Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.191207, vloženo 09.02.2007 16:42:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Povrchní téma-Co pro vás zn.slovo MUŽNÝ?
Kategorie dizkuze - o vzhledu - tj. povrchní/jednoduchá:-)) - pro ty, kteří/ré si chtějí jen tak odpočinkově pokecat, neboť těch "inteligentních" předváděcích diskuzí tu bylo za poslední dny až dost (můj dojem).

Takže, co se Vám (mluvím poch. hlavně k ženám, ale i názor mužů je vítaný:-) vybaví, řekne-li se např. "on vypadá MUŽNĚ", "MUŽNÝ vzhled" nebo "on působí MUŽNĚ"..apod.? Jaké jsou pro Vás "znaky" mužnosti? (otázku co je "mužnost" nechme prosím do jiné diskuse, mě zajímá právě Váš subjektivbí názor, jak chápete mužnost a co si pod ní představujete). Je pochopitelné, že toto je velmi individální, proto mě to zajímá.

(Muži, můžete toto téma obohatit o takovýto mužský pohled na ženy:-), případně založit další diskuzi na toto téma - určitě to ženy také zajímá:-)

Já osobně bych onu "mužnost" rozdělila do dvou skupin
a) MUŽNOST - co se týče vhledu
b) MUŽNOST - co se týče chování, projevu, charakteru atd..

(můžete psát i opačně - co na Vás naopak nepůsobí mužně či působí dokonce zženštile nebo dokonce odpudivě - třeba to i některým, kteří stále hledají, pomůže a budou se snažit na některých aspektech (co se týče vzhledu i charakteru) zapracovat.

Co se týče mě:
a) "atributy" (tento pojem berte s nadsázkou) mužnosti - vzhled:
- přiměřená výška (nejlépe 180 a více, ale nemusí být, i malí muži mohou za určitých dalších předpokladů působit VELICE MUŽNĚ viz Dustin Hofmann např.)
- široká ramena (pozor - tím nemyslím nutně svalnatá) - to prostě k mužům patří
- hezké nohy - mužné, vyrýsované (zvlaště hamstringy - zadní strany stehen)
- hezké "mužné ruce" - velké, "žilnaté" - tím myslím - ne zalité a zaoblené, jak tomu bývá např. u žen
(DŮLEŽITÉ!! - tímto v ŽÁDNÉM případě netvrdím, že by můj partner musel toto vše splňovat -to probohla ne - to je prostě jen popis, jak já vidím "mužnost", co se mi líbí na mužích - zkrátka taková "ideální představa" - platí i pro b):-) - tímto se bráním případným útokům na toto téma)

b)"atributy" mužnosti - chování, projev, charakter, vlastnoti:
- pochopitelně inteligence a smysl por humor - jedna z podmínek sexappealu, tj. dalo by se to přiřadit k "mužnosti", i když i ne příliš "mužný" muž:-) může být velice inteligentní, takže nevím:-)
- umění zastat se slabšího
- "mužný projev" - hezký hlas, nezženštilá dikce
- "technická a manuální způsobilost" :-) - tím mám na mysli, že by měl umět základní mužské práce (velkou namátkou - vrtání, výroba poličky, vymalování...atd. atd.)
- dobré "řidičské" kvality - např. schopnost i rychlé jízdy:-)
- nadšení pro sport
- znalost politiky a všeobecný rozhled
- jistý technický "rozhled":-)
...........
(určitě je toho víc, ale teď si na vše nevzpomínám..:-))


 kikiwhite Žena29 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.02.2007 18:08:35
Ad široká ramena.To fakt neuznávám, stejně jako nic, co je z velké části dané genetikou.
A nejvíc je mi k smíchu vše, co si někdo nijak nevymakal a má to zadarmo-to je bezcenné a takoví posléze končí s pivním mozolem obaleni tukem.
Takže ty jinými slovy chceš někoho, kdo dostal vše zadarmo a nechceš někoho,kdo si něco vydřel.No pak se ale nediv, když budeš mít hajzla a ke všemu línýho a neschopnýho.
Jediná možnost pro ty se špatnou genetikou JSOU SVALY a obalením ramen zvětšit i jejich šířku a optický vzhled.
Tady je vidět, jak jsou ženské dementní a prolhané-NEEXISTUJE ŽENA, KTERÁ BY NEŠLA DO KOLEN ZE SVALNATÝCH RAMEN.Svalnatá prostě znamená mimo jiné i širší a hlavně ten chlap je pak mohutnější.
Je to docela sranda, protože ramena jsou malá svalová partie-ale zcela zásadní.Mně třeba s mými špatnými dispozicemi trvalo dlouho, než jsem s nimi nějak víc pohnul, naopak kozy a ruce jdou mnohem líp..i když teďse to rozjelo a časem budou i moje ramena výstavní.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
10.02.2007 21:53:05
Popravdě si neumim nic konkrétního pod pojmem mužnost představit. Každý muž je svým způsobem mužný, na každém se dá nějakej atribut najít...
 Sovabobo2 Žena23 Kategorie
10.02.2007 13:11:32
Tak nějak konečně někdo upříííímný :)
Smajlík  Ydentita MužKategorie
10.02.2007 04:08:24
bunny: Na co ty potřebuješ vztah nebo něčí zodpovědnost, doživotní rozhoďnožko?
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
10.02.2007 03:50:31
tak jak napsala Cocteau.pokud se na to divam povrchne tak samozrejme muznost znamena vyska,vymakana postava,velky ruce,velkej pindour.a takovyma se dobre soulozi,ale takovy partner pro delsi vztah nestaci.znala jsem takovyho tipka,a mel psychicky problemy,neumel resit krizove situace.casto jsou to tipci kde se pod velkyma svalama skryva nevyzrale dite.prava muznost znamena prirozena dominance,respekt,chytrost,umet resit prave ty problemy,a dokaze podporit partnerku kdyz je potreba.neboji se vztahu,zodpovednosti.
 bunnyrubbit Žena25 Kategorie
10.02.2007 02:49:21
cocteau: To jsou zase nesmysly.Ani svaly ani hubené tyčkovité tělo nemají co dělat s tím, co jsi popsal, je to člověk od člověka-nicméně, z 99% bude vždy ten svalovec větší osobnost a chlap než ta tyčka-opět to ale nemusí být pravidlo hlavně v tom směru, že dost tyček může překvapit.Ale zatímco z tyčky jako takové primárně nic nevyčteš, tak ze svalnatého chlapa máš pár faktů hned-umí na sobě systematicky makat, bude min. v některých aspektech fyzicky zdatný i odolný a nebojí se zabrat, což se vše často hodí.
A tak já si do týmu při basketu vždycky zásadně vybírám tyčky a vydřu z nich maximum, hehe..ale to už je jiná story.
No a ty kecy, jak jsou někdy některé ženské silnější než chlapi jsou k smíchu-pokud tomu tak je, tak je to jen o ubohosti těch mániček, žádná ženská nemůže bejt v krizovejch situacích tak psychicky i fyzicky odolná jako pořádnej chlap, to je jen holej fakt.A ke všemu dnešní ženský se psychicky sesypou, i když si zloměj nehet, nebo jim to nejde ve škole..natož když by dostaly loktem, o opravdu krizových životních situacích nemluvě.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
10.02.2007 00:23:34
To jak jsem zmiňoval, že ten mužský dojem nemusí odpovídat reálu, jsem si ověřil i naopak. Několikrát jsem poznal, že hodně atraktivní holka nestála za nic, a navíc byla úplně dřevěná v posteli :( A poznal jsem jednu, ze které jsem se v betli málem zbláznil, a přitom vzhledově to byla taková šedá myška...
 Cocteau Muž99 Kategorie
10.02.2007 00:12:28
Myslím, že každý člověk vnímá mužnost individuálně. A ještě odlišný postoj mají muži a odlišný ženy. Bylo tu zmíněno hodně.

U fyzického vzhledu, údajně ženský na mě uznávají výšku, to co se nazývá "chlapskou postavou", pohled do očí, jednodenní zárust a prý uhrančivý bručivý hlas. Upřímně řečeno je moc nechápu, sám sebe bych teda do postele nechtěl.

A vlastní chování tady nerozkryju. Baby tvrdí, že jsem spolehlivý, kamarádský a že se se mnou cítí bezpečně, ale že jsem tvrdohlavý. I tady mám přesně opačný názor, kromě té tvrdohlavosti.

Můj vlastní pohled na mužnost je irelevantní, založ diskuzi o ženskosti. To už bude skutečně názor můj a ne odhady toho, co si o mě myslí ženy.
 Zombie 36 Muž41 Kategorie
09.02.2007 23:30:02
S tvými a některými dalšími názory docela souhlasím, ale pozor na jednu věc: Ti kteří mají ty znaky mužnosti, často v reálu mužní vůbec nejsou. Mám na mysli některé frajery, kteří jsou sice velcí, svalnatí a hluční, ale uvnitř jsou to chudáci, kteří se sesypou při první krizové situaci. Zažil jsem takové lidi při jedné těžké situaci na horách, a sám jsem byl překvapený, že někteří takoví chlapi byli strachem pos.aní víc než některé ženské, které s námi byly.
Kapitola sama o sobě jsou potom chlapáci, kteří se neumí postarat o ženskou nebo o rodinu, pořádně nepracují, utíkají před problémy, neumí se poprat se životem. Pak je otázka, z jakého úhlu se na ten pojem "mužnost" díváš.
Ale pokud je to o tom, jak kdo na koho působí nebo vypadá "mužně", tak je ta diskuse OK.
 Cocteau Muž99 Kategorie
09.02.2007 22:36:12
Ženy ocení, když je muž dobře vybaven to je základ. A pak zamozřejmě kvalitní šuk.
 Charlie Chaplin Muž37 Kategorie
09.02.2007 22:13:01
No jo Bruce Willis tomu se nikdo nevyrovná!
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
09.02.2007 20:59:54
Ondra - o něco jsem tě prosila...chceš mě zase naštvat? baví tě to? - už nebudu reagovat..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 20:42:34
Alien - jistě - zmrzlina a erekce bude určitě lepší:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 20:39:32
Ondro mě už to neba - proč mi vždycky zkazíš diskuzi mluvením o mě? (stejně jako u "chození pozdě/včas). Nevyužívej toho, že mě znáš a piš mi případné hádavé argumenty o MĚ do MÉHO profilu - předem děkuji. Nelžu NAPROSTO v ničem a to, jak to bylo s tebou, byl úplně případ sám pro sebe, neboť tvůj postoj k různým věcem byl velmi prazvláštní..ale to sem nepatří - dále jen v profilu..díky..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 20:23:34
kiki: No tak, když vyplodíš další žblepty až po mé reakci, těžko můžeš čekat, že k tomu dále nic neřeknu, děvče.
Máš jediné štěstí, že mám teď důležitější věci na práci, než řešit slepicitidu.
Místo reakcí budu řešit nákup zmrzliny a erekci.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
09.02.2007 20:11:33
Alien - už jsi napsal Ok, tak teď do toho už dál nerýpej, sím.. snad jsi mě pochopil..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 20:08:53
ja spis napisu co na me moc muzne nepusobi: vychrtlost, ulizanost (obzvlaste takovy ty typicky typci opaleny ze solarka, v tricku Replay nebo Diesel s nagelovanymi vlasy), kožený kalhoty a zlatý řetězy okolo krku, nepřirozenost, pozérství, arogance, vlezlost a chlípné kecy

pro představu, mužní jsou pro mě třeba (kromě mého přítele samozřejmě :)) : Alfred Molina, Jan Decleir, Jack Black

ale občas na mě zapůsobí i lehce zženštilí týpci, třeba David Bowie či Michael Stipe :))
 Serial Lover Žena24 Kategorie
09.02.2007 20:07:06
Alien - jo, ještě něco - tys to s tou colou očividně nepochopil..já se vždy snažím zaplatit sama a je na chlapovi, zda mě nechá či nenechá - a s tou colou - prakticky jsi napsal trochu nesmysl -
"Slušná holka si tu colu zaplatí sama od sebe" - většinou je to v restauracích tak, že přijde číšník a ptá se platíte zvlášť či dohromady? - a když ten chlap řekne "dohromady", tak se mám jako začít hádat že ne, že zaplatím sama..aby to splňovalo to tvé: "Slušná holka si tu colu zaplatí sama od sebe"? A když navíc je to ten případ (o kterém ty píšeš), kdy chlap za mě zaplatit chce a rád? To si nějak protiřečí...
Mluvila jsem o případu, kdy mě třeba chlap balí, někam jdeme a pak by mě nechal zaplatit tu imaginární colu (nebo něco jiného) či si to pak nechal odě mě vrátit. Máš pravdu, že není povinnost chlapa mi nic platit, ale není potom ani má povinnost být z něj hotová, když např. v situaci, kterou jsem popsala a po zaplacení i za mě, si nechá peníze ode mě vrátit.
A snad uznáš, že záleží na situaci, na tom, jak se ty dva znají, jestli spolu začínají..prostě na spoustě faktorů, aby se dalo říct - zaplatit či nezaplatit...a co je v dané chvíli ok,co je vyžírkovství atd..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 20:06:09
kiki: Ok.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
09.02.2007 20:03:54
Slovo mužný " pro mě znamená spoustu věcí.
 Vyčůrat a spát Žena22 Kategorie
09.02.2007 19:38:58
Alien - nadávky si můžeš nechat, když já v podstatě něříkám, zase až tak nic jiného...já to neočekávám automaticky to placení, vždy se i cítím tak divně (to se chlapovi prostě těžko vysvětluje, sakra)..ale cítím to tak, jak ty jsi napsal - slušný chlap to za ženu rád zaplatí (také to očekávám hlavně od toho chlapa, který mě má rád a u kterého cítím, že mi dělá dobře, aby se o mě "staral" a jemu taky) a tak to cítíme i my ženy..toť vše..nicméně já o placení v hospodě psát nezačala a ani jsem o tom nepsala ve své diskuzi..neb to by byla diskuze sama pro sebe..není to tak černobílé, což z délky tvého textu také vyplývá..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 19:21:53
kiki: Slušná holka si tu colu zaplatí sama od sebe.Takže kráva jsi ty.
Jsem z těch, co maj blbej pocit, když by si holka měla cokoliv platit sama..Ale.Holky jsou jako malé děti a zvířátka, je potřeba je vychovávat a není dobré, aby měly všechno zadarmo.
Tyhle šachy nutíte chlapy hrát vy.Není dobré holce vše platit a samozřejmě ji ani nechat nějak víc platit.Takže já to beru tak, že když je vše ok a tak, jak má být, platím více méně vše.No a když holka dělá nějaké výmrdy, tak ať si hezky pěkně zaplatí to, co momentálně uznám za vhodné, aby si zaplatila.Takže jinými slovy, platím holce podle toho, jak jsem spokojen s ní i se vztahem a s tím, jak se chová.Myslím, že je to docela motivující, výchovný a fér systém.Opravdu hodné, milé holčičce, u které budu se vším v životě i v posteli spokojen, zaplatím všechno-no a ty ostatní si holt čas od času něco zacálujou samy.Samozřejmě ještě beru ohled na to, jestli si holka sama vydělává nebo studuje.
Takže děvče, mluvíš a projevuješ se jako klasická píča a vyžírka.Partner není tvůj sponzor-dělej prostitutku rovnou na plnej úvazek a také se nauč poskytovat relevantní služby na úrovni, jinak jdi do hajzlu i s colou.
Komu se to nelíbí, může jít svobodně do prdele, čubky jsou tady pro Pána, ne on pro ně a ženskejch je jako sraček.Slušná holka se snaží si věci platit sama, slušnej chlap většinu zaplatí a slušná holka za to PODĚKUJE-Ne, není to samozřejmost ani omylem, ty peníze mohl chlap vynaložit tisícem jiných lepších způsobů než za nějakou čubku, třeba za větší televizi nebo lístek na fotbal.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
09.02.2007 18:52:20
kazdej normalni chlap by se mel ze zacatku aspon trochu snazit kdyz usiluje o holku.-vecere,kino a tak.a zena utraco za obleceni,boty,kadernik,manikura atd.
 bunnyrubbit Žena25 Kategorie
09.02.2007 18:38:28
Ondro promiň - ale ty teď musím napsat, že jsi "vůl" (v dobrém). To placení v hospodě ABSOLUTNĚ a NAPROSTO ani 1% procentem nesouvisí s vyžírkovstvím a lakomostí!!! - to možná podle tvých měřítek! Nehodlám o takové nebetyčné hovadině vůbec diskutovat! Ale prostě chlap, který si ode mě nechá dát třeba 20 kč za colu je magor, tečka! Jde o ten přístup, že se o tu ženskou jakoby stará, že si ji hýčká (vždyť je to tak jasné) i o tu dominanci, jak napsala jeer. Proboha, zeptej se Vezy, to je rozumná ženská, zase seš úplně mimo. Jestli si stále myslíš, že jde u ženské o vyžírkovství nebo lakomost, nehodlám se o tom tématu již s tebou dál bavit.
Nějaké věci má cenu rozebírat, diskutovat o nich, neboť jsou skutečně hodné polemiky, ale diskutovat o zřejmých věcech stejně jako o zřejmých nesmyslech nehodlám.
Mimochodem, jak můžeš vědět, proč na ženy dělá dobrý dojem muž, který jim zaplatí např. večeři? Jak ty to můžeš jako muž vědět??? Nemůžeš, tak mlč!!!
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 18:30:35
Nj, málem bych zapomněl na Pořádné Péro-funkční a v záruce..bez toho by vše ostatní bylo irelevantní a byla by tu jen ta druhá cesta, jak získat KAŽDOU ženskou-prachy, majetky, životní jistoty.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
09.02.2007 18:16:40
ano mužnost.. vždycky když se podívám do zrcadla se mi to slovo vybaví..
 honzaT.
09.02.2007 18:13:35
Ondřej: k tomu placení - myslím, že je to znakem mužnosti proto, že to souvisí s dominancí. A dominance zase souvisí s mužností. Zapoměla jsem ji napsat do výčtu těch vlastností.
 Jeer Žena Kategorie
09.02.2007 18:03:09
Ondra - o tom placení - do určité míry samozřejmě - určitě zpočátku:-), ale je to složitější a nechce se mi to teď vysvětlovat - pojďmě tu diskuzi nechat běžet, ať ji těmito monology zase nezabijeme:-)..mě fakt zajímá, jak to mají třeba i jiné ženské:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 18:01:09
Jarka Metelka:
Ale hovnajs! Samozřejmě že o tom nemluvila - protože tohle se nepřiznává... Jinak tvůj výplod odpovídá tvému věku, když trochu přimhouřím oko...

kikina:
O tom autě jsi to tam napsala jen proto, abys zmírnila dojem...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
09.02.2007 18:00:57
Sebevědomí, silná osobnost, dominance, svaly, kožich, zásady, charakter, síla, chlupatý koule a péro-prostě veskrze věci, které ženy ani babochlapi neobsahují.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
09.02.2007 17:58:21
Ondra - ano, souhlasím s tebou (vidíš:-), že za rychlým řízením MOHOU stát tyto vlastnosti, které jsi popsal..
Ale já to prostě napsala jako jeden z těch "atributů" :-) a ty vlastnosti, ať si tam každý najde sám..proč tam vypisovat tolik vlastností, které zmiňuješ ty, když stačí napsat tu rychlou jízdu?:-). A ten přemýšlivý člověk by si ty vlastnosti spojené s rychlou jízdou našel sám:-).

Jestli to ale myslíš tak, že i ti lidé co nesplňují rychlou jízdu (třeba proto že ještě nemají řidičák nebo auto), mohou beze zbytku splňovat mé atributy mužnosi (mám podeztření, že tak to bylo myšleno:-) právě proto, že mají ty vlastnosti, které MOHOU opakuji MOUHOU být za tou rychlou jízdou (tedy kdyby řídili, tak by určitě také jezdili přiměřeně rychle, neb by měli vlastnosti tebou popsané) tak si myslím, že to tak být zdaleka nemusí ..Žádnou statistiku či průzkum na toto téma, jsem nikde neviděla:-)
Ano - ale být to tak MŮŽE:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 17:52:59
Já s tebou plus mínus souhlasim :)

Amarus: O hrubosti, neotesanosti, suverénnosti a frajírkovství nemluvila. Opravdu to neni nic co by se líbilo normální holce nebo ženě. Maximálně puberťačkám, který si potřebujou něco dokazovat.

Takže se přestaň navážet, vyjádřila jenom svůj názor a ty si právě prokázal, že jestli je někdo hrubej a neotesanej frajírek tak seš to ty.
 Jarka Metelka Žena23 Kategorie
09.02.2007 17:41:13
Amarus - kdybych pózovala, tak tam nebudu třeba psát to auto..no nic...ty přece vše víš, každého máš přečteného...:-) a myslíš, že ty čitelný nejsi?
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 17:38:38
kikiwhite:
Kecáš a pózuješ - ale jak jinak... Takové jako ty jsou lehce čitelné.
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
09.02.2007 17:35:40
185 cm a více
rozumně široká ramena (žádný namyšlený sportovec)
oblé pivní břísko (žádný megapupek)
ruce hudebníka - dlouhé štíhlé prsty, které dosáhnou až na dno:-)
dvoudenní strniště - nedbalá elegance

To su, pičo, celé JÁ:-)))
 ImmanuelKant Muž32 Kategorie
09.02.2007 17:34:47
Ondra - ne ne, já to jen nestíhala, opravdu to tak není:-). Splňuješ? a co to řízení?:-):-)

Ale hlavně to pochopitelně byla provokace - je jasné pro koho:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 17:31:47
Amarus - vždyť jsem to také psala trochu jako provokaci..hádej pro koho?:-)) A ten někdo se chytil:-)
A to, že se mi líbí, že se chlap nevleče s autem jako s hnojem, když může jet rychleji, je prostě jen můj můj pocit, který neumím vysvětlit..a je moje věc, že to na mě působí mužně..ale nikdy jsem neřekla, že by na mě nemohl působit mužně muž, který jezdí pomalu:-), byla to je jedna z výčtu věcí, která se mi - a tato zrovna podvědomě - líbí. Absence této věci onu "mužnost" naprosto nevylučuje.
A navíc - psala jsem to fakt upřímně, na nic si nehraju, nepindám jen o tom, že hlavně inteligence atd. přiznala jsem i ty "povrchnější" věci..je fér mně za to kamenovat?..klidně jsem mohla něco vynechat, abych působila "lépe"..

jeer - hezká odpověď, díky. Ten výčet věcí k mužnosti co se týče chování přidávám k mému výčtu. Ano, SUPER popsáno:-) Já sama jsem jsem opravdu zapomněla na "ne přehnnanou péči o vzhled" - to je také důležité:-), ale i tvé ostatní "atributy" jsou podle mého gusta:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 17:22:06
kikina:
To je samozřejmé, že to tam nenapíšeš - na to jsi moc pokrytecká, totiž typická čubka. A jak působím tady, na to nehleď. A nemluvil jsem o sobě, já už vás ženské odpískal - ale vidím, na co při pokusech se s vámi, odpadem, dávat dohromady, narážejí lidé kolem mě. Tak zalez radši zpátky do kurníku, čůzo.
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
09.02.2007 17:21:50
no nevim..nad timhle sem ještě nepřemejšlela,ale spousta lidí mi říká že si dycky vyberu "chlapáka"..tak nevim...když se mi na klukovi něco líbí,tak je to to "něco" nedefinovatelnýho,takže mužnost jako taková asi bude taky dost nedefinovatelná,alespoň teda pro mě,protože sem líná přemejšlet
Smajlík  ákir
09.02.2007 17:19:49
Amarus - Já jsem své "atributy" napsala - a o neotesnaosti, hrubosti, drsné vizáži atd. tam nepadlo ode mě ani slovo. To je jen tvůj dojem, že si myslíš, že ženy hlavně na tohle letí.. namlouváš to sám sobě, patrně si tak podvědomě hledáš vysvětlení osobních neůspěchů (jen můj dojem), ale takto jednoduché to rozhodně není...
Pokud opravdu ženy mají rády neotesanost, hrubost, atd. (a podívej se do svých příspěvků, jestli působíš spíš jemně nebo drsně), jak ty píšeš, tak ty si nemůžeš na nezájem stěžovat, ne?
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.02.2007 17:15:01
Undra:
Mám oči, uši a mozek, ne? Vidím, jací chlapi mají ženské a jaké chlapy mají ženské z mého okolí.
 Amarus Muž28 Kategorie
09.02.2007 17:13:56
No a ta "řidičská kvalita", spočívající mj. i v umění "rychlé jízdy"... To je bez komentáře. A toho by se ještě dalo najít... Celý ten tvůj text ukazuje, co jsi vlastně zač...
 Amarus Muž28 Kategorie
09.02.2007 17:12:07
a) vzhled:
- vysoký cca 180 cm a víc
- široká ramena
- pevné tělo
- velké tlapy
- ostřejší rysy v obličeji

b) chování:
- inteligence, racionalita, nadhled
- sebevědomí
- odvaha
- čestnost
- schopnost poradit si i ve složivých situacích
- ne přehnaná péče o vzhled
- cílevědomost
 Jeer Žena Kategorie
09.02.2007 17:10:36
Já nevím. Já neškatulkuju. Mně se ten chlap líbí nebo nelíbí. A nebo je to taky neutrál. "Mužná" chlupatá gorila (přeloženo, sem mohou patřit i kulturisté) mně může odpuzovat stejně jako "chlapecký" úředníček, který má čtyřicet kilo i s postelí. Neřeším to. "Mužný" pro mně znamená "líbí se mi, je mi sympatický, je to chlap podle mého gusta". A mužný muž může, jak jsi napsala, své mužství dokazovat i činy, ne jen vizáží. Nemůžu prostě napsat, že musí vypadat takhle a takhle a dělat tohle a tohle.
 Jožina
09.02.2007 17:07:47
amarus: tak si tak neber ze tva vizaz a vystupovani je antonymem muznosti.
jinak mel-li bych vyjadrit muznost jednim slovem tak: alien
Smajlík  od Reznika
09.02.2007 17:01:22
Nepočítám s tím, že by některá ze zdejších dorot přiznala barvu... Každá bude psát tak, aby to vypadalo "hezky".
 Amarus Muž28 Kategorie
09.02.2007 17:00:18
Jej, tohle se jen tak definovat nedá, mohou to být na různých mužích různé věci.

Charakter, pěkná ramena, ruce, úsměv, vystupování.
 inTHEdark Žena29 Kategorie
09.02.2007 16:56:49
Ahoj Kiki, moc zajímavé téma, za pět minut na mě bude "zvonit práce", ale během večera nebo noci se sem ozvu. A do profilu taky.
 Zombie 36 Muž41 Kategorie
09.02.2007 16:55:16
Co je to pro vás ženské, je nabíledni. Hrubost, neotesanost, suverénnost, drsná vizáž. Frajírkovství. Jsi přece členkou čubčího stáda, pro které tohle platí, ne? Na ostatních vlastnostech záleží až daleko potom.
Smajlík  Amarus Muž28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk