Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186767, vloženo 21.01.2022 17:14:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Teď mě všechny ignorujou, měl jsem pravd
Teď mě všechny ty holky (3), co jsem včera oslovil ignorují. Kdykoliv, když jsem kolem nich prošel na chodbě, tak jsem cítil pohledy koutkem oka. Jak ale včera ztratily zájem, tak ty pohledy hned ustaly. Úpřímě jsem z toho docela šťastný, protože vím, že zájem MĚLY a neodhrávalo se to jen v mojí hlavě. Takže jsem měl svým způsobem pravdu a líbil jsem se jim.

V podstatě jsem přišel na vzoreček, proč si nemůžu najít holku: “Nelze se seznámit s holkou bez toho, abych jí pozval ven a zároveň nelze holku pozvat ven, když se neznáte.” Je to paradox, který ve středověku měli docela dobře ošetřený předem dohodnutými závazky.

Sice nechápu jak si ostatní mohou najít v takto šílené době holku, ale asi se seznamují přes kamarády, nebo před seznamky. (Na seznamku nejsem připravený a nemám kamarády, kteří se znají s holkama).

Vzdávám to.
 KarelPavol E-MAIL: karelpavol12@gmail.com  Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 10:02:39
singlemen: ale prd loterie. Víš, proč jí to nevadilo? Protože jsem jí nic neřekl. A všechno bylo fajn. Necítil jsem se s ní nejistý, nebál jsem se, že se ztrapním, protože mě milovala a já ji taky. Prostě jsme dělali, co jsme dělat chtěli.

Ale na to si potřebuješ a tou holkou vypěstovat vztah, a ten jste s holkou neměli. Otázkou je proč
 Nesu klády Muž25 Kategorie
23.01.2022 00:25:02
A to bude ten problém, nesu klády nezná neúspěch, s takovým sebevěsomým by moje pozitvní energie sahala až na Alfa Centauri. A ještě takovou kliku, že jeho nezkušenosti holkám nevadily, asi ho poprosím, aby poslal nějaké typy na čísla do loterie.
S kým se panic má asi bavit, než s podobnými lidmy, když už je i zde takhle schazován. Jako nějaký problém asi bude, tak i holky mají a najde si taky takovou. Znám i tyto páry, tak neříkejte že to nejde.
 singlemen Muž36 Kategorie
21.01.2022 18:28:10
Leaf: Nevím, u dvojky a trojky mi to kámoši řekli, že se na mě dívá, já si toho nevšiml, takže si myslím, že ona s tim čuměním začala. U jedničky jsem si jistej, že něco bylo, když jsem slyšel ty její kámošky.

Nesu klády: Aspoň dík, že mi věříš, ale nevim, jestli je to lepší, nebo horší. Osobnost je těžký změnit.
 KarelPavol
21.01.2022 18:24:24
:-D!!! To jsem si myslel. Takže podle tebe se na tebe dívala a říkala si:"toho chci" a určitě si neříkala:"to je zase ten debil, co tak blbě čumí"...... Musím říct, že tvé telepatické schopnosti musí být mimořádné, možná by ses tím mohl živit.
Nicméně z mých zkušeností vyplývá, že pokud tě holka opravdu chce, nemáš šanci jí uniknout.
 leafroller Muž71 Kategorie
21.01.2022 18:19:35
KarelPavol: a co když je i tohle ten důvod?
Taky jsem zažil, že se mi líbila holka, a když jsem ji trochu poznal, zjistil jsem, jaká je to **** (a třeba nebyla, mně se jen její osobnost nelíbila, ale to je mi fuk), a zájem jsem ztratil.
Ty ale neztratíš zájem nikdy, jak píšeš, ať je ta holka jakákoliv.

Já bejt holka, za tohle tě kopnu a ještě si plivnu. Když nic jiného, urazilo by mě to.

A já ti, narozdíl od leafa, věřím, žes jim přišel hezkej. Chyba bude v tvé osobnosti, ne vzhledu.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
21.01.2022 18:17:06
kernel panic: mě to nebaví, víc mě přitahuje důvěrně známé než nebezpečně neznámé. Tak asi proto. Každopádně málokdo vyžaduje k přijetí schůzky to, že toho partnera musí znát, ba naopak, kdyby ho znali, nemusejí ho přece poznávat!

A flirt je prostě hra, dokonce si myslím, že spousta flirtujících si může myslet, že se "poznáním se" hra trochu zkazí, a asi je to pravda. Ale na tom není vyloženě nic špatného. Mluvím jen o tom, že jak KarelPavol mluví o tom paradoxu, tak že je to kec a jeho výmluva, protože to, co on vyžaduje, je prostě schválně postavená podmínka, aby nemusel zaujmout a měl pro sebe důvod, proč to nevyšlo, namísto toho, aby se zabýval tím, proč na žádnou holku, které se líbí fyzicky, nedokáže udělat dobrý první dojem.

Někdo může být panic a nemít dlouho vztah, a přesto být v pořádku.
Ale pokud někdo nedokáže holku dostat ani na to rande a nemá ani moc kamarádů, kteří by nebyli současně incelové a panicové a outsideři, tak je na něm vždycky něco hodně špatně.

Já taky byl panic do skoro dvaceti, a nebyl to problém, prostě jsem měl jiné starosti než co nejrychleji mít holku. Mé bývalé to nevadilo, nikomu to nevadilo, kamarády jsem měl a když jsem holku pozval na rande, šla, takže cajk. Nevím, kde přesně je chyba u Karla.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
21.01.2022 18:12:26
Leaf: V podstatě, když se na tebe holka dívá POKAŽDÉ, když jí potkáš a je třeba 20 metrů daleko a dívá se na tebe a hned uhne pohledem, tak je jasné, že se jí líbim, ale hlavně u 1 mi to potvrdily i její kamarádky, protože když jsem prošel, tak si řekli: “Hele to je ten kluk od Adély.” (Adéla se nejmenuje ve skutečnosti.), takže signálů víc jak dost.

Nesu klády: Hele já to beru tak, že když se mi líbí nějaká holka a zašla by za mnou, tak bych byl stěstím bez sebe a rozhodně bych zájem neztratil, to jen holky jsou tak nesmírně náročné.
 KarelPavol
21.01.2022 18:10:17
@Nesu klády:
Já nikdy moc nepřemejšlel nad tim, co to je flirt, ani jak ho dělat, ale tvoje popisy mi přijdou fér, dík za ně! (I když sám to bůhvíproč nepoužíváš.) Pointa mojí reakce byla ale trochu jinde. Faktem je, že leafroller, panicové a jiní muži bez kontaktu se skutečnou ženou takový vysoký vzdělání jako ty obvykle nemaj. Navíc si nevěřej, takže i kdyby měli nakrásně napsanou diplomku o využívání mylný domněnky, neposunou se nikam – protože takovou domněnku by nejdřív museli mít.
Smajlík  kernel panic
21.01.2022 17:59:25
A jakpak jsi to tedy poznal, že měly zájem? Počítám, že se na tebe dvě sekundy dívaly.....
 leafroller Muž71 Kategorie
21.01.2022 17:57:54
kernel panic: dost se mýlíš. Přesně na tom, že tahle domněnka je mylná, je postavený flirt. Flirtování totiž znamená předstírání, že máte důvěrnější vztah, než jaký doopravdy máte, v nejobecnější definici.
Lidé se rádi seznamují právě s někým novým, protože spoustu lidí baví věci nové a nejisté, a rádi si "hrají". Takže nic o tom, že druhého musíš znát, ve skutečnosti ani neplatí.

Mě samotného flirt nebaví, a přenechávám ho jiným. Ale kupodivu i já se dokážu snadno seznámit, protože mám spoustu zájmů, dokážu poslouchat i vykecat díru do hlavy, takže když si s někým sednu, nenudí se se mnou.

Myslím, že problém u těchhle lidí je prostě někde jinde.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
21.01.2022 17:53:33
KarelPavol: víš, že to není vůbec žádný paradox? Lidi se seznamují často a dávají na první, někdy na druhý dojem. Ve středověku nic ošetřené neměli, to jen muži si předem rezervovali ženy u jejich otců a ženy samy ani jejich matky do toho neměly co kecat.

Co je možná horší, třeba jsi fakt hezkej a těm holkám ses líbil... dokud jsi nepromluvil.
A jestli jsi mluvil tak, jak píšeš tady, zejména po obsahové stránce, tak se ani nedivím.
I docela oškliví muži se seznámí, a dokonce se seznámí s hezkými holkami, a co víc, dokonce zaujmou na první dojem. Čím? Vystupováním, vyjadřováním, postojem těla, vyzařovanou energií, nazvi to jak chceš, ale zkrátka působili tak, že vypadali fajn a holka si řekla, že na to kafe s nimi půjde, protože přinejmenším to nebude nepříjemné.

A právě něco takového si nedokázaly říct u tebe, a to ani přes tvůj dost možná dobrý vzhled. A to je ještě horší.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
21.01.2022 17:53:11
Leafroller: Tak buďto měly zájem, nebo jsou postižené, protože já o nich zájem až zas tak neměl (kromě čtvrťačky, pro kterou bych šel do války).
 KarelPavol
21.01.2022 17:50:07
Frollere, to, že si tuhle domněnku taky často sám utváříš, ještě neznamená, že je klasická! Většina paniců a jiných mužů bez kontaktu se skutečnou ženou mívá přesně opačný domněnky.

Ostatně kdyby byla klasická, asi by tě nevzrušila natolik, že napíšeš rádoby pobavenou odpověď.
Smajlík  kernel panic
21.01.2022 17:49:40
leafroller: nejhorší na tom je, že může mít pravdu. A nedochází mu, že právě tohle je ta horší zpráva.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
21.01.2022 17:23:25
Nesměju se pravopisu, ale té domněnce....klasická.
 leafroller Muž71 Kategorie
21.01.2022 17:21:20
Leaf: Ty holky ne? -y ženy
 KarelPavol
21.01.2022 17:17:14
"vím, že zájem MĚLY"

Pobavil.
Smajlík  leafroller Muž71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk