Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.282650, vloženo 02.02.2008 14:16:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TRENAŽÉR - nejvhodnější typ
Chtěla jsem se zeptata, jaký druh trenažerů máte rádi, když jste např. v posilovně, nebo jaký máte doma..nebo kdybyste si mohli neomezeně vybrat, jaký byste si pořídili domů a proč?

Mám na mysli především z těchto typů :
ROTOPED, HORIZONTÁLNÍ ROTOPED
CYKLO TRAINER (na spinning)
VESLAŘSKÝ TRENAŽER
CROSS TRAINER (takové to jakoby kolo vestoje)
STEPPER
BĚŽECKÝ PÁS
příp. jiné

Na kterém z výše zmíněných by vás to nejvíc bavilo, příp. baví?:-)

Já sama mám klasicky rotoped, ale nikdy mě rotopedy moc nebraly - přijdou mi jako nejdnudnější ze všech trenažerů.
Teď uvažuji o koupi veslařského trenažeru, ale z takové té lepší řady, s magnetickým systémem brždění (jsou poch. dražší:-( )
Dle mě je ideální pro celé tělo - zapojuje takřka všechny svalové partie + aerobní trénink. Toto se naopak nedá říct o ostatních treanžerech.

O novém trenažeru uvažuji proto, že posl. dobou mám málo času a mimo domov cvičím už jen dvakrát týdně:-(, což mi nestačí a chtěla bych pohyb rozšířit i o cvičení doma.

Tak mě jen zajímaly Vaše názory a zkušenosti na určité druhy trenažerů:-)
Díky..
 kikiwhite Žena30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.02.2008 00:32:35
Co je nejlepší, nevím. My máme klasický rotoped.
 Researcher Muž81 Kategorie
02.02.2008 18:30:34
Buď rotoped vyšší třídy s měřením výkonu i ve Watech (t.j. nejen tep), nebo cyklotrenažér - můžeš na něm lépe měnit pozice (ze sedla atp.), u některých jsou třeba i nášlapné pedály apod.
Ostatní mne moc nebere, protože chodím min. obden do bazénu, kde si protáhnu většinu zbývajících svalů :-) A teď už je venku občas přijatelně, takže i lehce horské kolo a pomalejší krátký běh. A sport venku nic nenahradí. Veslování si užiju dost v létě na loďce co máme na přehradě.
 Charles Muž49 Kategorie
02.02.2008 16:36:55
Alpine - ale naprdnuls mě..já jsem nikdy dle takových kriterí nevybírala..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
02.02.2008 16:32:04
Prosím tě, to bylo napsáno ve srandě, proto ty smailíky.
 Alpine Pro
02.02.2008 16:10:54
Alpine - Ty seš magor fakt..já ho budu mít v patře v ložnici, tam v životě žádná návštěva nebyla..a chci ho v dané kategorii úplně nějlevnější, je mi u prdele, jak bude vypadat - hlavně aby to byl ten "tahací" a nejlevnější - tyto stojí nejvíc i 45 tis.. a nejmíň jsme zatím našla za 7 tis. (domácí použ.), v akci za 5 tis..(doprodej loňského modelu)
Tak se zklidni a nebuď trapnej..jestli to vůbec umíš..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
02.02.2008 16:01:09
Jak jsi zohledňovala cenu? :) Jak tě znám: aby byl co nejlevnější a vypadal co nejdražší, když někdo přijde na návštěvu. :)
 Alpine Pro
02.02.2008 15:33:22
kikiwhite: jo zkoušel, tak je to dobrý, ale nechtěl bych to, když už nějakej stroj tak ten rotoped. Prostě horní část si procvičuju cvikama, na který nepotřebuju žádnej stroj.
Běhátka sou nuda - běhal sem dřív závodně, pak jsem si zprasil koleno a teď už běhám leda na běžkách, tak namáhám kolínko nejmíň, no tak asi tak. Jo a když jedeš na kole tak nemusíš sedět jen na zadku. Mužeš si do těch pedálů aj stoupnout a rozhejbat tak větší část těla. No nic přestalo foukat du an chvilu na kolo :-)
 vesničan Muž22 Kategorie
02.02.2008 15:20:16
Osobně by se mi líbilo běhátko, ale to není pro každého, musí to bavit :) Kolo je pro mě nuda i venku, tudíž rotoped bych asi nebrala. Na stepperu se vždycky tak nějak zamotám a nejsem schopná chytit rytmus, takže k tomu mám odpor. Ale o veslařském tenažéru jsem slyšela že je nejvhodnější, protože se to tělo protáhne tak nějak komplexně.
Smajlík  chovanka Lira Žena21 Kategorie
02.02.2008 15:14:58
Alpine - no prach nevím, ale rozměry jsem zohledňovala:-), vybírala jsem ten nejkratší..vesl. trenažery bývají totiž dlouhé, ale hlavně jsem zohledňovala cenu:-))
 kikiwhite Žena37 Kategorie
02.02.2008 15:11:07
vesničan - jsi hrozně konzervativní - proč ne ten veslařskej třeba ? :-) Už jsi ho někdy zkoušel, ale takovej ten fakt super, třeba v posilovně? Víš jaká je to makačka ?- za prvé ten aerobní trénink (to zapocení jak říkáš, to jsi skoro hned) a pak i posilování partií (dynamické posilování) , což u kola moc není, max. nohy..

I běžecký pás je super, ale ty už jsou hodně drahé ( i ty nejlevnější)..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
02.02.2008 15:05:11
Když už, tak normální rotoped, ale to fakt jen kdyby hrozilo několika měsíční hnusný počasí, že by se nedalo jezdit venku na čerstvým vzduchu.

Ale jinak takový ty šlapadla mi přijdou absolutně neučiný. Ani nevim jak se to jmenuje, ale prostě se tím imituje chůze a držej se při tom nějaký tyčky a ten pohyb rukou je sladěn s pohybem nohou na tom sem se nikdy nedokázal ani trochu zapotit. Klasickej rotoped bych teda volil, ale asi nějakej lepší. Jo kdyby někdo vymyslel nějakej, že by s tím dala aji nějak vyrábět eletrika třeba na ohřev vody, nebo tak něco tak do toho bych šel určitě :-)
 vesničan Muž22 Kategorie
02.02.2008 15:02:13
Mám cyklistickej trenažér.

U výběru trenažéru nezapomeň zohlednit, jak se to hodí vzhledově domů a jak obtížně se z toho dá utřít prach.

Jeden tip. Požitek z toho ale bude lede mít obsesivní analytik nebo člověk zabouchnutý do čísel jak já. Ten tip je pořídit si pulsmetr s kardiopásem. Jedině tak jde spolehlivě měřit puls a když je člověk s uvedenou charakteristikou, aerobní trénink získává velkou zajímavou dimenzi.
 Alpine Pro
02.02.2008 14:33:16
kolo na spinning, zbytek je opruz
 limon y sal.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk