Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195651, vloženo 14.05.2022 22:46:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Samota
Ahoj,

ani nečekám, že mi pomůžete najít řešení problémů, jen jsem se přišel vypsat.

Jde o to, že konkrétně zrovna dneska mě přepadl pocit samoty, ale nikdy ho nemívám.

Žiju v cizině, jejich jazyk neumím, dorozumívám se tam anglicky. Každý lichý týden mám volný víkend (v sudé mám dva dny volna v týdnu, které nejdou po sobě), a každý z nich využívám k tomu, abych jel do ČR za svou nemocnou mámou.

No, takže vlastně nedělám nic jiného, než chození do práce, a navštěvování svých rodičů, takže vlastně moc lidí nevídám.

Ale včera měl můj kámoš narozeniny. On je už poslední, co mě někdy někam zve, tak jsem udělal výjimku a oslavil jsem je s ním a jeho kamarády. Fakt to bylo super, byl jsem rád, že někoho vidím, někoho s kým si můžu kvalitně povídat (jakože česky), bavil se s holkama, kámošovi jsem dal dárek, toho jsem taky samozřejmě rád viděl.

No, vzpomínka zůstala, a to je možná blbě. Myslím teď na to, že nemám sociální život. Asi pár týdnů uběhne, a zase to vstřebám, no... ale není to ideální.
 Mrtvý pes Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2022 23:07:13
110251:
Na to je můj kámoš právě úplně super, protože se mi věnoval furt.
Smajlík  Mrtvý pes
14.05.2022 23:05:12
Karol Pavol:
To samozřejmě platí, a já jsem dlouhodobě šťastný. Fakt, jediná věc se kterou mám problém je, že ostatní furt mají s něčím problém. Ale občas se to holt ozve, no.

Jinak, asi řešení mám. Včera jsem byl s lidma, a dneska si užil hezký den s mamkou, takže to příště můžu udělat stejně. Blbý je, že ostatní lidi mívají na pátek už program, no...
 Mrtvý pes
14.05.2022 23:01:45
Já se cítím osaměle často, moc nikam zván nejsem a kamarády sice mám, ale ti nikam nechodí. No a zjistil jsem, že když už se mi podaří někam vesrat, tak se i tam často cítím osaměle, nevyhovuje mi, že se mi ti lidi nevěnují na 100 % a ve finále se cítím ještě víc osaměle, než kdybych seděl doma. Poučení: To, že jsi mezi lidmi neznamená, že se nemůžeš cítit osaměle.
Smajlík  110251
14.05.2022 22:59:03
Tak si najdi někoho tam, nic vic s tim dělat nemůžeš. Mimochodem rada č. 1 pro život je: nikdy nebuď nešťastný z něčeho co nemůžeš ovlivnit a tohle na mě tak působí.
 KarelPavol Muž19 Kategorie
14.05.2022 22:56:48
KarolPavol:
O to nejde. Jde o to, že moji stáří kámoši, co zůstali tam co vyrůstali, jsou zakořenění, mají dlouhodobé společenské vazby. Já se rád stěhuji z místa na místo, ale platí se za to samotou, no...
 Mrtvý pes
14.05.2022 22:52:52
Běž do klubu v té cizině
 KarelPavol Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk