Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
queer as folk
Mezi inteligentním mužem a blbcem není žádný rozdíl, pokud se zamilují.

Index důvěry:
10

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: muž
Věk: 18
Ve zpovědnici působí od: 09.08.2012 18:42:36
Číslo profilu: 73065
Naposledy se přihlásil: 15.09.2012 13:44:01
Poslední rozhřešení dal: 14.09.2012 18:55:11
Doteď napsal rozhřešení: 162
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 21607
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
17:57
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
Oskar
Přezdívka(y)?
Křestní jména rodičů:
Kamilka
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
svíčky nevedeme
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
7.ledna
Jaké máš domácí zvířata:
píše se jakÁ :))
Barva očí?
modrá
Barva vlasů?
často se mění, momentílně tmavě hnědá
Piercing, náušnice - kolik a kde?
ne
Tetování?
možná bude
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
studuji, bavím se.. hodně
Oblíbená barva:
šedá, bílá, hnědá, modrá, žlutá
Odkud pocházíš?
Česko
Kde bydlíš?
Anglie
Oblíbené jídlo?
jakékoli vegetariánské
Byl(a)s někdy v Africe?
ani bych nechtěl..
Been toilet papering?
obviously...
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
ano
Sprite nebo 7UP?
vodu
Oblíbený film?
Prayers for Bobby, Edith Piaf, The Edge of Seventeen
Oblíbená muzika?
Lady Gaga, Britney Spears, Coldplay
Oblíbená kniha?
Pride and Prejudice
Oblíbená dovolená?
tenkrát v Americe na koncertě Britney
Oblíbený den v týdnu?
středa
Oblíbené slovo nebo fráze?
miluji tě (myšleno upřímně)
Oblíbená zubní pasta?
Cannadent
Oblíbená restaurace?
Vanilla Black restaurant, Mlsná Kavka, Lehká Hlava
Oblíbená květina?
sedmikráska:)
Favourite drink?
tequila
Jaký sport nejraději sleduješ?
nesleduji, ale provozuji - jóga, aerobic, plážový volejbal
Oblíbená zmrzlina?
všechny ovocné
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
Grace Adler
Disney nebo Warner Bros?
Disney Bros
Oblíbené rychlé občerstvení?
žádné
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
krémová
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
ne
Jaké je Tvé číslo bot?
737 3** ***
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
H&M, Dior, Dolce&Gabbana
Co děláš, když se nudíš?
spím
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
Pettynka
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
Jak to děláš?
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
Přebal to dítě, smrdí jak zmoklej cirkus.
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
Kolik máš důvěrných přátel?
8
Oblíbený TV seriál?
Queer as Folk, Will and Grace, Ugly Betty
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
maminka
V kolik jsi to dopsal(a)?
18:06

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
25.09.2012 21:10:23
mynxbcv:
Tak kdyžtak mně napiš na: ujuj12@seznam.cz
15.09.2012 15:59:35
mynxbcv:
Nějak mi to nejde odeslat napsal jsi tu adresu správně?
15.09.2012 14:00:20
mynxbcv:
Dobře
13.09.2012 18:09:59
mynxbcv:
Jenže já nevím, jak to mám hodit do JPG
12.09.2012 14:30:48
mynxbcv:
Jenom nevím, jestli to má být fotka nebo obrázek
09.09.2012 21:15:54
mynxbcv:
Právě přemýšlím, že něco podobného aby ses měl taky na co koukat
07.09.2012 22:05:24
mynxbcv:
To jsi napsal pěkně Já se pořád musím koukat na tu fotku v tvém profilu
07.09.2012 15:34:23
mynxbcv:
A co ty? Máš raději mladší kluky nebo spíš starší?
05.09.2012 15:34:48
mynxbcv:
Já nevím, prostě jsem na mladší a "nepoužitý"
03.09.2012 22:31:38
mynxbcv:
No nic, já už jdu spát tak ahoj
03.09.2012 22:09:38
mynxbcv:
Když já chci panice...
03.09.2012 21:52:47
mynxbcv:
Jé, to muselo být pěkný Japonci taky moc pěkně kreslí ty homo obrázky
No nevím. Moc zkušeností ještě nemám, s jedním klukem jsem se líbala, s dalším jsem si psala přes mobil jinak nic moc. Ale teď se mně strašně líbí jeden kluk, akorát je o rok a půl mladší. Chodí k nám do školy do 7. třídy (já jsem v 9.), občas jede stejným autobusem, jenom nevím jak ho oslovit
03.09.2012 20:17:16
mynxbcv:
Ale musí to být těžké, najít si kluka, kterej se ti líbí a je na kluky
Aspoň víš, co ty názvy znamenají Japonci jsou na vymýšlení něčeho takovýho dobří
03.09.2012 19:55:17
mynxbcv:
Protože je to roztomilý kluci si spolu líp rozumějí a nechápu, jak někoho můžou přitahovat ženský

Aha... tak to je smutný doufám, že jsem se Tě tím dotazem nějak nedotkla.
A ten kluk byl tvůj uke nebo seme (jestli mi teda rozumíš)?
03.09.2012 13:17:48
mynxbcv:
No jo, je to škoda kdybych se narodila jako kluk, určitě bych byla na kluky
Máš teď nějakého přítele?
01.09.2012 11:35:12
mynxbcv:
Jo znám, chodím tam aspoň jednou týdně a některý povídky jsou opravdu pěkný a nadržený
31.08.2012 07:43:44
mynxbcv:
Jojo já už si jen představuji, jak se konečně políbí
Takový obrázky já záměrně vyhledávám (shonen-ai, yaoi) a taky čtu povídky o gayích
30.08.2012 22:13:10
mynxbcv:
To jsem ráda, že Tě to potěšilo Bohužel tolerantních lidí je málo, s tím nic nenaděláš Mimochodem máš moc pěknou fotku v profilu
30.08.2012 10:55:24
mynxbcv:
Není zač Podle tvých příspěvků jsi fajn člověk kromtoho mám ráda gaye a bráním je před homofoby, kde se to dá
13.08.2012 22:41:14
slavson:
Jsem rád že souhlasíš Konečně jsem ten internet využil k prospěchu
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk