Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1225838, vloženo 18.11.2023 20:45:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám asi covida, volno v práci.
Zdravím moje matka chytla covida tenhle týden a já jsem to asi dostal taky. Od pátku jsem nemohl ani pořádně vstát z postele jak moc jsem byl vyčerpaný a to ve čtvrtek mě bolelo jenom v krku a na druhý den to došlo. Problém je, že už to ustupuje, jako bolest hlavy, tak rýma a kašel, ale furt se cítím dost slabý. Asi zajdu v pondělí k lékaři, i když si myslím, že tak do středy už budu v pohodě. Myslíte, že mi dají na týden volno kvůli tomu nebo ne, rád bych si odpočinul od práce a v tomhle stavu fakt nevím jak to budu dávat i když se cítím mnohem líp, konečně můžu zase aspoň trochu dýchat. Jinak jsem dost dlouho nemocný nebyl, a beru toho dost na imunitu apd max tak nějaká rýmy. ale to až tak v lednu.
 typko001 Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.11.2023 21:58:01
Lekar ti napise neschopenku, pripadne vyuzij sick days, nebo volno. Zalezi na firme, nekde pouzivaji mozek a nechteji mit vsechny lidi marod, proto te poslou domu, jinde se jede otrokarna a je jim to jedno.
 Mr DPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk