Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179944, vloženo 17.10.2021 18:30:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Když nejde o život jde o ho
Lidi, je to pravda. Já jsem mladá a tolik bolesti jsem si zažila v tomhle ohledu. Taková dlouhodobá utrpení. Ztracení blízkých, vidění jich na pokraji sil, nejistota, býti sama. Ale můžu o sobě prohlásit, že jsem dost silná osobnost. A jsem za to na sebe opravdu pyšná. Jsem opravdu pyšná, že si držím optimismus a chladnou hlavu a všechny ty úzkosti a probreceny dny mám zasebou a teď nad stejnou věci stojím s nadhledem.
 uzjsemtupsala Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2021 20:03:48
U běžných věcí stačí použít otázku "bude mě tohle trápit i ode dneška za rok?", s vážnějšími je to trochu těžší. Něco jsem v životě zažil (od 14 let z vlastní vůle bez kontaktu s rodinou), viděl (m.j. dva výjezdy do války) a stále není konec (sedím v domě 5 km od zuřící sopky, která za poslední měsíc navždy sežrala lidem stovky obdělávaných hektarů a zhruba 1500 domů). Je to přesně jak píšeš v nadpisu.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
17.10.2021 21:15:18
To je dobre ze to tak beres ;)
Smajlík  The Dark Side Muž42 Kategorie
17.10.2021 20:29:30
Můžou přijít větší rány, ze kterých se stejně jako silná osobnost sesypeš a zase tě to připraví na další těžší životní zkoušky, a pak zase dokola a znovu.
 Vyhráno nemámePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk