Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214373, vloženo 31.03.2023 13:21:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Prosím, méně lidí pro tento svět
Poslední dobou jsem znechucenější a znechucenější. Dopředu chci napsat, jsem si vědoma toho, že jsem součástí tohoto celku. Mám ráda lidi jako jednotlivce ale co mě skutečně vytáčí, odpuzuje, otravuje jsou lidé jako společnost. Chci se toho vzteku zbavit, ale nejde to až se obávám že tomu jednou dám volný průchod na veřejnosti. Nejvíce ve mně tyhle negativní pocity vyvolává to, když chci vidět nějaké místo či potřebuju nějakou službu a ohlédnu se a všude beznadějně nekonečná fronta, téměř o cokoliv. I když jedu do školy autobusem, tak se mnohokrát stalo, že jsem si svůj nástup raději rozmyslela, když jsem viděla jak je těma lidma narvaný, mnohdy dávám průchod svýmu vzteku, při představě, že jsem v Zombie landu, a ty sápající se a strkající důchodci, co mají pocit že se je všichni snaží obrat o sezení jsou ty nejnebezpečnější monstra. Všude najednou vidím takovou bezohlednost, jako kdyby ve většině lidí, obzvlášť těch starších byl zakořeněný pocit, že mají stále málo, a proto se všude snažejí být první. A že i produkty a služby, o kterých jsem si dřív myslela, že jsou lehce dostupné, tak mnoho lidí vybízí k tomu aby posouvali standardy k jejich získání tím, že si všechno nadpřirozeně hlídají a pak si to berou mnohdy ještě v nadpřirozenějším množství. A  já se do tohoto snažim co nejméně zapojovat, nemám chuť navštěvovat místa, kde jsou ty hromady lidí co vysají veškerou atmosféru toho co chci vidět, kde musím čekat na něco za co musím stejně dávat své peníze. Připadá mi to jako plovoucí vor, kterého se každý chce chytit, až se nakonec vor začne potápět, ale i tak se ho nikdo nepustí, raději přeci aby nebyl žádný. Akorát nejde o vor ale o malichernosti, které by si člověk mohl užít, kdyby se kamkoliv nechtěl nastrkat každý i za cenu, že se se všemi utopí.
 Jedna z přemnožených Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.04.2023 09:59:28
Tady nejde o filozofii přemnožené civilizace, ale jednoduše o tvůj sebestředný postoj.

Důchodce, těhotná žena, únavený člověk z práce a jiní mají právo si sednout a odpočinout si. Myslíš si, že si lidé libují v tom se rvát v napráskaných autobusech? Asi těžko. A kdybychom byli tak moc přemnožení, nebyla by nouze o řidiče, problém jsou i finance ohledně dopravních prostředků. Státní kasa není nafukovací.

A jestli ti to vadí, tak si udělej autoškolu a voz si prd3l v autě.

Ostatní lidé mají právo nakupovat a stát ve frontách, nejsou to roboti, kteří jen budou chodit do práce a domů, mají úplně stejná práva jako ty. Jestli tě to štve, tak se odstěhuj do méně civilizované oblasti. Ale to jsem zapomněla. To by ti pak nejezdil bus co deset minut a neměla bys supermarket na každém rohu:))

Kdysi jsem slyšela mnohem logičtější pojetí, proč jedinci lidé vadí, ale tys nasadila korunu možná tak na hovínko, sobecká náno.
Smajlík  Network Dogg Žena24 Kategorie
01.04.2023 09:19:53
To je těžká věc, když se naprosto nejvíce rozmnožují ti, které bychom měli spíše sterilizovat a ti, kteří by měli mít deset dětí, nemají žádné. A vlády tohle navíc podporují.
 leafroller Muž21 Kategorie
01.04.2023 03:18:19
Autobusy - tak to ser a jezdi taxíkem nebo Boltem, nebo vlastním autem

Obchody - tak to ser, objednávej si dovoz zboží přes zbozi.cz nebo rohlik.cz

Vyhni se těm davům tupejch kreténů.
 Qwertz
31.03.2023 23:11:25
takyjeden:

:D :D
 Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
31.03.2023 22:24:12
Roztomilé zlobivé: Tak ty bys byla "hlídač ohně" ne? A stahovala toho mamuta z kůže.
Smajlík  takyjeden
31.03.2023 19:37:31
Až na pár chybějících čárek píšeš inteligentně, akorát nevím, proč si stěžuješ na život ve městě a přitom v něm žiješ. Minimálně do budoucna to můžeš změnit, teď chápu, že máš leda holou prdel, ale krátkodobé pohyby řešit lze. Na děcka máš v dnešní době stejně ještě brzo, pokud je řeč o VŠ.
 Nedospívej
31.03.2023 19:08:04
Za to může Fiala
 Shinkanzen Muž24 Kategorie
31.03.2023 16:12:53
Že je moc lidí je jeden pohled na věc, druhý může být ten, že je málo autobusů. A to už spíš souvisí s honbou za mamonem. Obdobně v obchodech - přijdeš do Kauflandu a z deseti pokladen jsou otevřené dvě, u kterých jsou logicky dlouhé fronty. Samozřejmě by mohla cesta autobusem být pohodová, ale to by nesmělo být cílem jejich provozovatelů je mít narvané až k prasknutí - věř mi, že když počet lidí snížíš na polovinu, tak provozovatelé autobusů jich logicky polovinu prodají a budou zase jezdit s tou zbývající půlkou totálně narvanou. Obdobně majitel Kauflandu prostě těch 10 pokladen neotevře, protože by ho to stálo peníze navíc.
 Brzychomluwetz
31.03.2023 16:10:12
Nemá cenu už Vás dále klamat.
Smajlík  Mist-Hammond
31.03.2023 15:33:46
Lidi se stěhují do velkým měst, kde je jich hodně a jsou namačkaní. Na vesnici zase říkají, že tam chcípl pes a taky tam nechtějí žít.
 Petr Z Prahy
31.03.2023 15:23:40
To mi připomíná pokrytce, kteří nadávají na overtourism, ale sami ta místa chtějí navštívit. Většina si myslí, že zrovna ten jejich nárok je oprávněný a nadřazený všem ostatním.

Nedávno jsem byl na koncertě a když skončil, tak jsem si šel koupit tričko. K pultíku, kde je prodávaly, se nahrnuly snad stovky lidí ze všech stran. Hotový lidský sendvič, téměř jsem nemohl pohnout levou rukou, abych vůbec vytáhl peněženku z kapsy, pravou jsem měl celou dobu natlačenou na zadku chlapa (nebo ženské, těžko říct, nedalo se to poznat zezadu), který stál přede mnou.
Zajímavé je, že byť jsem docela asociál a pokud možno vyhýbám se lidem, tak mi na té tlačenici vadilo jen to, že jsem byl dehydrovaný a bylo mi v bundě vedro, ale překvapivě ani ne tak moc kontakt s lidmi a nulový osobní prostor.
A nikdy ani na moment mě nenapadlo být naštvaný nebo znechucený nad ostatníma lidma. Protože všichni měli stejný cíl jako já, koupit si tričko nebo mikinu.
 Ztpj
31.03.2023 15:13:57
Co to vdechujes? Abych se tomu v budoucnu vyhnul..
 Kvetak
31.03.2023 14:48:01
Zde počítadlo lidiček...
https://www.worldometers.info/world-population/
 j390
31.03.2023 14:40:03
Méně lidí neznamená nutně méně front. Přímou úměrou tím totiž taky zkrouhneš počet lidí, kteří ti ty služby poskytují.
Smajlík  Militantní*konzerva
31.03.2023 14:38:48
Já třeba vždycky v těch davech vidím znechucené tváře a slova jako: "ježiš to je zase lidí" a všichni by nejradši zdrhli někam, kde není nával.

:D Pro mě je třeba spíše pozoruhodnější ta věc, že tu spolu žijeme a hned blízko sebe a přitom se ani nemáme rádi. (krom našich blízkých)
Ale jako lidstvo si blízcí nejsme, odjakživa vedeme války. No někdy i proti svým vlastním bližním.

Asi spolu zatím neumíme vyžít bez konfliktu..
Tak se snažíme se aspoň vzájemně nějak respektovat, i když se v hloubi duše prostě s většinou nekamarádíme, neb od sebe čekáme vždy nějaký podraz, či nehezké chování

Pro mě je to také taková nepochopitelná věc, to rozhodně.
 Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
31.03.2023 14:35:25
Problém je asi v tom, že je nás prostě moc. A každý chceme zhruba to stejné. Proto se těm davům jen ztěžka vyhneme. Neřekla bych, že jsme sami, kterým je to nepříjemné. Určitě si ti lidé ve frontách říkají to samé, jen neví, jak by ten problém řešili. Všem tu jde o přežití (nahrnutí si co největšího zisku pro sebe a svůj "kmen"). Tak to prostě je. Buď ráda, že nejsme v době pravěké, to by byla zase tahanice o mamuty.

:D :D
Smajlík  Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
31.03.2023 14:21:57
Odstěhuj se na Sibiř nebo někam kde žije 100 lidí všeho všudy, ale to by tam nebyl internet, velkoměsto a vše na dosah ruky plus bys možná musela makat rukama. Jsi tak naivní nebo to jenom hraješ?
 tojsemnevidel
31.03.2023 14:14:43
Jo, určitě, nebudu mít dítě, abys měla menší frontu...
 Křemík
31.03.2023 14:03:05
Tak to se musíš svůj život zařídit podle sebe. Druzí to kvůli tobě dělat nebudou.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
31.03.2023 13:50:22
problém bude v tom že si jedna ze stáda a jdeš za tím co chce milion dalších ve stádu. S tou školou a autobusem se to bude těžko řešit to je prostě čas kdy všichni mažou do škol důchodci na nákupy a lidi do práce. U míst která bys chtěla vidět je zase problém s tim kdes vzala že je chceš vidět ? Nejspíš stádový ukazatel že? Ranní špička se dá řešit autem nebo upravit si čas práce tak aby nebyl obvyklý do obchodu chodím před zavíračkou sice jsou zlevněný věci už vybraný ale co tak dám pár korun na víc. Místa co chceš vidět no to budeš muset vystoupit ze stáda a najít si svoje místa narovinu je spousta podobných míst viz poprděný Norsko milion krásnejch ztezek a výšlapů proč chodit na ty propálená kde jdeš celou cestu ve frontě a nakonec stejnak najdeš jen kámen. Stádo a proud nezměníš a proč bys to chtěla měnit vystup sama. Já sem rád že jsou lidi ve stádu né že bych neměl rád lidi ale když jsou ve stádu tak se jim prostě dá lépe vyhnout a já sám si pak určuju kdy si užiju bitku o zlevněný máslo nebo frontu na to abych se mohl kouknout na nějakou blbost.
 Firbl Muž36 Kategorie
31.03.2023 13:26:03
Dokud si budeš pro ostatní sobecky přát špatné věci, tak ti to bude Vesmír vracet.
 DospějPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk