Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179959, vloženo 17.10.2021 22:15:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem normální?
Ahoj,

Tohle bude moje osobní zpověď a předem díky každýmu za názor. Vždycky když přijde podzim dá se do mě taková podzimní deprese a začnu dost řešit sám sebe a to, jak vedu život a všechno kolem něj. Teď dost řeším vztahy, za svůj život jsem měl zatím dva, co mám kamarády tak ti jich měli třeba už 5 ne-li víc, o panictví jsem přišel mezi 19 a 20, za to se skoro stydim, protože teď mám pocit, že musím něco dohnat a nemám dost zkušeností. Všichni kamarádi kolem mě mluví s kým a kde měli trojku a kolik už měli holek. Já se na jednu stranu cítím jako podřadný, že nejsem na stejný vlně, na druhou stranu uznávám spíš dlouhodobý vztah mezi dvěma lidmi. Chci studovat medinu, takže škole dávám hodně a teď sem navíc sám. Všichni kolem mě někoho mají a já se tak ztrácím na tý svojí cestě.
 HomeComing13 Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2021 10:05:16
Každý vyniká v něčem jiném. Někdo v promiskuitě, což není nic k chlubení a někdo v počtu zlomených srdcí, což ještě horší. V čem myslíš, že vynikáš ty?
 leafroller Muž71 Kategorie
17.10.2021 22:20:52
Rozhodně jsi naprosto normální. 💛
 sickofit13Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk