Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235851, vloženo 12.06.2024 09:10:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Psychika v prdeli
Píšu sem, abych získal od někoho pohled na věc a případně dostal nějaké rady.

Jsem s mojí přítelkyní už rok a půl a na začátku roku mi něco přeskočilo v hlavě, v noci jsem se probudil se strašnou depresí z toho, že se k sobě nehodíme a že bych měl přemýšlet o rozchodu. Tohle mě strašně vyděsilo a ten stav se táhl ještě dny potom, kdy jsem od rána do večera trpěl úzkostí z těhle myšlenek, které netuším, jak se mi dostaly do hlavy. Svojí přítelkyni mám strašně rád a za nikoho bych ji nevyměnil. Prostě mi furt do hlavy skákaly myšlenky, že se k sobě nehodíme atd a nutilo mě to stále přemýšlet o negativních věcech. Ty stavy se dost střídaly, z prvu jsem dokázal třeba dva dny brečet smutkem a pak týden zase úplně super, jako by nic. První stavy byly zděšení a strach. Po třech měsících jsem navštívil psycholožku a začali jsme to rozebírat, po dvou sezeních se mi stav zlepšil a pak jsem kvůli času a penězům přestal chodit a přes měsíc jsem byl úplně v pohodě. Naznačila mi, že se mám zaměřit na to, co se děje teď a nestarat se o budoucnost, protože mám tendenci si furt říkat, co bude za měsíc, budeme ještě spolu? Nedostanu se psychicky do situace, kdy to prostě vzdám? A tohle mě hrozně stahuje ke dnu. Ještě mi řekla, že ty myšlenky mám přijmout a nebát se jich. Časem jsem si na to zvyknul, ale jak jsem to začal příjmat, tak mám pocit, že jak je to deno denně, tak si na to mozek už zvykl a naladil se na vlnu, že ve vztahu nejsem. Stává se mi, že se koukám po ostatních holkách, představuju si, jak jdu s někým na první rande, nebo jak své partnerce říkám, že je konec. Tyhle nechutné a nevyžádané myšlenky mě dostávají do stavu, kdy nemůžu v noci spát a jakmile se ráno probudím, okamžitě zas přichází smutek z toho, na co můj mozek myslí. Trápí mě to a nechci myslet na takové věci, zvlᚍ když jsme spolu. Je tu jeden faktor, který to mohl ovlivnit, jsem docela aktivní uživatel kratomu a z prvu se tyhle stavy objevovaly v noci poté, co jsem měl přes den vysoké dávky. Říká se, že to ovlivňuje psychiku a dokáže zahnat člověka do deprese. Jinak co se týče mých stavů, tak je to dost podobné tomu, kde jsem se nacházel 4 roky zpátky, kdy mě opustila moje ex. Celodenní úzkost a strach, možná se bojím toho, že se stane to samý, akorát opačně, že tentokrát to udělám já. Protože si říkám, jestli nejsem v podobných situacích jako ona tehdy, že to vzdala, nebavila se se mnou o problémech, byl jsem ji ukradený, už dopředu věděla, že to nemá cenu atd... Teď si říkám, jestli se nevidím v těch situacích, co tomu tehdy předcházely a tím pádem by přišel i konec. Nikdy jsem neměl takhle dlouhý vztah a do hlavy se mi dostávají tímhle i pochyby, jestli jsem připravený na dlouhý vztah, jestli si nemám užívat svobody a podobně... Nebo má narozeniny a když ji kupuju dárek, tak v hlavě se ozve "a budete jestě spolu?" Prostě ty stavy mi nabouraly psychiku tak, že už ani neposlouchám písničky, protože se v nich v 90% zpívá o rozchodech.

Svojí přítelkyni mam extrémně rád a je to nejlepší holka, co jsem kdy potkal a nechci mít tyhle hnusný myšlenky, chci s ní být šťastný.
 Davidooo E-MAIL: skyyyyler@seznam.cz  Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.06.2024 00:42:48
Úplně si nemyslím, že by kratom způsoboval takové vtíravé myšlenky. Člověk třeba může být pak více nervózní apod., ale domnívám se, že takové stavy vycházejí spíše z tvého nitra. Každopádně zkus snížit dávky nebo ho omezit, zda uvidíš nějakou změnu po čase.

Možná máš úzkost z rutiny nebo stereotypu. Zkoušel si s přítelkyní nějaké nové aktivity? Prostě cokoliv, co by mohlo ten vztah oživit, nabít.. Aby to v tobě vzbudilo právě tu "euforii" různých představ.. přetavit je do reality aniž bys partnerku ranil aneb. zkusit je dělat s ní. Přeci jen, když má člověk čas přemýšlet, tak takové myšlenky přijdou snáze, než když se zaměstná.

Pokud by ani to nepomohlo, zamyslela bych se nad tím, jestli se k sobě doopravdy hodíte, protože nám někdy intuice může něco naznačovat. Možná právě proto, že ses v něčem už zacyklil, ale vlastně se ti to fakt nelíbí. Zároveň je těžké z vztahu odejít, protože máš přítelkyni rád nebo co by si třeba pomyslelo okolí, kdyby jste se rozešli? Zamysli se nad tím, jaké okolnosti tě v tom rozhodování (zda s ní máš být) provázejí...
Smajlík  Gogolka Žena24 Kategorie
12.06.2024 14:02:42
Mas uzkostny stavy, tvuj mozek v jednom kole premysli , nikdy nevypne. To muze vest casem k emocnimu ci kompletnimu vyhoreni. Premyslel jsi nad Bdsm ?
 Thatslife
12.06.2024 11:59:38
Tak krokem číslo jedna by mělo být to, že to přestaneš brát. A budoucnost vztahu můžeš řešit ve chvíli, kdy se alespoň částečně vypořádáš s touto závislostí. Zatím bych viděla příčinu myšlenek v tomto.

No a následně bych začala přemýšlet o tom vztahu, více s přítelkyní komunikovala, mluvila o tom, co se mi nelíbí. A dokonce si myslím, že bys jí měl říct o ČÁSTI svých pochyb. Asi bych si odpustila to, že čumíš po jiných a představuješ si rande s jinou, to by ji mohlo dost zranit.

A když přestaneš užívat kratom, bude i na terapii.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
12.06.2024 11:42:05
"Je tu jeden faktor, který to mohl ovlivnit, jsem docela aktivní uživatel kratomu a z prvu se tyhle stavy objevovaly v noci poté, co jsem měl přes den vysoké dávky."

No to je mi ale prekvapeni!
 Kvetak
12.06.2024 11:17:14
Ty seš divneeeeeej

Proč přemýšlíš ÚPLNĚ jak ženský??? Ještě mě štve že máš stejný jméno jak já

Já fakt se nevidím v situaci, kdy dám svojí hypotetický holce dárek a řeknu si "budeme ještě spolu?"

to je vážně..., dobře!- DEJME tomu že si to řeknu, ale i kdyby tak pak mě to tak přece netrápí, abych to třeba vyslovil, nebo tomu dával váhu

ty máš podle mě nějaký hormonální deficit nebo něco

používáš kratom, tak jsi debil? aspoň snad dělám všechno zdravě, jím dobře nevystavuju se stresu, fyzická aktivita a pak můžu říkat jééé moje holka mě opustí, ale né že já budu ten vyfetovanej s miliónama myšlenek a budu se divit kde je asi ten problém, no kde asi

zklamal si mě, jako jmenovce a jako muže, že takhle žiješ
doufám že to zlepšíš a že se zaprvé dostaneš přes to první opuštění a budeš žít zdravě a bez fetů a budeš akceptovat realitu, tzn. i kdyby to byla pravda a ona tě chtěla opustit tak tě to možná zasáhne fajn, ale jen na dobu nezbytně nutnou

požaduji od tebe lepší výkon a lepší rozhodování
 8EGL
12.06.2024 09:45:46
To určitě můžu, nedával jsme tomu takovou váhu, protože jsem nikdy takový problémy neměl, ani nepiju a nekouřím, jedině tohle. Problém s tím přestat nebude.
 Davidooo
12.06.2024 09:43:05
V první řadě bych vysadil všechny psychoaktivní látky! Teď nedělaj žádná zásadní rozhodnutí, kterých by si potom mohl litovat. Určitě musíš vysadit kratom, pokud piješ alkohol, tak také vysadit, pokud užíváš nikotin, pak je dobré skončit i s tím. Není jiné skutečně účinné rady! Pokud lidé mají psychické poruchy a užívají psychoaktivní látky, pak nechápu, čemu se vlastně diví, když začnou mít psychické problémy. Stačí když má člověk nějaké dispozice k psychickým poruchám, a když k tomu užíváš psychoaktivní látky, je to jako kdyby si přiléval olej do ohně. Takže za mě asi tak!
Až budeš čistej, tak si dej ještě tak týden digitálí detox a ono se to samo spraví, uvidíš.
Jen tomu musíš věřit, jinak nebudeš mít vůli to vydržet. Za ten úspěch to přece stojí, nebo ne?
Smajlík  Pater NosterPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk