Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230644, vloženo 22.02.2024 12:55:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zviditelnit se
Vždy když jsem se mohla zviditelnit (v dobrém slova smyslu, nemyslím excentricky nebo nějaká youtuberka apod.), tak jsem tu možnost odmítala, protože jsem věděla, že by mě to semlelo a že mám malé sebevědomí. Možná mi to ale mohlo pomoci. Dnes, když už bych se na to cítila, tak příležitosti nejsou. Jak zkrotit své ego, abych se s tím smířila? Ten pocit promarnění je dost tíživý. Nechci zahořknout.
 nowoman Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.02.2024 14:21:00
Občas si vzpomenu na své promarněné příležitosti a říkám si, kde bych byl, kdybych se jenom trošku snažil nebo nebral něco jako samozřejmost. Ale pak bych šel jinou cestou a ta cesta, po které jdu teď, mi přinese něco jiného, třeba lepšího. Vždycky můžeš s něčím začít, málokdy je úplně pozdě. Když teda něco umíš nebo máš na něco talent.

"Půl života pryč a já teprve řeším tohle. Jsem idiot a můžu už jen skuhrat. "
Nebo si říct, že to tak mělo být a ještě není po všem.
 ppssvv
22.02.2024 13:38:52
Myslím, že hodně lidí i nechápalo, že mám malé sebevědomí nebo si mysleli, že to hraju nebo tak něco. Podle jejich reakcí na mě. Proto ani nemám přátele. Chlapům se třeba líbím, tak se se mnou baví, ale mezi ženami teda žádné kamarádky nemám. Je to v háji. Půl života pryč a já teprve řeším tohle. Jsem idiot a můžu už jen skuhrat.
 nowoman
22.02.2024 13:36:25
modern research: Nedokážu být hrdá na to, že vyřizuji papíry. Chtěla jsem být hrdá na to, že jsem to jakž takž zvládla v zahraničí, když jsem pracovala několik let tam. Ale pak jsem se vrátila a nějak mi začalo vadit, že si buď lidi mysleli, že jsem kvůli tomu namyšlená a nebo naopak ze mě dělali bůhví co (až moc chválili) a to mi pak bylo taky nepříjemné, protože jsem se cítila falešně, nebo spíš, že jsem nic nedokázala a oni to přehání. Ale léta běží a já vůbec nevím co teď.

ofinka: Nevím, jestli bych dokázala zaujmout na netu a hlavně čím? Trh už je přesycený a nemyslím, že bych přišla s něčím originálním. Nemám fantazii. Spíš bych chtěla zažít zase ten pocit, kdy to přijde spontánně, ale myslím, že už jsem vyčerpala limit a protože jsem na vše říkala ne, tak teď už nic nepřijde.
Smajlík  nowoman
22.02.2024 13:23:44
ofinka: Tak jako asi ne, ale celkově net je odpad. Takže se musíš prát o pozornost se strašnými dementy. Jako nevím. Potenciálně ano, reálně frčej jen hovadiny. Lepší dělat něco reálného.
 modern research Muž36 Kategorie
22.02.2024 13:22:06
nowoman: Jasný, to je běžné. Musíš být na něco hrdá. Na svoji práci. S tím začni. Tím by snad mělo i sebevědomí vyrůst. Tak to minimálně říkají.
 modern research Muž36 Kategorie
22.02.2024 13:20:54
Nemusí být kráva. Já také dělám obsah a právě díky tomu menšímu počtu odběratelů a sledujících tak se nemusí snažit o zvýšení dosahu pitvořením a svlékáním. Ti lidi přijdou sami, protože zájmový obsah.

Jinak, chápu tě. Taky mi proběhlo tolik možností jen kvůli tomu, že jsem byl nevytrénovaný v sociálních oblastech. Ale jde o to, co je tvým cílem.
 ofinka
22.02.2024 13:15:18
modern research: no to je těžké právě, teď mám nudnou kancelářskou práci, kde jsem zavřená sama a prostě o ničem, nebaví mě to, vyhlídky žádné. Vůbec nevím co mám dělat a ten pocit frustrace z nepromarněných šancí je teď víc viditelný, když mi až teď došlo jak jsem to podělala
 nowoman
22.02.2024 13:13:04
- přišly

nebo další příklad: byla jsem vybrána, abych reprezentovala firmu, tak jsem šla, součástí toho byl jeden event, každá holka z toho byla na větvi a co by za to daly, ale já to nedokázala opět proměnit v nějakou svou přednost nebo si to aspoň užít, mohlo mi i stoupnout sebevědomí, ale já nechápala, že vybrali zrovna mě, atd.
 nowoman
22.02.2024 13:12:48
nowoman: To je v pohodě, nic není ztracené. Máš zkušenosti. Pracuj na tom, že získáš jistotu alespoň ve svém oboru.
 modern research Muž36 Kategorie
22.02.2024 13:10:46
Spíš mám na mysli, že ke mě přišli ty příležitosti sami. Třeba jsem vyhrála nějakou soutěž a ani jsem si nevyzvedla cenu. Mohla jsem ale třeba navázat na nějakou spolupráci. To už teď nezjistím. Prostě jak je to v životě provázané. Přijde jedna příležitost a ta otevře další dveře. Jenže já blbka si zabouchla hned. Asi mi nezbývá než se s tím smířit, ale té promarněné šance je mi líto. Jak jsem psala. Dnes už bych se na to cítila, ale už je pozdě. I vzhledem k věku.
 nowoman
22.02.2024 13:07:58
ofinka: Ona nechce být kráva na netu. Chce jen kvalitnější život, což jí to sebevědomí odpírá.
 modern research Muž36 Kategorie
22.02.2024 13:06:44
Tak střední cesta. Nemusíš hned ukazovat prsa, aby přebrodila vodu. Osobně bych také nemohl mít 100 000 sledujících, ale prostě ty menší desítky tisíc jsou fajn, protože s nima můžeš daleko lépe komunikovat a nejsi tak vázaná na to, co řekneš a co neřekneš.
 ofinka
22.02.2024 13:02:01
Nízké sebevědomí je celkově problém. To ti zničí všechno. Asi to chce na tom zapracovat, ale nevím, jak moc to lze změnit.
Smajlík  modern research Muž36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk