Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182420, vloženo 24.11.2021 13:14:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hlučná sousedka
Je to už cca dva roky, co se nad nás přistěhovala naprosto arogantní a bezohledná dámička se svým přítelem. Nejprve jsme museli přetrpět téměř rok trvající rekonstrukci jejich bytu a když už jsme mysleli, že bude klid, tak to teprve začalo.
Madam nás každý den budí kolem páté hodiny ranní jejím dupáním, chůzí v bytě na podpatcích a třískáním dveřmi. Přesně vím, kdy přijde domů, protože chodí po patách a dupe jako slon a je jí úplně jedno, kolik je hodin. Každou chvílí s něčím mrskne o podlahu. Sama nám potvrdila, že má v jedné místnosti posilovnu, jakmile začne cvičit, zní to, jakoby brousila podlahu. A teď si dokonce pořídila trampolínu na které za doprovodu hlasité hudby cvičí. Má dvě obrovské kočky, které lítají po bytě a to i po půlnoci a dělají bordel. Ráda je vyčesává na balkoně odkud chlupy padají k nám a máme od toho i prádlo. Vysává před sedmou ráno (noční klid je u nás do 7). A samozřejmě každou chvíli párty, hlasitá hudba.
Naposledy, co jsme si byly stěžovat, byla agresivní a vulgární. Od té doby se ani nezdravíme. A já mám pocit, že už je to šikana.
Už opravdu nevím, co mám dělat a jestli vůbec něco dělat můžu. Jsem z tohoto zralá na psychiatra. Poradíte, jak se bránit? Stěhování momentálně není možné z finančních důvodů.
 Anonymme Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2021 09:59:07
Zabouchat na ni smetákem. Na krávu.
 Inkvizitoras
25.11.2021 01:37:55
Závist není hezká vlastnost.

Můžeš ji slušně požádat, aby nedělala takový hluk ráno. Ale od těch koček už je to stejně jasná trollovina.
 Kateřina
24.11.2021 17:40:56
To je jenom půl příběhu. Docela by mě zajímala ta druhá polovina - resp. její zpověď, ve který by popsala čím vším ji ser*te vy. Evidentně vám dělá naschvály, ale to není ( nebývá ) jenom tak samo od sebe.

Když jsme koupili a rekonstruovali byt, manželka chtěla plovoucí ( dřevěnou ) podlahu, protože je to teplejší, příjemnější a dřevo samo o sobě dělá útulnější domov. Rozmluvil jsem ji to, poněvadž vím, co to je mít plovoučku, na kterou i dopadnuvší špendlík je rána a já opravdu nestojím o to, aby sousedi pod námi měli přehled, kde kam jdu, jak se pohybuju. Nakonec kompromis - dřevěné obklady stěn a podlaha kvalitní třívrstvé lino s hlukotěsnou izolací, takže když nám v kuchyni na podlahu upadne kastrol, sousedi pod námi nic nezaznamenají.

Pokud mají sousedi nad vámi plovoučku ( dost pravděpodobné dle tvé zpovědi ) a ještě amatérsky nainstalovanou - neodhlučněnou ( tj. dřevo přímo na panelu bez dodatečných gumových tlumičů pod nosnou konstrukcí ), tak věz, že i kdyby našlapovali tiše na špičkách, tak je nepřeslechneš.

Podle mě by rekonstrukci bytů, zejména plovoucích podlah, měla provádět certifikovaná firma ( nikoliv amatéři nebo svépomocí ), kolaudace podmíněna revizí. Základem mělo být plné odhlučnění - plovoučky s minimálně gumovými tlumiči ALP3 a pod.
 takže tak
24.11.2021 16:54:41
Bohužel kromě odstěhování nic
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.11.2021 15:21:19
zkus sluchatka Sony WH-1000XM4
Smajlík  sonik
24.11.2021 15:09:45
jak píše leafroller, dělat se s tím mc nedá, když lidi nemají soudnost. Doporučuju pořídit si pohodlné sluchátka, to jsem používala v dětství na hádavý sousedy. Teď mám pro změnu sousednu s uštěkaným jorkšírem...
 Akane
24.11.2021 13:19:08
Já myslím, že z paneláku do paneláku je stěhování možné vždy. Jinak se s tím moc dělat nedá, to je osud všech, co žijí v králíkárnách. S tím se musí počítat. Někomu na hlavě skáče nějaká pizda, jinému zase pod okny řvou děti, opilci a psi.....to je sídliště.
 leafroller Muž21 Kategorie
24.11.2021 13:17:24
Nylar - Kevlar odhlučňovací destičky na strop apod... Sice to něco stojí ale zabere to. Verze od klasik 30 Db - 50 db - 80 db... Deluxe...
Stačí trošku googlit a najít. Montíž buď zvládnete sami, přítel povede, a nebo odborníka na to.
Dle zručnosti a peněz...
Smajlík  RealTrueRecPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk