Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1197890, vloženo 20.06.2022 18:56:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak to zvládat?
Jak každodenně žít a přežívat v okolí energetického upíra (vysávače energie)?

V práci mám jednu kolegyni. Extrovertní, emocionální, cholerický typ, s každým se dává do řeči. Nějak jsme si na začátku padly do oka a od té doby spolu máme takové zvláštní pouto (hlavně z její strany). Ona si mi vždycky postěžuje na různé věci nebo co zase "hrozného" prožila. Občas rýpe a vynucuje si pozornost. Mluví hlavně ona, když ji chci přerušit a chci něco říct já, říká většinou důrazně "počkej, poslouchej mě..." a zase mluví o sobě. Většinou dokola o tom samém. Ráda vstupuje do osobní zóny. Ale jinak není vyloženě špatná, na druhou stranu pomůže, obstará mi co zrovna potřebuji (i nepotřebuji :D), lichotí, "stará se o mě", máme krom tohohle i normální společné náhledy na věc a i podobné zájmy. Což se o jiných říct nedá.

Já jsem spíš introvert, uzavřenější. Vyslechnu ji, odsouhlasím to, navrhnu řešení atd., ale jinak si myslím svoje. Ono jí to většinou stačí a tak nějak uklidní. Vyhnout se jí bohužel nedá, máme pracoviště takřka u sebe. Ani nevím, jestli bych to chtěla. Člověk je rád za každou pozornost, ale někdy mi to její "druhé" chování dost vadí.
 Krla Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.06.2022 21:36:00
Neschopná vnitřní promluvy, o tvojí reakci nestojí (jen zdržuješ). Neřeš, přepni, nech ji vykecat do vrby. Ty se nijak(!!!) aktivně neangažuj. To je celé. Ona bude spokojená, ty nebudeš vysátá.
Dokonce zkus totálně nevnímat. Mávej si větvemi a potvrď případnou poznámku, že ji vůbec neposloucháš. Nejspíš odfrkne a bude plynule pokračovat.
Smajlík  toznám
20.06.2022 19:54:01
Ahojky,

zkusil bych si trpělivě nastavovat hranice, hezky o tom píše Henry Cloud v knize Hranice.. Postupně si vytyčovat, co ne..

Hodně štěstí.
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
20.06.2022 19:34:23
Jestli pije kaffe, tak když se nebude dívat, dej jí tam trošku Guttalaxu... A zaručeně jí od sebe dostaneš alespoň na chvilku.
 Temný Osvícenec
20.06.2022 19:09:49
Jo a ještě jí dělá dobře, když třeba vyvolá hádku nebo konflikt a druhá strana se rozčílí a hádá se s ní. To je pak pozitivně naladěná a dobitá po celý den.
Smajlík  KrlaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk