Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203745, vloženo 30.09.2022 16:13:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Musím pracovat s nebezpečným materiálem
Zdravím, takže nebudu se tady moc rozepisovat, spěchám, díky za pochopení. Jelikož jsem nedokončil střední protože jsem dement (jen upozornuji at mi neradite at si to dodelam) tak teď musím pracovat u táty a on dela rekonatrukce bytovych jader, tím pádem se pořád práší a já to musím dýchat, ani respirátor nepomáhá.. No to by nebylo nejhorší, ale nedávno jsem nevědomky (protože mi o tom nikdo neřekl!!) začal řezat do AZBESTU, řekli mi to až druhý den že to byl azbest :/ A dnes jsem uklízel hromádky škváry (ta obsahuje radioaktivní radon) ale pak mi řekl že je to škvára tak jsem přestal s úklidem.. Fakt super!! Už počítám s tím že budu žít maximálně ještě 30 let, pak dostanu asi rakovinu. Takže teď chlastám protože mi už nic jiného nezbyde.. Ještě si ty poslední roky života trochu užiju. Díky za pozornost
 Gargas Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.10.2022 09:40:02
Napsal jsi o sobě, že jsi dement a chlastáš! Takže není vlastně důvod tě litovat, protože dementi jsou přemnoženi!
Smajlík  fimisek
01.10.2022 09:23:37
Jen makej smrade. Tatík na tebe jde dobře. Nevážíš si možnosti vzdělání, tak makej rukama jako otec, kterej tě tím živí. Fakt mě baví, jak fňukáš. Že se trochu nestydíš. Prach, azbest, smrt na rakovinu fňuk, fňuk. A o tátovi nepřemýšlíš? Jestli ti to nevoní, najdi si jinou práci, co tě uživí.
 Macronka
01.10.2022 01:29:01
já třeba MUSÍM jednou jen zemřít. Ty se MUSÍŠ jen pomalu zabít, pravda?
 Quakie Muž76 Kategorie
01.10.2022 01:27:18
O tom, že jsi dement jak říkáš , nepochybuji.
Je ti 18, a s azbestem nejspíš už nepracuješ a ani to nezkoušej.
Ten kdo ti tu práci nařídil by mohl jít rovnýma nohama rovnou do basy. Jenže s ohledem na zákon a soudy je Česko nesvépráváná a nezákonná země. Spravedlnost tam prakticky neexistuje. Je třeba se bránit.

Doufám, že už nic podobného nebudeš zkoušet. Na 18 let věku bys mohl mít aspoň špetku rozumu.
 Quakie Muž76 Kategorie
30.09.2022 22:11:06
MuleMule: Bla bla bla.. Radši zavři hubu :D
Smajlík  Gargas
30.09.2022 21:54:01
To minimum co pro sebe můžeš udělat je, pořid si respirátor při práci s prachem, s takovým tím výdechem označený FFp2 a přijemné pracovní rukavice. Respirátor by ti mohl vydržet tak 3 - 5 dní. Jasně něco to stojí, ale je úplně normální ho nosit. v hodně pračným prostředí by si měl dostat i brýle.

Pokud pracujete s azbestem, tak ta FIRMA to MUSÍ NAHLÁSIT do 30 dní správě (§ 41 zákona č. 258/2000 Sb a MUSÍ ZAJISTIT OCHRANU .
 MuleMule
30.09.2022 17:02:05
Určitě se Ti nic nestane, to bys s tím musel pracovat roky.
Nicméně to neomlouvá to, že bys měl být dostatečně chráněn na práci s těmito materiály a Bohužel - u nás se to fláká vše.
 smutný-člověk Muž31 Kategorie
30.09.2022 16:33:09
Ale to bys toho musel nadejchat fakt hodně aby se něco stalo. Ale souhlasím že v ČR co se týče bezpečnosti práce je to bídné. Kup si dejchaci masku od 3M, s tím můžeš dejchat i výpary z kyselin a nic neucejtíš a filtry vystačej na půl roku, nehledě na to že je to pohodlnější než respirator.
 KlídPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk