Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214265, vloženo 29.03.2023 11:35:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tak nakonec to skončilo takhle
Zdravím vás u třetího dílu mé zkušenosti z pohovoru. Dám nejprve rekapitulaci pro ty, co moji první zpoveď neviděli.

V první zpovědi jsem chtěl tipy na to, jak pohovor zvládnout, co nejlépe a kolik si má člověk říct, když přijde otázka na mzdu.

Druhá zpověď byla informativní, kde jsem mluvil o tom, že se mnou byly obě ženy spokojené, pohovor proběhl hladce a dokonce mi bylo na konci řečeno, že mi bude nejpozději druhý den zaslána nabídka, na kterou jsem měl následně odpovědět. (tzn. do pátku minulého týdne) Nabídka mi nepřišla a ani se mi nikdo neozval, tak jsem v pondělí napsal email já, kde jsem se slušně zeptal na to, jaký je tedy výsledek. I přesto, že jsem napsal hned v pondělí ráno, tak jsem byl odmítnut až v úterý večer, kde bylo prostě jen napsáno, že jsem nebyl vybrán a nic víc.

To jsou lidé opravdu takhle nepraví, dokonce až nelidští? Na pohovoru byli rádi, že jsem zvládl něco, co ostatní nezvládli, nechtěli o mně ani skoro nic vědět, protože byli nejspíš spokojené, následně mluvili už o nabídce a pak se ani neozvou a dělají mrtvého brouka?

Je mi 22 let a nezasloužím si ani slušného přístupu s respektem k tomu, že jsem jim věnoval svůj čas? Je mi z toho zle a nechápu, kam až lidská namyšlenost sahá...

Jestli je tohle normální, že i na pracovních pohovorech se lidé přetvařují, a pak pošlou ignorací do háje, tak se fakt netěším na další zkušenosti...

Neřeknu, kdyby mi na pohovoru řekli, že to ještě zváží, protože jsou ještě další kandidáti, kteří je zaujali... Nebo prostě jen řeknou, že si představují někoho jiného po tom, co si o vás zjistí důležité informace. Já jsem ale nedostal ani prostor se prodat. Vypočítal jsem jen jeden příklad a to bylo vše, takže jsem si myslel, že jim to stačí, ale asi mnou opovrhovali a přetvařovali se po celou dobu a od začátku věděli, že mě tam nechtějí...
 Pohovor 3 Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.03.2023 22:26:20
V poslední době se to dost zlepšilo a zaměstnavatelé většinou neúspěšné žadatele vyrozumí. Před cca sedmi lety to fungovalo tak, že neozvali se = nepřijali. Asi jsi měl smůlu a narazil jsi na někoho, kdo to ještě dělá "po staru".
 Bubák z osmého patra
29.03.2023 21:50:37
Prave jsem prosla nekolika pohovory a dost s tebou soucitim. Z vetsiny mist, kam clovek posle prihlasku do vyberka, se nikdo ani neozve..ani clovek nedostane “dekujeme za zajem, ale nevyhovujete nasi predstave”. S tim bych byla schopna zit, ale s uplnou ignoraci?

Ale stal se mi podobny pripad jako tobe. Zucastnila jsem se pohovoru, prislo mi, ze dopadl dobre. Jelikoz se mi ale ani za tyden od pohovoru neozvali, rekla jsem si, ze teda asi nic. 10. den mi volali, ze by mne tedy prijali a rekli mi nabidku platu. Jelikoz jsem mezitim uz byla i na jinem pohovoru, nechala jsem si vikend na rozmyslenou (volali mi v patek). V pondeli rano jsem jim volala, ze se mi jejich nabidka libi, ale bylo mi receno, ze se u nich situace zmenila a daji mi druhy den (Tedy v utery) vedet, co a jak. Volali mi az v patek, ze maji dalsiho zajemce a chteli by udelat dalsi kolo vyberka. Ulehcila jsem jim to, dalsiho kola jsem se uz nezucastnila, neprislo mi to seriozni jednani.
Kazdopafne drzim palce, at vyjde jina prace :)
 PGn
29.03.2023 15:51:29
zygor: Kdyby to byla pouze personalistka tak to chápu, ale ona tam s námi seděla i majitelka celé společnosti... Proto si myslím, že to byla pro ně ztráta času mě takhle tahat za nos.
 Pohovor 3
29.03.2023 15:51:08
lol překvapivě k věci - bereš to moc osobně. Neřeš to a zkoušej dál, zlepšuj skilly a časem se nebudeš muset ani bavit s těmito existencemi.

"Jestli je tohle normální, že i na pracovních pohovorech se lidé přetvařují"

V 80 % případů ne asi, firma se přetvařuje, že ji zajímají lidi a lidi se přetvařují, že je zajímá práce.
Přitom firma jen potřebuje lidi, aby generovala zisk a lidi potřebují firmu, aby měli na živobytí.
Smajlík  frg
29.03.2023 15:05:23
"A k čemu jim tohle jednání je? Však tím i oni ztrácí nějaký ten čas ne? Když musí sedět 45 minut u pohovoru s někým, koho vlastně od začátku nechtějí."

Ty čubky na personálním jsou za to placené. Musí vykázat nějakou aktivitu, aby ukázaly vedení firmy, jak jsou důležité a že ta firma se bez nich neobejde.
A není nic jednoduššího, než si volat na pohovory hejly, zatím co už dávno mají vybraného kandidáta. Takhle vůbec nemusí věnovat pozornost tomu člověku, jen bez zájmu položí nějakou otázku a mezitím si na počítači projíždí sociální sítě.
 zygor
29.03.2023 14:18:19
Vítej v realitě. Já byl na pohovoru na místo asistenta starosty tady u nás. Na pohovoru se na mě výběrová komise usmívala, říkali mi, že jsem pro ně ten pravý, že splňuju všechny předpoklady. Do 30 dnů mi přišel strohý dopis, že mě neberou. Jen jedna věta. Taky jsem byl takový mladý, nezkušený, idealista, takže jsem zajel na radnici, oslovil jsem místostarostku, ta tam končila, takže vše říkala tak, jak to je a prý že už měl starosta vybranou nějakou svou známou, ale že se prostě oficiálně musí vyhlásit výběrové řízení. Ale taky nemuseli hrát tu směšnou komedii, usmívat se na mě, říkat, jak jsem na tu pozici ten pravý a pak čau.

Shodou okolností se mi to stalo nedávno znovu, když jsem byl na pohovoru s jednou vedoucí jiného úseku, fajn rozhovor, na výběrovém řízení jsem byl dokonce sám, takže žádný předvybraný kandidát. A stejně mě nevzali. Když jsem pak za tou vedoucí dojel s tím, že si aspoň zasloužím nějaké podrobnější vysvětlení, když jsem ve velmi krátké době splnil všechny požadavky do toho výběrového řízení, tak mi řekla, že se se mnou nebude bavit.

Takže bych rád řekl, že je to o věku, a pak to člověk už neřeší, ale aspoň já to budu pořád řešit, když to půjde proti nějakým mým principům a morálním zásadám.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.03.2023 13:52:54
Beres to zbytecne moc osobne. Zamer se na dalsi dosahovani cilu.
 lol
29.03.2023 13:33:15
Ta první a třetí otázka mi evokují, že je z toho cítit jejich nedůvěra, že bys měl při svém mládí tak bohatou praxi. Sám bych zpozorněl a moc nedoufal, že mě vyberou. Ale co já vím, třeba slyším trávu růst.
Jejich příslib o nabídce ovšem byl nemístným a neupřímným lhaním a vzbudil v tobě zbytečná očekávání. V tom ty dvě osobně selhaly. Tradiční "Tak my se vám ozveme, jak to dopadlo" by jistě stačilo - člověk z toho tuší, na čem je a nedělá si klamné naděje.
 potulný čtenář
29.03.2023 13:32:25
Pohovor je často len určitá právna nutnosť, kedy majú kandidáta vopred vybraného. Ber to ako skúsenosť k ďalším.
Btw máš presne ten vek, kedy človek ktorému doposial patril svet, zisťuje, že ťa má každý na háku a musíš sa tým životom popredierať.
 No worries Muž32 Kategorie
29.03.2023 13:02:05
*Vykuk*: Dostal jsem celkem asi 3 otázky. "To jste všechnu tuhle praxi získal během studia?"; "Jaká byla cesta, našel jste nás lehce?" a pak "Všimla jsem si, že jste pracoval už ve třech účetních programech, tuto zkušenost jste získal na pracovních pozicích z životopisu?"

No a to bylo vše.
 Pohovor 3
29.03.2023 12:38:39
Prostě to někdy nevyjde nehroutil bych se. Ale jednu věc si musíš uvědomit a pamatovat že pro zaměstnavatele jsi jen maso nikdy tam nehledej nic víc pro ty holky seš jen los dělníkos nebo počítačos. U těch pohovorů je to těžký kor když ho vedou ženský tam pak může hrát i v potaz to že vezmou někoho o trochu horšího jen kuli tomu že jim nevoněl bohužel tak to je. S tím prodáváním se je to těžký já to dělám tak že si zjistím něco o firmě a pak se ptám tím rozjedeš rozhovor ve kterým se oni sami zeptají na tyhle věci. (od kolika do kolika se tu pracuje jsou placený přesčasy a blablabla když se budu snažit jaká je možnost povýšení bla bla bla je nějaký firem vzdělávání bla bla bla) prostě zavést rozhovor ve kterým bude nepřímo obsaženo to že seš pracovitý abla bla bla. Neni to jednoduchý když to podáš špatně může se zdát otázka ohledně přesčasů jako že se ti nechce makat. Oni se tě zeptají jak to myslíš ty jim odpovíš že v minulí firmě si dělal třeba 10 hodin přesčasy tím zase sám sebe vyšvihneš jako pracanta. A někdy to i tak prostě nevyjde protože jim sedl někdo víc. Jinak ta komunikace je hrozná jestli ti nedali vědět tak jak ste se dohodli.
 Firbl Muž36 Kategorie
29.03.2023 12:24:08
Oni sa ta nic nepytali? No, to mi je teda divny "pohovor". Len fraska, nie pohovor.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
29.03.2023 12:09:19
*Vykuk*: Jak se má člověk přirozeně prodat, když oni se neptají? Není přirozené do ticha začít mluvit o tom, jak jsem hrozně moc zodpovědný, pracovitý a cílevědomí. To bych se pak cítil trapně, kdybych začal mluvit o sobě, aniž by se oni zajímali.
 Pohovor 3
29.03.2023 12:06:29
Moj byvaly zamestnavatel sa napr rad chvalil tym, ze prijme len cca kazdeho desiateho uchadzaca. Neprijatych uchadzacov zvycajne odbili len otrepanou frazou: "Nepresiel cez psychologicke testy".
Dobra rada na zaver: Ked neni uprimny zamestnavatel, nebud uprimny ani ty. Musis im povedat len presne to, co oni od teba chcu pocut. Na pravde ani moc nezalezi, len sa musis vediet predat.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
29.03.2023 11:56:43
*Vykuk*: A k čemu jim tohle jednání je? Však tím i oni ztrácí nějaký ten čas ne? Když musí sedět 45 minut u pohovoru s někým, koho vlastně od začátku nechtějí. Když člověku ani nedají šanci se nějakým způsobem prodat na nějakých osobních otázkách. Mluvili jen o sobě a nic víc.
 Pohovor 3
29.03.2023 11:52:22
Vitaj v realite!
Ja som ti tenkrat napisal, ze ten pohovor bol len fraskou a uchadzaca uz mali vopred vybraneho...
Zial, moje slova sa opat potvrdili. Aspon vidis, ze dnes uz nemozes vsetkemu verit, co ti tvrdi oficialna propaganda.
 *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk