Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213594, vloženo 16.03.2023 16:49:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
SPD - proč by měli volit
Ahoj, dostali jsme z úkol vytvořit scénku na to, proč by lidé a mladí měli volit SPD. Prostě jim to nějak prodat, obléct se tématicky apod.
Jenomže o politické dění se příliš nezajímám a tudíž toho o SPD moc nevím a z článků jsem toho moc nevyčetla.
Byl byste mi zde někdo dle Vašeho názoru říci nějaký důvod? Nejlépe, aby se to potom dalo předělat do vtipné scénky.
Předem moc díky! :) a budu ráda za každý Váš názor co sem hodíte!
 Appi Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.03.2023 09:37:14
V současnosti není podle mě žádný důvod SPD volit. Vždy, když to vypadalo, že se opozice semkne, byla to právě SPD, která vychytrale stála stranou. Nejvíce se to projevilo u volby presidenta. Tato strana není spolehlivá a proto je nevolitelná. Je to škoda, protože volitelných stran rapidně ubývá a v parlamentu momentálně není volitelná žádná.
 leafroller Muž21 Kategorie
18.03.2023 02:44:05
HvezdyJsouMymOsudem: Ahoj, dvě slova: Green Deal- tady máš plánované hospodářství, které navíc má za úkol zlikvidovat evropský průmysl a vrátí nás to reálně o 60 let zpět. :D Tady se dá hledat průsečík s komunismem i v tom, že to je ideologie, za kterou ale EU slepě jde a budeme si něco nalhávat až do skonání- jako za komunismu. Centrální řízení? A co třeba to centrální řízení z Bruselu, kdy už jsme museli převzít tolik směrnic a nařízení, že už teď to přepsalo naši legislativu z 60%- dříve to byla Moskva. Dále argumentuješ životní úrovní, ale ta měla dobře nakročeno před Lisabonskou smlouvou, než se po ní z toho stal tenhle komunistický moloch- to se ale ještě více orojeví v čase, protože jak známo, tyhle věci mají dojezd docela dlouho. Svoboda? To si snad děláš srandu. Vidíš tu nastupující cenzuru a říká ti něco pojem "cancel culture"? Již se to od západu začíná objevovat i u nás.
A na tvůj poslední argument bych zkusil kontrovat: Už jednou jsme si zkusili být dost silným hráčem, a to bylo období První republiky, kdy tenhle národ měl nějakou hrdost a ne jen něco bezceného, čemu dnes nepatří vůbec nic. Musí to tak v dnešní době být? To je spekulativní. Nebo jsi jen smířený s poklonkováním a jsi jen švábem?
Oponuj mi
 Brainstorming123 Muž34 Kategorie
17.03.2023 17:18:47
Prosímtě, od koho jsi dostala takovej nesmyslnej úkol? SPD je odpad a neměl by ho volit nikdo, natož mladí.
 petrr
17.03.2023 14:26:52
Brainstorming: chtělo by to nastudovat si, co komunismus je. Hlavně ekonomicky. V jakém státě EU je zakázáno vlastnit výrobní prostředky, v jakém státě že je centralizované plánování produkce a jak ty plány zní? Schválně, stačí jeden jediný stát.

A naopak, kde na světě se lidi mají lépe než v EU? Jaké státy to jsou, jaká je tam míra svobody a blahobytu?

EU není dokonalá, a dá se zlepšit, ale jaká je alternativa? Pro info, Česko bude vždy a napořád patřit do nějakého bloku. Od Studené války jsou jen dvě možnosti: buď jsi supervelmoc a vládce bloku nebo jsi malý stát a partner supervelmoci. ČR nikdy nebude supervelmoc. A neutrální malé státy prostě neexistují.
 HvezdyJsouMymOsudem
17.03.2023 12:57:22
Ale jsem překvapen, kolik je tady omezenců, kteří ještě říkají, že SPD můžou volit jen omezenci. :D
Vidím tu furt stereotypy jako: nacisti, srovnání se sev. Koreou, vůdce, Rusko, nepodporování migrantů, rasová čistota. Tolik dezinformací se po kupě jen tak nevidí.. Tady už by měl zakročit dávno "Hlídací pes" nebo "Manipulátoři".
Prý by ta strana měla být protiústavní- ale přitom k tomu nejsou k nalezení důvody, i když se o to už kde kdo pokoušel. A to především v programu, ale i obecně.
Naopak třeba koalice dělá protiústavní věci, dělal to i Babiš. Tito odpůrci SPD mají plnou hubu nacismu (přitom bez důkazu) a naopak slepě hájí Ukrajinu, jejichž stoupenci si tu vyvěšují banderovské vlajky, což je odnož ukrajinského nacismu a Rakušan na to při řečnění kouká. :D Přesně, jak jim to nařídili jejich vůdci v ČT 1. :D :D Takže papáte mainstream, jako důchodci dříve.
Tolik primitivů jsem tu nečekal.
Já neříkám, že SPD je dobrý, taky jsou to mnohdy blbci a je to celkem dost daleko od mé představy politického směru, který představují.
Ale jejich odpůrci jsou ve finále mnohem hloupější, stádnější, primitivnější a nacističtější. :D Jo a v podstatě i komunističtější. Protože EU a koalice začíná představovat ryzí komunismus. Jediné, co mají navíc je to, že si o sobě myslí, že jsou něco víc a mají předsudky. Což ukazuje na jejich jednoduchost a nemají si co zadat s těmi největšími dezoláty a zaslepenými primitivy z SPD.
 Brainstorming123 Muž34 Kategorie
17.03.2023 12:32:28
Tak důvody jsou, ale spíš pro prozíravější lidi (teď nemyslím čistě SPD, ale ten politický směr, který tu žalostně chybí), což nevím, jestli takový jsou zrovna mladí studenti. :)
Jinak vtipné mě na to nic nenapadá, ale na třeba koalici by se dalo dělat spousty vtipných scén, protože to je jeden velkej bizár. :)
 Brainstorming123 Muž34 Kategorie
17.03.2023 06:51:51
ano ještě můžete přidat scénu, potom co SPD by hypoteticky vyhrálo parlamentní volby většinou, jak internetovy pseudointelektuálové, moralističtí nadlidi, skučí za počítačem a píšou jak je SPD to nejhorší na světě na zpovědnici
 Shinkanzen Muž24 Kategorie
16.03.2023 21:57:06
Přitom jde o docela jednoduché a solidní téma.

Všichni tady odpovídáte naprosto zavádějícím způsobem, typicky "volit je může někdo po lobotomii", jako kdyby otázka ležela: "proč by SPD měl volit někdo, kdo je teď nevolí".

Ale otázka je jasná. Jaké důvody k tomu vedou jejich voliče. Otázka nepátrá po důvodech ospravedlnitelných nebo správných nebo chytrých, ptá se na důvody celkově.
A na vypracování otázky stačí omrknout jejich kampaň nebo názory voličů. Namátkou třeba můžeme jmenovat důraz na kulturní identitu a "čistotu", s tím související obavu s příchodem jiných kultur. OK, jako důvod je to samozřejmě kravina, ale jak SPD, tak jejich voliči to považují za důležité, takže odpověď na otázku to je.

Na to, kolik je na ZP údajně chytrých lidí, je zarážející, jak moc lidí záměrně nepochopí zadání a otázku, aby ji mohli zneužít pro vlastní politicko-názorovou masturbaci, která tazatelovi neodpoví a nepomůže a krom toho vlastně nikoho ani nezajímá.
 HvězdyJsouMýmOsudem
16.03.2023 21:12:15
Btw. vis o tom, ze muzes neco nachystat na jine tema a rict, ze zadane tema ti bylo proti srsti. Ale tema by melo kvalitativne i rozsahem odpovidat puvodne zadanemu tematu. Zvolil bych neco jako Jak operovat mrtvymu kreckovi kylu.
 lol
16.03.2023 20:20:51
SPD a ANO mají docela velkou podporu z jednoho jediného důvodu:
Tím je přirozená nedůvěra k tradičním stranám.

Spousta lidí prostě klasické strany typu ODS a KDU-ČSL z duše nenávidí, protože právě politici těchto stran tu rozpoutali největší peklo a největší sešup Česka z rozvojovým zemím. Byly to taky strany, které se s ČSSD dopustily největšího polistopadového ohrožení demokracie, tzv. opoziční smlouvy.

Spousta lidí má zakořeněnou zejména ODS jako absolutní a zrůdné zlo (zcela právem, žádná jiná strana neměla tolik mafiánských kontaktů a nesestávala z tolika bývalých veksláků a prominentních komunistů než OF a ODS), a proto mají přirozenou nedůvěru k jakékoliv straně, která má vůči ODS jiný vztah než bezbřehou nenávist a odpor.

Pokud se najde strana, která z části naplní solidní pravicový program s částečně středolevicovým zázemím, a ta strana současně bude odmítat angažovat kohokoliv, kdo je jen vzdáleně napojen na kohokoliv ze stran pětikolky, a současně bude stejným způsobem odmítat Babišův oligarchismus, taková strana podle mě získá suverénní většinu.

Babiš má svým způsobem pravdu. ODS ho stvořila. Babiš shromažduje všechny, kteří nenávidí ODS (opět - zcela právem), a stejně jako voliči pětikolky odpustí každému cokoliv, když to pomůže odstranit Babiše, voliči Babiše mu odpustí cokoliv, jen když odstraní ODS.
Ty dvě strany si nemají co vyčítat.

A SPD je útočiště pro ty, kdo přestali věřit Babišovi během covidu, a pro typicoé flastence.
 Hovňousci
16.03.2023 19:16:28
Úplně prapůvodní myšlenkou SPD, od které se odvíjí všechno ostatní, je, že Česko a Češi (mnohogeneračního českého původu) jsou nejlepší na světě. Že bez ohledu na poměrně malou velikost naší země, jsme podle SPD mimořádně schopným národem, který ovšem stále nemá slávu a moc ve světě, jakou by si zasluhoval, protože je neustále někým utlačován. Jsme lepší než Němci, Američani i Rusové, ale ti hajzlové nám nedají šanci se prosadit.

Zde narážíme na konflikt - ostatní národy se k Česku chovají ošklivě, proto Čechům nezbývá nic jiného, než proti tomuto útlaku bojovat silou. Z toho následně vychází snaha o vystoupení z EU, nepřátelský postoj vůči jiným zemím, kulturám, rasám a náboženstvím a odpor ke všemu, co není "původně české". Jak už tady zmiňují ostatní, vede to k nacionalismu až k nacismu, militarismu, rasismu apod., prostě k extremistickým postojům vůči čemukoliv, co není "původně české" (cizinci, sex. menšiny, náboženské menšiny, jiné rasy atd.).

Přitom už z principu té myšlenky je jasné, že SPD by volil jedině omezený a hloupý člověk, který si myslí, že Češi jsou nejlepší.
 Jesteś doskonała
16.03.2023 19:00:20
Zvláštní metody, tedy.

Jediné, co mě napadá a jak bych to podal - na styl tohoto..
https://1url.cz/@espede
Smajlík  smutný-člověk Muž33 Kategorie
16.03.2023 18:55:02
SPD by měla potenciál, kdyby její předseda nebyl blázen.
Smajlík  Píchanízadku
16.03.2023 17:59:54
Some general information about SPD and some possible reasons why people might choose to vote for them.

SPD (Freedom and Direct Democracy) is a Czech political party that was founded in 2015. They are generally considered to be a right-wing populist party, with a strong focus on anti-immigration and anti-EU policies.

Some potential reasons why people might choose to vote for SPD could include their strong stance against immigration, their criticism of the EU, or their promise to prioritize the interests of Czech citizens over those of foreign entities.

In terms of creating a humorous skit to promote SPD, you might consider exaggerating some of these points or poking fun at the party's image as a populist, anti-establishment movement. However, it's important to approach political humor with caution and sensitivity, as it can be a polarizing topic. Good luck with your project!
 lol
16.03.2023 17:41:31
Jestli máte někdo kolečkový brusle, napadá mě, že by tam ještě mohl okolo nich někdo bruslit se slušivou parukou a pronést refrénové intermezzo: Zabruslíme, vybruslíme...
 Jesteś fajna
16.03.2023 17:39:22
....a nakonec tam ještě může přijít Rusák, šlápnout na uprchlíka, zeptat se kimonáče, s ruským přízvukem, zda teda chtějí ten levný plyn, plácnou si a pak, když bude odcházet, tak uprchlíka nakopne znovu a zvolá: Denacifikaceeee!

A kimonáč mu zatleská.

Je to strohé, jen dílčí scénky, jistě si poradíš.
 Jesteś fajna
16.03.2023 17:39:17
Ještě bych do pozadi pustil nějakou hudbu.
https://youtube.com/playlist?list=PLTOLfiQMWu_7oF5Ud0iwuU_I5aFnrgPDk
 Shinkanzen Muž24 Kategorie
16.03.2023 17:38:32
Jesteś piękna: Vystoupení z EU je jediný, co se mi v tom seznamu líbí, akorát vím, že to tam mají z blbých důvodů.
 autism-off
16.03.2023 17:35:34
Mohl by si někdo z vás si oblíct kimono, na hlavu pásku s červeným sluncem a předvést nějakou scénku, jak nakopáváte do zadku v Japashopu ukrajinského uprchlíka.

Pak tam přijde borec v maskačích s tričkem Ortel, řekne si o startky a braník v petce, nakopne uprchlíka znova, ten lehne na zem. A sotva vyjde, tak ho zastaví vymahač z exekutorské komory.

Chvíli na to projde kolem Babiš a vykřikne ve své čechosloveštině na uprchlíka, že chce mír, nakopne uprchlíka na zemi a zeptá se kimonáče, co bude s tím hlasováním o důvěře...
 Jesteś fajna
16.03.2023 17:34:57
SPD ve zkratce:

Vystoupení z EU
Zrušení Senátu
Nepomáhat uprchlíkům
Nepomáhat ve válce na Ukrajině
Rusko je náš přítel
Čína je náš přítel
Nedodržovat kvóty EU
Tradicionalismus
Rasismus
Neonacismus
Militarismus
Odvolat Fialovu vládu
Nevyvěšovat ukrajinské vlajky
Ortel
Držení zbraní
Cenzura svobodného projevu
Podpora českých zemědělců
Orientace na Východ
Odpor vůči LGBT+
Anti-islamismus
 Jesteś piękna
16.03.2023 17:33:59
Aby na*rali jejich odpůrce.
 anonym
16.03.2023 17:29:34
Jen hloupí lidé volí SPD, bez přehledu, slepě věří tomu, co jím VŮDCE Okamura řekne.
 Jan0003
16.03.2023 17:28:53
Určitě se obleč do českých barev, do jedné ruky českou vlajku, do druhé transparent s nápisem Pryč z EU!
Celé téma mějte o tom že EU je špatná, že nemáme podporovat Ukrajinu a že se maji zrušit sociální dávky.
 Rozálie
16.03.2023 17:27:21
Já bych to obrátil a glorifikoval, to by bylo vtipnější, můžete zahrát hypotetickou situaci, kdy by SPD vyhrálo a celkově ovládlo parlament. Dát do pozadí velký plakát s Okamurou jako vůdcem, stáhněte nějaký propagandistický art z google kde je v nějakým majestátním vyzobrazení Kim Jon Un a přelepte ho ve photoshopu Okamurou a pod to dejte nápis: "Sláva vůdci, sláva Česku, sláva práci!". Pak si vyberte někoho kdo bude hrát okamuru a pak pár důchodců a zahrajte scénku, kde ho oslavujou. Pak někoho, kdo zahraje Putina, ten přijde, potřese mu rukou, dá mu petku na který bude přelepený papír s nápisem: "Levný ruský plyn". Putin se pak usměje a řekne, že to bylo vykoupeno krví ukrajinců, načež se herec hrající Okamuru ďábelsky rozesměje a důchodci k němu přiběhnou, pokleknou a začnou sténat a žadonit o tu láhev: "Jenom trošku! Maličko dej nám!" a Okamura jim ho dá, rozevře ruce dokořan a zvolá "O všechny se postarám!" Nebo něco takovýho a důchodci se potom začnou o tu láhev prát. Zbytek si domyslíte
 Shinkanzen Muž24 Kategorie
16.03.2023 17:24:04
Abys volila SPD, tak musíš být dezolátka se silně extremistickými, rasistickými a nacistickými názory. Volba SPD jde ruku v ruce s šířením dezinformací o uprchlících, válce na Ukrajině, současné vládě nebo Rusku.
Voliči SPD kladou velký důraz na patriotismus a nacionalismus a odsuzují EU, cizince, jiné rasy, příslušníky LGBT+ komunity, věřící (hlavně muslimy) a vlastně kohokoliv, kdo neodpovídá jejich představě o ideálním Česku a tuhle představu "ohrožuje".
Dalším významným pilířem je "přímá demokracie" neboli "dělejte si všichni co chcete, pokud jste bílí cishet ateisti", s čímž úzce souvisí militarismus a snaha o podporu držení zbraní.

Jinými slovy, pokud nejseš totální omezenec, tak SPD rozhodně nevolíš. Ta strana by měla bejt správně označena jako protiústavní a následně by měla bejt zakázána, proto mi přijde jako hovadina, aby se o tom takhle učilo ve školách.
 Lemování
16.03.2023 17:15:01
To teda no :D ostatní dostali např. KSČM, KDU atd. A my zrovna to SPD….ani o té straně nic moc nevíme, já ji mám spojenou pouze s Okamurou.
To, že jsou proti uprchlíkům jsem nevěděla, takže díky moc! Určitě se bude hodit. Něco jiného tě ještě nenapadá??

Dík!! Také využiji!
 Appi
16.03.2023 17:13:17
Krom oligofrenie, lobotomie a akutní intoxikace mě moc jiných důvodů nenapadá...
 kaiten Muž56 Kategorie
16.03.2023 17:05:13
SPD musí mít zajištěnu cca 10% základnu podporovatelů, neboť se jedná o tzv. "vládou řízenou opozici".
Smajlík  Sledík křišťáloví
16.03.2023 17:00:49
Se někdo pomátl. To můžou dát proč dětem dělat scénku PROČ VOLIT ADOLFA Hitlera!

SPD je totiž proti pomáhání uprchlíkům. Jak muslimských tak Ukrajinských, pak podporují Putina tak trochu jsou jednodušší. Takže slíbí větší životní prostor tradiční japonskou kuchyni Tomia Okamury...

Takže můžete sehrát scénku věšení Ukrajince nebo něco podobného.

On totiž žádný normální důvod volit tyhle šíbry neexistuje..
 antPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk