Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179977, vloženo 18.10.2021 08:40:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Miluju ho ale nejsem šťastná
Ahoj ahoj. Nedokážu vám tady popsat úplně celej příběh, protože mě a mého přítele neznáte, ale zkusím to co nejlépe vysvětlit.
Mám přítele cca rok a 8 měsíců, dali jsme se dohromady asi 2 týdny předtím než minulej rok přišla korona, ty posraný lockdowny a takový. Ze začátku to bylo všechno růžový, fakt skvělý, byla tam prostě ta zamilovsnost. Ty největší motýlci už jsou samozřejmě ta tam a přišla na řadu taková ta láska, to, kdy člověku spadnou růžové brýle a takový. Určitě to znáte. Ale nadále jsem přítele milovala a klapalo to skvěle, měli jsme dost klidnej vztah, nehádáme se, nic. Ale ja mám asi nějakou svou osobní krizi ccs poslední 3 měsíce. Upřímně, začala jsem si všímat takových maličkostí, které mě docela mrzí. Bydlíme kousek od sebe ale stejně jsem to furt vždycky já, kdo za přítelem jezdil, ildyby jen na 10 minut na obejmutí. Já vždycky kupovala nějakou drobnost v obchodě pro toho druhého. Já se vždycky snažila vymyslet nějaký plány ale...ale věkuvěčně to nějak nešlo. Já jsem studující a přítel už pracuje, aktuálně má po práci ještě další práci, takže toho času moc není, ale já ikdyž jsem dělala dvanáctky o prázdninách,tak jsem si vždycky čas našla. Docela mi dochází, že jsme takovej korona vztah ve smyslu toho, že jsme jen byli doma, protože se nikam nemohlo a když už konečně můžem někam, tak to prostě nejde z jeho strany. Vždycky se něco najde. Přitom já nechci žádnou dovolenou u moře, mě stačí aspoň 1 výlet za měsíc, po okolí, třeba nějaký hrad, zámek cokoliv ale nic. Třeba na večeři jsme byli až někdy minulej měsíc a to jen proto, že jsem s ním o tom mluvila. Ano, nechci se hned rozcházet ale chci to nejdřív řešit, řekla jsem mu moje pocity, že prostě nechci jen ležet doma u filmů a zažívat ten stereotyp jako v koroně, ale že když máme tu možnost, že chci trošku cestovat, být s ním, chci cítit trošku jeho zájem o mě a o nás vztah ale přijde mi, že on mě bere už jako jistotu. Vždycky ve vztahu je jeden, kterej je dominantnější a víc táhne, ale tady mám pocit, že já se snažím ale z druhý strany už ta snaha není. Vždyť já nechci moc, žádný dráhy dárky, nic, jen tu pozornost a zájem... Mrzí mě, když vidím jak ostatní s partnery cestujou, klidně jen piknik někde na louce a jsou šťastní ale já y já hniju doma. Přitom přítel je strašné hodnej, zodpovědnej, nikdy by mi neublížil, je to sice chlap a jsou věci, který mě třeba štvou ale jsou to drobnosti, taky ho něčím štvu nebo tak, to je mi jasný... Při rozhovoru mi i řekl, že se to pokusí zlepšit, že to prostě neviděl, že je rád, že jsem mu to řekla. Kdybych mu to neřekla, tak ani na tu večeři bychom doteď nešli. Horší je, že já nevím, jestli mu můžu věřit v tom, že si to fakt uvědomil, nebo se to ua měsíc vrátí do starých kolejí. Jak jsem psala v nadpisu, já toho chlapa miluju. Moc. Přitahuje mě, líbí se mi, je hodnej, všechno. Ale ve vztahu s ním šťastná nejsem. Asi prostě potřebuju aktivnější život než ležení u filmů. A ano, přemýšlím i nad rozchodem. Chci tomu dát šanci, ale přemýšlím nad tím. Ale hrozně se bojím, šíleně! Že třeba budu litovat.
 Nestastns Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.10.2021 02:20:03
Já bych ho nezahazoval. Jak píšeš, tak ho neznám, ale když to vezmu podle sebe, tak z práce se vrátím v sedm večer sedřenej jak borůvka a pak si chci akorát odpočinout. Není to o tom, že bych ženu nemiloval, jen vím jak jsem sedřenej, vidím to i na ní, že kolikrát dorazí z práce, odpadne a já jí pak budím, aby alespoň něco snědla...
Taky mi po roce začala vyčítat skoro to samý co píšeš ty. Na začátku jsem jí nosil kytky, psal básničky, furt jsme někam chodili... pak během korony jsme přestali a začla remcat. Já si to vůbec neuvědomoval (pořád sem tam přinesu kytku, ale holčička se zmlsala a jak jí nenosim dvakrát do tejdne, tak skuhrá :D), nepotřebuju tolik kultury, jako ona. Takže jsme to vyřešili tak, že každej druhej víkend někam jdeme - kino, restaurace, výlet... protože dokud jsme to nechávali na "někdy" tak se nikdy nikam nešlo, protože nebyl čas. Čili za mě ideálně domluvit se s přítelem, že si uděláte takovýhle plánovaný rande každou sobotu nebo každou druhou neděli, prostě aby vám to oběma vyhovovalo a uvidíš, že to bude v pohodě. My chodíme nejvíc na to kino a protože každej máme rádi úplně jiný filmy, tak se střídáme ve výběru ;)
 okraho
20.10.2021 07:21:01
JJ taky nejsem šťastnej tyjo. Bych si dal nějakou jinou, mě baví to střídat, je otravný mít jednu holku.
 povolený řetěz Muž26 Kategorie
19.10.2021 21:10:34
Když miluješ, není co řešit.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
19.10.2021 16:33:57
A co takhle si dát jasně danej termín kdy kam pojedete? Třeba každý první víkend v měsíci? Aby s tim počítal, udělal si na to a na tebe čas, jednou něco vymyslíš ty, pak zas on..
Od chlapů hlavně po prvních fázích vztahu nemůžeš už moc nic čekat. Já nevim co chceš slyšet, ale prostě to s nim zkus. Mám doma to samý, už jsem párkrát o nás přemýšlela a tak jsem si pořídila psa, obnovila pár kamarádskejch kontaktů a je nám spolu zase o něco líp. Tenhle vikend sám navrhl cestu na nákupy a do kfc, minulý víkend jsme šli do lesa. Ale musíš ho nechat trochu dýchat a řikat mu narovinu co chceš. Až pudes do práce budes rada za věrnyho chlapa co se postará.

Takže sumasumárum, buď ti za to stojí nebo ne.

PS:jen můj názor a zkušenost
Smajlík  Olalá
19.10.2021 16:24:22
20? Studentka? Jo tak to budeš ještě nezkušený tele, v pořádku. On asi taky ještě moc zkušeností nemá.

Cajk, až narazíš na psychopata nemakačenka co bude chlastat, mlátit tě, podvádět, naseká dluhy a ty ho budeš ještě živit, to tě vyléčí z toho řešit takové kraviny.
Pak budeš s láskou vzpomínat na "hodného ňoumu" u kterého stačilo jen otevřít hubu a říct co ti vlastně vadí (za to máš plusový body, tleskám, většina holek se místo řešení problémů rovnou rozejde).

Holky, vy se mi zdáte poslední dobou nějaký rozmazlený...
Smajlík  Šerednej Zmrd
18.10.2021 17:05:03
viz Undertaker
my kluci neumíme číst mezi řádky tak jako holky. Takže hezky polopaticky, vysvětlit, co je podle tebe špatně.
 Jo8872
18.10.2021 12:38:04
Tohle není jen můj názor ale definitivní a nejlepší pravda ;) Promluv si s ním před rozchodem o tom že jste ve stereotypu a potřebuješ aktivnější vztah a dej mu šanci se změnit. Je hrozný, když si ty výtky holka dusí v sobě a pak se s klukem rozejde aniž by mu vůbec dala šanci něco napravit. Řekni mu co chceš jasně. Černý na bílým. Až mu tu šanci dáš a on furt bude pecivál tak pak je vpohodě se s ním rozejít. Tak je ti teprve 20, třeba najdeš někoho kdo bude akčnějš, třeba se on po rozchodu změní a prokáže, že mu za to stojíš
 Undertaker Muž22 Kategorie
18.10.2021 10:56:30
zvidavy doatz, děkuji za zajímavý dotaz. Mnoho lidí zde prezentuje své názory jako pravdu. Proto jsem chtěl zdůraznit, že se jedná pouze o můj názor.
Smajlík  leafroller Muž73 Kategorie
18.10.2021 10:52:55
leafroller: A koho jineho nazor by to mel byt, kdyz ne tvuj?
 zvidavy doatz
18.10.2021 09:48:03
Já myslím, že ho nemiluješ, protože růžové brýle spadly a ty zjišťuješ, že pro něj nejsi na prvním místě. Na prvním místě je pro něj on sám. Myslím, že si nalháváš lásku, protože se bojíš změny a samoty. Můj názor.
 leafroller Muž73 Kategorie
18.10.2021 09:47:49
S nějakými společnými kamarády taky nemůžete na výlet, na pivo?
 Teremtete
18.10.2021 09:24:37
Ahoj, hele mi přijde, že je strašně moc chlapů takových, jak popisuješ přítele. Zrovna jsme se o tom bavily s kámoškou a taky jsme si tak trochu "stěžovali" na ty naše drahé polovičky, že nikam moc nechtějí chodit, jsou to lenoši, nic moc je nebaví, atd. Můj třeba na výlet do přírody ano, to ho nemusím ani přemlouvat, ale divadlo, hrad, kino, restaurace...to ne. Hele my nebyli v restauraci ani jednou-taky jsme se dali dohromady v době nejtvrdšího lockdownu, ale jako je pravda, že asi ani jeden z nás nebyl ani předtím zvyklý chodit na večere do restaurace, atd, nicméně třeba na narozeniny nebo výročí bych si ráda takový pěkný večer udělala, ale prostě vím, že on s tím nepřijde. Zase jsem ráda, že nechlastá, nechodí do hospody, atd. Na posezení v restauraci mám holt kamarádky. Asi nemůžeš chtít všechno (výlet, restauraci, hrad), ale aspoň něco by ti splnit měl, jinak nemáte žádné společné záliby. Uvidíš teďko jak se to změní po tom, cos mu to řekla.
 Ristinka
18.10.2021 09:06:32
Ahoj
To je potom moc špatné, jestli je ten chlap takový trumpeta že neví že se holka ve vztahu nesmí nudit... Jinak jde jinam. A nechávat na ženě veškerou aktivitu a dokonce kupování dárků? Katastrofa pokut ten chlap jedná tahle. To žena má být obletována! Já.... divím se že existují takoví nepozorní muži.
To je zázrak že narazil ve vztahu na tebe. Co já znám ostatní dámy tak ty by s ním zametly.
Co on, dle tohoto popisu, předvádí, je hodně nezkušené jednání s holkou. A jeho pocit že tě má jistou?
Dobře naivní chlap. Vůbec neví co žena chce. Zkusila jsi mu to říct a hned jsi ho neodkopla? To je od tebe hezké. Uvidíš, bude to taková zkouška.... Jestli znova začne jeho letargie k tobě. Tak se obávám že o tebe ve skutečnosti nemá zájem. A jestli jo, tak jen zájem zcela povrchní, bez hlubší lásky.
 Vlčí oči Muž37 Kategorie
18.10.2021 09:04:43
Tak pokud ho miluješ a nechceš se rozcházet, nevím úplně, co chceš slyšet. Sama jsi napsala, žes mu to řekla a on slíbil, že se to zlepší. To mu ani trochu nevěříš, že si to vzal k srdci? Občas je to opravdu jen o tom, že je každý jiný a tomu druhému něco nedochází. Ale pokud on miluje tebe, bude se snažit najít co nejlepší kompromis mezi klidem, který po práci potřebuje, a tím, co po něm chceš ty. Dej mu jenom trochu času, aby se teď srovnal. A kdyby byl nějaký problém, je vždy nejlepší o tom mezi sebou mluvit. Z toho rozhovoru pak sama poznáš, jestli to má smysl.
Smajlík  Kíznoh Camembert Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk