Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179928, vloženo 17.10.2021 14:41:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak sbalit extrovertní stydlivou holku?
Zdravím, přátelé! Půl roku se bavím s jednou stejně starou holkou. Máme se rádi, skvěle se bavíme, máme společné zájmy, flirtujeme spolu... Prostě parádní na začátek vztahu. Je zde ale jeden zásadní problém - moc se nevídáme, za tu dobu jsme se viděli asi jenom třikrát. Řekl bych, že je to způsobené hlavně tím, že ta holka je hodně stydlivá a extrovertní, takže má problém se hodně otevírat lidem, být mezi lidmi... Vždycky, když s ní jsem venku a snažím se jí třeba dotknout, tak mi říká, že jí je to nepříjemné. Prý je to protože není zvyklá, že by na ní někdo sahal a navíc se vyhýbá i lidem, snaží se být na místech, kde moc lidí není... Hlavně kvůli tomu ani moc nechce chodit ven, protože nevěří, že se jejího strachu z lidí někdy zbaví. Jak jí mám tedy přimět k tomu, aby se tohoto strachu zbavila? Řekl bych, že pro začátek postačí, aby prostě se mnou zašla ven apod. A pro ty co by byli zvědaví, tak ne, není to jen z důvodu, že bych jí chtěl sbalit, je to z důvodu, že mi na ní záleží a chtěl bych jí pomoct, aby prostě pak v životě neměla problémy, když si třeba za pár let bude hledat práci apod. Co mám tedy dělat?
 pan anonymní Muž15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2021 10:23:48
Prosímtě, během půl roku jste se viděli třikrát, a ona je extrovertní stydlivka, která se bojí chodit ven, nicméně s tebou vesele flirtuje - jen na sebe nenechá sahat. Uf. Nějak jsem se v tom ztratila.

Nicméně k věci. Dokud jí pořádně nepoznáš, a tím myslím, že se budete vídat třeba ještě dalšího půl roku, a to teda mnohem častěji než dosud, tak bych řekla, že nemáš absolutně žádné právo si myslet, že jí můžeš a dokážeš nabídnout pomoc, která by jí změnila život. Nic o ní totiž nevíš. Třeba ani to, že se měnit nechce.
 Hodislava Žena42 Kategorie
17.10.2021 18:36:21
Tady je si někdo plete pojmy extrovert x introvert.
Smajlík  šmoula
17.10.2021 16:46:28
bumbálka - proč introvertní? Jiný lidi než ty z klasickejch předsudků neznáš? Třeba takovej Ron Weasley byl tipický příklad stydlivého extroverta (jeho manželka byla naopak celkem sebevědomá a otevřená introvertka)
 639N
17.10.2021 16:06:54
skvěle spolu vycházíme, rozumíme si, během půl roku jsme se viděli 3x....tak ty máš dost.
 žalud
17.10.2021 15:59:06
Extrovertní? Spíš introvertní milý brachu.
 bumbálkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk