Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1237070, vloženo 07.07.2024 16:14:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Svět na sóji – Soyboy 4
Jsem na sóji a můj život je harmonický. Je mi líto všech těch, kteří podléhají konzervativnímu tlaku společnosti a snaží se dostát nějakým představám o maskulinitě. Jsou to v podstatě otroci cizích nároků a často jsou kvůli tomu frustrovaní, protože nesplňují představy jiných a tyto představy přijali za vlastní. Mrzí mě, když na takového narazím a on mě soudí – ne kvůli mně, já jsem se sebou spokojený, ale mrzí mě to kvůli té nešťastné pomýlené bytosti.

Moc nechápu ty kluky, co mají potřebu chodit do posilovny nebo někam se mlátit na box. Myslí si, že tím zaujmou holky. Jako by o tohleto holky stály. Já se radši starám o svůj vzhled a muckám se s holkama. Láska, ne válka. Jsem dost dívčí typ a nemám přitom o lásku nouzi. Myslím, že je můj život o trochu zajímavější než život těch kluků. Bylo by mnohem lépe, kdyby tu mužnost takoví kluci přestali tak hrotit, vzdali se zkostnatělých představ, které jim stejně nic dobrého nepřinášejí. A nejlépe by udělali, kdyby si taky dali sóju. Nejlépe samozřejmě, kdyby sója byla běžnou součástí jídelníčku každého.

Když celý svět jí maso, chleba a pije vodu, proč by také nemohl celý svět jíst sóju a ideálně s ní nahradit nadýmavé maso, způsobující oteplování a agresi zaraženými větry podrážděných jedinců? Té radosti a něhy, které zažívám já, by mohlo v celém světě být o hodně víc, kdyby všichni jedli sóju. Konflikty poškozují lidi i přírodu. Škoda, že to příroda nezajistila nějak chytřeji, aby vyzrála na lidskou tvrdohlavost. Svět by byl lepší místo, kdyby byly estrogeny všudypřítomnější a lidé je tak neustále chtě nechtě přijímali z okolního prostředí. Nebylo by na světě tolik násilí. Estrogen je král, nebo spíš královna lidstva.

Je velká škoda, že všechny rostliny neprodukují tak silné fytoestrogeny jako sója. Šlo by ale změnit zákony, tak aby byly míň proválečné. Myslím si, že označení na výrobcích, že může obsahovat stopy sóji, je buď zcela zbytečné nebo by mělo být vydáváno za výhodu. A všude, kde se vyrábí nějaké jídlo, by se měly vyrábět i sójové produkty, aby všude ty stopy byly. Tak by svět mohl začít být postupně ženštější. Protože ten mužský aspekt v lidstvu pořád nezdravě převažuje.
 Estroy Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.07.2024 16:35:19
Fytoestrogeby nemají na člověka účinek jako estrogeny. To bys naopak musel pít živočišné mléko, to je narvané estrogeny a nebo jíst maso samic. To je taky narvané estrogeny.
 Perdita
08.07.2024 02:22:38
Nechceš si založit sektu?
 Mulholland Drive
07.07.2024 17:30:30
krásná tvorba chat gpt4 s vyšší mírou sarkazmu
Smajlík  Modravsky Baran Muž33 Kategorie
07.07.2024 16:53:28
Seš prostě ukázkový beautifull one z Calhounovy myší apokalypsy
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
07.07.2024 16:24:31
Já se sóje vyhýbám a taky žiju harmonicky. Do posilovny chodím, protože mě to baví. Nejsem otrok cizích nároků.

Mám svojí životní cestu a nemám potřebu jí někomu cpát. To spíš Ty a soudíš taky jen Ty.

Dřív jsem si taky říkal, že by na světě bylo lépe, kdyby mu vládla ženská jemnost. Bohužel, v ženské síle je také dost lability.
 TajnejNaSvětle Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk