Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.344653, vloženo 15.11.2008 22:06:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Většinou dospělí lidé na dětském filmu?
Byla jsem teď s dcerou v kině na Madagaskar 2. Vždy jsem měla za to, že filmy toho typou jsou převážně pro děti, max. teenagery, ale dnes jsem se přesvědčila o opaku. Byly jsme s dcerou v Palace Cinemas v Letňanech. Nejprve mraky lidí u pokladen (strávily jsme asi půl hodiny ve frontě), že jsme ani nestihly původní termín a musely jít až o hodinu později a pak nával do samotného sálu, kam nás pustili asi s 15 minutovým zpožděním. Já pořád tak nějak myslela, že ti lidé okolo nás čekají na jiný film (i jsem to dceři říkala - "to jsou samí dopělí, neboj, ti jdou na jiný film:-), protože jsem tak nějak podvědomě očekávala, že s námi půjdou do sálu hlavně děti, ale oni všichni šli na Madagaskar:-).

Fakt jsem tomu nemohla uvěřit, pořád jsem se rozhlížela, i jsem se chvíli bála, jestli nejsme ve špatném sále:-). Úplne plné kino a z toho dětí fakt jen pár (bylo to v 18.30, takže ne pozdě).

Jsem asi divná, ale já, kdybych nebyla s dcerou (jen pro ni jsem to přetrpěla, ač jsem v duchu skřípala hodně hlasitě zuby:-) ), bych nikdy nečekala půl hodiny ve frontě v narvaném mulitikině a pak dvacet minut v davu, než mě pustí do sálu na animovaný dětský film za 200 kč! Nestála bych tedy v takto šílené frontě pravděpodobně na nic a kino bych chvatně opustila:-). Jsem zvyklá chodit do multikina, kde většinou sedí max. 1O lidí (pokud to není zrovna premiéra) a u pokladny stojí většinou tak 2-3 lidi:-).

Když se vrátím k Madagaskaru, tak uznávám, že dětem s to líbí a když jsem tam byla, tak jsem se taky nenudila, ale nikdy bych na to dobrovolně nešla do kina!

Bylo to pro mě fakt vtipné - já s šestiletou decrou a pak celá řada asi dvacetiletých, kteří se u toho drželi za ruce atd:-))
Navíc si skoro všichni přinesli ty ohromné kbelíky s popcornem (brrr) a Colu se zvířátkem z Madagaskaru:-)). Byly jsme s dcerou jak dvě exotky bez kýble s popcornem a "madagaskarským" nápojem:-)

Jsem divná jen já a nebo se tady najde také někdo divný?:-)
 kikiwhite Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.11.2008 12:08:43
Já bych šla, kdyby se mi jednička líbila víc ... byla jsem v kině na době ledové s kamarádkou z gymplu, když nám odpadla výuka ... v jednu odpoledne, plný sám malých dětí a dvě přerostlé v první řadě ...

se sestrou jsem byla na Garfieldovi ...
na Wall-Eho jsem šla s ostatními vedoucí z tábora ... samo že bez dětí
na Autíčkách jsem byla s mítním nejmenovaným adminem ...

já prostě animáky ráda :))

jo a bez popcornu není žádné kino .... ale je po něm žízeň, tak pití k tomu :)
 NewStart Žena23 Kategorie
17.11.2008 09:08:27
Kdybych nedoprovázel nějaké dítě, nešel bych na to ze dvou důvodů - nemusím to vidět na plátně a nechci to dabované. Ale jinak se na to podívám rád, jednou (přesněji: časem a jednou).
 Nezbytný odpočinek
16.11.2008 11:29:11
Já na Madagaskar 2 vyrazím se spolubydlícíma i s přítelem a jeho kamarády. My totiž Madagaskar milujeme a klidně si vezmeme i ten popcorn a pití s obrázkem Alexe nebo Martyho. Nepřipadám si divná :)
Smajlík  šusťákový pejsek Žena21 Kategorie
16.11.2008 11:16:34
Já bych na Madagaskar asi nešla (jedině, kdyby mě nekdo přemluvil). A už vůbec bych na něj nešla za 200. Bydlím v malém městě a kino tady stojí max. 80Kč, takže jsem celkem zhýčkaná. Navíc nesnáším, když se někdo v kině baví, komentuje, šustí a hlasitě požírá kdovíco.

Jinak chci říct, že Jachne je magor (a nebudu mu definovat slovo magor, ani mu vysvětlovat proč).
A ty jsi hloupá, že se neustále necháváš vyprovokovat (ani se mu nedivím, že se u toho tak dobře baví).
 Mina Harkerova Žena20 Kategorie
16.11.2008 10:25:42
Já bych na to klidně šel.
 Zildjian Muž41 Kategorie
16.11.2008 09:23:08
Já jsem před nějakým tím rokem viděl ten první Madagaskar a nepřišlo mi to úplně blbé, každopádně do kina bych na to nešel...
 kili von prag Muž18 Kategorie
16.11.2008 02:00:34
Kiki, já chápu, že ti to přijde infantilní (já osobně madagaskar můžu, ale do kina bych na něj nešla, když se najde ale příležitost mrknout se, proč ne?), ale osobně si myslím, že marketingovým záměrem filmu není být jen pro děti.....naopak bych řekla, že tito lidi kolem 20 jsou jednou z cílových skupin....přijde mi, že v dnešní době jsou totiž animovaný filmy jaksi "in":-)
 BlueberryShake Žena92 Kategorie
16.11.2008 01:38:35
Nezabývej se tady tím zamindrákovaným individuem. Jinak tě můžu uklidnit, taky bych na takovou kravinu nešel... třeba když je doma příležitost a někdo to pouští, tak se na tyhle věci taky mrknu, ale do kina bych na to taky nešel.
 qweqwe
16.11.2008 00:37:47
co je na tom divného? také bych chtěla jít do kina na Madagaskar 2 a držet se za ruce. vážně...vždyť je to pěkný film, ne?to je pak jedno jestli je původně určen pro děti nebo pro důchodce...
 kiwiizna Žena Kategorie
16.11.2008 00:33:56
Zavládla infantilita, držte si klobouky
Smajlík  RVL-X Muž29 Kategorie
15.11.2008 23:56:29
Pořád lepší, než kdybys šla na nějaký krvák pro dospělé a byl tam plný sál dětí, ne?
Smajlík  Colorlight Žena35 Kategorie
15.11.2008 23:43:35
Jachne Polka - už jsem to napsala níže, hledej...a končím..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 23:38:16
Jachne Polka - no a to není pravda..tečka, co třeba taková ta sprostá kravina, nevím ten název, jak dávají v noci nebo tento Madagaskar? Tak to taky umím napsat jako definici nějakou kravinu - OK, tak já píšu taky - dětský fim je ten, kde vystupuje Méďa Béďa..a už mě to neba...
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 23:24:40
Robert Gortz - máš pravdu, skáču na to, protože jsem fakt blbá...ale já pořád nemůžu uvěřit tomu, že se někdo s určitou věcí roky nevyrovná a stále mě to překvapuje..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 23:23:03
Jachne
-je mi fuk, co je u filmu napsáno
-dětský film je pro mě ten, který je v kině označen jako dětské představení

děláš trapné hehe a já přesně věděla, že si najdeš tuhle citaci a vytrhneš ji z kontextu, jsi velice předvídatelný - ono to s tím označením ale pokračuje! -
"dětský film je pro mě (mimo jiné) ten, který je v kině označen jako dětské představení a myslela jsem, že i tento je." takže i průměrně inteligentnímu člověku dojde, že u tohoto jsem se pouze domnívala, že je označen jako ten typicky dětský..ale hlavně nějak špatně čteš - mně je opravdu jedno, co je u filmu napsáno...zajímám, se o nabídku v sekci "dětská představení" a v té si vyberu film, většinou jsou tam tak dva aopravdu nezkoumám, co je u noich napsáno....je totiž tak nějak jasné, že asi budou pro děti, když je hrají ve speciálním režimu kina prpo děti.. takže má tvrzení se v ničem nepopírají..a o co ti jde? o chytání lidí za slovo či zkoumání jasných věcí?? budeme takto zkoumat, jestli třeba loutkové divadlo je pro děti?? a proč je teda pro děti? to je fakt rozhovor o píčovině, jen co je pravda...

A nenechám se od tebe zkoušet jako školák a nebudu odpovídat na stupidní otázky, co je dětský film, abys mě chytal za slovo...protože cokoliv odpovím, dá se v tomto obrátit - třeba rákosníček je bezesporu dětský film, ale když obecně popíšu žánr, budeš zase plkat, že to můlže být i pro dospělé atd..seš průhlednej, až je to směšné, ale já s tebou tyhle hry hrát nebudu, hraj si je s jinými, ano? ..třetí orgasmus?

A jestli máš tu potřebu definice filmů pro děti, napiš ji sám...uvidíme zda bude nenapadnutelná...a moc dobře víš, že nebude..
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 23:18:59
zítra na to jdu:P .. s kámošema kterým je 18..a jsem zvědavá
 buňka banánu Žena30 Kategorie
15.11.2008 23:10:55
Já mám opačnou zkušenost, byli jsme byli několikrát s přítelem na kresleným dětským filmu v domnění, že tam budou lidi všeho věku a všude samý děti, max. nějakej rodič. Ale bylo to docela vtipný.
 happiness Žena29 Kategorie
15.11.2008 23:07:59
Undřeji, Undřeji, že se takhle shazuješ... A divím se, že ti na to adresátka pořád skáče. Nebo co se škádlívá, rádo se mívá?
 Robert Gortz Muž31 Kategorie
15.11.2008 23:01:06
Jachne Polka - že píšu hlouposti, je tvůj subjektivní názor..dle mě píšeš hlouposti ty a to ještě daleko nafoukaněji a trapněji..měl jsi už aspoň dva orgasmy?
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 23:00:37
no, co na to říct? každý se baví, jak uzná za vhodný. kor, když s tím nikoho neotravuje. myslím, že možná máš taky nějaký druh zábavy, který zrovna někomu jinýmu nemusí připadat košer

byla jsem na tom v úterý. dospělých bylo taky víc jak dětí. podle mě je tam dost věcí, který ani pro děti nejsou


narážku na colu a popcorn moc nechápu
Smajlík  suplex Žena Kategorie
15.11.2008 22:59:40
akční filmy nejsou pro děti z morálního hlediska krve střílení sexu vulgarit které se jak asi uznáš v ,rodinném, filmu moc nevyskytují-proto jsi velký idiot, že jsi to takto nedokázal rozlišit a nedivím se, že máš rád akční filmy
 jeronymo
15.11.2008 22:58:48
Jachne Polka - táhni už někam, nezajímáš, nepředváděj se...je opravdu smutné, že nevidíš svou trapnost..

Jinak, ještě naposledy odpovím - viš kulový o dětských představeních - dětské představení je vždy o víkendu, je levnější a je určeno primárně dětem a já měla za to, že tento film patří také do tohoto typu představení, asi jsem se špatně podívala do programu..co je na tom tak nepochopitelného?? Navíc animované filmy JSOU převážně pro děti..a když jsem viděla Madagsakar, což je oblíbený film mé dcery, logocky jsem předpokládala, že je to film pro děti - nenapadlo by mě ani náhodou, že bude kino plné dospělých, je mi fuk, co je u filmu napsáno (protože v tomto případě jsem nezkoumala, jestli to patří do dětských představení - klikla jsem a viděla název, to mi stačilo), že je to dětský film byl a je můj vlastní úsudek..

Jinak s tím "všichni ví" atd. se už opakuješ...zív..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:50:15
Jachne Polka - já se zase směju spíš tobě...a tvoje plky už nevnímám - a viz jeronymo
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:46:44
jeronymo - to je v poho, nech ho..on to dělá už jen ze sportu, každý trochu zasvěcený do Zp "vztahů" ví, že Jachne je s určitu uživatelkou nejprve hrozný kamarád a když věci skončí jinak, než on si představoval, mstí se jí alespoň slovně na Zp, snaží se jí shazovat apod.....nechme mu alespoň tuto radost a zadotsiučinění:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:43:16
Jachne Polka: filmy jako madagaskar doba ledová wall-e jsou primárně určeny těm nejmenším proto obsahují jednodušší humor a vše v ději je takové aby to uplně každý pochopil, i kdyby byl film označen za rodinný, je jasné že je hlavně pro děti každému průměrně inteligentnímu člověku, proto nechápu o co se tady s uživatelkou kikiwhite snažíš?
 jeronymo
15.11.2008 22:39:02
Jachne - víš co, vlez mi na hrb, už ti nebudu odpovídat, magore... a přeji ti mnoho úžasných orgasmů nad tím, jak v mých diskuzích máš vždy potřebu mě rádoby shodit..už ses udělal?
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:37:21
Tak zrovna Madakaskar1 je super film, kterej se líbí spoustě dospělých, ale dabovanej v češtině (Moris je kouzelnej :-), v originále se mi to nelíbí. Doufám, že už to bude brzo na Rapidu :-).
 vesničan Muž22 Kategorie
15.11.2008 22:34:58
No, do kina bych na to taky nešel, ale právě se na to chystáme s bráchou kouknout na kompu. Bráchovi je ale dvanáct. Mě už tyhle animáky moc nebaví, kdysi byly dobrý, ale v poslední době se točí jeden za druhym a už to ani nebejvá vtipný..
 xZdenish Muž27 Kategorie
15.11.2008 22:34:52
kikiwhite: hehe, krásně rekurzivní definice:))
 Gramatický démon Muž Kategorie
15.11.2008 22:32:42
ono to není určeno 100% pro děti pač je to animovaná rodinná komedie. Na tyhle filmy chodím rada, byla jsme na všech dílech shreka, madagaskar 1, doba ledová 1,2 a nahodou to bylo moc fajn. filmy pro dopěláky co ted dávají jsou někdy horší než tyhle animáky. A já taaak rada chodím do kina:) je to lepší než doma čučet na mini televizi a mít zvuk na max abys něco slyšel.:)
 Twiiity Žena19 Kategorie
15.11.2008 22:32:14
Jachne Polka - dětský film je pro mě (mimo jiné) ten, který je v kině označen jako dětské představení a myslela jsem, že i tento je..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:24:41
Jachne Polka - ano, měla jsem za to, že je to typický film pro děti...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:23:54
kočka - No, ony se tam ty šestiletý děti smějou většinou jinejm věcem :)

Jo, v tom máš částečně pravdu:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:22:18
kikiwhite: No, ony se tam ty šestiletý děti smějou většinou jinejm věcem :) Je mi jasný, že to nemyslíš zle, o to nic. Ale prostě pro mne je to normální, zajít si i na takovou ptákovinu, jenom vážný věci mne nebaví.
Smajlík  Ušatá Kočka Žena20 Kategorie
15.11.2008 22:21:17
nejsi divná, taky mám radši náročnější humor a sám bych na to nešel, ale když deš s kamarády, tak takovejhle prostinkej film na odreagování není špatnej

(a zvlášť když v kelímku coly nemáš colu...)
 jeronymo
15.11.2008 22:19:57
Patřím mezi lidi, kteří vymetají kino co den a samozřejmě jsem si toho taky všimnul :) Ale tak proč ne? Dnes nejsou pohádky jako bývaly dřív, jsou dělané tak, že pobaví i dospělého. Mě v sále ti dospělí nevadí, tak co řešit a ty si taky někdy zajdi na pohádku bez dcerky...musí to mít takový zvláštní kouzlo :)
 STK Muž24 Kategorie
15.11.2008 22:18:30
všichni jsme divní.
Já do kina nechodím
 dertiuz
15.11.2008 22:18:11
Kočka - není strašný, pro děti určitě OK - já se tam taky nějakým pasážím taky smála, byly tam vtipné věci to jo, ale nikdy by mě nenapadlo na to jít do kina, no..jako podívat se na to doma, ok, možná..ale do kina?

Ano, doba ledová je mé dcery také oblíbený film:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:18:04
S Ušatou bych šel i na Madagaskar 1.Ale sem malej.
Smajlík  achjo123 Muž10 Kategorie
15.11.2008 22:15:41
kikiwhite: Já jsem ho ještě neviděla, takže je možná vážně strašný :) Ale třeba na Shrekovi nebo Době ledové jsme takhle byli
 Ušatá Kočka Žena20 Kategorie
15.11.2008 22:15:39
Kočka - sory, nemyslím to zle:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:14:47
Kočka - ale ve vašem věku už byste mohli mít již trochu vyšší nároky na humor než šestileté děti, které se směji třeba tomu, že někdo někam spadně, ne?:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:12:54
Ušatá kočka - čéče, ještě tak přemýšlím - nešla bych na to sama, ani kdyby mi někdo dal zadarmo lístek a ještě mi slíbil občersvení, fakt ne:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:12:02
To nás v našem věku nemůže bavit se smát blbostem? :)
Smajlík  Ušatá Kočka Žena20 Kategorie
15.11.2008 22:12:00
jj...ty lidi jsou fakt divny.......vsak kazdy normalni dospelak si to uz umi stahnout, ne? :-D
 zoe-wamp Žena Kategorie
15.11.2008 22:10:01
A nejste divní spíš Vy?:-)) Ve svém věku, sakra:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.11.2008 22:08:47
Jo jsi divná :) Já taky chodím s kamarádama na takovýhle filmy :)
 Ušatá Kočka Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk