Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1210560, vloženo 24.01.2023 21:31:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Psychotesty pro učitele
Přijde mi, že mnoho učitelů nedokáže pracovat s dětmi, ustát psychický nátlak a nemít emoční výbuchy ve třídě, nevylévat si stres z osobního života na žáky, etc... Říkám si, jestli by se pro učitele neměly zavést testy psychické způsobilosti, které by se prováděly třeba jednou ročně.
 Ryuma Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.01.2023 18:50:25
Učitele už dnes chce dělat málokdo a pokud by zavedli ještě povinné psychotesty,tak se na to většina nadsencu radši vybodne a půjdou například do korporátu
 fénix z popela Žena36 Kategorie
25.01.2023 13:03:38
Zavedl bych psychotesty pro politiky celostátní úrovně (oba parlamenty, vláda, kandidáti na prezidenta...) - polovina by neprošla, a Bureš rovnou do svěrací...
 BadMax Muž56 Kategorie
25.01.2023 08:02:07
Mně zase přijde, že učitelé by měli mít svatozář. Obdivuji jejich trpělivost, a schopnost se ovládat.
Já být učitelem tak ty "děti" zabiju. Jsou to potvory nevychované a ne děti.
 fimisek
25.01.2023 00:08:58
No, obecně je učitelů málo, proto se na tuto pozici dostane každý úspěšný absolvent pedagogické fakulty (každý, kdo se na to nevyjebe, jde často o záchranné obory pro debílky).
Já už dávno ztratila iluze, je to mezi státními zaměstnanci bída. Učitelé, zdravotníci, pampolicajti, úředníčci,... špatná selekce, ale upřímně se nedivím, když není pořádně Z KOHO vybírat.
...ostatně i tady na zpovědnici najdete frustrovanou a arogantní učitelku. Nebo velmi neprofesionálního pampolicajta. A vsadím se, že těchto nekompetentních zaměstnanců je tu více, jen se k tomu otevřeně nehlásí.
 Kriplož*na
24.01.2023 21:51:57
Ano, ale spíš zavést nějakou edukaci.
Dnešní spratci - a není to klišé - to je mazec je ustát.

Já bych je bila podpatkama, takže jsem se předem vyloučila z výběru pedagogické fakulty, což si přáli mí rodiče.
 zastávka ponožka
24.01.2023 21:46:03
To by tam pak místo nich musel být robot. Chtěl bych vidět tebe jak bys zvládal ukočírovat ty spratky. Měli jsme na SŠ jednu fakt hodnou učitelku, ze začátku byla jako beránek, snažila se všem vyjít vstříc ale nešlo to.. S bolestí jsem sledoval jak párkrát vybouchla a nebyl to příjemný pohled. Upřímně mě jí bylo líto a ta naštvaná povaha se k ní vůbec nehodila..
Smajlík  Rumburak mladší Muž20 Kategorie
24.01.2023 21:44:45
Možná by bylo lepší do vzdělávání investovat, aby školy měly z koho vybírat. Tahle situace, kdy si učitelé vylévají srdíčko na žácích a nemají pedagogické kompetence, vznikla hlavně kvůli tomu, že je učitelů prostě málo. Spíš, než tuhle situaci řešit od konce, je lepší ji řešit na začátku problému. Ne?
 NegativeElectron Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk