Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1203737, vloženo 30.09.2022 13:28:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vypoved a docolena?
Dostal jsem nabidku jit do jine firmy. Vzhledem k lepsi mzde o cca 25% do toho jdu. Akorat jak nad tim tak uvazuju, tak nevim, zda mi pak sef da dovolenou. Temer kazdej tyden nadava, ze nas je na oddeleni malo a ze bychom potrebovali jeste jednoho cloveka navic. Ted, kdyz mu odejdu, bude asi dost nasranej a bojim se, ze mi nebude ochoten podepsat dovolenou. Mam uz vsak s pritelkyni neco jak v rijnu, tak v listopadu naplanovaneho a bojim se, aby z toho neseslo. Co byste mi poradili? Mohl bych tu vypoved dat jeste dnes a odejit na konci listopadu, ale dohodli jsme se i s novym zamestnavatelem, ze nastoupim az v lednu. Vypoved muzu dat az na konci rijna, takze volna v rijnu bych nemusel resit. Ale ten listopad uz je pak v ohrozeni a to jsem chtel ctyri dny volna (uz mame zaplaceny i ubytko). No prijemny to ted nebude..
 Adalbert Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.10.2022 01:39:17
Nevím jak v totalitách,
V životě jsem odešel dvakrát z jobu "na hodinu". Bylo to nutně. Jednou kdy mi šlo o job který nečekal a měl značnou mzdu, a podruhé když šo o životní job. Tam je mi všechno jedno a kašlu na slušnost. Ze životního jobu se jde buď rovnou do rakve, nebo do zlatem vykládaného důchodu.
To byl MŮJ případ a nabídky jsem měl tehdy dvě.

Je slušnost odejít z jobu do dvou týdnů, pokud o nic nejde. Jako že o nic nejde. O.K.
Tady v USA zaplaťpámbu nemáme komunistický Zákoník Práce. To tehdy plácali dohromady ex komunisti Škromach a spol. Ta dnešní totalita kdy tě nechtějí propustit kdy potřebuješ TY, v Čechách stále platí jako za komunistů. CO JE MI PO ZAMĚSTNAVATELI ?????
 Quakie Muž77 Kategorie
30.09.2022 21:06:11
Dovolená se normálně neproplácí. Při výpovědi se dopočítá na kolik dnů dovolené máš nárok a co ti zbývá by ti měli nařídit.
Na vedoucím záleží, jestli v termínu který ti vyhovuje, nebo ne. Když si s nadřízeným promluvíš na rovinu hned, možná se dohodnete, ale jestli ho tak nějak sereš, nebo nasereš.... na plány zapomeň.
PS: vzhledem k datumu jsi měl podat výpověď dnes, jestli ji podáš v pondělí, začne dvouměsíční výpověďní lhůta běžet až od prvního následujícího měsíce, tedy 1.11. a končíš 31.12. Leda bys měl ve smlouvě nějakou kličku, nebo domluvenou výpověď dohodou.
 Semizar Muž49 Kategorie
30.09.2022 16:33:37
Nevidim na tom nic sloziteho - pozadej o dovolenou pred podanim vypovedi. Az ti ji schvali tak jeji svevolne zruseni neni bezduvodne mozne a firma by ti ze zakona musela proplatit vsechny naklady (napr. hotel, telenky atd).
Jednou mi byvaly sef chtel zrusit dovolenou, rekl jsem OK, ale pisemne potvrd ze firma uhradi vznikle naklady 50 tis. Pak uz me zruseni dovolene tak aktualni nebylo.
 sunka
30.09.2022 14:18:12
Když podáš výpověď, tak ti dovolenou obecně dát nemusí (a může ti ji proplatit).

Můžeš se s ním zkusit domluvit, že bys tam zůstal o ty dva měsíce déle, když ti dovolenou dá (záleží, kolik jí chceš, protože pokud z toho on žádný užitek mít nebude, tak ti v tom vyhoví jen ztěží). Problém ale je, že jeho slib je dost nezávazný, a pochybuji, že by ti dal něco písemně.

Taky můžeš podat výpověď ihned, s tím, že když by potřebovali výpomoc, můžeš jim tam ještě dva měsíce pomáhat v nějakém režimu jako je brigáda.

Ale jinak spíš počítej s tou horší variantou. Dost těžko můžeš očekávat, aby firma, kterou opouštíš, k tobě měla ještě nějaké ohledy.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
30.09.2022 13:36:21
Vynuť si DOCOLENOU a pak na něj vybal, že končíš
Smajlík  klasikaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk