Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182425, vloženo 24.11.2021 13:31:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dvojka z chování
Potřebuji poradit. Dostala jsem dvojku z chování za to, že jsem byla hlavním správcem serveru spoluzaci.cz Na nástenku tam deti psali hanlivé příspěvky, jak spolu naši učitelé šukají atd.., že je nesnáší atd. a já jsem to jediná schytala, oni nedostali vůbec žádný postih! Dostala jsem to prý za to, že jsem jim tam nenapsala, aby se uklidnily, ale kdybych jim to tam napsala, seřvali by mě, né-li více. Mám z nich strach. Když to chci u vedení školy řešit, seřvou mě, že je to historie. Jsem opravdu zoufalá, protože nidky předtím sem neměla žádný postih, nyní mi na vysvědčení vychází pouze dvě dvojky, nedostala jsem se na mou vysněnou střední školu .. Poradte mi, prosím, jak to řešit, nechci, abych já jediná měla dvojku z chování a oni nic. Když vidím ve třídě, jak si po sobě hážá školními pomůckami, nadávají sprostě, jsou vulgární, je mi z toho do breku. Černé na bílém jsem měla psáno, šikana vůči učitely a kyberšikana. Nic jsem na nástěnku nenapsala na spolužácích.. Omlouvám se za překlepy, píši to rychle. Předem děkuji za všechny odpovědi!
 lexa1 Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.11.2021 23:33:09
1) spoluzaci.cz už dávno neexistují = buď kecáš a nebo jsi tu dvojku z chování dostala už před několika lety - pochybuju, že s tím půjde takto zpětně něco dělat
2) na střední školu se nepřijímá na základě známky z chování = pokud jsi se nedostala, měla jsi buď špatný celkový průměr, nebo jsi podělala přijímačky
3) známka z chování je naprosto nedůležitá, mám několik kamarádů na právech, kteří na základce/gymplu vyfasovali dvojku/trojku z chování (hulení trávy na školním výletě, alkohol, sex se spolužačkou...), spolužák na medicíně dostal na gymplu dvojku z chování za pozdní příchody (učitel nebyl schopnej pochopit, že v jeho městské části opravují silnici a díky kolonám jezdí autobusy naprosto náhodně...).
 Áno
24.11.2021 22:02:28
Fake, spolužáci už dávnou nejsou OMEGALUL
Smajlík  To ti nevyšlo he
24.11.2021 14:38:07
3/10
Pokud bysme to ale brali jako skutečnost, tak moje základka dávala postihy za podobné, ne-li větší sračky (za nic v podstatě)
A ještě k tomu měla totálně jeblé "školní pravidla" krom školního řádu...
 Hahant310
24.11.2021 13:45:28
Oh, really?
Zkus to lepe, tohle mi ani koutek nezvedlo natoz aby me to aspon trochu pobavilo.
 Kvetak
24.11.2021 13:44:12
spoluzaci.cz byl ukončen pře více než dvěma lety. Znovu a lépe ;).
Smajlík  SheldonC
24.11.2021 13:39:23
Na dvojce z chování není nic špatného a hlavně to nikoho nezajímá a nikdy zajímat nebude. Důležité je, že jsi získala velmi cennou zkušenost: nikdy nic nedělej dobrovolně, vždycky se to obrátí proti tobě.
 leafroller Muž71 Kategorie
24.11.2021 13:33:24
To je několik věcí najednou, ale určitě by se to dalo řešit. Ale jde o to, jakou školu studuješ, co máte ve školním řádu, jak se dozvěděli o Tobě atd. atd.
 Spitznamme Muž45 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk