Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Životní cíl? Mít se tak, aby mi bylo dobře. Nezáleží na tom, jak dlouho budu žít, ale jak dobře.
|
|
|
Hmm... Mym cílem neni rodina a děti. Ráda bych kariéru, něco dokázat... Jenže s mojí povahou? Skončim sama bez nikoho a bez ničeho, budu nikde.
|
|
|
overburn: +1
|
OdpočinekNaOdpočinku |
|
|
Ted zadnej. Snad jen videt gortze pod pantoflem :-D
|
|
|
Rád bych viděl moji krev aspoň se školní aktovkou na zádech. A zhasnul v chůzi.
|
|
|
Můj cíl je vždy udělat pět stejných křížků nebo koleček dříve než soupeř.
|
|
|
Nemám cíle. cesta je cíl. Chci žít tak, abych si mohla říct, že to stálo za to. a to se snažím..rodinu chci, ale zatím si chci užívat
|
|
|
Bejt co nejlepší zdravotní sestřička. Taková ta, jak ji maj pacienti rádi a těšej se na ni..
|
|
|
Můj životní cíl je vdát se a mít děti.
|
|
|
Sorry, ale si príkladom toho, že keď človek v živote dostal (rozumej dostal) všetko, čo chcel a nemal v živote žiaden vážnejší problém, tak sa nevie zorientovať, nevie, čo od života a od seba má chcieť, a má sa natoľko rád, že nie je schopný prekonávať nejaké prekážky, a vlastne, ako som už povedal, ani k tomu nemá dôvod. Samozrejme, neplatí to paušálne, ale pre teba zrejme áno ;-) Ak mám pravdu, tak sa naštveš, ak nemám, tak tiež, lebo ti krivdím. Nuže, toť môj postreh.
|
|
|
Taky jsem nenasel zadny konkretni cil, jedine co vim, ze tim cilem neni typicky zivot typu rodina, deti, atd. A neni to ani kariera. Takze jsem na tom vlastne stejne ..
|
|
|
Robert Gortz --Co ji urážíš?...zhazuješ jenom sebe...nepoznáš ji, tak o ni tak nemluv..tvé jednání není správné
|
|
|
hlavne byt stastnej a spokojenej. delat co me bavi a tesi, a do toho zapada i rodina, nejaky to dite a zivotni partnerka po boku
|
|
|
Anaya: Ty budeš prospěšná až po důkladné kremaci jako hnojivo...
|
|
|
Nasbirat dost dynamitu a odpalit celou Zpovednici !!
|
|
|
Ony ty cíle se objevují průběžně nové a nové, momentálně je priorita dodělat školu. Potom přijde práce a snad i rodina. Ráda bych si jednou řekla, že jsem prožila spokojený život, byla něčemu/někomu prospěšná.. "Predstava nejaky rodiny, ubrecenyho decka, vselijakyho zarizovani, starosti kam bude chodit.." No když si to maluješ takhle černě, tak je jasné, že z toho života nemůžeš mít žádnou radost:) (ale mně se to kecá, taky nejsem zrovna optimistka, ale snažím se) Pokud narazíš na správného člověka, se kterým budeš chtít být a on s tebou a budete spolu chtít něco vytvářet a sdílet, tak i to ubrečený dítě a všelijaký zařízování může být nakonec fajn:)
|
|
|
jo byt stastna... vzit si stareho miliardare a mit s nim 896710 deti a taky potkat Barta Simpsna:D
|
|
|
vlastnit po Praze sit heren, kasin a bordelu :) a taky mit dost znamejch v podsveti :)
|
|
|
No Ruperte, dělej to, co chceš dělat v dané situaci, to co ti radí tvé nitro.. Co já by jsem chtěl?..nemám potřebu cokoliv chtít, vše už mám od Boha... Bůh mi sám připraví cestu, která je pro mě nejlepší... On sám ví, co je pro mě potřebné, dřív, než to vím já sám... Je zbytečné toužit po Lambhorghini, nebo obrovském domě....pokud není človek šťastný uvnitř vždy bude nespokojený....
|
|
|
chtela bych dovychovat svoje díte...
|
|
|
Chci dostudovat VŠ, najít si práci, o kterou stojim, vdát se, mít děti, zároveň se věnovat práci a tomu, co mě baví (ano, jde to:), žít tam, kde teď žiju...a prožít život bez výraznějších zdravotních problémů. Nejsem náročná. A zřejmě ani přehnaně ambiciózní.
|
|
|
žít tvůrčím způsobem . Mít takovou práci , která by mě bavila a zároven bych měl čas na kavárenské povalování... hjmm trochu moc fantasy ... asi
|
|
|
Mír!
|
|
|
Už to nějak doklepu.
|
|
|
Být v pohodě, vyrovnaná, mít dostatek času na sebe, na čtení, krmení své duše. :-)
|
|
|
thorn : no to si ne, jenze jednak soucasti toho cestovani by bylo i poznavani mistnich holek :-) a pak taky ne zrovna hodne holek ma penize a cas na nejaky velky cestovani a jako platit za cestu za ni a pobyt nekde v brazilii, na novem zelande apod., by me vyslo draho :-)
|
|
|
Všechno to, co jsi napsal, patří k věcem, co bych chtěla : Rodina (a ano, k tomu patří i ta - pro mě ale hezká představa - "všelijaké zařizování...kam bude chodit na školu...."), kariéra, cestování... :-)) Haha, tak "bejt spokojená" asi zní blbě, ale asi tak bych to vyjádřila? :-). Nemám nic jako nějakej přesnej "životní cíl". Snad pár snů, plánů, který doufám, že se aspoň z části vyplní...
|
|
|
Životní cíl? Bezbolestně umřít. A ještě předtím se dočkat světové premiéry 6.symfonie Alexandra Lokšina.
|
|
|
Rupert: no to už má právě každej jinde:)
|
|
|
Co takhle najít nějakou holku, která by cestovala s tebou? Každá holka nechce zůstat u plotny a mít pět dětí..
|
|
|
Rupert: No co je zábava a nuda záleží na vnímání každého člověka. Já jsem třeba šťastnější když mám co dělat, o koho starat a komu dávat lásku. Nevidím zábavu v kariéře nebo cestování po exotických hotelech a plážích, balení náhodných chlapů a kupování kabelek od Chanelu...
|
|
|
Rupert seberozvoj, zachování si individuality Už je jedno, co si pod tím představíš :o).
|
|
|
i cesta je cil :-) mym cilem je byt stastna a v klidu, takze se nehodlam nervovat v praci ani doma zit tak nejak v poklidu s rodinou a venovat se svym konickum...zit na samote u lesa bych taky rada, takze treba se v duchodu zadari
|
|
|
Oriq . no tak prozrad tu cestu ;-) Kuan Jin- to nejak prave nepobiram, co je na tom zajiamveho, mozna budes par mesicu nadsena, ale co pak, to bude trochu nuda, ne? vzdyt takhle zili nasi predci a ti moc zabavu v zivote nemeli... Jatox Jane - no tak ot je samozrejme, ze chci byt stastnej a pokojenej, ale v cem to stesti hledat?
|
|
|
Nemám ani tak cíl, jako spíš vybranou cestu. To je podle mě důležitější... Cíl bez cesty je k ničemu.
|
|
|
Já chci velkou rodinu, malou kozí farmu v Jeseníku, vyrábět vlastní sýry apod., kolem hodně zvířat - pejsky, koně, kravičku. Naštěstí tenhle sen sdílím s partnerem, takže to půjde dobře :-)
|
|
|
no... ono to zní moc jednoduše, ale hned tak někomu se to nepodaří..totiž: Bejt šťastná a to za jakejchkoliv okolností. nepotřebuju objet svět, nepotřebuju bejt ředitel čezu...cokoliv... když budu spokojená v lídlu u pokladny, tak budu:-D
|
|
|