Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1186744, vloženo 21.01.2022 12:34:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zdravý spánek je lék
Subjektivních pravd o našem spánku je velmi mnoho, z pohledu programátora je spánek odpojení zbytečných běžících programů a zapojení servisních programů které inteligentní systém; vyčistí, aktualizují, opraví atd. systémy co nejsou inteligentní nepotřebují spánek a mohou tak fungovat automaticky nepřetržitě velmi dlouhou dobu bez chyb.

Ve spánku prožíváme sny, které jsou příběhy, co vypadají reálně, a tak můžeme v živém snu ze sebe vypustit moč nebo spermie, protože jsme si neuvědomili to, že to není realita a je to jenom sen, někdo dokonce i mluví ze snů, jiný zase ve snu chrápe a tím ruší ostatní.

Časté jsou sny, ve kterých máme problémy, se kterými si neumíme poradit a zdají se nám nesmysly, může se nám zdát i to, jak hrajeme počítačové hry nebo hrajeme šachy atd. někdo spí velmi dlouho tak tvrdě že je obtížné jej probudit a jiný se zase každou hodinu probudí a obtížně usíná.

Problémem je často to že je náš spánek špatný a krátký, je to celé o prioritách, které určují náš osud, špatné priority mají za následek špatný osud.
 Živý sen Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk