Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1216887, vloženo 24.05.2023 22:24:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sebevrazda - 3 možné způsoby
Jen tak na začátek. Jsem na dně, na absolutním dně. Z normálního, řekni bych poměrně chytrého kluka se stalo něco, co mu vždy rodiče dávali za odstrašující příklad. Nehodlám se sebou dál žít a znovu svými problémy zatěžovat rodinu. Takže psát "kdybys to chtěl udělat tak to tady nepíšeš" nemá smysl, jelikož jsem už rozhodnutej. Krátký dopis na rozloučenou pro rodiče a sourozence jsem již napsal a zbývá pouze zvolit způsob. Ano, mám z toho strach a ano, bojím se, moc se bojím. Ale jak jsem řekl, dál to prostě nejde. Možnost
1. - Oběšení (viděl jsem dnes nějaká videa na jednom webu, nevypadá to tak strašně, do 10 vteřin se asi ztratí vědomí a pak je to snad dokonce příjemné co jsem za hodiny hledání našel)
2. - CO2 (Nejspíše koupit nádobu s CO2, dát si na hlavu například igelitku, zavést do ní přívod CO2 a dýchat , nejspíše úplně bezbolestné?)
3. - auto (hadice od výfuku do auta, ale to musí člověka dusit ne ?)

Nevím, kdyžtak někdo napište, co by jste vy volili, kdybyste opravdu chtěli skončit se životem. Ne jako návod na sebevraždu, ale pouze teoreticky, kdyby mělo být na vás.

Také chci být ohleduplný k rodině, vím že to tohle ohleduplné není, ale přiznat se a podívat se jim poté do očí stejně nemohu, jelikož by to bylo zklamání na plné čáře. A také nechci aby se na mě museli dívat někde rozemeletýho od vlaku.

Díky za jakoukoliv odpověď nebo něco.
 Konecvseho Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.05.2023 17:04:23
Jestli to jsou jenom dluhy, tak začni třeba pracovat v cizině bez plánu návratu. Buď za to rád, že mimo dluhů a vztahu jsi alespoň zdravý. Tím, že jsi přišel o dlouhodobý vztah máš sice problém, ale vážně je to ještě důvod k zabíjení se? Byla Tvá přítelkyně opravdu to nejcennější, co jsi kdy měl, že víš, že nikdy nic lepšího nebude?

Já beru léky, bez kterých dlouhodobě normálně žít nemůžu, chodím na injekce, což by byl v zahraničí problém si to všechno zařídit, takže jen tak zmizet pryč navždy u mě nejde.

Pokud máš z rodiny obavy z jejich reakce, tak se buď od nich rázně nadlouho distancuj, nebo jim to řekni co nejdřív i za cenu, že na sebe budete hodinu řvát. Budete to mít z krku, a bude možné řešení. Případně se ozvi nějaké neziskovce, nebo dobrému kamarádovi a řekni to rodičům s někým, kdo Tě v tu chvíli podrží (pokud se stále konfrontace bojíš).

A ohledně toho, že jsi přítěž si hlavu nelam. Pokud jde jenom o to, že nejsi schopen na sebe vydělat, a tímto obíráš ostatní o zdroje, stravu a peníze, ještě to není tak zlé, takových lidí je spoustu. Pokud se budeš snažit, rodiče uvidí snahu, tak se s tím smíří mnohem líp, než přijít o svého syna, nebo kdyby viděli, jak to řešíš pitím, drogami, nebo bys byl kriminálník a odmítáš jakoukoli pomoc.

Taky může pomoci odborník. Můžeš navštívit neziskovku, co se zabývá pomoci psychicky nemocným, nebo lidem v obtížné situaci a stručně jim vysvětlit, v jakém jsi problému. Určitě Tě nebudou hnát násilím do nemocnice a hospitalizace, řekni jim, že jsi v problémech a jsi krůček od nevratného zhroucení tvého života a myslíš na sebevraždu. Určitě Ti poradí, co máš dělat a případně Ti i můžou pomoci najít práci, nebo si budeš mít možnost s někým popovídat, nebo i odkázat na lepší místa, kde poradí ohledně například dluhů, jinde zase ohledně nároků na dávky, nebo kde se můžeš zadarmo najíst v charitě.

Jestli ještě chceš ohledně něčeho napsat, tak tu napiš, hlavně ten poslední krok nedělej bezhlavě. Zabít se totiž můžeš klidně zítra. A zítra si to samé můžeš říct taky, a takhle to můžeš odkládat libovolně dlouho.
Smajlík  Dolní Stodolice
26.05.2023 15:04:33
Lepší než-li suicidium rege, je Změna pohlaví...

Tak na to mysli, ta transice se vyplatí...

#4Evr
Smajlík  TrueTransformation
26.05.2023 14:27:34
Hele, proč se chceš zabíjet, když tě zabíjí každý nádech? Každý nádech, kterým si pošleš do těla kyslík, tak jeho spalování v buňkách způsobuje uvolňování volných radikálů, které nekontrolovatelně obstřelují coby všude létající atomy všechno a vším pronikají. Bombardují celý tvůj život DNA každé tvé buňky, kde způsobují degenerativní změny a ty pak způsobují stárnutí a také nemoci a podobně. Umíráš každým nádechem a jednou to přijde - dříve a nebo později, to nikdo neví, ale je jisté, že to bude. Tak proč se namáháš? Máš to jisté, proč si volíš nejistotu, že to nezvládneš a bude tvůj pokus o zprovodění se ze světa znamenat, že tu zůstaneš na truc a ještě jako něco, co nedokáže ani nic ve svém životě ovlivnit (ani stolici, sliny a nebo dokonce ani pohyb a nebo cokoliv)?

Už asi 4x jsem měla v úmyslu rozpálit auto na nejméně 120 km/h a napálit to do velmi konkrétního stromu na jistém dlouhém rovném úseku za tohohle songu, co by řval na plné koule: https://www.youtube.com/watch?v=HTdd8QxifbY Ale... Proč se namáhat? Můžu to taky posrat a zbytek téhle inkarnace strávit jako nemohoucí ležák, co se posrává a může jen koukat kolem sebe v nefunkčním těle, ale s plně funkční myslí - nebo v komatu a s kdo ví jakými sny. Navíc tu mám nějaké povinnosti a to hlavně své dvě dcery, které budou v brzké době konfrontovány s odporností vztahů a i manželství. Třeba budou mít štěstí, ale je možné, že také ne. A pak budou potřebovat matku jako plán B, protože jejich otec jako já v tomhle fungovat nebude.

Toliko k tomu. Tak se na to vyser a nech působit volné radikály. S těmi to máš jisté. Ze svých sil tedy fakt nemáš, tím si buď jistej.
 Samotááářka Žena40 Kategorie
26.05.2023 10:42:20
Ja bych se nezabijel. Sam jsem priklad tohl ze i marny clovek muze byt stastny. Mel jsem nasetrene nejake penize (asi 700tis) vsechny jsem je prohral, pujcky teda nemam, nastesti mi jikde nepujcili. Je mi uz celkem dost let a nikdy jsem nemel nic se zenou. Pratele nemam a rodina mne davno odstrcila. Ale nejak to neresim.

Prace mne bavi, penize jsem zase zacal setrit. Zacal jsem chodit na sezeni pro gamblery a celkem to vsechno funguje. Vraci se mi chut do zivota a posledni dobou jsem i stastny.

Byt tebou zivot nezahazuju, protoze i kdyz jsi mozna ted ztraceny,ale jsou na tom lidi i daleko hur. Taky mne to parkrat napadlo, ale sebevrazda neni reseni. Zkus se postavit na nohy, najdi si poradnou praci, zaplat dluhy a uvidis ze se to zlepsi.
Smajlík  marekparek73636
26.05.2023 10:07:01
A co zabít jen starej život, kterej tak nenávidíš?

Začít znovu, jinak.
 Bombudsman
25.05.2023 20:36:12
oběšení není ok, bude mu bušit srdce ještě snad několik desítek minut cca a když ho někdo odřízne, bude to, čim si teď prochází, naprostý nic proti tomu, jak na tom bude pak. Super zážitek to asi nebude, když se u těch mrtvol objevujou věci jako ukouslej jazyk nebo prasklý cévy v očích nebo uších.

debile
 pericko
25.05.2023 19:42:26
CO2 neni vhodný,lebo mozeg reaguje práve naprebytok CO2v krvi a robí to kŕče. výfuk= podstata je CO, viaže sa na hemoglobín, bolí z toho hlava. najlepší plyn je nejaký inertný (He, Ne, Argon apod. ak ho je dostatok, vytesní O2 a ideš do bezvedomia ani nevieš ako. obesenie je ok, pri poškodení krčnej miechy si možno užiješ aj posledný orgazmus.
 urbi et orbi
25.05.2023 11:45:37
Taky jsem se chtěl zabít. Byl jsem tomu docela blízko. Až nyní jsem si uvědomil - s odstupem cca.19 let - že bych tím zabil i svoji mámu. Neunesla by to psychicky - že jedno z jejích milovaných dětí - si vzalo dobrovolně život. Pro ostatní členy rodiny by to byl též obrovský šok. Navíc dnes vím že existuje cesta i ze zdánlivě bezvýchodné situace. Tenkrát jsem si připadal též bezmocný a zoufalý - bylo to pro mne období temna. Dnes sice stále bojuji - ale je to boj v úplně jiné rovině.

Dnes je v mém životě víc světlých dnů než těch temných. A i ty temné dny jsou mnohem víc snesitelné.
 Petrz
25.05.2023 11:41:07
Přestaň vymejšlet blbosti. Za prvý se zabít nechceš, mozek má šok protože tě něco saje, možná to "zklamání" rodiny.
Nikomu nic nedlužíš, nenarodil ses, abys naplňoval nějaký očekávání kohokoli. Prostě se na ně vyser, jasný?
Doporučuju místo sebevraždy se od nich pakovat a dát si mentální dovolenou a soustředit se na sebe. Pomáhá to.
Prosím, nezkoušej nic s CO2, hadicí apod. Je to hazardování a myslim, že poslední co chceš je skončit jako ležák nebo kripl.
 pericko
25.05.2023 10:18:30
Jestli chceš být ohleduplný k rodině, tak se prosím nezabíjej, to rodinu svou zničíš. Pro ně jsi důležitý a mají tě rádi. Peníze nejsou vše, řekni si o pomoc. U nás se na začátku roku zabil jeden muž a rozbilo to celou jeho rodinu, jeho synové už dospělí chodí pořád v černém, jeho žena se odstěhovala z města. Hrozné. Jeho máma už k 80 letům ta je z toho špatná. A já ho znala jen od vidění a pořád ho vidím jak něco kutil na zahradě a také se mě to dotklo.
 jitrnice Žena80 Kategorie
25.05.2023 08:58:49
Škoda že sis místo sebevraždy negooglil možnosti práce v zahraničí. Stejně nemáš co ztratit, tak proč nejít třeba na ropnou plošinu? Když bude nejhůř, tak skočit do moře můžeš vždycky.
 Rozálie
25.05.2023 08:01:04
Jsi sobecký debilek. Místo toho, abys věci řešil vydíráš okolí sebevraždou.
Smajlík  fimisek
24.05.2023 23:50:10
Dobře, tak to ti je stejně jak mě já jsem ročník 1994. Ségra měla děti docela brzo. Podle mě dva kluci. Hele a co je pro tebe s těmi penězmi jako hodně velký špatný? Peníze se dají za život nějak vydělat... ale život si za ně koupit nejde. Já si myslím že tě spíš rozchodil ten vztah... Jo to sem jen tak placla no když jsem se jako náctileta v myšlenkách chtěla zprovodit že světa a pak jsem zjistila že to bylo jen blbý období jako má každé druhej člověk.
 Micinka
24.05.2023 23:39:57
Takže hlavní důvod jsou dluhy. To je těžká situace, ale určitě ne úplně neřešitelná pokud jsi zdravý. Něčí sestra tady psala nedávno dost naštvaně, že si její bratr vzal život, že sem o tom před tím psal. Psala, že by mu rodiče pomohli kdyby tohle věděli, fakt není nic horšího, než tohle udělat rodičům a věř mi, že ani ty by sis nepomohl.
 Sorayaaa
24.05.2023 23:27:35
Kdyby mělo být na mě, vyhledal bych pomoc psychiatra. Krom toho jsou tvoje způsoby naprostá hloupost.
Připomínám, že kdo by ti vážně radil, dopustil by se protiprávního jednání.
 Právní poradna
24.05.2023 23:26:39
Dluhy, celkově finanční problémy, rozpadnutý dlouholetý vztah...Mě je 28, sestře je 31. Mamce je 53 a taťkovi 56. Sestra má děti, 8 a 6 let, díky kterým to věřím naši zvládnou. Takže tak. Pistoli nechci, chci potom vypadat tak nějak normálně, nechci mít prostřelenou hlavu a ani nemám ke zbrani přístup. Ale děkuji ti za tvůj typ.
 Konecvseho
24.05.2023 23:18:32
Promiň ale v myslíš fakt kraviny. Místo toho aby si zkusil naopak se v něčem zlepšit tak to hned balis a vzdáváš se. Je mnoho problémů na tomhle světě a typroste jsou a sní třeba nezmizí. Zajímalo by mě kolik ti je let a koliklet jd tvým sourozencům. Já bych volila pistoli.
Smajlík  Micinka
24.05.2023 23:14:48
A proč? Nějaká nemoc, dluhy nebo co?
 Sorayaaa
24.05.2023 23:10:03
Sorayaaa : Chápu i tvůj názor. Ano, moje rodina mě má moc ráda, určitě nebudou rádi. Ale zvyknou si a beze mě jim bude líp. Já už nemůžu - snažím se normálně fungovat ale už mám problém i se základníma věcma. Není lehké se před ostatními tvářit že je vše v pohodě, ale jsem rád že si to myslí a nemusí být tak zatíženi mnou. Není to závěr že dne na den, jsem rozhodnut že když tu nebudu, časem jim bude líp, jsem akorát přítěží normální rodiny.
 Konecvseho
24.05.2023 22:57:40
Tvoje rodina unese cokoliv, ale ne to, že si vezmeš život, vzpamatuj se! Nepíšeš o co jde, ale určitě to bude mít nějaký řešení. Jestli jsi úplně v háji, tak si zavolej na psychiatrii a nech se hospitalizovat!
 Sorayaaa
24.05.2023 22:49:20
To je ovšem pravděpodobně milná informace. Na videích co jsou dostupné na internetu stojí oběti pouze na židli a oběsí se například na větráku na stropě tím, že skopnou židli, čili žádný pád co by zlomil vaz. Ani ne 10 vteřin se snaží asi přitáhnout nahoru a je klid. Pak už nastává třeba nějaký třes, ale to je prý dávno člověk bez vědomí.
 Konecvseho
24.05.2023 22:34:39
No nejsem odborník, ale dusit se bude člověk asi u všeho. Teda oběšení záleží na provazu. O tom jsem četl, že byla úplná věda ve středověku, když se věšelo rádo. Když byl provaz moc krátký, tak se nezlomil vaz a člověk se dusil hodinu. Když byl moc dlouhý, tak mu to urvalo hlavu, popř. se ještě mohl přetrhnout provaz :)
 Ant0rn Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk