Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.401660, vloženo 07.08.2009 15:54:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Reality show PRÁSKAČ z Fajn rádia:-)
Znáte tuto reality show z Fajn rána? Já ji vždycky poslouchala cestou do práce. Co si o ní myslíte? Myslíte si, že je skutečná nebo nějak připravená/nahraná? Jak na Vás působí moderátor Tony?:-)

Mně to přijde jako dobrý zpestření ranní jízdy autem, ale jinak ten princip je šílenej. Jestli to teda není všechno podvod, tak pro mě je většinou daleko větší svině ten samotný práskač než onen provinilec, nebo jsou aspoň oba na stejné úrovni. Ne vždy tedy, ale často mám ten pocit. Nedávno tam třeba někdo prásknul chlapa, že zajíce, o kterým tvrdil, že dostal, chytil v lese do oka :-). Tak to mi přijde hodně ubohý:-)

Taky mi vadí, jak moderátor ty lidi "soudí", mám na mysli, když řekne něco jako "tak takovýho frajera bych nechtěl za kámoše apod..", jako by on sám byl jen férovost sama....vím, že něco říkat musí, ale přijde mi to ujetý...je to prostě strašně slizká show, máte podobný pocit?

Často je to tam tak, že nějaký kamarád se svěří jinému, že něco provedl a ten ho pak napráská do rádia. Kdo Vám přijde jako větší svině? Mně to přijde skoro nastejno.

Jinak pište cokoliv k tomuto tématu:-)

Pro ty kdo neznají http://archiv.fajnradiopraha.cz/podcast/ praskac/PRASKAC_3_DIL.mp3 (umazat mezery) nebo si na www.fajnradiopraha.cz vyberte jakýkoli jiný díl Práskače.

Pozn. - k vytvoření objektivnějšího názoru na tuto realtiy show je třeba si poslechnout alespoň několik dílů ne jen jeden..
 kikiwhite Žena34 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.12.2013 11:04:40
Předně všechny tyhle pořady jsou dopředu připravené, nahrané- např. to bývala Pomsta je sladká, stačí se zamyslet nad stylem rozhovoru i právními důsledky, které by pro rádia byly vážné. Jinou věcí je, že podobné "show" hrají na nízké, primitivní pudy a vlastnosti- závist, nepřejícnost, škodolibost. Jestli to někoho baví, ať si to poslouchá...
 Tripper10
26.09.2009 19:14:43
Práskač je fakt hodně hustej a příběhy těch lidí eště vostřejší! Já to poslouchám rád právě kuli těm příběhům, je fakt hodně drsný, kolik podrazáků chodí mezi náma.
Akorát by mě zajímalo, kdo je ten Tony.
 Jirka
07.08.2009 22:31:04
když jsme jezdili do školy, tak jsme to taky poslouchali. docela trapný. ty lidi museli být určitě domluvený, protože takový kraviny, co si ty lidi vymyslí snad ani nejsou možný. ale jako kšeft dobrý. předtím na na fajnku běžela "pomsta je sladká" a to bylo lepší, to se člověk alespoň zasmál
 sara connorová Žena25 Kategorie
07.08.2009 16:49:53
Něco takovýho jsem několikrát někde slyšel, vždycky od někoho na doporučení, že je to vtipný a podobně. V naprostý většině to bylo sehraný, aktéři naprosto nepřesvědčiví, stačilo aby řekli jedno slovo a už podle charakteru hlasu bylo jasný, že to dělá parta nějakejch přiblblíků z LAMArádia.
Rozhodně ale nezatracuju všechny relace tohoto charakteru, svýho času bylo výborný Je to možné na TV Markíza. To byly nachytávky, který se fakt připravovaly třeba měsíc a dělal na nich klidně třicetičlennej štáb v ulicích polouzavřenejch měst a člověk se fakt u toho střídavě smál a žasnul.
 DIRT Muž28 Kategorie
07.08.2009 16:21:05
To je dobou. Za dávných časů bylo neslušné někoho (kohokoliv) veřejně ztrapnit, nebo zesměšnit. Protože to vyžadoval tehdejší vkus a bontón. Lide asi měli svůj práh důstojnosti, za který veřejně nešli. Táto dnešní doba si vyžaduje v mediální honbě za penězi publikovat a zveřejnit, či zesměšnit cokoliv, jen aby si udržela (finančně) svou schopnost existovat.

Klidně bych si se svou vrozenou zvrhlostí tipnul, o čem asi budou reality show za 15-20let. V pozdějších dobách to bude asi o lidských vnitřnostech v určitých životních situacích.
 Mert**
07.08.2009 16:15:25
Potrava pro průměrné a podprůměrné ovečky, to je všechno. Kdejaké nevzdělané verbeže je na světě spousta, takže se na ní dá takhle vydělávat... Princip TV Nova a podobně.
Smajlík  Robert Gortz Muž31 Kategorie
07.08.2009 16:10:15
No, práskače neznám.
Výměna manželek nebyla špatná. A na ano šéfe jsme se občas dívali s přítelem a docela mě to bavilo, akorát mi vadilo, že ten šéfkuchař mluvil sprostě. Kritiku mohl vyjádřit i bez sprostých slov.
 jsem negeniální
07.08.2009 16:09:45
Jo, když se tohle začne ozývat z rádia, tak ho radši vypnu. Teda pokud se mi vůbec stane, že bych tohle rádio omylem naladil. Krom toho tam pouštěj stejný nahrávky každej den už asi půl roku, takže se to nedá.

Jo, tohle se všechno natáčí ve studiu. Sranda je to třeba pro někoho dobrá, i když dost přízemní. Nikdo snad neni tak blbej, aby tomu věřil. To už by měl Tony na krku desítky žalob, 5x rozbitou lebku a všem lidem by připadal tak ubohej, že by ho snad ani vlastní rodiče nepozdravili.

PS: Nevíš, který to je rádio, kde několikrát denně pouštěj už asi rok:
\"To neni možný!
Je to možný!
To neni možný!
Ano, je to možný!
To nemůže bejt možný!
Ale ano, je to možný! \"

:D :D :D
 RVL-X Muž29 Kategorie
07.08.2009 16:04:21
lopezz - já mám reality show, pokud jsou dobře udělané, naopak dosta ráda...máš pravdu v tom, že bohužel nezjistíš do jaké míry jsou autentické a do jaké míry upravené, zmanipulované atd...ale stejně mě baví:-)

Bavila mě třeba Výměna manželek, nebo to s tím šéfkuchařem, jak jezdil radit do těch hospod, nevím teď název..to bylo přece skvělý:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
07.08.2009 16:00:25
Na takový show se vůbec nedívám (v TV) ani neposlouchám v rádiu. Jednak nejde ověřit, co a do jaké míry je pravda, ale hlavně to ukaazuje, jaký mají mnozí lidi charakter, protože kde je po něčem dostatečná poptávka, tam vzniká i nabídka.
Podobně to je u bulváru typu blesku, aha apod. Ty si občas přečtu, ale s vědomím, že spoustu věcí si tam vymysleli nebo pozměnili.
 lopezz Muž38 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk