Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195578, vloženo 13.05.2022 21:22:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Stárnu, myšlenky o smrti
Poslední dobou mě trápí, že stárnu. Ano, vím, že mi bude teprve 22, ale utíká to rychle, to asi nikdo nepopře.

Stýská se mi po dětství, po základní i střední škole. Když vidím malé děti, je mi smutno.

Mám také strach ze smrti. Bojím se zemřít. Došlo to až do stavu, kdy si na internetu hledám informace o pokrocích ve výzkumu nesmrtelnosti.

Prostě je mi divně. Nejsem starý, ale už nejsem dítě. Tenhle život mě nebaví. Nemám kariérní ambice, nechci to nikam dotáhnout. Chci jít na písek a tam si hrát a chci, aby mi bylo zase 5.

Vůbec se necítím na svůj věk. Jsem prostě přerostlé dítě, ale jsem tak sakra šťastný! Jenomže už vím, že to není udržitelné. A vím, že jednou zemřu..... A už nebude nic, nikdy. Strašně mě tohle všechno děsí.
 Nostalgik Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2022 12:44:17
Proč bys nemohla být stále dítětem? Je to roztomilé.
Mě je 20, a od 18 se cítím stejně :D Taky jak jsme holky, tak je všude tlak...ale pak vypnu mobil, rozhlas, jsem v realitě, a vidím že lidi jsou individuální, a je jim to jedno. Že kluci neřeší naše detaily. Vidím i Ženy jsou roztomilé ještě ve 35. I 24 letá matka je dítě, jen nese trochu víc zodpovědnosti a k tomu naštěstí není sama. Až já budu máma, at za rok, nebo za 15, chci s ním řádit, jako by nám bylo stejně.
Jsi tu, a stárneš. Stárne i miminko. Každou chvíli. Ale stárnutí je o zrání. V 15ti jsme roztomilý heboučký tvářičky...ale taky tak trochu vypatlaný. XDD
Já ted končím střední. Naroydíl od základky jí miluju, ale přiznám se že se cítím tak vyšerpaná několik let, že jsem si jí ani nemohla užít jak jsem chtěla. Ale pořád tu jsou další milníky.
 Vysokáholka
14.05.2022 13:21:36
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
14.05.2022 09:21:04
mk420:a strach ze smrti... jako fakt? :D Smrt je JEDINÁ, doslova jediná jistota kterou v tomhle světě máš.

frajer! přesně tak, smrt je jediná jistota!
ostatní věci přijdou odejdou, věci se neustále mění, ale smrt tu bude navždy, nikdy nevíš kdy přijde, a to je na tom to nejlepší, nikdy nevíš kdy to skončí! můžeš toho udělat tolik, ale musíš začít žít
 nedostatečně Muž24 Kategorie
14.05.2022 00:34:49
To mi mluvíš z duše :-D

Jsem ve stejném věku jako ty (vlastně o vlas starší) a taky mě takové myšlenky občas přepadají. Závidím bratrovi když si felí venku s partou nebo obecně středoškolákům že mají ta chvíli prázdniny apod. Teda já je budu mít taky a mnohem delší ale ve 22 mít prázdniny a poflakovat se doma je prostě takový trochu trapný.
 white-rider Muž22 Kategorie
14.05.2022 00:29:59
Třeba se do tý doby přijde na to, jak nahrát vědomí do počítače (pokud je vědomí vůbec otázkou našeho prostoru). A třeba v něm už jsi nahranej, jen o tom nevíš.

Jinak doporučuju vygooglit immortality roadmap pdf, kde se dovíš hodně způsobů, jak se udělat nesmrtelným, kdy budou k dispozici a je tam naznačená i cena.
 0x1b Muž99 Kategorie
13.05.2022 22:21:26
Pokud se ti aktuálně nelíbí, kdo jsi, máš ještě celý život to změnit. A jak víš s jistotou, že pak už nic nebude?
 Acolythus
13.05.2022 21:41:56
Tak něco pro zasmání a povzbuzení ..

https://youtu.be/2xmRWj7gJEU
Smajlík  Povidlík Muž25 Kategorie
13.05.2022 21:29:34
Ježííš, to je zas zpověď... Jaká je to sranda bejt dítě?
Jako dítě se nemůžeš zchlastat do hoven, nemůžeš sbalit novou holku, nemůžeš (většinou) tvořit něco svýho... musíš využat možnosti který v týhle době máš.
Jasně, jako dítě seš zabezpečenej, ale to je doslova jediná výhoda.
Prostě buď sám za sebe, dělej co máš rád, rozvíjej se, najdi si nějakej koníček (no, divil bych se kdybys žádnej neměl, ale tady na zpovědnici to asi nebude nic neobvyklého)... Vždyť na světě je toho tolik, že ho můžeš poznávat až do chcípnutí a sotva poznáš jedno procento, možná ani ne.
a strach ze smrti... jako fakt? :D Smrt je JEDINÁ, doslova jediná jistota kterou v tomhle světě máš. Prosím, netrap se tím, odlož to někam do nedohledna a radši si užívej přítomný moment.
Ano, vím, že to často není jednoduchý, práce, co se děje se světem, nebo třeba problémy v rodině.. mám otázku. Tohle tě netrápí?
 mk420 Muž18 Kategorie
13.05.2022 21:28:11
Popravdě, vzpomněl jsem si co jsem řešil a čím žil ve tvém věku, a taky mě docela děsíš.
 Evžen Huml Muž68 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk