Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
BomberMAN: Jak to mam vědět neznám ho. Tohle je o tarantinovi.
|
|
|
Co má Luis Royo za problém když maluje to co maluje?
|
|
|
Nudložrout: hektolitry červené krve co tečou z ruky jako z kropičky? se mi nezdá teda. Furrík: tak úchylů jsou hordy ale tohle je o tarantinovi.
|
|
|
Qentin Tarantino je ještě slabý odvar. Rob Zombie točí třeba ještě násilnější a úchylnější filmy. Nebo Lars von Trier - ten na filmových festivalech vypráví, jak v hloubi duši rozumí Hitlerovi a chápe jej. A pak točí takové úchylárny jako je Antikrist, kde si ženská ucvakne klitoris nůžkami. A co třeba takový David Lynch - ten mi občas připadá, jako z Marsu.
|
|
|
Dodává to filmu jakousi komiksovou atmosféru.
|
|
|