Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1179979, vloženo 18.10.2021 08:56:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nedokazu dělat co mě nebaví.
Nechce se mi mluvit s lidmi, nezajímají mě jejich názory. Nezajímá mě co dělali,chcou,si myslí a podobné blbosti. Ať jsem kde jsem tak můj vztah s druhými lidmi mám jak olej a vodu. Jde mi proti srsti se hnát za druhými lidmi někde na čas jen kvůli toho aby jsme si pokecali. Nejraději bych poslal všechny někde tam kde už sluníčko nebude svítit pár let. Nebaví mě tyhle věci dělat, nebaví mě dělat povinnosti kvůli kterým se to nevyplatí, ale prostě musím. Musíš, musí všichni. Tak kde všichni lidi berou energii a bůh ví co ,že dokážou dělat tolik věcí za den a pak mít ještě čas na druhé lidi a bavit se s něma a být přitom šťastní? Kde berou tu chuť k tomu to dělat den co den, práce povinnosti lidi zábava. Nechápu to, jsem asi nevím moc blbej na to abych to dokázal nebo nevím.
Paradox že mě bude zajímat vaše zpětná vazba a vaše titulování typu ty **** si strčte za klobouk.
 Ticho 13348 Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2021 11:06:41
Tak to se máš, já se zase nedokážu věnovat věcem kterým bych chtěl i když ty možnosti mám. To je teprve problém.
Smajlík  tokoukascoeeeh
18.10.2021 10:09:56
To vypadá, že děláš na nějakém zákaznické podpoře či HR? Ale dneska nemusíš celé dny nikoho potkat, pokud je to to, o co stojíš.

Já jsem třeba minulou sobotu zalehnul s horečkou a můj zaměstnavatel to ani neví, protože pracuji z domova a podávám stejný výkon. Potravu zajišťuje Rohlík a Dámejídlo, takže nijak fyzicky nestrádám. Jen už mi mezilidský kontakt chybí, ale to se tebe evidentně netýká.
 Alkedos Muž33 Kategorie
18.10.2021 09:45:42
Nikdo tě k ničemu nenutí, žij si jak chceš.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
18.10.2021 09:45:14
Sice nevím, proč musíš, ale já to mám podobně: při mnoha rozhovorech se doslova přemáhám, abych byl zdvořilý. Já naštěstí nemusím, takže se bavím jen s málokým.
 leafroller Muž73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk