Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179980, vloženo 18.10.2021 09:05:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Živíte se někdo něčím, co jste předtím..
..nikdy nedělali? Mám třeba kamarádku, co vystudovala zdravotní školu a po letech práce v oboru nakonec začla péct dorty na zakázku.
Moje práce mě dost ubíjí a po 10 letech tam už vážně uvažuju, že začnu dělat něco úplně jinýho, nejvíc by se mi líbila nějaká kreativní práce z domova. Mám i jistý nápad, ale nevím, jestli to zvládnu technicky ani jestli budu mít dost nápadů a fantazie, aby se to prodávalo.
Vy, kteří se živíte kreativní prací z domova, prosím, napište mi, jak jste se k tomu dostali a jak jste s tímto typem obživy spokojeni a vše co vás k tomu napadne, případně i rady uvítám. Předem děkuji.
 Zouí Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2021 11:36:22
No ano, dělal jsem různé věci a zezačátku to bylo vždycky nové. Hlavní práce byla tomu, co jsem vystudoval, sice blízká, ale stejně to bylo prakticky něco úplně jného a musel jsem se to všechno naučit za pochodu.
Co jsem ale dělal pro nějaký vedlejší přivýdělek, to jsem se nejdřív naučil aspoň do určité míry, než jsem to začal dělat i za peníze.
 bilej tygr Muž70 Kategorie
18.10.2021 11:17:53
Skoč do toho, nech si současnou práci jako jistotu a vyser se na co by kdyby a přemítání, zda, jestli vůbec, pokud. Uvidíš, až začneš. Je možný, že ti to nevyjde, ale to může být jen problém prodání se. Úspěch se nemusí dostavit okamžitě, ale až na nějaký další pokus tak nezoufej.

asi tak: fotobanky jsou hlavně pračky na peníze ;D
 nz.
18.10.2021 10:04:07
Jistě, ona praxe člověka naučí i když má nastudováno. Ale někdy i zcela mimo svůj obor.
 Alkedos Muž69 Kategorie
18.10.2021 09:51:47
Ano. Po letech práce v soukromé firmě jsem zjistil, že potřebuju dělat něco/někde, kde se budu stýkat s minimálním počtem koncových zákazníků, ideálně s žádným.

Pořádně to promysli, nech uležet, promysli znova a pak se nadechni a skoč. Nemá cenu o tom filozofovat roky. Udělej to a co potřebuješ, to se pak naučíš po cestě.

Držím palce!
Smajlík  MGM88 Muž34 Kategorie
18.10.2021 09:50:20
Za peníze jsem dělal hodně věcí/činností - a poprvé to kupodivu bylo vždycky v duchu "tohle jsem předtím nikdy nedělal".
Vyber si někoho komu věříš a ten svůj nápad na něj vybal, z takového mlžení použitelnou odpověď (pro rozhodnutí jestli do toho jít) nevyždímeš.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
18.10.2021 09:45:27
Dostala jsem se k tomu tak, že to mám snad od 13 jako hobby. Je to součást mých příjmů, ale teď v tom nepokračuju, protože se učím něco jiného (taky co jsem nestudovala) a nemám na to čas ani jako na hobby, ale peníze mi třeba z fotobank jdou pořád. Učím se něco jiného, protože nemám nervy na lidi, kteří vidí kreativu jako “yeah, i could do that too” a od toho se odvíjející jejich představy o odměně. Myslím, že když budu dělat něco, čemu nemají jako laici šanci rozumět, budu mít snazší vyjednávací pozici, málokdo mi do práce bude kecat a za ten čas dostanu zaplaceno daleko líp než za grafiku, který “rozumí” každej.

Jestli je to něco, co se dá dělat ve volnym čase, začni s tím souběžně s prací, abys měla představu, jestli to bude vydělávat.
 asi tak.
18.10.2021 09:45:19
Ja som vyštudoval učiteľstvo, a teraz pracujem u mestskej polície. Nemenil by som.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
18.10.2021 09:43:09
Poslední dobou prakticky nepřetržitě. Za posledních 10 let jsem vyzkoušel mnoho profesí a až asi na jednu byly všechny zábavné a zajímavé.
 leafroller Muž71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk