Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213651, vloženo 17.03.2023 17:00:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak se připravit na nejhorší den?
Jak se na ten den připravit? Na nejhorší den v mém životě. Mám v mysli jeden konkrétní den. Zbývají do něj 2 měsíce. Už jen. Bylo mi z té představy blbě už před půl rokem. Teď je to silnější. Mám z ní úzkosti. Svírám se z toho na podlaze. Jak se připravit na den, kdy přijdu o jediný kontakt který mám, o někoho koho miluju. O někoho kdo se se mnou bavil. O někoho s kým jsem si poprvé v životě rozuměl. Při pomyšlení na ten den mi je fakt blbě, vím že to bude špatné. Asi se nedokážu připravit.
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.03.2023 12:12:51
Ant:
Jde o to, že někoho už dávno má.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
19.03.2023 07:48:13
Takže ty rady:
- přestaň být takhle romanticky zasněný, je to na prd, nikdy ji takhle nedostaneš (ale to si vyzkoušej) a budeš se jen trápit; a pak ti to bude líto, že jsi ztratil čas
- konej: pozvi ji někam (pokud odmítne, tak hledej jinou)
- buď nohama víc na zemi, míň zamilovanej, ale pořád dělej kroky, abys ji dostal (pozvání na rande, pochválíš ji, co má na sobě, ptáš se, co dělá o víkendu, řekneš ji, že jí to dneska moc sluší)
 Ant
19.03.2023 07:40:40
Tak, dám ti pár rad staršího chlapa.

Odstup od svých emocí a trochu se zamysli. To co teď děláš a píšeš má znaky zamilování. Jenže to není zdravá láska, ale jsi zamilovaný do totálně nerealistické představy té ženy. Jsi úplně pomotanej a pomatenej z příběhů o lásce z televize (a dalších romantických médií jako knížky, internet, ...).

Já mám za sebou úspěšný vztahy, které trvaly roky s šikovnýma a hezkýma ženskýma, proto si troufám ti radit. Ty jsi propadl (podobně jako já ve přibližně tvém věku) fantazijní představě. Ale ta žena není ani tak dokonalá, je dost pravěpodobný, že by ti ani nebyla zas tak super partnerka. I moje přítelkyně měly chyby a to jsem je miloval.

Snažím se ti říct, že:
- se zbytečně trápíš
- jsi tak moc zamilovaný, že ji nemáš moc šancí sbalit (což je blbý, protože skutečná láska je i fyzická, ne jen platonicky pálit roky života v "zamilování" do fantazijní představy, ženy, se kterou nikdy nic (sex, líbání, vztah) mít nebudeš. Skutečná láska je víc normální a míň tragicko-romantická.
- pálíš čas zasněním do ženy, s kterou nejspíš fyzicky nic nemáš (= ztráta času, protože kolem jsou jiné ženy a i tvoje budoucí žena tam někde je. A ty tu budoucí manželku okrádáš o čas)

Já neříkám, že tahle ta by pro tebe nemohla být partnerkou na celý život. Ale v praxi to funguje takhle:
- přijdeš za holkou, co se ti líbí, řekneš, že se ti líbí a někam ji pozveš
- ona to nekomplikuje a řekne ti, že jo, jdeme
- postupne se scházíte častěji a častěji a pak spolu začnete chodit (držení za ruku, líbání, sex, vztah)

Pokud si ji někam nepozval a chceš, tak to udělej hned. Pokud nechce, nebo dává divný odpovědi a vymlouvá se, tak řekni, že ok a najdi si jinou, kterou pozveš. Není žádná konkrétní pravá. Jen více partnerek, se kterými můžeš více či méně strávit život.
 Ant
17.03.2023 21:57:59
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
17.03.2023 19:25:03
Připrav se na něj následovně: Užij si poslední zbytky její přítomnosti a rozluč se, protože je šance, že už ji v životě neuvidíš. Taky je tu druhá možnost, ve které se spolu za pár let potkáte.Ty se před ní pak budeš muset postavit buď jako troska, která se stydí sama za sebe a budeš si to vyčítat do konce života. V lepším případě budeš takový člověk, který tuhle příležitost dokáže využít, protože jsi to sám se sebou nevzdal a nenechal svoje štěstí v cizích rukou.
Smajlík  Forest creature Muž28 Kategorie
17.03.2023 19:21:47
*Vykuk*:
Neřikám že to u lidí tak obecně neplatí. Ovšem já nikdy nezapomenu.
Na výjimečnost, která tě praštila zapomenout nejde. Nejde zapomenout na jedinou holku, která se se mnou za celý můj uzavřený život bavila. Nejde zapomenout na to, že jsem zažil něco, co dřív ne. Nejde zapomenout, že jsem byl centimetr od odstranění toho, čím se trápím od svých 15 let. Nejde zapomenout, že nebyla obyčejná a že takhle se s nikým shodovat nebudu. Nejde zapomenout na to, co k ní cítím. Nejde zapomenout na útržky, které mám v hlavě. Nejde zapomenout, pokud všechny blbosti v mém životě vedou k ní. Nejde zapomenout na to, že vím, že kdybych jí poznal dříve, tak by nebyl v ničem problém. Nejde zapomenout na to, co jsem jí přinášel. Nejde zapomenout na to, když jí bývalo špatně a já jí hladil po zádech a snažil se tu pro ní být.
...
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
17.03.2023 19:02:34
Skoč tandemový seskok padákem nebo bungee jumping. Když to přežiješ, tu malou smrt, tak už pak nemáš náladu zaobírat se menšími strachy/ úzkostmi, máš všechno víc ..., jak tu píše to roztomilé zlobivé.
Smajlík  Modrá Svině Muž46 Kategorie
17.03.2023 18:28:56
Pořádně se vožer.
 Rumburak mladší Muž20 Kategorie
17.03.2023 18:12:25
Praktikuj mamvpičizmus
 Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
17.03.2023 17:49:05
Nemá smysl se připravovat.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
17.03.2023 17:08:40
Ak uz teraz vies, ze o dva mesiace definitivne stratis milovanu osobu, tak to najhorsie trapenie, vlastne prezivas uz dnes. Po dvoch mesiacoch, uz pomalicky zacnes len zabudat.
 *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk