Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
tlustytrpaslik
20 000. návštěvník zklamal...

Index důvěry:
39

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 0
Ve zpovědnici působí od: 08.09.2005 22:26:50
Číslo profilu: 19793
Naposledy se přihlásil: 31.03.2009 12:11:57
Poslední rozhřešení dal: 31.03.2009 12:24:32
Doteď napsal rozhřešení: 4459
Bodování aktivity: 5 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 72903
E-mail:
ICQ: 480729837
Oblíbené WWW: http://www.cojesóšou?.cz
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
13.53, nudím se doma.
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
A B C D BE CE DE - pardon, pravděpodobně se jedná o jiný prokundament
Přezdívka(y)?
highway king, ale taky ty vole apod.
Křestní jména rodičů:
L & M, nemělo by se jednat o nějakou značku cigaret
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
dorty mám zakázaný, svíčky mám radši v podobě svíčkové, ale tu mi taky skoro zatrhli
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
svíčkovou žeru za tepla, až mi z toho teče kolikrát nudle
Jaké máš domácí zvířata:
mravence a rybenky
Barva očí?
Tak trošku do zelena
Barva vlasů?
Tak trošku do zelena
Piercing, náušnice - kolik a kde?
10 na ptákovi
Tetování?
Dávám přednost strejčkování
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
zase se mi chce zvracet... No něco dělat musím, v restitucích mi nic do klína nespadlo.
Oblíbená barva:
černá
Odkud pocházíš?
ze stydkých pysků
Kde bydlíš?
všude a když to píšu tak většinou v Praze
Oblíbené jídlo?
Něco rychle vykvíknutýho.
Byl(a)s někdy v Africe?
ne, nepotřebuji Afriku k životu
Been toilet papering?
hajzlpapírem se neobmotávám
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
No samozřejmě, že........................ dosud NE!
Sprite nebo 7UP?
sůl
Oblíbený film?
První casting, Rychlý prachy, Hrátky boha lásky, ze zahraničních Double penetrators...
Oblíbená muzika?
naše hrající
Oblíbená kniha?
vypůjčená
Oblíbená dovolená?
Jako každoročně u moře - minimální náklady a maximální požitky. Taková je Ukrajina!!!
Oblíbený den v týdnu?
dnes
Oblíbené slovo nebo fráze?
Tvojí piču jsem taky neviděl a věřím, že ju máš!
Oblíbená zubní pasta?
Anal B
Oblíbená restaurace?
no nějaká čtyřka, pětka bez ubrusu...
Oblíbená květina?
Poupátko vypadající jako kousek syrového masa
Favourite drink?
nějaké ty patoky Vyškovské - Kozle
Jaký sport nejraději sleduješ?
rizikový
Oblíbená zmrzlina?
mražená
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
Manželé Rosenbergovi
Disney nebo Warner Bros?
Nu pogodi!
Oblíbené rychlé občerstvení?
lubrikační gel
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
před lety na návštěvě, jinak osobně jsem tam jako případ nikdy neležel
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
vínová
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
možné to je, ale dosud jsem předvolán nebyl
Jaké je Tvé číslo bot?
44
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
ani nevím, nějak to naskočilo když jsem si zase prohlížel stránky jakéhosi fekalofilního péčka
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
pohřební služba
Co děláš, když se nudíš?
umírám
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
tak opravdového kamaráda mám asi jen jednoho a z Braníka na Smíchov to není tak daleko...
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
How long to...
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
How long to the boarder? 20 km. From here? Táhni už do prdele ty píčo šikmooká a drž hubu!
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
dle mé momentální potřeby
Kolik máš důvěrných přátel?
asi jen jednoho a půl
Oblíbený TV seriál?
no přece nějaká ta jihoamerická telenovela, ne? :-))))) NESNÁŠÍM SERIÁLY!!!
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
Pravděpodobně nějakej zkurvenej asiat/ka.
V kolik jsi to dopsal(a)?
Píšu, ještě nikam nechoď

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
31.03.2009 19:34:54
kalkur:
Kamarádka už to ví?
31.03.2009 14:29:09
Fialová Kráva:
proboha co to je prosim te za fotku ???? valim se tu smichy...nemas na ni link az si ji stahnu ?? je moc mala
31.03.2009 08:18:41
ftf ( ):
hezká fotka :D
31.03.2009 02:19:15
kalkur:
Přemýšlel jsi někdy o tom, že bys té své kočce koupil podprsenku?
29.03.2009 17:32:14
Angel forest:
Ale určitě ano
29.03.2009 16:50:14
Daniela-Hildegard:
Tvého čuráka bych se nedotkla ani posraným klackem.
Blábolíš, což je u Tebe obvyklé.
29.03.2009 12:20:13
Daniela-Hildegard:
Druhé číslo možná, ale zhebnuls už při prvém. Ke druhému nemohlo dojít. Jdi se vycpat - do tlouštky! Ty trpaslíku!
29.03.2009 09:40:28
Angel forest:
Tak já nevím kde jsou ty fotky a ani nepoznám kdo je kdo Jinak určitě nevypadáš hůř, máš malé sebevědomí, tím to je. A taky nezáleží jak kdo vypadá ale co má v hlavě.
29.03.2009 09:29:54
Angel forest:
No to ne. Jen jsem se zasmála. Určitě tak nevypadáš, nebo snad jo?
29.03.2009 09:22:38
Angel forest:
Dobrá fotka
28.03.2009 18:39:47
Daniela-Hildegard:
Musím se jen chechtat. Protože my dva jsme se už jednou setkali. Ve skutečnosti jsem o kousek mladší. Moje skutečné stáří jsi neodhadnul.
Ale já Tvoji hranou jistotu.
Mohu Ti říct, že to nestálo za moc. Prostě nemáš výdrž...
28.03.2009 01:50:12
MARCUS ANTONIUS:
Ta fotka je super, jen doufam že tak opravdu nevypadáš
23.03.2009 12:58:14
Růžové poupátko ( ):
Humus ta fotka. Fuj!
19.03.2009 16:08:43
Malý velký muž:
nejsem taťkou
18.03.2009 06:43:56
Malý velký muž:
jsem poslední ským spala, prej..
15.03.2009 03:21:15
kalkur:
Myslím, že takové prase nejsi
14.03.2009 21:08:27
Cestovatelll ( ):
%Cus, co máš konkrétně v plánu, jen Kavkaz, nebo i procestovat Gruzii? Já nechci být celou dobu v horách, ale i porozhlídnout se po zemi jako takové. Ale tak to bysme upřesnili časem. Sešli bysme se až v Gruzii, do léta tu jsem na pracovní cestě, po skončení budu mít max. 3 týdny na cestování, ale raději bych jen dva. Uvidíme.
14.03.2009 15:00:16
Petty Morenno:
mas hezkou fotku To jsi ty ?
11.03.2009 00:54:38
kalkur:
Milý vlku,
já nejsem k jídlu, jsem hořká jako hořčák.
S pozdravem
Kalkurka.
10.03.2009 08:31:38
anonym ( ):
To jsou ale kozičky To máš z hamburgerů?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk