Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1182343, vloženo 23.11.2021 09:52:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Špatně se soustředím
Špatně se soustředím, často ztrácím věci (střízlivá!). Jak telefony, klíče, atd. Kolikrát mám v práci problém splnit daný úkol. Zadají mi práci a stejně neudělám všechno jak mám, dostávám vynadáno.
Mám problém udržet pozornost na daný úkol. Ikdyz čtu knihu, noviny, dělá mi kolikrát problém udržet pro čtení pozornost abych po chvíli věděla o čem ta kniha vlastně je. U novin si ten důležitý článek zapamatuju, ale jinak mám dost problém přečíst celou knihu a pak třeba si uvědomit o čem přesně je ten děj.

Musím si dávat pozor a už nic cenného radši s sebou netahám. Neříkám, že bych denně ztrácela telefon atd to ne, minulý měsíc dvakrát od té doby už ne, ale musím si hodně všechno hlídat.

Nevím co dělat a jestli s tímhle problémem mám vůbec šanci si dodělávat střední školu? Mám jen základní vzdělání, tohle mi dělalo dost roblem se soustředit tak jsem odešla.

Ikdyz se snažím se ničím nerozptylovat, moc mi to nejde.

 EGFI Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.11.2021 16:30:15
Může také jít o ADD - poruchu pozornosti bez hyperaktivity. Ta je u žen častější než známější ADHD. Můžeš na to kouknout na wikipedii a nejspíš se v tom dost poznáš.
Žádná zázračná léčba asi neexistuje. Někomu pomáhá dělat si časté přestávky, zabývat se 10 minut tím, pak 10 minut tamtím, pak se vrátit k tomu prvnímu...
Z léků by na to mohl mít vliv atomoxetine nebo Ritalin - Ritalin ale psychiatři nechtějí dospělým pacientům psát, navíc působí jen na krátkou dobu. Ten atomoxetin bys ale mohla zkusit - nečekej ale zázraky, jen případnou mírnou změnu k lepšímu.
Smajlík  allloe Žena29 Kategorie
23.11.2021 13:35:34
Co takhle zajít do nějaké psychologické poradny? Může to být ADHD, deprese,... Nebo tě prostě nikdo nevedl k učení a práci a tak to neumíš. Oni ti určitě poradí líp než liid na zpovědnici kteří tě neznají.
 SnakeyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk