Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Ale existuje koukni kolem sebe je to vidět a každé malé dítě to pozná.
|
Wtwgeggt |
|
|
Bůh neexistuje. V RáJi byl akorát tak Paroubek.
|
|
|
Žádný že každý má něco utíkej před hříchem je to lepší než skončit v pekle! Odpouštět ale netolerovat! Miluj lidi chovej se tak aby všichni byli šťastní ale bůh je na prvním místě! Ten určuje co je za hranou!
|
Fbbdvd |
|
|
Tak prosím tě bože přijmi mě k sobě a dej mi ducha svatého ale samozřejmě jak ty chceš ale prosím a vy všichni utíkejte před smilstvem, utni a odhod pryč to je radikální jak bojovat se hříchem to musíte je to tak vážné! Bože prosím odpusť.
|
|
|
btw: toho Evu Vaska tam ma pro radost! Nesahej na legendy.
|
Teletubbies off |
|
|
Do toho Bobe, do toho!
|
|
|
Na co není nárok, o to se nežádá, ale prosí. To je totiž to tvoje mylné paradigma. Vyjádřeno v křesťanském modu.
|
|
|