Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.382525, vloženo 06.05.2009 19:05:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jaky mate zivotni cil?
Ja nevim, je mi 26 let, ale jeste porad nevim co mam od zivota chtit, k cemu smerovat? Predstava nejaky rodiny, ubrecenyho decka, vselijakyho zarizovani, starosti kam bude chodit na skolu atd. me vubec nelaka a nejspsi to nechci... pak je tu moznost nejaky velky kariery(jsem docela chytrej, vyska), ale taky se mi do toho nechce, splhat po zebricku, makat o 106, nic pro me... pak se muzu jen tak poflakovat, balit holky, cestovat(nastesti mam dost penez, takze s tim nemusim mit starosti), ale rikam si to zas neni ono, to je takovy bezcile a treba me to bude bavit par let, ale co pak....ja fakt nevim, co od zivota chtit, to by chtelo nejaky velky poslani, mi prijde takovy bezvyznamny sedy vsechno... Co chcete vy?
 Rupert Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.05.2009 00:17:30
Životní cíl? Mít se tak, aby mi bylo dobře. Nezáleží na tom, jak dlouho budu žít, ale jak dobře.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
07.05.2009 17:07:58
Hmm... Mym cílem neni rodina a děti. Ráda bych kariéru, něco dokázat... Jenže s mojí povahou? Skončim sama bez nikoho a bez ničeho, budu nikde.
Smajlík  novakovaaa Žena21 Kategorie
07.05.2009 11:24:12
overburn: +1
Smajlík  OdpočinekNaOdpočinku
07.05.2009 11:22:19
Ted zadnej. Snad jen videt gortze pod pantoflem :-D
Smajlík  overburn Muž33 Kategorie
07.05.2009 10:18:49
Rád bych viděl moji krev aspoň se školní aktovkou na zádech. A zhasnul v chůzi.
 OdpočinekNaOdpočinku
07.05.2009 10:08:26
Můj cíl je vždy udělat pět stejných křížků nebo koleček dříve než soupeř.
 Blázen do piškvorek
07.05.2009 09:58:17
Nemám cíle. cesta je cíl. Chci žít tak, abych si mohla říct, že to stálo za to. a to se snažím..rodinu chci, ale zatím si chci užívat
 Yumík Žena25 Kategorie
06.05.2009 22:47:03
Bejt co nejlepší zdravotní sestřička. Taková ta, jak ji maj pacienti rádi a těšej se na ni..
Smajlík  čápovitý element Žena20 Kategorie
06.05.2009 22:44:22
Můj životní cíl je vdát se a mít děti.
Smajlík  všechno je jinak Žena32 Kategorie
06.05.2009 22:22:01
Sorry, ale si príkladom toho, že keď človek v živote dostal (rozumej dostal) všetko, čo chcel a nemal v živote žiaden vážnejší problém, tak sa nevie zorientovať, nevie, čo od života a od seba má chcieť, a má sa natoľko rád, že nie je schopný prekonávať nejaké prekážky, a vlastne, ako som už povedal, ani k tomu nemá dôvod.
Samozrejme, neplatí to paušálne, ale pre teba zrejme áno ;-)

Ak mám pravdu, tak sa naštveš, ak nemám, tak tiež, lebo ti krivdím. Nuže, toť môj postreh.
Smajlík  petko opet Muž30 Kategorie
06.05.2009 21:59:39
Taky jsem nenasel zadny konkretni cil, jedine co vim, ze tim cilem neni typicky zivot typu rodina, deti, atd. A neni to ani kariera. Takze jsem na tom vlastne stejne ..
 servisman
06.05.2009 21:47:05
Robert Gortz --Co ji urážíš?...zhazuješ jenom sebe...nepoznáš ji, tak o ni tak nemluv..tvé jednání není správné
Smajlík  Ruprechtíček Elfský Muž23 Kategorie
06.05.2009 21:36:23
hlavne byt stastnej a spokojenej. delat co me bavi a tesi, a do toho zapada i rodina, nejaky to dite a zivotni partnerka po boku
 OsamelyChodec Muž Kategorie
06.05.2009 20:59:00
Anaya: Ty budeš prospěšná až po důkladné kremaci jako hnojivo...
Smajlík  Robert Gortz Muž31 Kategorie
06.05.2009 20:38:41
Nasbirat dost dynamitu a odpalit celou Zpovednici !!
 Voky Muž28 Kategorie
06.05.2009 20:28:16
Ony ty cíle se objevují průběžně nové a nové, momentálně je priorita dodělat školu.
Potom přijde práce a snad i rodina. Ráda bych si jednou řekla, že jsem prožila spokojený život, byla něčemu/někomu prospěšná..

"Predstava nejaky rodiny, ubrecenyho decka, vselijakyho zarizovani, starosti kam bude chodit.." No když si to maluješ takhle černě, tak je jasné, že z toho života nemůžeš mít žádnou radost:) (ale mně se to kecá, taky nejsem zrovna optimistka, ale snažím se) Pokud narazíš na správného člověka, se kterým budeš chtít být a on s tebou a budete spolu chtít něco vytvářet a sdílet, tak i to ubrečený dítě a všelijaký zařízování může být nakonec fajn:)
Smajlík  Anaya Žena22 Kategorie
06.05.2009 20:11:34
jo byt stastna... vzit si stareho miliardare a mit s nim 896710 deti a taky potkat Barta Simpsna:D
Smajlík  wispi Žena18 Kategorie
06.05.2009 20:02:28
vlastnit po Praze sit heren, kasin a bordelu :) a taky mit dost znamejch v podsveti :)
 Lesbian Girl Žena19 Kategorie
06.05.2009 19:58:10
No Ruperte, dělej to, co chceš dělat v dané situaci, to co ti radí tvé nitro..
Co já by jsem chtěl?..nemám potřebu cokoliv chtít, vše už mám od Boha...
Bůh mi sám připraví cestu, která je pro mě nejlepší...
On sám ví, co je pro mě potřebné, dřív, než to vím já sám...
Je zbytečné toužit po Lambhorghini, nebo obrovském domě....pokud není človek šťastný uvnitř vždy bude nespokojený....
 Ruprechtíček Elfský Muž23 Kategorie
06.05.2009 19:53:45
chtela bych dovychovat svoje díte...
 zuzosto7 Žena Kategorie
06.05.2009 19:53:37
Chci dostudovat VŠ, najít si práci, o kterou stojim, vdát se, mít děti, zároveň se věnovat práci a tomu, co mě baví (ano, jde to:), žít tam, kde teď žiju...a prožít život bez výraznějších zdravotních problémů. Nejsem náročná. A zřejmě ani přehnaně ambiciózní.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
06.05.2009 19:53:12
žít tvůrčím způsobem . Mít takovou práci , která by mě bavila a zároven bych měl čas na kavárenské povalování... hjmm trochu moc fantasy ... asi
 ahriman Muž27 Kategorie
06.05.2009 19:52:34
Mír!
Smajlík  runoilija ŽenaKategorie
06.05.2009 19:36:33
Už to nějak doklepu.
 face to face
06.05.2009 19:36:27
Být v pohodě, vyrovnaná, mít dostatek času na sebe, na čtení, krmení své duše. :-)
 vjoo Žena43 Kategorie
06.05.2009 19:26:12
thorn : no to si ne, jenze jednak soucasti toho cestovani by bylo i poznavani mistnich holek :-) a pak taky ne zrovna hodne holek ma penize a cas na nejaky velky cestovani a jako platit za cestu za ni a pobyt nekde v brazilii, na novem zelande apod., by me vyslo draho :-)
 Rupert
06.05.2009 19:26:11
Všechno to, co jsi napsal, patří k věcem, co bych chtěla : Rodina (a ano, k tomu patří i ta - pro mě ale hezká představa - "všelijaké zařizování...kam bude chodit na školu...."), kariéra, cestování... :-)) Haha, tak "bejt spokojená" asi zní blbě, ale asi tak bych to vyjádřila? :-). Nemám nic jako nějakej přesnej "životní cíl". Snad pár snů, plánů, který doufám, že se aspoň z části vyplní...
 jufonka Žena33 Kategorie
06.05.2009 19:25:38
Životní cíl? Bezbolestně umřít. A ještě předtím se dočkat světové premiéry 6.symfonie Alexandra Lokšina.
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
06.05.2009 19:22:38
Rupert: no to už má právě každej jinde:)
 Jatox Jane Žena Kategorie
06.05.2009 19:22:04
Co takhle najít nějakou holku, která by cestovala s tebou? Každá holka nechce zůstat u plotny a mít pět dětí..
 thorn Žena21 Kategorie
06.05.2009 19:19:49
Rupert: No co je zábava a nuda záleží na vnímání každého člověka. Já jsem třeba šťastnější když mám co dělat, o koho starat a komu dávat lásku. Nevidím zábavu v kariéře nebo cestování po exotických hotelech a plážích, balení náhodných chlapů a kupování kabelek od Chanelu...
 Kuan Jin Žena21 Kategorie
06.05.2009 19:19:40
Rupert
seberozvoj, zachování si individuality
Už je jedno, co si pod tím představíš :o).
 Oriq Žena30 Kategorie
06.05.2009 19:17:18
i cesta je cil :-) mym cilem je byt stastna a v klidu, takze se nehodlam nervovat v praci ani doma

zit tak nejak v poklidu s rodinou a venovat se svym konickum...zit na samote u lesa bych taky rada, takze treba se v duchodu zadari
 Liska
06.05.2009 19:16:11
Oriq . no tak prozrad tu cestu ;-)

Kuan Jin- to nejak prave nepobiram, co je na tom zajiamveho, mozna budes par mesicu nadsena, ale co pak, to bude trochu nuda, ne? vzdyt takhle zili nasi predci a ti moc zabavu v zivote nemeli...

Jatox Jane - no tak ot je samozrejme, ze chci byt stastnej a pokojenej, ale v cem to stesti hledat?
 Rupert
06.05.2009 19:12:33
Nemám ani tak cíl, jako spíš vybranou cestu. To je podle mě důležitější... Cíl bez cesty je k ničemu.
 Oriq Žena30 Kategorie
06.05.2009 19:10:08
Já chci velkou rodinu, malou kozí farmu v Jeseníku, vyrábět vlastní sýry apod., kolem hodně zvířat - pejsky, koně, kravičku. Naštěstí tenhle sen sdílím s partnerem, takže to půjde dobře :-)
 Kuan Jin Žena21 Kategorie
06.05.2009 19:08:44
no... ono to zní moc jednoduše, ale hned tak někomu se to nepodaří..totiž: Bejt šťastná a to za jakejchkoliv okolností. nepotřebuju objet svět, nepotřebuju bejt ředitel čezu...cokoliv... když budu spokojená v lídlu u pokladny, tak budu:-D
Smajlík  Jatox Jane Žena Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk