Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235698, vloženo 08.06.2024 22:26:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Napjetí
Nedávno jsem byl s přítelkyní na večeři. Vše probíhalo celkem dobře ale pak si řekla že se ještě dojdeme dorazit do Mcdonaldu. Tam si k nám po chvíli chce přisednout kluk co tvrdí že si jen potřebuje hodit telefon na nabíječku.
Začne, ale mluvit a nechce se mu přestat jde to tak asi pět minut až si přítelkyně chce odsednout já se k ní samozřejmě přidám.

Dozvím se od ní a asi po zásluze, že jsem ji zklamal, že ten člověk byl blázen a že jsem to měl utnout dřív. Naprosto s ní souhlasím a řeknu ji, že nic podobného už se nestane. Zdůrazním ale že já jsem nechtěl aby si vůbec přisedl a že to byla ona kdo řekl, že je to v pořádku. Měl jsem se raději chovat od začátku tak jak mi je to přirozené tedy utnout ho už ve chvíli kdy se pokoušel přijít.

Byl to schizofrenik bez domova tvrdil že i sirotek a bylo mu teprve 18, takže proto jsem ho nechával mluvit tak dlouho i když s ním očividně něco nebylo v pořádku.

Tímhle svým bezúčelným a hlavně neplodným samaritánstvím jsem však zkazil celou zbytek večera.

Teď už se mnou druhý den přítelkyně nemluví neodpovídá na pozdravy spí na gauči místo v posteli spí přes den, když jsem se s ní pokoušel mluvit řekla mi jen že není o čem, že jsem jen odporný patetický klišé a není co víc k tomu říci.

Nějak se v této situaci cítím nesvůj a to jsem ji dohodl psychiatra za kterého už jsem samozřejmě zaplatil, ale podle toho co říká nevím jestli tu vůbec bude jestli se neodstěhuje dříve.

Nevím asi zbývá jen čekat, nejraději bych za psychiatrem zašel sám a ať mi předepíše prášky protože já už si připadám na konci svých patetických sil, dokonce na tolik že si spíš dovedu představit, že se nechám zavřít do blázince než takhle pokračovat. Záminka v podobě sebepoškozování by k tomu byla.
 373G Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.06.2024 23:34:17
Dali jsme si burger bez lepku protože nic jiného a hranolky tam nemůže. Ty jo taky bych doufal, že je to fejk. Je to tak divný. Všechno je divný život je divnej. Ona je tak chytrá, ale i tak to nezbrání dětinskosti. Dříve jsem si myslel, že geniální lidi díky tomu, že dohlédnou dál než ostatní pokud chybují je to jen něco malicherného nikdy nic zásadního co by se nedalo změnit. Zdá se, že je jen logika která vede k nějakému chybnému závěru propracovanější, ale incidence chybovosti téměř totožná.
 373G
08.06.2024 23:27:45
Psychiatra pro ni jsem zamluvil před týdnem. Bere právě stejný prášky jako ten schizofrenik jen menší dávky. I proto jsem se hloupě ukvapil a rozhodl se pro soucitné naslouchání.Ona má deprese a problém dopsat svoje Phd zvlášť teď když se jí vzdal školitel. Takže už předtím byla situace mírně řečeno trudnomyslnost vyvolávající.
 373G
08.06.2024 23:20:40
ona chce alfu, ktery za ni bude resit vsechny problemy, ale vybrala si omegasavce. Jeji chyba. Ale k veci, fejku, dali jste si McCrispyho?
 Rudolf Udatný
08.06.2024 23:17:12
Celé jsem to nějak nepochopil.Dostalo jí že ses nezachoval jako chlap, nesplnil si roli ochranovatele a blázna si od stolu nekopl do zadku, to chápu, holka musela převzít iniciativu což je vždy problém, chlap v očích klesne. Ta reakce je ale přehnaná a na tu pasáž o psychatrovi by bylo třeba dodat více informací, celé je to zmatené.
 Odlišný Muž25 Kategorie
08.06.2024 23:09:03
Pritelkyni vymenit, s takovou hysterkou bys mel doma peklo a uz vubec ted toto chovani bych netoleroval
Smajlík  Ferko perko
08.06.2024 22:46:43
Vitaj v klube. ta moja spravila vo stvrtok skusku, vecer sa nadrbala z miestnou spodinou, namotala sa na ozrate klebety a doslova mi usla. A to som tu ten nasraty ja. Nedala mi ani sancu ju poriadne zdrbat. Lebo stary ozrani co mi zavidia ranc jej nakecali ze vraj som s nou len preto aby som ju obral o majetok. Ja, 30 rocny podnikatel so 7 hektarovou farmou, troma chatami a bytom ju idem obrat o jej 20€ na ucte a izbu v maminkinom byte. Pochopis to. Hlavne od nej necakaj logicke myslenie. To je ich hoooodne slaba stranka v chvilach histerie. Pevne nervy prajem.
 KovbojPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk