Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Zatracená Existence
Cocourek

Index důvěry:
196

Má k rozdělení:

24

12

Pohlaví: muž
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 08.07.2017 23:11:59
Číslo profilu: 100650
Naposledy se přihlásil: 24.11.2020 21:37:48
Poslední rozhřešení dal: 24.11.2020 21:49:56
Doteď napsal rozhřešení: 22112
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 46014
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: *MileynQa*
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
22.11.2020 17:08:58
Researcher:
Děkuji ti za plamínek, který jsi mi se svým kocourkem poslal
Zjistil jsem to až dnes. Proto vám dvěma plamínek také pošlu.
Doufám, že se ho tvůj kocourek nelekne
21.11.2020 12:28:24
dobraduse ( ):
ZE: Si může zkusit , stejně neví můj nick .
21.11.2020 11:42:44
Zatracená Existence:
dobraduse: Díky za podporu ale bacha, ať si na tebe také nezasedne.

Pragmatix 666: Urážky? No přece ve tvém dlouhém vzkazu, který jsi tu poslal. Pokud chceš nejčerstvější zdroj svých urážek, víc netřeba komentovat, zbytek by ti mohl dojít zpětnou sebereflexí a pokud ne, tak tato starost už ale nejde za mnou.

"Jsi nevzdělaný, hloupý, sebestředný narcista,..." - už tohle devalvuje tvou "odbornost", pokud se vyjadřuješ tímto tónem, tak v životě nemůžeš být žádný odborník. Naopak ty se tu jevíš jako onen rozebíraný pacient vhodný na psychoanalytická sezení.

"Máš sebedestrukční a sebevražedné sklony,..." - nevím, ale čím dál tím víc se mi zdá, že to je tvá autobiografie, do které jsi zakomponoval jen pár "mých" domnělých vlastností, viz homosexualita a tzv. "neomarxismus". A to neber jako urážku (protože přece tvůj celý text vůbec není urážka - ironie), to ber jako konstatování mé myšlenky, která se zrodila z dostupných podkladů o tvé osobě, jež jsou veřejně známé. Ale vzhledem k těm podkladům bych se měl trochu mírnit, protože nemáš moc radostnou minulost, takže na druhou stranu mám určité pochopení pro některé tvé výkyvy.

To, že gayové nemají totožná práva jako heterosexuálové, je snad jasné každému i s nedodělanou základkou. Jen si to nechtějí přiznat. Logicky to tak je a různé dezinterpretace typu, že mají stejná práva, ale musí se oženit se ženou, aby mohly být dvě svéprávné dospělé osoby v manželství, je čirá demagogie. Stejně jako podsouvání, že pokud povolíme sňatky gayům a lesbám, že se začnou brát i lidi se zvířaty apod., ačkoliv když přijde člověk s průměrným IQ, tak tohle ti vyvrátí v okamžiku.

Do koncentráků bych nikoho neposílal. Ale u polských sousedů stojí za zmínku, že tam něco podobného začíná. Třeba ty no-go zóny pro gaye apod., to mi připomíná nacisty. Tobě ne? Nebo to zase budeš chtít překroutit? Naštěstí se ukázalo, že církev je plná opravdových úchylů, kteří obtěžují ministranty, viz třeba ten polský duchovní, kterého odsoudili i v Římě. To byla ostuda. A takoví budou něco kázat? Stačí otevřít oči.

Zásadu jednu pevnou mám. Že tobě nikdy nemůžu skočit na lep, jak se říká. Protože jsi nevypočitatelný.

"...a nejvíc na ně útočíš, protože jim závidíš to, co ty nikdy nebudeš mít." - to už ses dal od "odborných" posudků i na věštecké služby?

"V diskusích se uchyluješ k hrubým argumentační faulům, manipulacím, demagogiím, ad hominem vyjadřování." - viz tvá autobiografie.

"Od doby administrování pravidelně zneužíváš svou funkci, provokuješ své oponenty urážkami a pak mažeš jejich sekundární adekvátní reakce." - nikoliv. Pro to nemáš žádný důkaz, a tím jsem si jistý, protože nic takového nedělám Navíc už jsem ti jednou říkal, ať si dostuduješ, že nejsem administrátor, jsem moderátor.

"Psychicky i fyzicky jsi slabý jedinec, takže se seberealizuješ na internetu, kde útočíš na ty muže a ženy, jejichž kvalit ani síly nedosahuješ a tam venku do očí bys vůči nim nedokázal říct jediné slovo, natož být agresivní a uhájit si to.
Pomoci ti nejde, jsi klasický zacyklený typ člověka, který za svá vlastní selhání a své chyby viní všechny okolo, jen ne sebe a svou neochotu na sobě pracovat psychicky i fyzicky." viz tvá autobiografie.

O mé rodině nevíš nic, tak se o ní nebav. Nevím, jaký jsi měl ty vztah s rodiči, ale při tvém duševním rozpoložení, kdybys měl mého otce, asi bys v tom cvokhausu skončil ještě dřív.

"Mám pokračovat? Myslím, že stačí. A pozor, stále mě ani nenapadlo tě urážet." - potrefené husy nejvíc kejhají. To, co tu předvádíš dlouhé roky, je sprostými výrazy a nadávkami prošpikované. Takže mě označit jako lháře musí být pro znalé zpovědnicové pamětníky dost úsměvné.

"A věř, že se sám se sebou neseru mnohem víc, byl jsem diplomatický." - k tomu všemu jsi sám sobě lékařem? To můžeš přidat do těch svých vtipů pro dnešní den.

Teď jen lituju toho, že jsem se rozepsal, protože bych udělal lépe, kdybych ti napsal 3 slova, vyšlo by to totiž nastejno a měl bych s tím méně práce.
21.11.2020 10:07:43
dobraduse ( ):
Pragmatix666: To jen ty asi nedokážeš snést jeho kritiku , když se tu pak tak dětinsky rozepisuješ a neumíš věci vyřešit jako dospělý člověk .
21.11.2020 09:59:11
dobraduse ( ):
Pragmatix666: Najednou ? Mně nikdy nebylo a není jedno kdo ho urážel a nebo uráží a když vím , že ho znám osobně , tak mi tu nepiš takové bludy o tom jaký on je , protože je úplně jasné , že ho znám víc než ty . Tohle už je prostě moc . V tomhle moc neuspěješ.
Nevím co to je za maníry dělat rozbor člověka , o kterém vůbec nic nevíš . Neměl bys tu zpovědnici brát tak vážně.
21.11.2020 05:53:18
kaiten:
Ad Pragmatix, 20.11.2020 23:59:48: vítej v klubu
21.11.2020 04:12:08
Pragmatix 666:
anonymové nebo odhlášená ZE: Z chování a rétoriky se dá poznat mnohé. A lidé se na internetu v relativní anonymitě často projevují mnohem otevřeněji než mimo něj. Zrovna ZE se tady projevuje dostatečně, administrátorská pozice to vždy jen umocní.
Psychoanalýzy se samozřejmě dělají podle jména klienta. Ale jen u pacientů na zpovědnici. Samozřejmě je krásné, že se anonymové najednou tak starají o dobro ZE.
Však si to může smazat nebo napsat něco hezkého mně. Já na něj normálně nereaguju, ale už těch jeho hejtů bylo dost. Reje do mě sprostě všude už týden a do dalších taky. Jen jsem na to výjimečně v klidu zareagoval a shrnul mu jeho problémy, když neustále laicky analyzuje ostatní. Kdo rozdává rány, musí něco unést.
Howgh.
21.11.2020 01:44:11
8KKC ( ):
"Tak, aby sis měl na co stěžovat, dám ti k tvé osobě odborný posudek.
"
odborný úsudek od laika, který není ani vzdělaný a má potřebu útočit na někoho, kdo má červený diplom a v budoucnu bude ing. je dost odvážné tvrzení. Navíc odborník nepíše explicitní urážky a dojmy typu "hlupák"

Jakmile ti někdo napíše názor, tak hned máš tu potřebu všem psát do profilu a vypíchnout své demagogické paranoidní úvahy kdo je kdo.
21.11.2020 01:35:40
dobraduse ( ):
Pragmatix666: Neznáš ani jeho jméno , natož pak jeho osobnost . A pokud si myslíš , že někoho znáš , jen proto , že navštěvujete stejné webovky , pak se šeredně pleteš Někdo se totiž jinak prezentuje na sociálních sítích a jinak v soukromí , je mi tě vážně líto . Kdyby udělal někdo rozbor tebe , asi by nenašel špetku dobra , ale ty už to máš v názvu.
20.11.2020 23:59:48
Pragmatix 666:
Urážky? Kde? Vy neomarxisti se taky urážíte, i když vás nikdo neurážel.
Až tě budu chtít urazit, určitě ti to řeknu, neboj. Nemám zapotřebí psát k tvé osobě do každé diskuse trapné urážky jako ty vůči mně.
Tak, aby sis měl na co stěžovat, dám ti k tvé osobě odborný posudek.
*
Jsi nevzdělaný, hloupý, sebestředný narcista, hluboce přesvědčený o tom, že je vzdělaný a inteligentní. Jsi psychicky a emočně labilní flamer, který nezvládá už pod mírným tlakem své emoce. Máš sebedestrukční a sebevražedné sklony, které ses naučil maskovat agresivitou a arogancí. Cítíš se tak silnější a jistější, když se snažíš lidi urážet či jim ubližovat. Svou nejistotu a strach řešíš anonymními útoky na pro tebe odlišné a nepochopitelné lidi na internetu.
Nenávidíš vše normální a tradiční, i lidi, kteří takové hodnoty zastávají, protože je viníš za to, že se ti jako homosexuálovi nedaří v osobním životě. Máš utkvělou paranoiu, že je homosexuálům ubližováno, že jsou diskriminováni, že potřebují stále více práv. Jsi neomarxista, bolševik, který je hlubokým zastáncem totality, cenzury, persekucí, ideo zákonů, ale jen pokud se to má dotknout jeho oponentů. Jakmile se dotknou tebe samotného, okamžitě afektovaně křičíš. Kdyby bylo jen na tobě, poslal bys okamžitě všechny konzervativce a vlastence do koncentráků nebo lépe na popraviště.
Je pro tebe hodně důležitá maska slušného člověka před spřízněnými názorovými proudy. Ale nejsi schopen svou přetvářku udržet, jakmile narazíš na hodnotově, ideově, názorově odlišné lidi. Pak se stáváš vysoce agresivním a vypouštíš své vnitřní zlo ven. Nemáš pevný charakter ani zásady, opovrhuješ jimi.
Rád by ses prezentoval jako člověk, který zastává hodnoty monogamie, věrnosti, celoživotního vztahu, lásky - ale je to opět jen maska, takové zásadové lidi nesnášíš a nejvíc na ně útočíš, protože jim závidíš to, co ty nikdy nebudeš mít.
V diskusích se uchyluješ k hrubým argumentační faulům, manipulacím, demagogiím, ad hominem vyjadřování. Od doby administrování pravidelně zneužíváš svou funkci, provokuješ své oponenty urážkami a pak mažeš jejich sekundární adekvátní reakce.
Psychicky i fyzicky jsi slabý jedinec, takže se seberealizuješ na internetu, kde útočíš na ty muže a ženy, jejichž kvalit ani síly nedosahuješ a tam venku do očí bys vůči nim nedokázal říct jediné slovo, natož být agresivní a uhájit si to.
Pomoci ti nejde, jsi klasický zacyklený typ člověka, který za svá vlastní selhání a své chyby viní všechny okolo, jen ne sebe a svou neochotu na sobě pracovat psychicky i fyzicky. Nenávidíš sebe i své rodiče za to, "co ti udělali" a nejvíce otce. Otec tě nikdy nepřijal "takového, jaký jsi" a za to viníš všechny, kteří se mu v tvých očích podobají.
Tento nedořešený vztah si asociuješ s každým heterosexuálním dominantím mužem, který ti slouží jako (sebe)projekce tvého otce.

Mám pokračovat? Myslím, že stačí. A pozor, stále mě ani nenapadlo tě urážet. To je tvoje parketa, když ti dojdou tvé obvykle slabé argumenty a demagogické recyklované fráze.
*
Chceš rozebírat mě? To dělávám za oponenty, tak netřeba.
A věř, že se sám se sebou neseru mnohem víc, byl jsem diplomatický.
20.11.2020 20:33:24
Heyy Richie22:
Ďakujem za videjká hlavne to druhé pobavilo. A taktiež jeho čecho slovenčina stojí za to
Ale tak o tej som počul, že už tam je preslávená
20.11.2020 11:38:53
Zatracená Existence:
Pragmatix 666: Urážky od lidí, jako jsi ty, mi jsou lichotkou a ujištěním, že jsem ještě v pořádku. Díky
20.11.2020 00:32:25
Pragmatix 666:
Ad č.1150127
Ty jsi ulhaný, konspirátorský, paranoidní komik.
Sorry, vůbec netuším, kdo to je.
10.11.2020 12:49:26
Sejdemese:
Ješte jednou
Sen já za sklem táta telefonuje nedaří se zavolá mě podívej se na to vše ok nerozumím proč se nikomu nedovoláš tati.

Jsem se opět za sklem.

Skutečnost ne dva infarkty táta mě zavolal a že mu mám zistiť pohřby sen už se mi 2 vyplnil ta sviňě která mu
ubližovala celý život hlavňě se třepe na přepsání i přesto že táta je unavený vědět to brácha přijel by už jednou chťel barák a dělal takové věci.
A jednou to sice nebyla rodina nabrnk si tak tlustou ženskou napřed mě k ní pozval vydržel jsem ze slušnosti do rána.
Za půl roku mi volal budeš se s ní bavit nebudu se s tebou bavit já viděl jsem ho 3 krát do roka jí jen jednou bylo mi to putna.

Tel nevim kde ho na mě sebrala tvůj brácha mě opustil ale nechce mi vrátit prachy zadlužila jsem se na baráku nemám na splátky říkal jsem si vyďěračka on tvrdil vymýšlí si nechce mi dát kameru a nejaké věci.

Když jí brácha poznal moc peněz neměl ale založil jsi firmu koupil auto a tak.

Rok se nic nedělo a pak jsem se dozvěděl že těsne po tel se mnou zapalila dům umřela ona i díťe já se to dozvěděl až náhodou.
Řekl jsem to bráchovi byl nervózní
03.11.2020 20:15:39
Dalia:
Nevadí, že nejsi Martin, rozumný a skvělý jsi i tak.
02.11.2020 11:14:59
Dalia:
Je to tak, Martin. Jmenuje se tak i náš syn. Je sympatické, že i ty.
02.11.2020 00:48:46
Dalia:
Na to datum 11.11. jsem čekala od září, ale čekat do r. 2011 se mi fakt nechtělo. A taky ti díky za vše v posledních dvou dnech.
29.10.2020 19:30:58
Zatracená Existence:
rouška: Bohužel ne 100%.
29.10.2020 12:28:56
rouška ( ):
rouškou chráníš hlavně toho druhého a zase ten druhý svou rouškou chrání tebe, že na tebe třeba díky tomu neprskne a tak
28.10.2020 09:08:58
Zatracená Existence:
Jsou to pověry. Naprostá většina lidí opatření dodržuje, vidím to i sám. A na VŠ? Když byly ještě otevřené, úplně každý měl roušku. Problém je, že rouška sama o sobě neznamená, že tě ochrání. Musí se udržovat i rozestupy aspoň na 2 metry. A také by se měly dezinfikovat ruce. Ale jak se ukázalo, ani toto trio nebylo dostačující. A ne proto, že to někdo nedodržoval, ale spíš proto, že "poručit větru a dešti" není tak lehké. Ale my pětiletku splníme, i kdyby měla trvat deset let!
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk