Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207237, vloženo 02.12.2022 22:43:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
zvlastni situace-romska krev ve mne
Uz mam delsi cas podezreni ze moje...miluju ji i kdyz tak nevypada...je romka tedy muj otec je polorom a ja tedy mam v sobe romskou krev i kdyz sem svetlovasi,modrooky beloch....oni dycky na cikany nadavali ale sem velmi vnimavy clovek...neco tzv.nehaproval....ja to zjistil sam diky sve horkokrevnosti....i kdyz sem chladny jak diamant....dycky sem citil ze sem jinej.Sem tedy hybrid snazici se chovat jak beloch...bo tak vypadam...dokonce modry oci a bledost ty vole xDkoho by to nezmatlo xDDDDD proc to tedy tajili?Stal sem se v ranem veku hnusakem/rasistou...asi proto....nvm....faktem je ze jsem hybrid...nezapadici NIKAM,bo mi v tom zabranuje tezka chladnost(bila krev) a moje nekdy tezka HORKOKREVNOST(romska cast)


Proc mi to ale nereknou otevrene?Asi proto ze sem byl hnusak...dnes vlivem emoci....bloudilec....ahoj vsem.
 hybrid Muž99  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.12.2022 15:49:04
Pojem "běloch" je vůbec značně zavádějící, jelikož jak Indové, tak Romové a některé další národy původem z Asie patří k tzv. Indoevropanům - tedy stejnému lidskému plemeni jako my, obyvatelé střední a západní Evropy. Také romština je indoevropský jazyk stejně jako čeština. Takže pokud máš romskou krev, zase tak něco "jiného" nejsi. Ale stejně jsme všichni příslušníci rodu homo sapiens sapiens, takže co na tom sejde? Rasismus je nevědecký, založený na nevědomosti a omylu. Barva kůže neznamená vůbec nic.
Smajlík  Kesho Muž54 Kategorie
04.12.2022 12:45:21
Jestli jsi Rom, tak neotravuj
 Belerofon
03.12.2022 07:23:30
A není to jedno?
 Loca Loca Žena98 Kategorie
03.12.2022 00:23:02
No, určitě nic za co by jsi se měl stydět! Snad jen za ten rasismus v mládí, ale tak, v mládí máme hloupé názory skoro všichni. Já si jako malý spratek také myslel spoustu hloupostí a měl pitomé názory.

Podle mě by jsi se měl držet spíše té horkokrevnosti páč... To je svoboda (ne ta směšná "bělošská"
rádoby svoboda plná upjatosti, předsudků a nenažranosti). Musíš naslouchat tomu rytmu v srdci, rozumíš?

Já vždy tu horkokrevnost cítil a to jsem támhle někde od Fricků (Něco z Rakouska a něco z Dojčlandu). Ale vždycky ve mě spíše vřela ta Valašská, pastevecká, krev :-)

Na hloupé Čecháčství a jeho zpupnost a nadutost či přetvářku se vybodni, není to hezké.
Smajlík  Nepodara
02.12.2022 23:54:20
jestli jdes kolem auta a mas nutkani ho ocesat, budes rom. Kdzy vidis lopatu tak chces zdrhat. Jak je v tobe tahle povaha na corky, hlasite porvavat na ulici, delat bordel, dealovat drogy, jses natuty romak.
 Gopnik
02.12.2022 23:50:31
Podle mě je to OK.
Bejt Rom není nic špatnýho, to je věc genů a těla, zato bejt cigoš, to je styl života. Cigošem může být i etnický běloch s vychováním cigoše, takže jestli jsi Rom, ale necítíš se souznít s cigošema, je to cajk.

Podotýkám, že cigoš, od slova cikán, je původem z řečtiny a odkazuje na kočovníky a dráteníky, na způsob života, který vedli nejen romští cikáni; používat to slovo hanlivě není rasistické, nacistické ani nijak fobní, protože cikánský styl života tak trochu zahrnuje i krádeže, násilí i znásilňování, vyplývá z nutnosti, z nedostatku zdrojů během jejich putování a adaptaci na tvrdé podmínky, kde v každém ohledu platí zákon silnějšího, a v žádném případě se nectí rovnost ani lidská práva.
 Parkaboy plus Muž26 Kategorie
02.12.2022 22:48:48
Šukarka Shave ti odpoví. Ta žije romskou kulturou, a má to v malíku. Pozná Roma, na sto kroků
Smajlík  Bud bily cechPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk