novým dovednostem skrz opravování staré chatky... ona tam ta příčina vždycky někde je, ať si říká každý kdo chce co chce.
I můj nynější psychiatr řekl, že i to volání o pozornost má vždycky nějaký důvod, jak tu vždy někde něco přelítnu u podobných témat, žádný chování není jen tak a nezrodí se v hlavě jedince samo od sebe).
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk