Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
They better run, better run, outrun your gun, They better run, better run, faster then your bullet :)
|
Ron |
|
|
Tak to nevím na co si stěžuješ. Tvrdíš, že jsi socka a my ostatní, lépe finančně zajištění se ti posmíváme, že jsi chudá, což jsi. Tak kde je tedy problém? To je jako kdyby jsi se jmenovala Anežka a ostatní ti říkali Anežko a tobě by to vadilo..? Srovnej si to v hlavě, chudá mršino.
|
|
|
*na prázdniny
|
|
|
Já budu v prázdninách u babičky.Něco je špatně :D
|
|
|
Tak to nevím, kam chodíš do školy. My pojedeme s miláčkem do Německa a všichni mi to závidí.
|
|
|
A co tě bolí na tom, že se ti posmívají de*ilové?
|
Gigolinaneprihlasena |
|
|
Jestli má v týhle republice nějaký špunt boty za 18k tak je trochu něco špatně... přesně z tohohle důvodu se zaváděly školní uniformy.
|
|
|
|
|
|
|